Jump to content

Inamra_Oguh

Narys
 • Pranešimai

  3.154
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  9

Reputacijos aktyvumas

 1. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Justelis_Tiz - edgy pavadinimas   
  Matau čia daug apklausų apie LMG žlugimą, Kešos dingimą, ateitį, žaidėjų sugrįžimą rudenį ir panašiai, todėl pagalvojau savo du centus įmesiu į šulinį, gal bent vieno žmogaus mąstymą pakeisiu:
  Nepadaro čia tiek pinigų tas LMG, kiek įsivaizduojat... Edgarui tai nėra pirmas ar antras prioritetas, todėl ir yra neglektuotas. Buvo puikus startas jam LMG, suteikė šaltinį pinigų tiek, kad užtektų kažkuo rimčiau užsiimti, taip, kad užteks žiūrėti per rožinius akinius, pasidžiaukim tuo, jog šis serveris suteikė mum galimybę praleisti laiką, sutikti naujų žmonių, lavinti tam tikrus įgūdžius, o ne ieškokim, kaip sugrąžinti, tai kas nebegrįš. Tie kas čia kalba, jog rudenį čia bus belekas, tai irgi atsimerkit, nebegrįš čia niekas rudenį... Tiem, kas čia sako, kad Keša kaltas dėl serverio žlugimo, tai išsitraukit galvą iš smėlio... Visą laiką čia taip buvo, nuo 2013 metų niekas nevyksta bet laikėsi projektas ne metus, ir ne du kaip vienas iš geriausių Lietuvoje, laikėsi vien dėl savo bendruomenės, ir žmonių dedančių laiką į šį projektą, dedančių laiką į šį projektą, tam, kad Edgarui ar jums nereiktų jo dėti, tačiau brangieji, toks dalykas, kaip progresyvinė degradacija yra realus, kas ir užpuolė šį serverį. Daug faktorių prisidėjo prie šio fenomeno, pradedant nuo čyterių, kenkėjų, pereinant prie žmonių kurie vis griežtino ir griežtino taisykles ten kur jos neturėjo būti griežtinamos, bandė įtvirtinti geležinę tvarką, užmiršdami, jog pabaigoje, čia visi susirenkame praleisti gerai laiką, nesuprasdami, jog kai sugebi parašyti keturiais žodžiais daugiau negu kitas dvidešimt keturiais, nereiškia, kad tu esi kažkoks pažeidėjas, kai esi naujokas, ir neturi kaip mašinos susitaisyt, todėl atsijungi, kai į tave suleidžia cbugo seriją adminas nereiškia, kad esi vertas 6 mėnesių bano, baigiant ties tais žmonėmis kurie paliko būtent dėl projekto progresavimo trūkumo, visi vienaip ar kitaip prisidėjome prie projekto žlugimo. Ar išplatinai anti-drunką, ar užbaninai kažką, nes paspaudė g surakintas į tavo automobilį, kad tau nereiktų jo ten įsisodinti, nu vienu žodžiu, kad ir ką bepadarei, pats sau pasiklojai lovą, tai dabar ir miegok joje.
  Nubraukiant visą šį pilką, šaltą negatyvumą, kurį aš išliejau jums prieš akis, geriau nepagailėkit minutės ir atsukit laikrodį, padėkokit už visus gerus prisiminimus, pradedant nuo legendinių gaujų, darbų erų, kurios suvienijo žmones, pavertė, kas yra nespalvingas LMG gyvenimas į kažką apie ką net ir šiandien prisiminti yra malonu. Pagerbkim, tuos, kurie mus išmokė, kaip elgtis situacijose, kuriose prieš tai, galėjome tik byb* rankoje laikyti, paplokim tiems, kurie čia prikūrė karų tokių, kad nesinorėjo nuo LMG atsijungti valandų valandas, tokių karų, kad abi pusės, nors ir dažnai nepripažindavo to, suprasdavo, kad jeigu nebūtų kitos barikados pusės, net nesijungtų čia. Nu vienu žodžiu, be daug žodžių:
  Appreciate what it was, don't dwell on what it could've been.
  p.s. jei turit kokių linksmų prisiminimų išsaugoję, pasidalinkit.
 2. Haha
 3. Haha
 4. Haha
 5. Haha
 6. Haha
 7. Haha
 8. Haha
 9. Haha
 10. Haha
 11. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Paulius_Pishiuz - Patirtis ir linksmi prisiminimai kariuomenėj [Baigta pildyt]   
  Sveiki visi taigi buvo norinčiu, kad papasakočiau savo kariuomenės patirti bei prisiminimus. Tai ką pradėsiu xD.
   
