Jump to content

Tedis_Ted

Narys
 • Pranešimai

  5.254
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4
 1. Neturėčiau rašyt, bet jeigu jau tarpusavyje sugebat klaidingą informaciją skleist ar šiaip šnekėt tai kas nėra tiesa, norėčiau pasireikšt ir aš matant dar asmenybes, kurios man be galo buvo svarbios ir išliks vertingos, ne kaip kitiems, nes juk čia internetinė erdvė ir jokio tikrumo nėra lyg pasidarėm požiūrį, kad žaidėm, kad žaist ir tikriausiai žaist su kitų žmonių jausmais, huh?
  Tikriausiai norėčiau paliest tą sunkiausią dalyką, kurį patiria visi, tai - negalėjimas pasitraukt visam laikui. Lyg nieštėtų pirštai karts nuo karto atsidaryt tą puslapį, pažiūrėt ką gero veikia seni draugai, seni pažįstami, seni priešai, kas naujo, kas gero ir net jeigu žinai, kad miręs reikalas, vis tiek atsirandi pasižiūrėt ar bent kažkas kažką parašė, paskelbė galbūt pakeitė ir padarė kas sugundytų patį tave.
  Iš to, kuris pažinojo praktiškai kiekvieną žmogų čia, bandė padėt, paliest, parodyt, kad tyriausia ir tikriausia asmenybė išliko nepaisant netikrumo, melo ir visų nesąmonių ir dar iš to, kurį praktiškai pranešė, kaip mirusį ir palaidojusį, atrodo praėjau viską ir vis tiek bandau žiūrėt į kiekvieną, kaip į dėkingumą kuris suteikė bent kažką nes net jeigu ir pjovėmės su vienu, verkėm dėl kito, baninom dėl kito ir nardėm dėl antro ir trečio, kiekvienas žingsnis kiekvienam davė kažką teigiamo ateityje. Net jeigu ir esat užsirakinę ir pametę protą nesuprantant ką šnekat, darot ir kodėl vis dar čia esat, raskit progos įžvelgt visa tai čia, kaip į žinutę, kad labiau tiesiog pasižiūrėtumėt į save ir ką daro aplinka. 
  Ne man šnekėt kas yra tikrumas ir vertybės, kai palikau ne vieną ir ne antrą žmogų dėl savęs arba dėl savo paties nesupratimų ir neradimo gyvenimo kelių, bet praktiškai įvertinau kiekvieną ir bandžiau suprast kiekvieną. Sakot, kad internetinė erdvė yra nieko verta ir tiesiog turi žaist su žmogum, lyg žaistum keldamas ridą - dėl pelno, dėl savęs ir verti lapą. Pasakysiu tiek, kad aplamai atsiradau sampe ir būtent šitame projekte ne dėl pareigų ( nes jų niekada ir neturėjau praktiškai visą savo žaidimo etapą tik tada kai iš tiesų buvo laikas ateit bent kažką įdėt ir pakeist tiems, kuriems to reikėjo ), bet didžiausia dalis mano buvo tiesiog ateit ir įvertint žmonių mąstymas net jeigu ir buvom vaikai. Bandžiau įvertint ir subalansuot, kaip mąsto viena grupė žmonių, kaip meluoja antra ir kaip trečia bando pasipelnyt už akių, bet sakyt, koks gali būt nuostabus.
  Sugebėjau per tuos keletą gerų metų praktiškai pasvert kiekvieną grupę, apie kiekvieną aprašyt, įvertint ir likt įskaudintam, vis tiek dėkot už tai ką suteikė. Matot gyvenime, sugebam už menkiausią klaidą užblokuot ir vaidint, lyg žmogus mūsų gyvenime niekada net ir nebuvo, to niekada nesupratau. Tikriausiai bandžiau visada atsirast, padėkot, net jeigu ir būčiau nelaukiamas, vis tiek dėkodavau net jeigu ir nebūdavo mano klaida. Supraskit, visi mes darom klaidų ir ieškom savo gyvenimo kelių, kaip vienas senas pažįstamas būtų pasakęs:
  " Ieškokit savojo rakto gyvenime, o radę raktą, atsivers daugybę dalykų apie kuriuos net nebūtumėt pagalvoję ".
  Kad ir koks buvau mįslingas, buvau tikras , atviras ir nuoširdus su daugybę klaidų, pasimetimų ir nesupratimų, bet tai ir darė mano tikru už visas tas pilkas minias, kurias bandėt iškeist ir tikėt kitais, bet ne mano žodžiu arba bent jau paklaust privačiai ir gautumėt tikrą atsakymą, bet taip ir sukamės gyvenime, užuot paklausę to žmogaus, einam per aplinkinius, klausiam per kitus ir gavę atsakymą kurio jie net nežino patikim ir taip susidarom nuomonę apie jį arba net ir visus, kaip ir susidarę pirmą įspūdį apie žmogų tik į jį pažiūrėjus, bet net nebandžius pasvert ir pažint.
  Turėjau daugybę idėjų, o svarbiausia turėjau didžiausia širdį priimt kiekvieną ir suteikt kažką, nes maniau, kad turėjau gyvenimo principą duot kažką kitiems, net jeigu ir teko būt keistu ir mįslingu ir savęs pilnai neperteikt, bet galiu drąsiai šnekėt, kad stengiausi atiduot viską Jums, o Jūs paėmę laisvai sugebėdavot atsikratyt ir vis tiek šnekėt kitiems, kad klaida buvau aš, lyg vieno kalto nebūna? Lyg visi mes ne tobuli ir nedarom klaidų, šnekam kartais nesąmones ir esam pasimetę gyvenime? Kodėl taip stipriai žiūrim į save, bet nežiūrim ir į kitą ir bandant sulybdyt, kad gautusi " mes ", o ne tiesiog " aš " ?