  Kaip aš atsidūriau kariuomenėj? Su savo buvusiu klasiokų nuvarėm į Molėtų prievolės centrą ir užsirašėm į Kariuomene savanoriais ir pasirinkom Dragūnų batalioną, nes jis buvo mums palankiausias ilgai laukti nereikėjo.
  Aišku ten gavom lapus ir turėjom nulėkti Vilnių ir praeit sveikata. Aišku praėjom be problemų ir laukėm tos dienos kada varysim į Dragūnų batalioną.
  Atėjo ta diena tai buvo 2017-08-01 nuvarėm mes su šypsenomis prie karinio pastato ir laukėm autuko, kad mus visus paimtų xD. Pamenu, kad kitus atvežė tai su panikėmis tie bučiuojasi verkė lyg būtų paskutinis susitikimas, o mes dviese juokiamės iš melodramų xDdd.
  Autukas atvarė į Ukmerge mus visus paimti, o ten jau buvo daug žmonių surinktų iš Molėtų, Utenos. Nu ką visi įlipom susipažinom, susiskaičiavom ir į kelione xD. Važiavom kokias 4h atsibodo laukti xD. Aišku, kaip priartėjom Klaipėda baigėsi pizdelinimai, juokai visi susikrimto kas gi čia bus xDdd. 
  Privažiavom Dragūnų batalioną ir visus mus išlaipino, pasiėmėm daiktus ir ėjom į ramove patikrai ir suskirstimui. Nuėjom visus išrikiavo. Patikrino kuprines, viską ar neturim kažko nelegalaus. Aišku aš buvau su draugeliu ramus, nes nieko neturėjom xD. Vienas toks buvo kuris neseniai žolės buvo parūkęs ir pasakė jiems xD. Tai ji išsivedė šlapimo testui xDdd. O mes juokėmės xDdd. Nu ką tas grįžo rado pas ji ir ten kažką užrašinėjo. Vėliau prasidėjo suskirstimas kuri kuopa koks būrys. Nu ką su draugeliu pakliuvom aš į 2 kuopa 3 būry jis į 1 kuopa 4 būry. Nieko nepadarysi nieko nepakeisi. Ėjom vėliau į sandėlius savo kariškų daiktų pasiimt xDd. Nu ką maišai plyšt pradėjo gerai, kad dėžių radom tai susidėjom viską į dėžes. Ir stovi už manęs toks reiveris ir šoka xDdd. Pradėjo jis vaidinti ir ten su vienu vos nesusimušė xDd. Nu žodžių cirkai tik prasideda xDdd.
  Susirinkom visus daiktus ir ėjom į kuopa kur gyvensim xD. Nu ką mane ir dar toki Praneli nuvedė į dideli kubrika sako čia jūs gyvensit xDd. Mes žiūrim ten vietos nebėr nuėjom sakom vietos nėr xD. Nuvedė į mažesni kubrika sako čia jūsų spintelės dėkitės daigtus čia jūsų lovos ir spinteles xD. Mes pradėjom krautis, viską susikrovėm ir atėjo iš 4 būrio skyriaus vadas ir pasakė, kad susidėkit daigtus jūsų spintelė bus kubriko gale nu ką pradėjom daigtus dėtis ir viską temti į gala xD. Ten pradėjom krautis. Apsirengėm. Susikrovėm ir išrikiavo kiekvieną būry atskirai xD. Mus išrikiavo ir pažiūrėjo ką turim nu prisikabinimų ieškojo xDd. Tai rado dideliam kubrike pepsi ir klausė kieno pepsi mes susinervave sakom prisipažinkit kieno nieks neprisipažino tai paklausė kas norit pepsio xD. Tai viens toks Tomas pasakė, kad nori jis gėrė mažais gurkšniais, o mes atsispaudimus darėm jis biški išgeria užsuka mes pumpuojam xDdd. Ir ji vadinom pepsiu xD. Aišku po to pasakė kada eisim valgyti ir taip toliau. Ėjom valgyti, nemokėjom rikiuotėj eit normaliai xDd. Belekaip ėjom xD. Nuėjom ir imėm viską ką galima xD. Tai geriausia valgom prie stalo ir sako nenoriu banano ir kriaušės sakau duok banana kitas kriauše duok xD. Nes tas būtų išmetęs nu graudu galvoju xDd. Pavalgėm nusinešėm savo indus nu ką ėjom į kuopa rūkyt kas rūkė neleido xDdd. Tai nuėjom ir budėjo rimčiausias budėtojas xD. Tai ten tvarkytis kuopa turėjom tai nuėjom miegot pirmą diena 1h nakties xDd. O jo 4 būrys laikė kėdes rankomis ištiesus kažką prisidirbo jie xDdd. 
  Rytais rėkia kuopa kelt ir turi atsikelti bei ruoštis mankštai. Tai sekančia diena pamenu daug kas miegojo su treningais apsirenge, kad suspėti į manšta aišku aš buvau ne iš tu aš bėgiojau ir suspėjau xDdd. Nu žodžių pirmą mankšta pirmi įspūdžiai, krosiuka bėgom man jis labai patinka tai aš lekiu sau laimingas xDd. Aišku po mankštos persirengi ir eini rikiuotėj pusryčių valgyt xD. Jeigu per manštą kažkas atsikalbinėja kartojam pratimą dar karta xDd. Ir grįže po pusryčių sužinojom, kad mums užsiemimai bus rikiuotė vien xD. Tai visas 2 savaitės vien mokinomės rikiuotėj normaliai eit. Aišku prasidėjo ir budėjimai kuopoje ir taip toliau. Prikabinimai visokie pvž: ateina į kubrika koks karininkas turi viens garsiai pasakyti dėmesio ir visi atsistoti į stovėsena ramiai xDd. Jeigu prigaudavo visus į kolidoriu išrikiuodavo ir rėkdavom dėmesio bei atsispaudimus darydavom xDd. Aišku lovų tikrinimai irgi rytais būdavo bei švaros palaikymai xDd. Tai aš lovos nemokėjau klot, kaip kiti tai su liniuote klodavau, kad lygiai būtų xD. Bet aišku dėl manęs ar kitų išrikiuodavo visą būry su visą patalyne ir turėdavom per 10 min pasikloti lova tvarkingai jei vėl nespėja kažkas vėl iš naujo xDdd.
  Tos 2 savaitės ir 2 dienos praėjo, kaip čia pasakius greitai palyginus. Po biški patirties daugiau įgavom, stipresni tapom, bet viens toks Tomas nenorėjo priesaikos priimti tai turėjo aiškintis, kodėl nenori, bet galų gale priėmė vis tiek priesaika. Aišku kėlėmes 5:45 miegot 21:45 būdavo rytiniai kubriko sutvarkymai ir vakarinis kuopos tvarkymas pasiskirstydavom kas ka tvarkys xDd. Grafikas būdavo. Vieni budėtojai buvo geraširdžiai kiti būdavo, kad tik mažiau laiko turėtumėm ir tik dirbtumėm tai tvarkytumėmes xDd. Ir būry skyriaus vadai tokie patys buvo vieni geri kiti tik, kad labiau drožt xDd. Pamenu ėjom iš valgyklos ir skrepli ant placos spjoviau nu aišku negalimėjo taip daryti mane parišo gavau zaliota xD. Teko atsiskaitinėti 100 atsispaudimų nu ką padariau šeip ne taip juos.
  Priesaika 2017-08-17 ėjom visas batalionas rikiuotėj su Policijos palyda xD. Su ginklais pasitempe visi tokie xDd. Reikėjo eiti iš Dragūnų bataliono iki Klaipėdos universiteto ir ten prasidėjo. Aišku rikiuotės metu jaudulys jautėsi tai vienas kojų neatsirenka kitas ant botu laipyt pradeda xDd. Nuėję turėjom laisvo laiko kažkiek su šeimom susitikti pasikalbėti taip ir padarėm xD. Nu ką pakalbėje išrikiavo mus į rikiuote ir turėjom klausytis priesaikos ceremonijos. Turėjom prisiekti, kad ginsim Lietuva ir taip toliau. Praėjo priesaika ir ėjom visi atgal. Aišku rikiuotėj einu ir žiūrių, kad tevukas tai sese bei družokas aš ranka auštyn ir pamojavau xD. O kas man xD. Šurmulys didelis, nes žmonių daug buvo xD. Maniškiai o Paulius su automatu eina xDdd. Nu ką praėjom žmones ir lyti pradėjo xD. Kojų neatsirinkimas su vienu rikiuotėj vos nesusimušiau, viens kitam smugiavom xDd. Būrininkas pasakykit pavardes pasakėm ir galvoju fsio papuolėm xDd. Parėjom ir nusausinom ginklus juos į ginkline padėjom ir ėjom pavalgyti. Ir kuopa tvarkyt ir laukti, kol paleis, o už lango gyvenau 2 aukšte žiūrių daug žmonių apačioj yra ir nekantraujam kada namo mus paleis xDx. Nu ką persirengėm išrikiavo viską patikrino viskas tiko ir paleido xD. Į lauką išėjas zvanoka saviškiams, kad jau galim lėkt xDd. Tai ką susiradau pasikalbėjom ir per vartus link mašinos išėjom xD. Pirmas paleidimas paleido Ketvirtadienį, o reikėjo sugrįžti Sekmadienį vakare xD. Tai važiuodami namučio žiūrėjau nuotraukas ką būrys veikia tai ką gėrė jau daug kas laistė paleidimą xD. Nesakau ir aš grįžęs ramiai alučio ikaliau xD. Biški atsipalaidavau xD.
  Sekmadienis susirašėm, kad lėkiam 17h nu ką iš Ukmergės golfyčių lekiam į Jonava ir į Klaipėda xD. Link Klaipėdos ant 16 smaugiam  4 golfa xD. Aišku gerai, kad laimingai nuvažiavom visi xD. Grįžom karo policija ir patikrinimas daigtus tikrina per praleidžiama punkta kas ką turi ir turi savo kario pažymėjimą parodyt bei lapuka kada grįžt turėjai. Patikrine sako susisėk daigtus ir judi link kuopos, kiti rūkyt į rūkomaji kas norėjo. Nuėjus į kuopa ten būdėtojas tikrina ką turim atsiveže vėl viską verst xDdd. Vėl susidėjom ir į kubrika su kambariokais pasisveikinti xDd. Daigtus susidėt. Aišku laukiam 21h lauke išrikiavo mes visi į lauką ir, kaip kiekviena karta vakarinis patikrinimas Dalinio būdėtojas stovi ir kiekvienas iš kuopos būdėtojų šaukia pavarde ir turi atsakyt aš xD. Tai juokingų balsu, storu visokiu buve. Sumąstėm paprikolint xDd. Kas garsiau pasakys nu pradedam xDd. Mes ten rėkiam, rėkiam ok sužiūrėjo visus nuėjo pas Dalinio būdėtoja pasakė, kad visi tvarkoj. Tada vėliavos nuleidimas himnas lietuvos turi giedot. Viskas praėjo nu ką su savo kuopa judam į kuopa xDd. Kuopa susitvarkom ruošiamės miegot išrikiavo geras būdėtojas ir pasakė, kad nereikia rėkti, kaip skerdžiamas būtum xDd. Nu sako ar supratot taip tamsta xDd. Pahmielu daug grįžo tai jiems dar tuo pačiu prota pakniso ir tiek. Aišku miegot turi iš karto eiti, bet mes su telefonais būdavome kas su panikėm šnekėdavo kas lola grajindavo, o kas filmus ar muziką klausydavos xDd. Aišku mūsų kubriko neužgaudydavo, nes pas mus lango nėr kur durys tik atidaro, o mes apsimesdavome, kad miegam xDd. Taip ir praslysdavome xDdd. Kitą dieną rikiuoja mus lauke tiems negera tik xD. Manęs klausia sako kur tu buvai, kad toks rudas? Sakau dirbau ir deginuosi tuo pačiu xDd. Tas sako gerai degi sakau, tai kas be ko xD.
  Bazinis kursas trunka - 3 mėnesius. Nu ką per ji daug ko išmokom, kaip orientuotis miške, kaip vykdyti tam tikras užduotis. Kaip judu dengiu daryti, kaip šliaužti, ropoti, nebylus valdymo judesius rodyti daug visko. Aišku per tuos 3 mėn mus nei karto nepaleido namo tai vos neišsidaužėm. Dabar tai kiekvieną savaitgalį po priesaikos paleidžia, o mūsų nepaleisdavo nu kituose batalionuose paleidinėjo po 1mėn. Tai mes visi pikti buvome..  Savaitgaliais kieno giminės arti gyvena atvarydavo karių aplankyti, o ko neatvarydavo eidavom ir žiūrėdavom kokių juokingų vaizdų pamatysim xDd. Tai pamenu, kad mačiau, kaip karys su apkūnia panele stadione bučiuojasi ir vos nepradėjo mylėtis, o mes eidami juoktis pradėjom ir sakiau aš agirdž kary čia ne vieta mylėtis xDd tai tas susigėdes su savo drauge sprūko iš stadiono į kitą vieta xDd aišku to nebedarė kiek žinau. Ten vaizdų visokių prižiūrėdavome, kad  juoko ašaros, net kilti pradėdavo xDd.
  Kurie būdėtojai neleisdavo rūkyti tai prausyklose atsidarydavo langa nu ir ką dūmydavo xDdd. O kiti būdavo po pietų ar pusryčių ar vakarienės sako norit rūkyti padarykit atskira rikiuote nu ką padarė ir tas karininkas sako: visi rūkantis bėgimui pasiruošt xD. Nu ką nubėgo jie parūkyti per 2 min berods turėjo parūkyti ir tada bėgte į kuopa grįžti. O mūsų nerūkančių rikiuotė ramiai sau nuėjom į kuopa ir laukiam, kol jie grįš xD. Grįžo į kubrikus visi ir sako: ai namas padūse visi rūkyt turėjom tas pridirbo viską xD. Papasakojo jie mes tik juoktis xDdd. 
  Tie 3 mėnesiai praėjo gan greitai palyginus. Po 3 mėn paskyrė į pareigybės sako tu būsi granatsvaizdžio padėjėjas xD. Aš galvoju viskas tikrai papuoliau su tuo Tomu.. Būry yra: 3 skyriai, 3 skyrių vadai, 1 būrininkas ir būrio vadas. Kitus paskyrė į šaulius, 3 šauliai gelbėtojai, 3 taiklieji, 3 vyr šauliai, 3 kulkosvaidžiai ir jų padėjėjai ir 3 granatsvaizdžiai ir jų padėjėjai ir ryšininkas xD. Kuopoje yra: 4 būriai: ir valdymas tai kuopos vadas, kuopos vado padenėjas, kuopininkas, ryšininkas, paramedikas, intendantas atsakingas už materealines vertybės, ginklininkas. 
  Judėti eidavome į girulių parka prie Dragūnų bataliono. Ten judėdavome su ginklais, azimutu mokinomes eiti, su žemėlapiais, su kompasais. Vieniems sekdavosi geriau kitiems ne.
  Pamenu, kaip ėjau orientacini su Nikita. Ėjom į Rimi, nes savaitgalį mūsų nepaleido. Nu ką apsipirkom su kuprinėm ir žygiuojam xDd sau taškų su telefonais ieškoti xD. Kaip buvau mačiau, kad kažkoks tipas labai į mus žiūri xDd. Nu ką ėjom tuos taškus ieškoti xD. Kas po 2 kas į grupeles susiskirstė xDd. Nu ką einam, naktinis orientacinis, o ten šlapia žiūrim, kad neprisemt tik kerzoku xDd. Aišku gražiai apėjom radom taškus ir einam link bataliono nu ką pasirodo tas itartinas tipas karys buvo žiūrių msg, kad kuopos būdėtojas visus riša xD. Galvojam su Nikita, kad papuolėm xD. Einam kuopos budėtojo padejėjas mus sustabdė sako rodykit ką turit xD. Gerai, kad iš to pačio būrio buvo sakau aš kuprine iki kubriko pasidedu ir grįšiu, kad neparištų saldumynų ir tau duosiu ryt ok? Tas nu gerai xD. Atėjo Kuopos būdėtojas patikrino mūsų orientacinius taškus sako viskas gerai. Pažiūrėjo ar neturim nieko nusipirke xDd aišku nieko prie savęs neturėjom xDd. Tai praslydom ir ėjom persirengti ir miegoti, bei dalinti kas prašė ka nupirkti saldaus xD. Tai valgyti tik visi pradėjo xDd. Kitą dieną nu ką už tuos saldumynus sportuot turėjom xD. Aš pas dantiste variau dantų pasitikrinti tai praslydau . Grįžęs tik viską sužinojau xD.
  Papildymas NR1.
  Pamenu nuvežė mus į kairių poligoną šaudyti. Nu ten irgi buvo veiksmo xD. Tik įdomiai palapinėse kūrenamose gyvenom tai pasikūrendavom. Prieš šaudymus turi išlaikyti Ginklo valdymo testą.  Šaudymai vieniems geriau kitiems prasčiau sekėsi xD. Pamenu Zapad 2017 prasidėjo sako kas norit namo vaskinkit xD. Nelaimėjau aš ir vėliau sakė, kad nieks nebevarysit, o kurie laimėjo labai jau buvo apsidžiaugę xDdd. Tai ką baigėsi tas miškas tos šaudymo pratybos susitvarkėm ir į grįžtam į Dragūnų batalioną.
  Tai ką pirmas paleidimas 2017-10-11. Aišku šio laiko ilgai laukėm kada galėsim namo grįžti po tiek laiko xD. Viską susitvarkėm susiruošėm ir iš mano būrio vienas visą laiką buvo zaliotas, pliusas tai toks kuris niekur nenorėdavo dalyvauti, nes tipo visur skauda ir taip toliau. Jis ta dieną būdėjo kuopoj ir praėjo 2 valandos dar jis negrįžo iš rūkyklos. Visi sunerimo jo ieškoti pradėjo. Nes sakė paleis 16h, o jau 17h.. nu ką pasirodo Mantas per praleidžiama punkta išėjo su kitais, nes savo lapuka buvo paėmęs ir išvažiavo namo xDd. Visa kuopa nervuotą kad per ji negalim namo varyti. Sakė grįš į dantis gaus ir t.t, nes pridirbo belekaip visiems. Rašėm jam grįžk, nes ragas tau bus sako grįšiu sekmadienį xDd. Tai ką grįžo, nes prikalbėjom ir jo nepaleidinėjo 2 mėn kažkur. Nu ką mus paleido visi laimingi lekiam namučio xDd. Aišku reikėjo sugrįžti nesinorėjo, bet reikėjo xDdd. Tai ką sugrįžom patikrino mus visus ir vėl iprastai, kaip ir seniau viskas. Mantas galva nuleidęs buvo su juo karo policija daug šnekėjo. Davė jam pasirinkti 1000€ bauda 30 dienų viešų darbu ar 10 parų atsėdėti tai pasirinko jis 10 paru. Ji komisavo ir jis dingo iš mūsų būrio.
  Pirmas rimtas miškas. Prieš ji susikrovėm viską ko reiks xD. Nu ką nuvežė prie Rusnės ten belekaip apsemta buvo pasakė ką darysim ir judam su ginklais ir pilna ekipuotę. Per tokias proskynas reikėjo miško keliukus judėti nu žodžių 1 skyrius nujudėjo normaliai dar mano skyrius ėjo skyriaus vadas ant šono krito visas susinervavęs pradėjo keiktis xDd aš ėjau iki pusės panėriau eidamas žiūrėjau, kad tik praeiti xDd. Nu ką mane ištraukė viens xD. Iš 3 skyriaus ėjo tai viens irgi nei pirmyn nei atgal teko ir ji traukti xD. Nu ką pirmas įspūdis šalta belekaip xD. Nuėjom įsikurti kur gyvensim visas kalatavausi nuo šalčio drebėjau kitus kerzus ir kojines pasiėmiau ir pasikeičiau. Nu ką galvoju eisiu normaliai dabar xD. Einam, einam keliu belekiek vandens galvoju fsio 2 batus prisemsiu nu ką ir 2 batus prisėmiau galvoju viskas bus ragas xDd. Gerai, kad turėjom gera būrio vadė ji pamatė, kad man negerai tai davė vilnonių kojiniu bei žvakučių mažu tokiu xD. Ir parodė prijomu, kaip išdžiūti xD.
  Papildymas NR2.
  Kariuomenėj girti kariai grįžtą? Negali būti xD?!!! O gi gali. Pas mane kuopoje buvo grįžę po priesaikos 2 grįžo vienas priputė 3.6% kitas 2.6%. Tai jiems rašė tarnybinius karo policija atvarė nu žodžių papuolė vyrukai. Aišku kur priputė 2.6% tas čiuvakas po šio įvykio pasimokė, o kitas tai nepasimokė. Kaip buvo 1 paleidimas Spalio 11 tai jis grįžo vėl girtas nu ką vėl tarnybinis pranešimas ir vėl jis namo nevaro. Sugebėjo per praleidžiamą punktą prasinešti baltos ir gėrė kareivinėse ji pagavo tas privėmė  nu žiauru xDDDD. Praėjo tie 2 mėnesiai jam vėl girtas grįžo xD. Sako praleidžiamam punkte sakyk vardą pavarde tas tyli sako sakyk tyli xD. Atėjo dalinio budėtojas, atvažiavo karo policija. Skambina į mūsų kuopa paklausti ar dar tokio piliečio nėr apibūdino, kaip atrodo akurat čia tas pats xD. Tai vos su karininkais nesusimušė, su savo skyriaus vadu vos nesusimušė, kaip kuopoje buvo. Nu ką jo vėl 2 mėnesius nepaleido xD. Skaityk 3 kartus buvo tik grįžęs čiuvakas. 
  Po biški laikas tirpo ir tirpo po mažu daugiau visko mokėdavome. Su telefonais buvo mūsų kubrika prigavę ir visus išrikiavo sako pasidėkit telefonus ir eikit miegoti jo galvojam eisim miegoti  toliau su telefonais žaidėm. Arba vienas mastirina prie durų, nes turi būti atidarytos. Aš gale sau filmą žiūrių atėjo kuopos budėtojas mane ir kitus susėmė nu ką davė lapus rašyti xD. Galvojų rašymas tu nesąmonių nieko nepakeis, o reikėjo rašyti Aš J.eil Vardenis_Pavardenis daugiau nesinaudosiu telefonų nelaisvų laikų ir taip kokius 80 kartų xD. Aišku rankytės pavargo biški ir tiek.
  Kur mus paožino karininkas, kaip pirkome saldumynus pats pakliuvo xDDD. Vieni karininkai tiesiog kareivinėse gyvendavo ir juos ruotuodavo, nes prisidirbdavo ir iškeldavo. Tai dalinio budėtojas ėjo su kariais keisti sandėlio budėtoju ir užgirdo, kad kažkas labai triukšmauja nuėjo pažiūrėti rado karininkus girtus xDDD. O tie per praleidžiamą punktą norėjo plaštakes, kad pas juos ateitų į praleidžiamą punktą skambino ir sako praleiskit, bet tie nepraleido xDD. Tai ką žiūrių eina galvą karininkas nuleidęs, kur mus paožino sakau karma ir juokėmės visi xDDD. 
  Turėjau be galo aš daug pravardžių xD. Vien nuo pavardės gal 3 pravardės tai: Nikelis Nikis Nikulinas, liūtas, žvengalas, nes daug juokiausi xD. Buvo pas mane kuopoje Eastern Europen tas čiuvakas belekaip prikolnas buvo. Bei šaltas volfiukas buvo atvarės jis pasirodo ar karininkas ar karys buvo ir ji trumpam atkėlė tai norėjo išeiti pasakė, kad nusižudysiu ir ji komisavo xDDD.
  Vienas vlogeris kuopoje Lukas sumąstė apie kariuomene video su keiksmažodžiais sukurti tai buvo dviese. Bausmė jiems buvo nebloga: šliaužė su kulkoksvaizdžiu kuris sveria 11.7kg tai tas kuris filmavo viską ir ten montavo vėmė nu žiauri jam pamoką buvo..
  Kariuomenės žodynas bei sąvokos: 
  Kubrikas - kambarys
  Zaliotas - prisidirbęs
  Placa - asfaltas kur visi žygiuodavome
  Mastirina - stebi
  Mažas kubrikas - 12 žmonių
  Didelis kubrikas - 26 žmonės kažkur.
  Ramovė - vieta kur vykdavo paskaitos, renginiai.
  Papildymas NR3.
  Vieni kuopos budėtojai leisdavo kiti neleisdavo eiti į valgykla be ginklų. Pamenu Mode toki mes visi einam su ginklais tas be ginklo. Klausia jo kur tavo ginklas? Tas sako ramovėj palikau. Mes visi tik žvengt pradėjom. Nu ką nuėjo ieškoti ten nerado. Visas šis reikalas nuėjo iki Bataliono vado. Nu ką grįžtam mes iš valgyklos tas irgi kartų. Randa savo ginkla po kėde padėta. Tai už šį zaliota namo nevažiavo 2 savaites ir budėjo.
  Geras kuopos budėtojas budi nu ką veikiam? O gi prikolinom pasileidom per kolonėle maskva magadan ir tūsinom xDdd. Vakare nuėjom į vėliavos nuleidimą ir pizdelinam tai biški gavo jis velnių nuo karininko, kad nesusitvarko. Ah tos nesąmonės. 
  Nu ką pratybos vėl kairių poligone. Šaudymas turėjo būti.. Vėjas pakilo pradėjo palapines, taikinius versti tai atšaukė šaudymą. Mes visi tokie laimingi, kad lėksim į kuopa.
  Pratybos priekulėje mokino šturmuoti, kaip bėgti, judėti geriau ir, kad nepastebėtų. Nu ką judam pasiskirste. Aš buvau artilerijos komandoj. Nu galvoju gerai. Judam mes ten per melioracinius griovius, bėgam susibūrimo vietos. Sutinkam saviškius. Pasirodo vienus musiškius buvo paėmę į ikaitus ir jie turėjo priešų visus daiktus nešti, nes kitaip būtų juos išrenge. Aš sakau būtų man kažką panašaus pasake į snuki ir ramu būtų. Sakau ko taip nedarėt sako nepagalvojom bijojom.. Vieni apsirengė baltus kostiumus ir ėjo stebėti priešo kur jis ten yra ką daro, kaip savo vieta įsirenginėja. Nu ką mes artilerija judam toliau grioviais, mišku toliau aplinkui judam. Gaunam signala, kad reikia judėti link to pastato ir pradėt šaudyti, o šturmo grupė eis į vidu ir pastata užims. Aš tuose pratybose buvau laikinas kulkosvaidžio padėjėjas tai tik šovinius su dežutėmis nešiau ir tiek.. Girdim per racija, kad vienas iš skyriaus vadu nerado intėjimo.. Mes aišku juoktis pradėjome. Kiti rado tas nesuprasi, kodėl nerado.. Tai ką po biški veržiasi ir veržiasi į vidu. Mes aišku iš toli jau nebašaudom, nes kad saviškių nesužeisti. Girdim, kad jau viskas išvalyta galim judėti į pastata. Mes visi atsikėlėm ir judam. Vėliau aišku buvo budėjimai, kad stebėti ar priešai neateina. Ir įsirenginėt reikėjo, kad atlaikyt šturma. Laukiam šturmo. Man reikia budėti. Pakėlė mane bandau užsimauti kerzus sušalę neina užsimauti bandau judinu, judinu šeip ne taip užsimoviau.. Einu budėti pasiemiau G36 ir ką vaikštau ratais, kvadratais. Baigiau budėt, pakeitė kiti. Einu ilsėtis. Tai ką turi šiandien būti šturmas visi tik laukia, nes nori greičiau į kuopa grįžti ir normaliai išsimiegoti. Girdim pradėjo šaudyti, mes aišku pozicijas užsiemėm ir laukiam, kol artės. Pradėjo artėti po biški, juda, jau prie mūsų. Išvertė posta, jau viduje viens, antrs, trečs, krentam visi. Jau link 2 aukšto juda. Nu ką po biški valo, griauna sienas, kur buvom iš plytų pastate. Į 3 aukšta jau juda. Tai ką jau paėmė mus. Vienas iš jų pradėjo raganėti prieš mano skyriaus vada. Šakotis belekaip. Tai sako susimatysim 1 kuopoje. Pranešė, kad greit jau judėsim į kuopa. Paleido švediška dūmine ir belekaip uždūmino.  Aš konservu su lašiša atsidariau ir valgau po biški. Žiūrių unimogas jau atvarė aš greičiau pradėjau valgyti.. aišku spėjau teko bėgti, bet buvo verta.
  Pamenu pas mane kubrike buvo Paulius toks. Pas ji atvarydavo močiūte aplankyt tai vis saldainių atveždavo belekiek tai ką jis mums viską išdalindavo. Buvo kubrike čigonas Dima mes gulim prikolinam tas sako leiskit garsiau ir ką norit vis tiek manęs nesunervuosit. Nu ką toks Kunigėlis paleido mes čigonai Lietuvos norim blynų ir kavos visi tik juoktis. Tas 2 aukšte miegojo ėjo pas kunigėlį paėmė jo telefona ir atgal pas save į lova. Tas aiškų ėjo iš jo atsiimti. 
  Druskos tirpalas kariuomenėj. Kunigėlis atsivežė druskos tirpalo belekiek nu ką sėdim ant lovų ir traukiam elektronkes. Apsinešėm biški juoktis pradėjom aišku gerai gavosi, kad nepagavo mūsų.
  Papildymas NR4.
  Pratybos Kazlų Rudoje. Mokino mus, kaip šturmuoti pastatus. Gyvenom senose kareivinėse. Ten nuo sovietų laikų niekas nebuvo tvarkyta nei ką. Aišku buvo ten budėjimai. Iki valgyklos eidavome peškute arba unimogas veždavo mus. Davė skaniai valgyti, nes mūsų mažai buvo tai viskas nei pridegė nei ką. Pastatus šturmavom su imitacijomis. Pamenu aš tupiu laukiu, kol judės žemyn ir toks vienas parbėga, o ten slidu. Langu nėra, stiklų irgi tas čiut pro langą neišlėkė spėjau ji pagauti. Sakau ramiau tu. Tada reikėjo mano skyriui 3 aukšte pozicijas įsitaisyti nu ką įsitaisėm laukiam. Parbėga ten irgi slidu.. Bėgo griuti pradėjo, aš juoktis, nes pamačiau juos. Realiai toks pratybos buvo ne ką ypatingos, nuobodžios, nes nieko gero ir neveikėm tą pati per tą pati. 
  Apkasus reikėjo kasti nu krč. Kasiau su noliferiu kuris niekad neturėjo kastuvo rankose.. Tai aš skaityk viską iškasiau, o tas nugriuvo ant žemės sako man su širdim blogai. Aš sakau kas tau yra? Tas sako su užesiu.. Sakau agirdi gal pakviesti skyriaus vadus ar ką, nes kad nemirtum tu čia. Daviau jam savo gertuvė, kad gertu vandeni, o aš kasiau.. Tai geriau jei turit problemų pasakykit, kaip eisit į kariuomenė, kad problemų čia tada nebūtų. Reikėjo vėliau bėgti su pilną ekipuote tas aišku nepabėgo reikėjo ji temti. Vėliau šliaužėm. Tai toks paukštis pametė savo laikrodžio ekraną tai ieškojom aišku neradom. Tada lijo tai buvo pečiukai. Vienas gorteksa džiovino ir jis prilipo prie vamzdžio tai pradegino. O vėliau ėjom prieš priešus kažkokius. Nu ką reikėjo šliaužti, dėtuvė pamečiau. Parėjęs žiūrių, kad nebeturiu aišku pranešiau būrio vadėj. Tai rado kito būrio skyriaus vadas. Tai grįžęs visus pasikvietė ir pumpavom iš viso 200. Tai atsispaudimų tai pritupimu, atsilenkimu, pašokimu. 
  Užsieniečiai batalione. 1 kuopa išvarė į pratybas, o jų vietoj sportininkai užsieniečiai. Aišku jie darė ką norėjo ir gėrė ir mylėjosi, nes daug preziku mėtėsi. Sisiojo kur papuola. Tai vienas čiurka žolytė rūkė, pamatė mus ir pabėgo. Kiti karatistai kuopoje prigėrė mušėsi, o kuopos budėtojas padėjėjas nežinojo ką daryti, nes jo stalą kur visi dokumentai buvo stumė. Pamenu vėliavos nuleidimas eina sportininkas per placa ir rūko sau, o jau vėliava nuleido žiūrių karatistai mušasi. Aišku jie, kaip išvarė turėjo jų jovalą sutvarkyti. Aišku savanoriai ėjo. Vėliau grįžo nu sakau patiko sako vos nevėmiau, viskas sulaužyta, privemta, buteliu kalnai, kriauklės nulaužtos. Sakau tai ką chemini iškvietė sako joo. 
  Po užsieniečių rado buteli batalione tuščia. Tai ką visą batalioną lauke išrikiavo. Kiekvieną būry kiekvieną skyrių ėjo ir uostė kuris čia girtas. Taip rikiavo 3 valandas ir žiūrėjo kuris girtas. Aišku nerado, nes ne mūsų buvo arba tas spėjo išsiblaivyti. Tada nervuoti buvom, nes be reikalo rikiuoja ir rikiuoja..
  Naujų metų atostogos. Nu ką paleido mus, o kiti budėti turėjo. Tai vieni pardavinėjo budėjimą už 100 euru buvo kas nupirko buvo kas budėjo. Man gerai nepakliuvo budėti. Baigėsi atostogos nu ką reikia grįžti lekiam per Kėdainius ir karinės policijos mašina per vidurį važiuoja ir neleidžia lenkti galvojam fsio nespėsim tai pranešėm skyriaus vadui, kad veluosim, bet po kokių 30 km nusuko į kitą kelia ir mes tada važiavom iš lėto neskubėdami, nes jau pranešėm tai kur čia lėksi xD. 
  Budėjo toks piktas budėtojas. Sako susitvarkykit, rado dulkių. Davė 2 šansą. Aišku vėl rado dulkių. Davė paskutinį šansą ir vėl rado. Nu ką sportuojam. Sako 250 cirkulių. Tai atsispaudimas, atsilenkimas ir pašokimas į viršų. Nu ką visa kuopa pumpuoja. Aišku tiek daug prikvepavom, kad sienos visos sušlapo. Po 125 davė 30 min pasiilsėti. Vėliau vėl pakvietė ir pabaigėm juos daryti. Buvo ir vėliau panašus į šita. Sako batus parodykit kurie valyti. Nu ką kiek išėjo valyti daugino kažkaip ten jis ir turėjom pumpuoti. Bet čia buvo linksma, nes paprikolų viskas. Turėjau iš namų picos atsivežęs ėjau paprašyti, kad leistų mikrobangų krosnelėj pasišildyti tai davė. Kiti sako nebandyk to daryti, sakau pabandysiu paeis.
  Aišku kuo toliau tuo viskas paprasčiau su vienais budėtojais vos ne pitakais mušėm su kitais tai to nepadaryti. Nes jie vaidina labai rimti nors tokie nėra tik nori pasirodyti.
  Granatoko kursas. Buvo nuobodus, per kiekvieną paskaitą užmigdavau iš nuobodulio. Kurso baigiamasis vyko Algirdo batalione. Važiavom kažkur 5 h iki ten. Nu ką davė šaudyt tai 2 balvamkes abu išovėm ir iš 2 adapterių kuliako šovinį davė ir viskas. Vėliau turėjom valyti ji ir tiek. Aišku aš pizdelinau, o Tomas tas pepsi valė. Guliu atėjo pagavo mane sako skyriaus vadas pasakiau sako pranešiu. Galvoju fsio ragas bus. kaip grįšiu. Po 1 savaitės žiūrių šitas karininkas žmones apgaudinėjo su savo žmona. Nu ką galvoju karmą yra.
  Savo maisto galėjai turėti, bet svarbu, kad jis negestu. Aš tai po batų dėžę užslėpdavau šokoladuku belekiek. Aišku patikrindavo, bet ten nežiūrėdavo, nes nesitikėdavo, kad ten bus. Aš tai ramus toks. O kiti į vintiliacijos angas slėpdavo, arba lovos rėmuose su siūlų dėdavo.
  Papildymas NR5.
  Iš šiaurinės pusės pakaziolino, kad mūsų pietinė puse šokoladukus visokius pardavinėjo. Visą mūsų būry ištikrino aš ta karta nieko neturėjau apart naminių obuolių. Pas Toma rado gal 40 snikersu ir belekiek milka šokoladų tai sakė išdalink arba viską vienu kartu suvalgyk. O pas Marių tokį buvo pasidaręs belekiek sumušteku nu ką sako išdalink tas tai nervuotis, dėl to pradėjo, nes 2 dėžutes sumuštinių turėjo. 
  Už netvarką papilė žvyro su vandeniu. Nu ką viską turėjom stumdyti, valyti nu belekaip pradėjom tvarkytis ir gavom tokį kozirį. O pas kitus smėlio įpylė ir vandens ant viršaus tai tie irgi vargo. Aišku po tokių tvarkymų su spintelėmis linoleuma subraižėm tai intendantas nebeleido tokių nesąmonių, kad mums darytų. Tai mes tada apsidžiaugėm.
  Gaisro imitacija. Buvo linksmiausia. Susikrauni ale viską kuprinė ir lauki lovoje nusirengęs, kol bus alermas ir visi bėgsit į lauką. Aišku batus turėjai nešti į batų džiovyklė aišku mūsų kubrikas to nedarė tai mes ramiai sau apsirengdavome ir bėgdavome po biški pro išėjimus. Ir dūmus buvo naudoję. Realioje situacijose daryčiau paprastai. Langą atidaryčiau. Čiužinius lauke sumesčiau ir ant jų šokčiau. Nes 2 aukšte gyvenom tai baisų nebūtų šokti. Čia tie mokymai ne viena kartą buvo.
  Viena karta budėjo toks ramus budėtojas, bet šiaurinė puse valgykloje labai šnekėt pradėjo nu ką tas sako vakare pamatysit kas jums bus. Atėjo vakaras visus išsirikiavo ir ramiai stovėjom apie 2 valandas. Tai svirduliuoti pradėjom. Gerai, kad kuopos vadas buvo ir sakė, kad nebekankintų mūsų, nes kitą dieną mums pratybos buvo.
  Pakeltas aliarmo lygis visi su liemenėm su ginklais suka ratus aplink batalioną, kiti bataliono teritorijoje budi. Tai grynai laiko stūmimas.
  Buvo tokių dienų, kad gryn laiko stūmimas tai ginklų valymas, bei kuopos tvarkymas ir taip visą savaite. Nieko neveiki daugiau ir kimarini. Išsivalai ginklą nors dar nepridavėj, bet aš eidavau į kubriką ir ten kimarindavau, nes pabosdavo valyti galvoju geriau su telu kažką paveiksiu.
  Esu dalyvavęs bėgimuose tai prieš kalėdas bėgimas Klaipėdoje buvo. In memorial Vingio parke bei Sausio 13 diena prie bokšto bėgom. Aišku ten bėgom mūsų nepaleido prieš tai 2 savaites. Aš su saviškiais susimačiau pasiėmiau daiktus kurių man reiks ir parbėgau iki autuko. Aišku tą dieną Su Monte susitikau. Pakalbėjom ir tiek. 
  Dragūnų takas nu ką mums vėliausiai nei kitiems buvo. Žadėjo po 3 mėnesių jau atėjo žiemą. Baltijos Jūros pakrante reikėjo bėgti tada Baltijos jūroj daryti atsispaudimus ir bangos bangavo į mus aišku ledinis vanduo buvo tikrai šalta. Reikėjo nešti rastą spygliuočio visa įmirkusi ir dėžė su beretėmis. Reikėjo dragūnų bataliono antsiuvą iš šakų ir sąmanu bei ką rasi padaryti. Reikėjo per kopas šliaužti tai visi smėliuoti buvome. Vėliau ridentis atgal aš apsvaigęs buvau nuo ridenimosi tai mane pakėlė ir bėgom tolyn taku. Pribėgom upeli aišku ir tas ledinis teko per ji šliaužti. Buvo belekaip šalta.. Aš šliaužiau ir mėčiau šakas visokias, kad kitiems lengviau būtų iš to upelio. Praėjom tą upeli po jo teko sportuoti, kad kažkiek sušiltumėm. Visi šlapi, smėliuoti nepatogų daryti, bei sunku. Aišku darėm belekaip tik, kad daryti. Vėliau reikėjo su rastu pritupimus daryti tai padarėm ir judėjom. Buvo ledas tai bėgdami vieni pargriuvo kiti ne. Aišku gerai, kad niekas rimtai nesusižeidė. Vėliau reikėjo daryti tilteli ir vienas turėjo per apačia šliaužti. Jau prijudėjom prie bataliono vartų nu ką atidarė, o ten lynas ir reikia pereiti. Ėjau, bet nepraėjau, nes slysti pradėjo. Ten nesąmoningai įtempta buvo. Leido po 2 dviejuose vietose buvo įtempta nu žodžiu nesąmonė, bet lieką prisiminimai. Aišku tos kokardos tie ženkliukai kur prie berečių pas mus keliavo ilgai. 1 kart sakė, kad ne tokius pagamino. 2 kart sakė, kad laivas tipo plukdė ir nuskendo. Vėliau už mus pradėjo tarnauti ir tie už mus greičiau tas beretės gavo negu mes. Tai mes sakom kam mums tos beretės jei liko 3 mėnesiai tarnybos.
  Papildymas NR6.
  Prikolu buvo visokiu. Pamenu Kazlų Rudoje su unimogu varėm ir krč ratas iš ašies išvažiavo gerai, kad neapvirtom xDDD. Tai visi juokiamės išlipę, kad sugedo ir grįždami namo matėm, kaip tempia ta unimoga xDDDD. 
  Apie budėjimus biški papasakosiu kas ten gero. Budi skaityk visą para kada pradedi ir baigi kitą dieną. Aišku yra poilsio valandos arba, kaip būni rezervas gali pasiilsėti. Poilsis būna po 2 valandas. Geriausias budėjimas mano manymų tai kairių poligone bokšteli kimarini ir tiek. Nieko ten daryti nereikia tik raportą perduoti ir tiek. Kuopos budėtojo padėjėjas - ten turi kuopa kelti, sužiūrėti, kad visi eitu į rytines mankštas, kad kuopa būtų tvarkinga, kad dienotvarkės laikytusi. Kad visus karius pakelti turi, kad jie tinkamai apsirengtų, kad materealinės vertybės nedingtų ir kuopos budėtojui turi perduoti, kad viskas tvarkoje, nes jis būna paklausia. Patrulis - vaikšto aplink teritorija dviese ir žiūri ar tvora nepažeista ar bepiločiai orlaiviai neskraido. Atsibosta vaikščioti jei rimtai. Vaikštai 4 h tada eini į sandeli budėti. Ten budėjimas tokiam vagoneli, kaip kebaninės būni ir kimarini ir klausaisi radija. Nebent darbo dieną ir reikia kokius nors daiktus išduoti, bet turi turėti leidimą tam, kad atidarytum vartus. Techninio parko budėtojo padėjėjas - vienu žodžiu grynas kimaras. Telika žiūri ir vartus atidarai visokiom transporto priemonėm. Patys vairuotojai užpildo lapus tai ez. O jei kažkur nori išeiti tai parūkyt ar pavalgyt praneši savo budėtojui arba dalinio budėtojui ir ramu. Praleidžiamo punkto budėtojai dviese būna ir viršininkas. Nu ten yr ką veikt. Žiūri transporto priemonės ar turi leidimą įvažiuoti ar atitinka numeriai visi. Nu yra kas veikti čia. Aišku ir kur praeiti nori pėstieji ir tuos reik tikrinti tai žiūri visus. 
  Dabartiniams šauktiniams ar savanoriams noriu pasakyti, kad jūsų negali neišleisti, turi išleisti nebent tam yra svarbi priežastis bei sportuoti negali duoti, nes tai atseit pasityčiojimas. Nu vienas karininkas sakė jis vyr šaulys tad sakau. Čia Vaidoto batalione taip yr. Apie sportą tai ne mankštos turėjau omeny, o taip, kaip duoda iš oro. Per laisva laiką turi duoti pasiilsėti, o ne kažkokias nesąmones daryti. Jeigu kažkas netinka galit skustis, nes jei tyčiojasi ar ką galit pasiskusti, nes taip daryti nevalia. 
  Jau pradėjom skaičiuoti kiek liko dienų vieni kalendorių pasidarė mes tai per tela vis žiūrėdavome. Geriausia buvo, kad pildyk savaitgaliais internetas pas mane susibugino ir visad neribotas tai skleidžiau visam kubrikui savo internetą. Jeigu kažkas atsitinka arba miršta artimas žmogus išleidžia namo 6 dienom. Žinau, nes mane pati išleido.. Galiu papasakoti, nes gal įdomu bus. Atsikėliau krč prikolinam, juokiames su kubriko draugais. Sese parašė paskambink. Paskambinau tai buvo 9 ryto. Sako mama mirė. Nu ką į ašaras aš. Tada kitiems pasakiau, 1 skyriaus vadui, kad namo išleistu mane greičiau. Išleido ir išvariau iškarto aišku visiems labai rūpėjo kas nutiko ir taip toliau pasakiau, kad pats nežinau kas kur kada. Aišku skaudu yra, bet nieko nepakeisi reikia toliau gyventi. Grįžau po tu 6 dienų nieko kuopoje nėr tai buvo 2018-03-07. Visi į pratybas išvarę buvo ir grįžo tik Penktadienį tai kimarinau. Kuopos vadas sako būtų mano valia būtum tik sekmadienį grįžęs. Nes čia tau nesąmonė gavosi sakau nieko nepadarysit tokia jau durna ta tvarką yra. 
  Buvo mokymai Klaipėdoje apleistame pastate ten prie Iki ten buvę seniau karinių filmų kūrimo pastatas. Ten bunkerys yr buvom įlindę. Su šratukais ten šaudėm ir geškėm šratai kur dedasi. Nieko gero ten gryns kimaras. Aišku ten 1 skyrius prieš kitą skyrių juda ir tiek. Ten buvo kur grynai statu buvo jei nukritę kažkas būtų būtų miręs iškarto ten nesaugu vietomis buvo, bet ką padarysi tokie tie mokymai gerai, kad niekas nesusižeidė. 
  Iš mano būrio vienam laipsni pakėlė tai ką tas raganėti pradėjo už tai namo nevarė savaite. Kas išsipisinėdavo darydavo nesąmonės namo nevarydavo. Visokių buvo visokių ir reikia. Kitą pratęsima žadu parašyti sekmadienį manau arba greičiau ir bus viskas. 
  Papildymas NR7 paskutinis straipsnis.
  Liko virš 1 mėnesio tarnauti. Visi belekaip atsipalaidavę. Daro skaityk ką nori viskas jau paprasčiau. Liko paskutinės pratybos kurios vadinasi Narsusis Grifonas 2018. Vieniems tos pratybos buvo įdomios reikėjo ir šturmuoti, ir judėti. Mums buvo taip: 4 dienas buvom Kairių poligone laukėm, kol priešai atlėks. Niekas neatvarė. Budėjau lijo lietus. Pasistačiau palapinsiaustė, kad nesulytų manęs. Tomui sakau pasistatyk, nes lis. Tas aišku nepaklausė. Dar stipriau pradėjo lyti. Tas Pauliau sakau kas yra? Sako priimk lyja. Sakau blem gers esi sakiau, kad lis. Tai priėmiau pradėjo jis judėti ir pradėjo tą palapinsiaustė leisti. Pradėjau ant jo rėkti. Tai buvau nusisukęs jis man iš kumščio į nugara trenkė. Aš atsisukau nu ką atgal jam atvanojau į galvą kumščių, kad apsiramintų ir sakau apsiramini arba vyniosi iš kur atėjai. Tai apsiramino. Atsikėlus irgi konfliktas su kitais buvo. Vienas vyr šaulys raganėjo kitam skyriui aiškino ką daryti. Tai vienas neapsikentė ir rėkė ant jo. Tai tas trenkė į nosį tas apsibarščiavo ir nukrito. Draugelis pamatė ir tą vyr šauly pradėjo vanoti iš kulokų. Tai prakirto gerai nosį, fanarus įstatė veidas visas buvo mėlynas. Tai ką atvarė unimogas susikrovėm daiktus ir varom iš šito poligono pagaliau. Nuvarėm į Klaipėda mus išmetė kur mes būsim. Tai mano skyrius buvo prie naujo kvartalo kur namus stato. Ir tiesiai matosi Ermitažas ir kelias į Palangą važiuot. Tai ką ten kimarinom, saulė švietė išdžiuvom. Naktį visi miegmaišiuose miegojom ir 2 budėjo. Visi beveik rūke sakau duokit ir man paprikolu tai davė, apvilko, nes nerūkantis esu. Kitą dieną žiūrėjom savo postus atvaro unimogas aišku ugnis ir šaudom iš imitacinių. O pasirodo saviškis buvo. Iš kur žinosi ar savas ar ne jei ta pati techniką.. Vėliau atvarė unimogas nu ką mus visus pasiemė ir mes važiuojam sau ir prikolinam. Buvom prie banginio pradėjo varžtai iš ratų kristi. Vairuotojas kažkoks pamatė ir pradėjo rėkti, kad varžtai byra. Mus visus išlaipino ir reikėjo prie Banginio žiedą užimti. Nu ką mes užėmėm tą žiedą ir prikolinam. Gražios panikės eina fotkina, filmuoja mus, o mums linksma, nes greit jau baigsis šitos nesąmoningos pratybos. Kuo didesnės pratybos tuo didesnė nesąmonė. Tai ant žolytės pragulėjom 2 valandas kažkur. Sutvarkė unimoga ir vėl lekiam. Tai ką judam į batalioną sako endex. Nu tipo pabaigą mes laimingi viskas baigėsi. Tai pasirodo daiktus tik pasidėjom, bet ginklų ne tai varėm šturmuoti pastatų. Judam link ten sako endex tipo viskas baigėsi. Visi tik sakyt pradėjo nesąmoningos tos pratybos palevų paleva. Tai pradėjom tvarkyti tą teritorija. Spygliuotas vielas pasiėmėm ir maišus susirinkom reikėjo smėli išpilti. Buvo biški tvarkymo, bet viską sutvarkėm. Aišku mane pamatė skyriaus vadas tai gavau lengvesnį darbą sukti spygliuotas vielas. Tai buvo easy. Pabaigėm tvarkyti ir viską pasikrovėm ir išvarėm į batalioną. O aišku visi tik kuo greičiau apsiprausti, susitvarkyti. Drabužius pasikeisti aišku, nes visi smirdėjom.. Apsitvarkėm, susiruošėm valgyti. Nu ką per visas pratybas nei vieno sausiako nesuvalgiau turėjau savo maisto pasiėmęs tai juos po 2 eurus 1 sauseką pradėjau pardavinėti. Visus iš karto nupirko tai ką prasisukau.
  Tai ką atėjo vakaras paskutinis vakarinis. Visi jau buvo išmokę mintinai kas po ko eina. Tai tik aš, aš, aš, aš. Visi grįžom iš to vakarinio ir ką ruoštis Penktadieniui paskutinė dieną kariuomenėj. Atėjo Penktadienis paskutinė rikiuotė. Tai ką klausom tu kalbų. Žmonių daug susirinko. Šeimos ir taip toliau. Praėjo paskutinė rikiuotė, paskutinė dieną. Ėjom visi daiktus prisiduoti. Prisidavėm ir ką judėt švęsti, kad jau baigėm. Ėjau su thug life akiniais visi žmonės tik žiūri į mane, o kas man aš jau baigiau.  Šventėm netoli Šilutės. Sodyba, kaip priklauso viskas tvarkoje. Visi tik gerti pirkti, vieni žolytės turėjo tai rūkė ten. Balius, kaip priklauso visko buvo. Tomas šoko tai koja išsisuko. Nesiseka jam. Kitą dieną visi skirstytis. Tai ką judėt namučio. Atvarė tevuks manęs paimt ir ką reikėjo ir Toma ir kitus likusius paimti, nes neturėjo, kaip grįžti namo. Paėmėm ir pamėtėjom. Grįžau namo ir ką miegoti, nes pavargęs buvau.
  Kitą savaitę į prievolės centrą, kad pinigus pervestu. Susitvarkėm viską ir ką gaunu aš iš viso 1951 e. Aišku gal 2 mėnesius nieko nebuvau išleidęs tai turėjau 2500 euru kažkur. Malonaus skaitymo chebra jei bus kažkas įdomu klauskit atsakysiu. Baigiau savo šį blogą rašyti manau dar kada nors apie ką kitą parašysiu.
 12. Haha
  Inamra_Oguh sureagavo į Baisus_Filmas - Peikiu Fūristų Pavaduotoją Tomas_Torreto   
  taigi tokie veiksmo istroske, bet apart papeikimu, veiksmo negaunam daugiau
  per ts pasakiau luksis cytina, darbuotojas ir isbanino, kad blogai?
 13. Haha
  Inamra_Oguh sureagavo į Arnas_Diamond - Unjail Arnas_Diamond   
   ANKETOS ŠABLONAS
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Diamond
  2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: freestar vaziavau normalei keliuku ir jis per zole atvare ir trenkesi i manes parasiau atsargiau gavau star uz izeidimus ir non-rp nors to net nebuvo tegul kelia irodymus
  3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Carl_Morrelo ir Filibero_Lamberto
  4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/QpyWcDy
  5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):bus parasytas veliau
 14. Thanks
  Inamra_Oguh sureagavo į Ugnius_Huge - Peikiu Hugo_Armani dylerių pav   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Ugnius_Huge
  2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Hugo_Armani
  3. Jūsų kaltinimai:Kaip suprantu jam laisvadienis todėl jis dirbo FBI bet jei dirbi fbi ir tau laisvadienis vistiek turi laikytis bendrūjų taisykliu o tai yra neiskeikti ir etc. Šiandien naktį važiavau ir pamačiau dylerį darant non-rp (nesilaiko ket) todėl aš jam rašiau stop bet jis nestojo tada Hugo pradėjo keiktis ir įžeidinėti mane tada aš surakinau dylerį kuris nusižengė bet Hugo vėl įsikišo ir atrakino dylerį kurį surakinau tada vėl pradėjo įžeidinėti ir keiktis ir dar šaudė į mane. Tada nesupratau dalyko kai patikrinau per TAB nerašė kad pavaduotojas po 5min pažiūriu tu dylerių pav?
  4. Vaizdinė medžiaga:https://plays.tv/video/5b3ffb3bf1f5be771f/hugo-armani
  Pirma kart patikrinus per TAB:https://imgur.com/a/iaExfud
  Po 5min patikrinus per TAB:https://imgur.com/a/CrtQNf7
 15. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Tom_Torreto - SWAT direktoriaus rinkimų analizė.   
  forumo moderatorius - direktorius ,4lvl admin 3 zmones - direktoriai, kada gaus pareigas nauji veidai kas stengias? sudu kruva ne analize, imesti ss is temos apie liaudi, gal imeskit jo aktyvuma? nu jei 10 zmoniu islaikysi firmoi tai mldc, bent milus mokesi. sveikinu tave
 16. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Max_Tosha - Atėjo metas trauktis!   

   
  Atėjo metas trauktis
  Sveiki, gerbiami kolegos ir bičiuliai, mieli LMG.lt projekto žaidėjai, mano mylimi nuolatiniai oponentai, kuriems pastaruoju metu arba niekados neįtikau, sveikinuosi su visais. Šiandien, atėjo ta vieniems laukta, kitiems galbūt mažiau laukta akimirka, kai sau prisiverčiu ištarti atsisveikinimo žodžius LMG.lt projekto komandai. Nuoširdžiai, oficialiai ir išdidžiai paskelbiu, kad pasitraukiu tiek iš Projekto administratoriaus pozicijos, tiek iš pačios komandos, kurią pastaruosius metus turėjau garbės auginti, mylėti ir saugoti.
  LMG.lt projekte per tuos 6 metus, visados jaučiausi gerai. Net ir šiandien, palikdamas šias svarbias pareigas, puikiai žinau, kad besisvečiuodamas man patiks ir bus gera. Džiaugiuosi, kad turėjau 3 šansus išbandyti save už pjėdės stalo, šalia garbingų, rūpestingų Komandos narių, tiek 2012 metais, tiek ir bet kuriais kitais mano epopėjos metais. Visiems bendražygiams reiškiu didelę padėką.
  Prieš grįždamas į projekto komandą 3-iąjį kartą, sau juokaudamas sakydavau, kad „3 kartas nemeluos, būsiu raudonas“. Nežinau, kieno sėkmės dėka: ar šių neatsakingai suraitytų žodžių, ar mano tikėjimu – turėjau galimybę būti LMG.lt projekto administratoriumi. Apmaudu, kad ne visados man viskas pavykdavo. Apmaudu, kad taip ir nepavyko išleisti begales Serverio atnaujinimų, kurių projektui reikėjo. Tačiau, nors tai ir nuskambės egoistiškai, žinau, kad šių pareigų tuo metu buvau vertas.
  Deja, su pradžia ateina ir pabaiga. Šiandien tariu absoliutų atsisveikinimą „Viso gero LMG.lt komanda!“. Projekte lieku tik, kaip jos narys (galbūt, kada nors ir garbės?). Projekto komandoje buvau paskutinį kartą, daugiau į ją niekados negrįšiu. Tikrai ne iš blogos valios, tiesiog toks yra mano pasirinkimas (išnaudojau 3 šansus). Labiausiai padėkoti noriu savo partneriui – @Edga_Kesa (b0ss). Nors jam ne visados laikas, noras leido judėti mums į priekį. Duodu žodį, kad šio žmogaus asmenybė yra išties puiki. Per šiuos metus turėjau malonės jį pažinti dar geriau, negu anksčiau. O svarbiausia, visados mokytis iš jo, kad ir kaip tai daugeliui Jums skambėtų.
  Žvelgiant į ateitį, pergyventi Jūs tikrai neturėtumėte. 2018 metai išties turėtų būti sėkmingi šiam projektui. Gaila, kad neteks dalintis laurais, bet visados bus gera prisiminti, kad galėjau prisidėti. Išeidamas, palieku šaunų komandos narių būrį, kuris viliuosi ir toliau galės užtikrinti tvarką projekte. Palieku prisiminimus ir visas akimirkas apie mane. Taip pat, esu visiems iki vieno dėkingas, visi buvote mano veikėjo Max_Tosha istorijos dalimi. Daugelį Jūsų prisiminsiu ir tikiuosi tęsiu bendravimą. Manau, kad pasitraukiu nei anksti, nei per vėlai – pasitraukiu laiku. Pažadu lankytis, stebėti ir patarti, jeigu tų patarimų ir tos patirties mano tik prireiks. Nepamirškit „LMG – tai ne žaidimas. Tai tikras gyvenimas!“. Gražių akimirkų Lietuvos Miestelių Gyvenime, džiaukitės kiekviena jų! Sėkmės!
  Pagarbiai
  Max_Tosha
 17. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Ryan_Collins - Collinso gaujų istorijos   

   
  Sveiki forumiečiai, taigi kaip matot, gavau sau vietelę kur galėčiau reikšti savo mintis, kad ir čia jau rimtai nežaidžiu, bet visgi yra noro kažkam kažką papasakot, tuo labiau kai žinau, jog turiu ką papasakoti. Savo bloguose kalbėsiu apie daug ką, ir apie virtualybę, bet taip pat manau, jog ir apie realu gyvenimą. Žinoma praėjo jau nemažai laiko, kai buvau visiems gerai žinomas berods praėjo jau daugiau nei pora metų, todėl nusprendžiau vis gi pradėti nuo savo žaidimo istorijos, jog žinotu kas aš per žmogus ir ką čia gero nuveikiau, bet vertėtu manau paskaityti ir tiems katrie mane žino, nes spėju tikrai ne viską žinote. Šiam kartui pateiksiu savo gaujų istorijas, o apačioje galėsite pamatyti kas laukia sekančiuose mano bloguose.
  Žaidimo pradžia apsimetinėdamas panele?
  Juokinga realiai net sakyti, bet mano pradžia šiame serveryje prasidėjo su panos vartotoju Sexule_Silver. Kodėl? Todėl, kad tada dar buvau jaunas ir durnas ir galvodavau „apsimesiu panelė, gausiu pinigų iš kitų, taip užsikalsiu milų“, juokinga, bet taip buvo, bet deja nieks nedavė tu pinigų, bet nemesi vartotojo, kai jau ir adminas buvo užsakytas tuo pačiu ir xp nemažai tai taip ir tęsiau žaidimą apsimetinėdamas. Kaip ir daugeliui patinka kažką turėti ir valdyti savo tuo tarpu aš irgi norėjau, todėl mano kelias iš karto nuklydo į gaujas ir buvau sukūręs gaują „Alkoholikai“ pavadinimas taip pat juokingas, bet dar juokingiau, jog ši gauja nebuvo eilinė, gaujoje būdavo pastoviai po 20-30 online, geriausiai momentais atsimenu, jog kažkada buvo po 50-60 on. Kas dar tame juokingo? Jog kadangi apsimetinėjau tai negalėjau kalbėt ir vadovaut per teamspeaką, todėl viskas vykdavo žaidime, visi chatai per /g, bet ir tai man nesutrukdė vadovauti ir aplamai tada realiai dar tas teamspeakas nebuvo toks būtinas kaip dabar. Bet kalbant apie senuosius laikus, norėtųsi vis gi papasakoti šiek tiek, jog būdavo kai dar girdėdavau frazes per grobimus „nešaudykit be reikalo, taupom šovinius“, nes tada dar ekonomika serverio normali buvo, kai grobimai vykdavo taip : atvarai su gauja į hotelį ir parašai /s Hotelis užgrobtas by Alkoholikai, išpirka 1 milas. Nebūdavo nei laiko, nei išpirkos nustatytos, vienu žodžiu grobi ir nežinai ar tau sumokės, pats nusistatai kiek nori gaut, ir tikiesi, jog gausi, žinoma atsimenu retai kada buvo, jog kažkas sumokėdavo, bet būdavo smagu, dėl viso veiksmo, būdavo realiai pofik tie pinigai, svarbu linksmai visiems. Nebūdavo jokių čytu, toks dalykas dar kaip cleo neegzistavo, viskas vykdavo švariai, va tada ir būdavo įdomiausia, o ne kaip dabar. Bet tęsiant mano istorija, supratau, jog visa laiką neapsimetinėsiu pana, todėl vis gi nusprendžiau susikurti normalų vartotoją – Punto_Blanco.
  Alkoholikų gaujos vaizdinė medžiaga - http://www.lmg.lt/forumas/gallery/album/1248-masofke/ http://www.lmg.lt/forumas/gallery/album/1246-old-school/
  Vėl viskas nuo 0?
  Taip, tiesa sakant viskas realiai prasidėjo nuo 0, bet viska žinojau kaip kas, pažintis visos žinoma atkrito, nes taip niekam ir nepasakiau, jog apsimetinėjau su panos vartotoju, todėl realiai buvau naujokas, bet vis gi kaip ir seniau patraukiau į gaujas, tuo metu buvau visiškas 0, bet greitai įsitrynęs į rimčiausia serverio gaują susiveikiau pažinčių ir patekau per atranka i „Russian Mafia“ lyderius, taip taip tada dar buvo mafijos ir tais laikais jau visiškai viskas vyko kitaip, jau buvo ir gaujų prižiūrėtojas, ir nebe išeidavo į frakcija surinkti tokiu didelių masių, todėl nes ir laikai jau buvo kitokie, ir labiau žmonės ėjo į darbus, bet žinoma, lyginant su dabartine gaujų situacija tai prilyginant tada gaujos bei mafijos „Žydėjo“. Žinoma, kaip nebūtu keista Mafia išlaikiau virš mėnesio su kasdienine veikla bei nemažu narių skaičiumi, atsimenu, jog teko net ir su dyleriais kariauti kai dar direktorius buvo toks Hugo_Armani pas kurį pastoviai būdavo apie 30 online darbuotojų, todėl krūvio turėjom nemažo, jau nekalbu apie gaujas, bet gan sėkmingai išėjo atsilaikyti ir dar atsako paduoti, bet tai neesmė, noriu tiesiog pasakyti, jog seniau būdavo pastovus krūvis, norėjai gaujai ar mafijai vadovaut turėdavai ir aktyviai viska daryt, nes grobdavo kas netingėdavo, ir reikėdavo atgrobinėti ir dar atsako duot ir po to vėl atsilaikyt dar visokie gangwarai ir t.t. vienu žodžiu kiekviena diena vis naujiena būdavo, o dabar čia kaip kada matau, sukuria – truputi veiksmo padaro, veliau kažkur dingsta savaitei, veliau vėl kažką daro ir va taip „juda“ ir dar į gaujų istorijas pakliūna, senesniais laikais be šansu būtu tokius bairius išdarinėt. Vis gi nukrypau nuo pagrindinės temos, bet taip jau yra kai turi daug ką pasakyti, tad tęsiant apie mano lyderiavimą „Russian Mafia“ – mafia buvo puikiai išlaikyta, taip pat patekau į gaujų/mafijų istorijas kuriame buvau paminėtas kaip pirmasis kuris iškėlė taip aukštai mafijos vardą serveryje.
  Tolimesnis kelias – Gauja
  Vis gi mafijai vadovauti šiek tiek buvo ir pabodę, bet ir vienas dalykas nepatiko, jog po manęs su šiuo pavadinimu mafijos bus dar daug lyderių ir mane kaip lyderį greičiausiai užmirš, todėl ir nusprendžiau įkurti savo gauja su išskirtiniu pavadinimu „1826 Ryder Blocc Families“ gauja gan  buvo sėkminga, veiksmas taip pat vyko aktyviai, žinoma su šia gauja stengėmės koncentruotis labiau į kokybę, o ne kiekybe, todėl didelių masių nepasakyčiau, kad buvo, tačiau veiksmo buvo sočiai, o ir pačiam buvo tiesa sakant tikrai įdomu, bet kiek atsimenu tuo metu tiesiog nebuvo didelės konkurencijos su kitom gaujom, todėl gaujų karų nelabai ir vyko, viskas labiau krypo link teisėsaugos bei nusikalstamų frakcijų. Todėl su šia gauja šiek tiek ir pritrūkom dėl šito, jog patektumėm į istorija, tačiau tai yra mano vienintele gauja kuri nepateko į gaujų istorijas. Tolimesnis epizodas buvo labai įdomus ir tikriausiai pats geriausias, nors tikriausiai kiekvienas epizodas buvo man kažkuo išskirtinis ir geras, bet tiesa sakant šį epizodą geriausiai įsiminiau. Keliaujam!
  Vaizdinė medžiaga - 
   
  Įsimintiniausia gauja
  Taip gavosi, jog šia gauja buvom sukūrė trise tai buvau aš, Jonis Marerro bei Lympo_Popo, bet kažkodėl gaujų istorijoje parašytas tik vienas lyderis – Jonis Marerro, nors buvo visi trys lygiaverčiai, todėl savęs čia irgi negaliu labai išsikelti, nes visu indelis į gaują buvo vienodas. Gauja buvo pavadinimu „Las Colinas Nortenos“ Nuo pat gaujos pradžios turėjom visa branduolį gaujinių kurie buvo tiesiog savekai ir bus nuo pradžios iki galo, ir jų nebuvo pora, o buvo koki 15-20 žmonių, tai padėjo labai didelį pagrindą, gaujoje vyravo vien linksma nuotaika, ant tiek linksma, kad juokdavomės iki ašarų, pagrinde buvo visi subrendę, cypliuku balsų būdavo pas mumis kanale be šansu išgirsti, veiksmo tikriausiai daugiausiai buvo per visa savo gaujų laikotarpį, pastovus veiksmas, žaidimas atrodydavo maždaug taip – Grobimas – Kaleimas – Grobimas – Kaleimas ir taip non stop visa diena, tai patikėkit, buvo linksma. Atsimenu buvom tokie galingi, jog ir pats Seba_Rusakov nusileido su savo gauja ir kažkaip dingo iš tuo metu iš gaujų pasaulio, net pačiam S.W.A.T. direktoriui Kaseka_Deivis teko juokais paaukoti, jog turėtu iš ko mums išpirkų skolas susimokėti. Tikriausiai tai buvo mano aplamai kaip trijų lyderių geriausia partnerystė, nes visi trys buvom aktyvus ir galėdavom labai daug laiko atiduoti žaidimui, todėl nebūdavo nei poros valandų ramiai. Žinoma sunku čia pripasakoti, vis tiek nesuprasit tai kas buvo, tik galite įsivaizduoti, bet ir vaizduote manau, jog ne ant tiek suveiks, kad viska suprasti, bet manau bendra vaizdą susidarėte. Dar pamiršau paminėti, jog būdamas šios gaujos lyderių buvo atsitikusi tokia bėda, jog kažkaip stebuklingai iš manęs buvo pavogtas serverio vartotojas Punto_Blanco, todėl šios gaujos gyvavimo viduryje teko dar ir pradėti žaisti su nauju vartotoju - Ryan Collins su kuriuo ir iki šiol dar pakapoju. 
  O čia prikabinu šiek tiek vaizdinės medžiagos – http://www.lmg.lt/forumas/gallery/album/55-lc-nortenos/
   
   
  Gauja – Įvaizdžio ikona
  Taip jau atsitiko, kad iki šios gaujos teko nemažai žaisti role play tipo serveriuose, kur viskas paremta tikrovė ir tai mane labai užkabino, todėl buvo noras bent šiek tiek atnešti realybės į gaujų gyvenimą. Įsivaizduokite – kuriate gaujos aprašymą/pristatomąją temą 2 savaites kiekviena diena, tai taip mums buvo, ir kūrėme, nes norėjome padaryti tikra „Bomba“ vien įvaizdžių, jog visiems suteikti pirmine nuomonę apie šia gaują. Kaip planavom taip ir atsitiko. Sulaukėm žiauriai daug teigiamu emocijų ir prašymų, jog priimtumėm į gaują, bet deja ši gauja turėjo nemažai kitokių taisyklių, todėl į šios gaujos ratą buvo mažai ko įsileista, nes nenorėjome tiesiog eilinės masofkes, o norėjome rimtų žmonių gaujoje, kurie truputi mastytu kitaip nei dauguma. Kalbant apie visa veiksmą – veiksmo buvo, iš visų gaujų buvome stipriausi ir spaudimo paduodavom normaliai, dauguma net užsidarė, savo pozicija gaujose turėjome stipria, tačiau stengėmės išlaikyti pagrindinį gaujos tikslą. Šiek tiek iš prisiminimu atsimenu net pats Mantas_Cancel tuometinis S.W.A.T. direktorius su kitu serverio vartotoju žaidė tam, jog prisijungti prie mūsų veiklos. Trumpai tariant apie šia gauja – Masofkes nebuvo, masių didelių nebuvo, bet įdomu buvo. Žinoma, gaujos aprašymo čia tikrai neįmesiu, nes tam reikėtu atskirtos temos kurios nenorėčiau kurti, o kas atsimena dar iš senesnių žmonių gaujos aprašymą tas galėtu patvirtinti, jog jis buvo tikrai išskirtinis.
  Vaizdinė medžiaga iš gaujos veiklių: 
   
  Taip pat įėję į youtube kanalus per video galite pamatyti daugiau video.
  Taigi tokia mano gaujų istorija, nežinau ar tekstas susiskaitys skaniai ar kaip, vis gi rašiau šia visa rašliavai ne per viena karta ir tik nakties metu kai atrasdavau laiko, taigi komentuokit, visgi įdomu sulaukti jūsų reakcijų, jog dar labiau motyvuotumėte rašyti, taip pat galite užduoti klausimų.
   
  Sekančios rašliavos:
  „Collinso direktoriavimo istorijos“
  "Kaip Collinsas būdamas direktorių prižiūrėtoju varkes darė“
 18. Haha
  Inamra_Oguh sureagavo į Max_Tosha - LMG.lt Garbės nariai   
  7-ojo LMG.lt projekto gimtadienio proga, projekto administracija nusprendė įsteigti specialų statusą projekte:
  LMG Garbės narys - tai aukščiausias įvertinimas LMG.lt projekte, kuris skiriamas už reikšmingus nuopelnus LMG.lt projektui.
  Šį statusą suteikia Pagr. administracija savo nuožiūra. 
  (šiuo metu tik įvertinimas tinklapyje, vėliau turės privilegijų)
   
   
  LMG.lt Garbės nariai
   
   Jason_Franklin - LMG.lt projekto įkūrėjas, ilgametis pagrindinės administracijos narys padėjęs projektui plėstis ir populiarėti. Nuolatos buvęs atsakingas už projekte teikiamą pagalbą ir prisiėmęs didžiąją dalį atsakomybės už LMG.lt projekto komandą.
   
   Henre_Panzer - vienas pačių ištikimiausių LMG.lt projektui mūsų žaidėjų. Ilgametis ir šiuo metu ilgiausiai išbuvęs LMG.lt projekto komandos narys užėmęs įvairias pareigas. Asmuo, kuris visados puoselėdavo LMG.lt vertybes ir globojo mus. Mūsų visų dvasinis sensėjus.
   
   Tony_Sanchez - vienas pirmųjų mūsų projekto komandos narių, kurio pagalba ir patarimais galėjome augti svarbiu momentu. Pirmasis LMG.lt projekto istorijoje Forumo Globalus moderatorius. Yra paminėtas LMG.lt himne.
   
   Erko_Rhyno - šis asmuo mūsų projektui visados padėjo (net, kai darbo reikėdavo už valandos) tiek savo „mapp“ darbais, tiek grafika. Padėdavo mums, nes jautė malonumą, kada jo darbus gali matyti tūkstančiai LMG bendruomenės narių.
   
   Lukas_Fanta - daugkartinis LMG.lt komandos narys, buvęs joje viso šešerius kartus. Užėmęs daugiausiai ir skirtingiausių pareigų projekte. Visados supratęs žaidimo esmę - linksmai praleisti laiką.


   Max_Tosha - LMG.lt projekto pagrindinis administratorius, kuris buvo atsakingas už komandos narius ir pagalbos teikimą žaidėjam. Tik jo dėka LMG tęsia savo kelionę toliau. (Vis dar sapnuoja košmarus apie 1.8)
 19. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Just_Wait - Peikiu „ARAS“ Pavaduotoją - Just_Wait   
  Klausykit snargliai, jūs daugiau verkit dėl to iššaudymo. Eikit mamytem pasiskųskit, be žodžių kur ritasi nusikalstamų firmų valdžia. tiesiog GĖDA. Bet jeigu norit kariaut papeikiais galim ir papeikimais kariaut.
   
  Beje, šaudėm tik į gaudomus, o kai jūs atsišaudėt pradėjom šaudyti visus. Tam pačiam video tai matosi, o jeigu akiniai aprasojo-nusivalykit:)
 20. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į CIeme_Team - Boss's Memories ^^ (1 - oji dalis)   
  Knisau savo kompiuterį iš neturėjimo ką veikti. Peržiūrėjau, ką gero turiu savo kompiuteryje ir nusprendžiau pasidalyti savo nuotraukomis iš .../Documents/SAMP ir dar vieno specifinės geografinės padėties aplankalų.
  »»» Visu pirmiausia nuotrauka, iš pačio SA:MP aplankalo bei dar viena vietovė mano kompiuteryje, kur visa informacija yra susijusi su SA:MP (konkrečiau LMG) projektu.


   
  Tikrai daug nuotraukų, kiekvienas aplankalas užima nuo 0,4 - 1,6 GB. Vienintelis pilnas aplankalas yra pavadinimu "ketvirtos nuotraukos (1000)". Dabar rašydamas net nežinau ar pasidalinti visomis nuotraukomis; ar kiekvieną aplankalą atskirai stengti apibūdinti... Na viskas priklausys nuo laiko resursų bei noro.

  1 (Pirmos nuotraukos) - kompiuteriu moku elgtis gerai, bet kažkaip pritrūko brain pažiūrėti, kiek pačių nuotraukų yra visame aplankale. Vadovausiuosi tuo, kad pačioje pabaigoje yra sa-mp 210. Tad tikiu, kad yra per 210 nuotraukų apytikriai. 
  Nuotraukų laikotarpis nuo 2015 metų pradžios iki 2015 metų rudens, rugsėjo pabaigos. Pradžia tikrai aiški, kadangi tada po pertraukos vėl pradėjau žaisti LMG serveryje. Laikotarpio pabaiga kai kuriems irgi turėtų būti aiški, nes tada patekau į projekto komandą, ypač padažnėjo aktyvumas serveryje, buvau labiau suinteresuotas daryti nuotraukas, kurios susijusios su projekto ryškiais pažeidimais, administratorių klaidomis, o ne darbų nuotraukos ir įvairios taškų sistemos.

  Bandymas apgauti mane, Saimoną. Nepasisekė vaikams, o patys buvo nubausti.

  Sangoku aplankė LMG serverį
  Kai pas savą eini į darbo apklausą, o Tavęs prašo tiktai telefono numerio ane @Gytis_Putrius ir @Tomcikas_Zdarof?:D

  Čia tokia gudra, manęs sukurta situacija buvo. Word_Chess (netikras, parduotas) buvo (Myliu LMG.LT), tad nusprendžiau jam suveikti ban'ą. Na ir man nelabai pasisekė, o dar pats kalėjime atsėdėti turėjau. Pats dirbau teisėsaugoje, jis pats dirbo PD regis ir norėjau, kad mane pafreestarintų ir nušautų, galvojau, kad galėsiu užblokuoti jį, bet nepasisekė. Iš tikro nepamenu, kas atsitiko.

  Diena, kai įsidarbinau į Domces firmą ^^. Patekau į apsaugos firmą. Iš tikro vėl, regis, nelegaliai. Tipo, rinko prižiūrėtojus, - buvo atranka forume. Aš nei dirbau apsauginiu, atėjau vieną ar kelis kartus į TS, bet ir tai tik vien dėl to, kad mano draugas LukasM pažinojo firmos direktorių iš senesnių laikų ir palaikiau jam kompaniją. Šiaip sau užpildžiau į TS prižiūrėtojus - ir tapau? #korupcija. @Ponia_Korupcija gal Jūs ką galėtumėte detaliau? sw @Domce__Mobce @Lukas_Monsterisss @Gandzia__Sampp

  Nuo šitos vietos prasidėjo Saimono "geranoriškumas". Šis žmogutis bandė padaryti apsaugos firmai rangų nuotraukas, kadangi tad Cice jas padarė, o aš tikrai žinojau, kad geriau galiu. Bet dar apie nepilną mėnesį buvau apsauginiu ir taip ir nepadariau tų rangų  (bus nuotraukos, iš kurių bandžiau padaryti rangų nuotraukas)
  http://imgur.com/a/GZRNI
  Atradau doneiter'į. Na ką žinau, man tai buvo nerealu, kadangi prasiuntė daugiau negu už 100 LT, tiek man, tiek Lukui, tiek @Karolis_Sudoku. Užteks ir vienos nuotraukos, kadangi kitų lyg ir nedariau, buvau ban'e.

  Dienos ir savaitės, kada serveryje vien tiktai stunindavom su Karolis_Sudoku ir Lukas_Monsterisss. Neturiu padaręs daug nuotraukų, bet užteks kelių, kad užsifiksuotų atsiminimas.

  Nebuvau aš tada pavaduotojas, tad finansinės problemos manęs tikrai nejaudino... Žinau, kad išsukau apsaugos firmą iš pinigų mokėjimo, nes gaujos Co-lyder prisičytino, o niekas iš valdžios nerašė jiems papeikimų. Būtume dar užsidirbę pinigų, būtų nušalinę co-lyder'į, o gauja būtų gavusi įspėjimą...

  Oi Dalniakai

  Jeigu neklįstų @Einaras_Bmw buvo renginių savaitės organizatorius ar Duff_Berr tada buvo, ir darėme eventus serverio žaidėjams. Viena iš mano judesiukų su Karolis_Sudoku pagalba (lenktynės SF oro uoste).
  http://imgur.com/a/iaVt9
  Dukai tris, bandė nusišluoti nuo apsaugos darbo ir eiti CSGO lošti ar osu! nepamenu... Aišku aš išskirtinis negavau

  @Dwayne_Fellon a.k.a mano draugelis, rengė rungčių žaidynes, ar kaip čia pasakius. Vienu žodžiu jeigu rasiu nuotrauką - aš jų nugalėtojas

  O kas gi čia? Saimonas apsaugos pavaduotojas ^^ nuo 2015 - 09 - 03 dienos. 

  Nuotrauka, kurią kėliau, pildydamas anketą į LMG projekto komandą. 

  @Wtf_Nopas nežinau ar tinkamą užtaginau ir dar @Arnoldis_Arnoldis ar gi nejuokingas tavo SWAT'as?:D 

  Na aš jau nebeesu apsaugos pavaduotojas, Domce dėl interneto problemų paliko direktoriaus statusą, - perėjau į Taxi firmą pas savo draugelį - Karolis_Sudoku. Iš tikrųjų šis žmogus buvo labai perspektyvus, turėjo daugybę idėjų, bet tiesiog pats serveris įrodė jam, kad žaisti čia neapsimoka, niekas nevyksta, niekas nejuda ir patraukė čiuvelis link kito projekto.

  5 klientai mano mašinoje? ;D Funny life 

  »»» Pasibaigia pirmasis aplankalas.
  »»» Įsijungiau antrąjį, o jame per 200 nuotraukų nuo 2015 - 09 - 08 // 2015 - 09 - 10 kaip aš dirbau TAXI firmoje, stengiausi pasikelti rangą.
  »»» Šią dalį norėčiau pabaigti trečiuoju aplankalu, taigi judame prie jo:
  Mano turbūt pirmoji treniruotė TAXI firmoje, Karolis_Sudoku kadencijoje 
  http://imgur.com/a/72Y8Q
  Aš jau LMG komandoje, oficialiai nuo Artūro pranešimą gavau 09 - 12 dieną, kad manęs klausia, ar norėčiau prisijungti. Visą tą dieną prabuvau kaime, tad jokių nuotraukų ir neturiu. VVP, pareigas žaidime ir Skype grupėje atsiradau 09 - 13 dieną. O tą dieną iš karto perkėlė į Transporterius, gi buvau komandoje lol

  Vieną iš Aurelijaus foto (sorry draugeli) kaip jis tikrina LMG unbanus lauke

 21. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Danillo__Quentuella - [ARCHYVAS] - NARKATOS -   
  This game is not over #chapter2

 22. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Edga_Kesa - Serverio Atnaujinimai 1.7.99 [71]   
  Serverio 1.7.99 [71] versijos atnaujinimai 15/04/2017

  - Velykų Eventas - Nukeliavus į pradinį evento tašką ( kurį galite rasti su /kur komanda ) galėsite pradėti velykų eventą. Užduotis paprasta, bet ne tokia ir lengva. Jums reikės rasti 40 kiaušinių kurie išsimėtę po visus 4 LMG miestelius. Radus kiaušinius turėsite panaudoti komandą /radau. Daugelis šių kiaušinių yra pasislėpę aplink miestelius ar net pastatuose. Radus visus kiaušinius grįžkite į pradinį tašką ( kurį galite rasti su /kur komanda ) ir ten atsiimsite savo prizą. 
  Užbaigus velykų eventą atsirakinsite kelis naujus veiksmus per Y > Prizai > Šventinių Eventų Prizai > Vėlykos 2017.
  - /paslaugos nuolaidos: Nuo šiandien iki kito sekmadienio (23/04/2017 04:00) visos paslaugos su 25% nuolaida!.
  - Pirmi 3 užbaigę eventą gaus taškų nuo manes! 1 vt.) 2,000 tšk. 2 vt.) 1,500 tšk. 3 vt.) 1,000 tšk. 

  * Platinti kiaušinių nuotraukas draudžiama.
 23. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Sawner_Good - [Įdėja] Prisijungiat į serveri dainuotu dainelė   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sawner_Good
  2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Prisijungiant
  3. Jūsų idėjos aprašymas: Prisijungiant į serveri dainuoja dainele.
  4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Paskraidyns nuotaika, tik prašyčiau nes kadangi jau rip lmg šitos dainos - https://www.youtube.com/watch?v=RkZkekS8NQU
 24. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Karolis_Kaulas - From Zero to Hero // K`K   
  #FromZeroToHero // Karolis_Kaulas 
        
  Sveiki!   Kadangi atsirado tokia nuostabi skiltis, kodėl gi ir man neparašius kažko įdomaus? Mano pasiekimus galite matyti mano paraše, tačiau vis tiek norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais ir pristatyti visa tai kiek detaliau. Gero skaitymo!  
   
   
  MEDIKŲ DIREKTORIUS (2014.10.06) - tai ir buvo mano pirmas rimtas postas šiame projekte. Aišku, prieš tai dar turėjau 8 pavaduotojus, tačiau bent jau šioje temoje jų neaprašinėsiu. Paspaudę čia, pamatysite būtent šių rinkimų apžvalgą.  
  FORUMO MODERATORIUS (2015.06.19) - būtent šią gražią vasaros dieną aš ir gavau svo išsvajotąsias skiltis - "Pagalba" ir "Idėjos"   

    GLOBALUS MODERATORIUS (2015.08.11) - beveik po 2 mėnesių darbo moderatoriaus pareigose vėl gavau netikėtą žinutę iš Henre_Panzer. Na, mes, žinoma, viską apkalbėjome, susitarėme ir jis man pasakė, kad rangą greitu metu uždės Edga_Kesa. Deja, turėjau laukti lygiai savaitę ;/

    DIREKTORIŲ PRIŽIŪRĖTOJAS (2015.09.14) - na, šis postas tikriausiai ir buvo pats "saldžiausias". Vienu metu turėjau g. moderatorių ir direktorių prižiūrėtoją   Nors šis postas buvo nelabai nusisekęs, jį laikau pačiu geriausiu ir pačiu didžiausiu savo pasiekimu, kadangi šios pareigos tuo metu man tiko ir patiko labiausiai.  
  ADMINISTRCIJOS PRIŽIŪRĖTOJAS (2016.03.20) - štai ir paskutinis mano atodūsis LMG komandoje. Padariau didžiausią klaidą, kad iš g. moderatoriaus pareigų perėjau į šias. Galvojau, jog man patiks, bet administracijos prižiūrėtojas man tebuvo kančia, todėl, neištvėręs, palikau komandą. Jei ne šis postas, tai kas čia žino, galbūt dar iki pat dabar būčiau g. moderatorius. Na bet, aišku, dėl šito pasirinkimo galiu kaltinti tik save. Dabar bent jau žinosiu, kas per pareigos yra tas administracijos prižiūrėtojas.  
  [!] Taigi, iš viso šiame projekte esu pasiekęs: 8 pavaduotojų postus, medikų direktorių, forumo moderatorių, globalų moderatorių, direktorių bei administracijos prižiūrėtojus.
   
  TIKIUOSI, JOG TEMA DAR BUS PILDOMA  ))))))))
 25. Like
  Inamra_Oguh sureagavo į Lukas_Monsterisss - Mano kelias modifikacijų pasaulyje   

  Na sveiki. Taigi jau gan ilgą laiką nekūriau jokios temos savo blogo skiltyje, nes sutrukdydavo šis bei tas, tačiau dabar, kol esu visiškai laisvas ir turiu marias laiko nusprendžiau kažką papaišyt. Galvojau kurti kokį nors motyvacinį rašinį, tačiau tikrai nemanau, kad LMG'iečiams įdomu skaityti apie gyvenimo prasmę, meilę, kerštą ar panašius dalykus ( jei klystu komentuokit pradėsiu kurti ). Mačiau, kad žmonėms patinka žaidėjo virtualaus gyvenimo biografijos, tačiau savają jau esu parašęs. Ir netikėtai į galvą šovė mintis rašyti apie temą susijusią tiek su serveriu, tiek su manimi, tiek su jumis visais. Nusprendžiau aprašyti tai, kaip aš pradėjau domėtis modifikacijomis ir kas iš to gavosi. Tad tikiuosi jums patiks ir linkiu sėkmės skaityme.
   
  #1. Pirmosios modifikacijos mano kompiuteryje.
   
  Vasara... Rugpjūtis... Kad ir kaip keista oras buvo be galo blogas, tad aš ir mano draugai lauke nebuvom. Kalbėjom per skype žaidėme SA:MP. Važinėjom darėm DM ir visur girdėjau  tokius sakinius kaip : „Eik tu ***** kokias dulkės...“ , „Kai mano ginklai ahueni“ ir pan. Visiškai nieko nesupratau, galvojau ką jie čia šneka M4 kaip M4 dulkės, kaip dulkės... Tada jų pakklausiau ar jiems viskas gerai, nes jokio grožio čia nemačiau. Jie žinoma pradėjo juoktis ir pasakė, kad čia modifikacijos. Tuo metu visiškai nesupratau ką ta sąvoka reiškia. Pasidomėjęs supratau ir kas be ko - pats užsinorėjau. Tačiau buvau ant tiek žalias modifikacijų srityje, kad nemokėjau jų įsirašyti, tad kaimynas greitai užsuko pas mane viens, du ir mano sampas jau buvo  užmodintas. Žinoma ne taip, kaip pas kokį Jimmy ar dar kokį modų mėgėją, bet vis tiek. Kitą dieną paprašiau Saimono, kad mane pamokytų kaip įsirašyt įvairaus stiliaus modifikacijas. Jam tai buvo be galo lengvas darbas, o ir aš sparčiai mokiausi. Rūgpjūčio 6d. jau pilnai mokėjau įsirašyti betkokias modifikacijas.
   
  #2. Modifikacijos krautuvėlės įkūrimas.
   
  Išmokės įsirašinėti modifikacijas, kad ir kaip tai kvailai skambėtų, jaučiausi kaip profesionalas. Maniau, kad esu protingiausias ir daugiausiai apie jas išmanantis žmogus, todėl pamatęs, kad yra vietos į modifikacijos krautuvėlę  nieko nelaukdamas užpildžiau. Na ir čia susiduriau su savo pirmaja kliūtimi. Tuometinis modifikacijų moderatorius buvo Duff_Berr. Jam aš buvau parašęs papeikimą ant DJ radijos direktoriaus, kuris buvo atmestas Edgaro. Duff'as tada pyko ant manęs ir buvo man pasakęs: „Atsiminsiu šitą ppk“. Taip ir buvo. Pradžioje jis man neleido atidaryti, tačiau čia vėl pagelbėjo mano draugelis Saimonas. Jis tuo metu suėjo su Duff'u be galo gerai. Praktiškai serveryje buvo bff. Saimis pradėjo įtikinimo  operaciją, bet Duff'as gal kokį 10min tiesiog jam atrašydavo „Ne“. Vėliau buvo palaužtas, bet negalutinai. Jis pasakė, kad Saimonas gali sukurti modifikacijų krautuvėlę, o aš galėsiu joje dirbti, bet savo turėti negalėsiu.  Saimonui šis sprendimas nepatiko ir jis toliau įtikinėjo Duff, praktiškai maldavo, kad leistų man atidaryti. Galiausiai Duff'o kantrybė baigėsi ir jis leido man atidaryti krautuvėlę, su sąlyga : „Bent 1 klaida - uždarau“. Klaidų nedariau, vėliau pradėjau su Duff'u kalbėt apie cs ir jo širdis suminkštėjo ir krautuvėlė tapo saugi. 
   
  #3. Darbas pradžioje ir dabar.
   
  Atsidarius krautuvėlei pasipylė užsakymai, nes tuomet buvo 2  krautuvėlės, o pirmosios įkūrėjas pateikinėjo visiškai nekokybiškas ir netinkamas modifikacijas. Pamatęs užsakymus pagalvojau : „Ką aš padariau...“ . Na ką gi užsidaryt iš kart nesinorėjo juk tiek laiko sugaišta kol buvo įtikintas Duff'as. Kaip visada į pagalbą pasikviečiau Saimoną. Jis pradžioje man padėjo ieškoti modifikacijų, vėliau pradėjau ieškoti pats, tačiau pačiu idiotiškiausiu būdu. google vaizdai >>> Hud mod gta sa. Vieną kitą rasdavau, o ko nerasdavau numesdavau panašią sakydamas, kad čia tas pats. Taip vyko vos savaitę ir ačiū Dievui. Vėliau pradėjau pats be Saimono domėtis modifikacijomis. Pradėjau ieškoti populiarių puslapių su modifikacijomis. Dar vėliau radau tikrai gan puikius puslapius, kuriuose rasdavau beveik viską ko man reikia ir man tai patiko. Po kelių savaitėlių taip įsigilinau į modifikacijų ieškojimą, jų įsirašinėjimą ir visa kita, kad draugai buvo apakę - kaip toks žmogus, kuris neseniai nežinojo žodžio modifikacija, dabar apie jas žino daugiau nei mes? Pats į šitą klausimą atsakymo nežinojau. Man atrodė, kad čia mano pašaukimas, kad tai tikrai padarys įtakos mano ateičiai LMG serveryje. Ieškojau, dirbau ir mano forumo accountas tapo vis geresniu ir geresniu. Pradėjęs nuo 200pranešimų ir 22like po 3 sav. turėjau 350 pranešimų ir 200like. Tai pamatęs nustebau, nes niekad į tai neatkreipdavau dėmesio. Ir man į galvą šovė mintis : „ Wait a minute. Jeigu aš įkūręs krautuvėlę per tiek laiko surinkau 200like, tai kas darosi pirmojoje krautuvėlėje. Juk kai manoji atsidarė kitoje jau buvo 200 pranešimų.“ Ir tada aš vėl be galo nustebau. Pradėjęs nuo nulio aplenkiau patyrusią krautuvėlę. Mano  krautuvėlėje pranešimų buvo 311, pirmojoje 212. Tai pamatęs susisiekiau su pirmosios krautuvėlės savininku Jonny_Funny paklausti kas čia nutiko ar aš taip gerai dirbu ar jis grybą pjauna. Praėjus 1h nuo to kai jam parašiau jis uždarė krautuvėlę. Nežinau ar ta žinutė tai įtakojo, bet... Likau vienas. Savaime suprantama modifikacijų užsakymų daugėjo, krautuvėlės atsidarydamos negaudavo užsakymų, nes visi sakydavosi pas mane, todėl greit užsidarydavo, Jaučiausi fantastiškai, bet darbai spaudė ir man reikėjo pastiprinimo. Padariau atranką į krautuvėlės darbuotojus.  Užpildė gan daug žmonių dėl kurių labai didžiuojuosi, nes jie pasiekė daug. Tuomet susilaukiau anketos iš jums  visiems 100proc. žinomo žmogaus Arnas_Yeah. ( Jei norite pamatyti anketą : http://prntscr.com/dwvlmv ). Jį atmečiau, nes dirbo kitoje krautuvėlėje, bet vėliau pats su juo susisiekęs leidau jam dirbti krautuvėlėje. Ir čia aš padariau tikriausiai geriausią dalyką kokį tik esu padaręs. Arnas yra profesionalas ir tiems kurie gavo modifikacijas iš jo rankų pasisekė be galo... Aš pateikdavau modifikacijas numesdamas linką, nuotrauką, atsiskaitymo skaičių, o Arnas numesdavo atsisiuntimo nuorodą, nuotrauką, pats ištestuodavo tai ant savo kompiuterio, numesdavo pamoką kaip įsirašyti modifikaciją, aprašydavo kaip ją įsijungti ir dar visokiausių dalykėlių. Tai buvo pats geriausias darbuotojas tiek mano, tiek visose kitose krautuvėlėse. Tikriausiai dėl šių savo savybių pasiekė tiek daug... Na, bet nenukrypstam nuo temos. Taigi pamatęs kaip Arnas pateikinėja modifikacijas pradėjau iš jo mokytis. Aprašydavau daugiau ir pan., bet jam neprilygau. Na, o dabar darbas vyksta visai kitaip. Turiu išsirinkęs mano akiai profesionaliausią komandą, geriausiai bendraujančią, užjaučiančią ir visada padedančią bėdoje. Atsitinka bėda arba greit reikia pagalbos tiesiog brūkštelim į skype chatą ( http://prntscr.com/dwvrbu ) ir bėda išspręsta. Užsakymu šiuo metu yra tikrai mažai, tačiau jeigu jie atsiranda visiškai nežmonišku greičiu būna profesionaliai pateikiami. Jeigu netikit ištestuokit - eikit ir užsisakykite mano modifikacijų krautuvėlėj. 
   
  #4. Einaro era modifikacijų moderatoriaus poste.
   
  Duff'as gavo globalą, atsirado laisva vieta kurią užpildė Einaras_Bmw. Š is žmogus mano akiai buvo pats geriausias modifikacijų moderatorius. Jis kitaip nei Duffas sukūrė taisykles, padėjo ties krautuvėlės dizainu, kūrė konkursus ir pan. Kai Einaras gavo moderatorių aš jam iš kart parašiau ( šiek tiek išsigandęs  ) ar jis paliks mano ir Ernio krautuvėles ar kažkurią uždarys. Tada sulaukiau atsakymo kurio tikrai nenorėjau pamatyti. Jis parašė, kad mums duos užduotis ir uždarys krautuvėlę to, kurio atlikta užduotis jam nepatiks. Tačiau viskas susiklostė taip kaip aš tikėjausi. Tiek aš, tiek Ernis esame patyrę vilkai ir atliko užduotis nepriekaištingai, tad Einaras neturėjo kito pasirinkimo kaip palikti mus abu. Bet iš kart griebėsi veiksmų ir puolė man į skype rašyti, kad jam kaip pašaliniui mano krautuvėlės dizainas nepatinka visiškai. Žinoma man tai buvo begalo svarbu. Pakeičiau logotipą, pakeičiau šriftą, dydį, lygiuotę, spalvas ir pan. Ir tada pamačiau kaip iš tikrųjų turėtų atrodyti išvaizdi tema. Ačiū jam. Dar vėliau jis surengė konkursą „Modifikacijų kovos“ kurioje reikėjo surasti Bullet modifikaciją mūsų akimis geriausią ir pateikti jam į PM. Tai atlikome ir jis sukūrė apklausą, kuri modifikacija geresnė. Taisyklės buvo tokios : kas pirmas surinks 40 balsų laimės nugalėtojo parašiuką, kažkiek like. Nebuvo galima atskleisti kuri modifikacija tavo, kuri ne ar prašyti balsų. Š ioje kovoje atsilikau 3 balsais ( 40;37 ) ir Liepos mėnesio Modifikacijų kovos nugalėtoju tapo Ernis_Sultan su savo kolektyvu. Buvo liūdna, nes buvau arti. Grįžtant prie Einaro, tai žmogus nepamiršdavo nieko. Tuomet kai mano krautuvėlei suėjo lygiai metai jis mane apdovanojo like paspaudimais ir sukūrė logotipą/parašiuką ta proga. Kai Einaras iš paprasto moderatoriaus perėjo į Global, taip pat mūsų nepamiršo : parašė po šiltą pranešimą mūsų krautuvėlėse ir vėl apdovanojo likais. Kaip jau minėjau : kolkas geriausias modifikacijų moderatorius i ever seen.
   
  #5. Žmonės bent piršteliu prisilietęs prie mano krautuvėlės gerovės, padėkos jiems.
   
  Dabar kiekvienam asmeniškai iš šio sąrašo norėčiau padėkoti už gerą praleistą laiką, už pagalbą ieškant modifikacijų, už krautuvėlės platinimą ir begalės kitų gerų akimirkų.
   
  Saimonas_Boss - jei nebūtų tavęs - nebūčiau tiek pasiekęs. Tu man padėjai įkurti krautuvėlę, padėjai man įsivažiuoti, pamokei kaip ieškoti modifikacijų, kaip jas įsirašyti, sukūrei logotipus, platinai krautuvėlę, joje dirbai ir darei viską krautuvėlės labui. Kai buvau sanatorijoje po operacijos tau patikėjau saugoti krautuvėlę ir grįžęs radau ją gyvą ir sveiką, dėl to esu tau be galo dėkingas. Sėkmės tau LoL'e ir visur kitur.
   
  Invisible_Lukas - nors dirbai trumpokai, tačiau modifikacijas pateikdavai kokybiškai dėl ko tau ir noriu padėkoti. Galbūt nebuvai patyręs ar koks profesionalas, tačiau pats blogiausias nebuvai. Ačiū, bei sėkmės.
   
  The_Titas - buvai be galo aktyvus ir kartais pagalvodavau, kad jeigu sukurtum krautuvėlę aplenktum tiek mane, tiek Ernį, tačiau greitai pasidavei tavo aktyvumas baigėsi ir tu turėjai atsisveikinti su krautuvėle. Kas be ko ačiū tau labai už paaukotą laiką ieškant modifikacijų mano krautuvėlėje!
   
  Karolis_Paciufarinam - na buvau neutralus, kartais paieškodavai, kartais ne, bet noriu tau padėkoti, kad bent šiek tiek man padėjai. Ačiū.
   
  Danas_Milf - na negaliu tavęs nepaminėti. Modifikacijų tu neieškojai galbūt apie jas žinai nedaug, bet turiu tau padėkoti, kad nuoširdžiai platinai mano krautuvėlę dėdamasis ant sienos jos link ir pan. Ir taip pat tau didelis ačiū, kad tokiomis akimirkomis, kai man dingdavo motyvacija kažką daryti tu man neleisdavai ir įrodynėdavai, kad aš galiu daugiau. Ačiūūūū!
   
  Zaidejas_Rokas - seniuk netgi 3 kartus pas mane buvai darbuotoju, tačiau nė kart nebuvau belekoks geras. Buvai neutralus, platinai krautuvėlę už ką tau ir dėkoju.
   
  Jonny_Funny - vienas blogiausių darbuotojų, tačiau vis tiek tau dėkoju, kad bent šiek tiek prisidėjai prie krautuvėlės tobulinimo. Ačiū.
   
  Matufa_Forever - dirbai sakyčiau gan ilgokai tik gaila, kad dingo motyvacija. Tikrai būtum vienas geriausių mano krautuvėlės darbuotojų už ką tau būčiau atsilyginęs. Ačiū bent už tiek.
   
  Arnas_Yeah - pats geriausias visų laikų darbuotojas. Kaip minėjau trečioje dalyje tu seniuk esi profesionalas. Tiesiog būčiau buvęs didžiausias idiotas jei nebūčiau tavęs paskyręs antruoju savininku. Dėkoju tau už darbą   
   
  Egyda_Samuraj - net 2 kartus buvęs pas mane darbuotoju, pirmą kartą mano operacijos metu su Saimonu išlaikei mano krautuvėlę, dėl ko tau mano Ačiū vienas iš didžiausių. Nepasišiukšlinai kol manęs nebuvo už tai gerbiu. Antrąjį kart tik dėl chat atėjai bet viskas ok. Dėkui tau.
   
  Tedis_Ted - 2 kart buvęs, 0 apvylęs. Visi kas yra buvę tam chate kartu su tavim yra gavę iš tavęs bent po 1 patarimą. Tu buvai mūsų motyvacijos šaltinis, stebindavai savo raštais, bei motyvaciniais sakiniais. Gerbiu ir dėkoju!
   
  Nute_Boy - linksmiausias darbuotojas. Kol buvai chate nebuvo nė akimirkos, kad būtų liūdna. Kol tu jame buvai jis buvo begalo aktyvus. Žinau, kad tavęs jau nėra LMG ir vargu ar pamatysi šitą temą su savo vardu, bet vis tiek tau dėkoju!
   
  Mtc_Jonas, Anthony_Light, Tim_Elo, Dwayne_Johnson, Aretas_Manuel - jums visiems dėkoju kartu, nes visi buvot beveik tokie patys. Per daug nesistengdavot, bet ir nepasišiukšlindavot. Dėkui jums visiems.
   
  Tomas_Balkone - dirbai anksčiau, dirbi ir dabar ir tikrai esi vienas iš geresnių krautuvėlės darbuotojų. Panašiai kaip Tedis turi gerą mąstymą ir dėl to tave be galo gerbiu. Tikiuosi dirbsi krautuvėlėje dar ilgai. Dėkui.
   
  Saras_Gurry - tas iš leaverių. Tai leavini , tai vėl grįžti ir vis grįžęs darai kažką su modifikacijom. Man garbė, kad toks kaip tu dirba mano krautuvėlėje. Dėkui tau, lik koks esi.
   
  Nojus_Delete, Matas_Deaglazz - galbūt klystu, bet jūs ieškodavot tik tokių modų, kur paprašydavo beleko, tarkim gun mod, hud belekokio ir pan. Pagal nuotraukas neiškodavot. Jei klystu patikslinkit mane komentaruos. Dėkui už jūsų nuoširdų darbą.
   
  Eimantas_Jokubaitis - turėjai savo krautuvėlę po to perėjai į manają ir dėl to džiaugiuosi. Dirbi be galo gerai ir esi iš tų geresnių dėl ko tau labai dėkoju. Tikiuosi ir toliau taip dirbsi. Ačiū!
   
  Jimmy_Absolut, Auris_Gasol, Lukas_Nepazystu - retai man brūkštelit į skype, bet jeigu jums reikia modifikacijos tai jos tenka ieškot apie 3h kol surandama tobula. Vienur šviesu, kitur per tamsu ir pan  . Tačiau jums vyrukai ieškoti modifikacijų vienas malonumas. 
   
  Ernis_Sultan - vienintelis konkurentas. Kažkada realiai galvojau, kad tau be šansų mane aplenkti. Š iuo metu galvoju, kad man be šansų tave prisivyt. Tikiuosi gyvuosi dar ilgai.
   
  Duff_Berr, Einaras_Bmw, Tuti_Fruti - ponai moderatoriai, be jūsų nebūtų manęs dėkui jums už pagalbą ir palaikymą. Gal su Tutčiu dar nesam labai susipažinę, bet ateis laikas ir pažinsim. Dėkui vyrai.
   
  Peace!
×