  Kodėl sugebat šnekėt, kaip anksčiau mielai norėtumėt pasakyt tą, parašyt tą, susitikę padaryt tą, aną, bet išgirdus kažką, pakeičiat nuomonę ir meluojat netikėdami pačiu savim? Kam bandot įtikt? Publikai ir įtikt sau, kas pasijaust geriau?
  Per tiek metų mačiau tokių stiprių blogų, visada jiems sakiau, kad geriau ir protingiau rašot už mane, nes aš dar jaunas ir tiesiog nerašau tai ką iš tikrųjų laikydavau pasidalint o tiesiog mieliau motyvavau, kad parašytūmėt Jūs, bet net ir tie tikresni, kurie patyrę tiek daug gyvenime, pasiduodat dėmesiui, pasiduodat įsitikimui kitiems ir meluojat sau, meluojat kitiems, kad kažką įrodyt? Kodėl būdami tikri pasiduodat paprastiem šūdam, kurie nieko jums neduos? Kodėl naudojatės ir dingstant?
  Maniau visada, kad pats išeidamas, taip tik pasinaudodavau kitais, nes daviau progą pažint koks esu ir tuomet išeidavau palikdamas dalelę, bet jausmas toks, kad liedavau visada aš, bet niekas rimtai taip ir tikrom akim ir nepažiūrėdavo ką turiu pasakyt, tai kokią teisę turit sakyt, kad šūdų krūva buvau aš? Tam, kuriam suteikiau jeigu ne kelis metus, o kelis mėnesius net, nieko bet tikrumo ir nuoširdumo, norėčiau, kad tiesiai į akis pasakytum, koks buvau šiukšlė dėl " kažkokių " priežasčių, kuriuos sukūrė kiti, ne aš. Galiausiai taip ir chaosas susidaro, kai klausot kitų, aplinkinių gandų o ne paimat ir susirandant žmogų, kuris jums kažkada taip " rūpėjo ". Rodos ieškodavau ir gaudydavom kiekvieną, kad parašyt ir pasiteiraut, kaip sekasi, bet atgal tas taip ir nepareidavo, tad jeigu iš manęs nieko ir nenorėjot, tik nuomonės, pagalbos ir to ką turiu viduje, neturit teisės šnekėt, kad buvau jūsų gyvenime paprasta vieta. 
  Net jeigu ir žiūriu į viską rimtai, paimčiau jūsų akimirkas apie kurias irgi šnekėjot taip rimtai ir stresinot kelias valandas jeigu ne dienas ar savaites ir galbūt po kelių metų vis dar galvojat apie tai ir prisimenat. Toks buvau aš, prisiminęs ir įvertindamas kiekvieną, bet galbūt pasaulis ne man sukurtas šitoje atmosferoje, kai negalėjau sulaukt tikrumo iš jūsų, bet galiu išgirst iš aplinkinių.
  Kodėl tiek daug rašančių, kad taip norėtų parašyt, pasidalint savo gyvenimo akimirkom, padėkot už tą, aną, bet publikai gali pritart net ir tam į ką netikit, kad tik pritapt prie jų ir tapt dalis jų? Kodėl tuomet aplamai skyrėt laiko man? Galėjot užblokuot ir ieškot kitų, bet ne, jautėt trauką, kurią jausdavau ir aš, tik mano būdavo per daug tikra ir stipri, už ką neatsiprašysiu, nes esu dėkingas kiekvienam, su kuriuo turėjau progą pasikalbėt, pasidalint gyvenimo akimirkom, bet niekada nesuprasiu, kodėl reikėjo žaist taip ilgai ir net išėjus, vis tiek rast sveikatos ir valios pastumt ant žmogaus, kuris visada norėjo tik geriausio ir norėjo, kad sektusi viskas ką darei gyvenime. Kas ne taip? Kas trugdo ir kas spardo, kad keistum nuomonę?
  Galbūt mano klaida, kad dėl visumos pasidaviau į visus ir nesuteikiau šansom tiems, kurie iš tikrųjų rašydavo, kiesdavo pažaist, pakalbėt, pasibūt su chebra ir tiesiog pailsėt, būt grupės dalis ir kompanijos dalis, bet tuom atrodo ir yra delema, kad kiekvienas su kuriuo susipažinau čia yra lyg uždraustas vaisius man, nes kiekvienas pasiėmė iš čia kažką negatyvo ir nesugeba būt visiškai tikru, turi meluot, turit žaist ir turi naudotis. Galbūt kažkiek tapau tokiu ir aš, ir grįždamas viliuosi pamatydamas, kad tuos kuriuos gerbiau laikosi tvirtai ir džiaugiasi gyvenimu kai turėtų būti ne mano rūpestis, nes dingau tai aš, bet tuom ir yra meilė žmoguje, kai rūpi, jaudiniesi, gerbi ir vertini net smulkmenom nes prilipai prie žmogaus ir nori jį gint, pažint ir tobulint tą ryšį nes į kiekvieną žiūrėjau ne vien, kaip paprasta, bet žiūrėjau, kaip į savą.

  Rašau ne sau, rašau tiems, kurie kadaise rašė man, o jeigu ir Jums vienodai atvert akis ir galbūt pasukt galvą, pabūt geresniais jeigu ir ne visumai, žmoniems ir nekartot klaidų, tuomet visa tai palikit, kaip išsiųstą žinutę, kurios taip ir neatvėrėt ir sudarykit eilinę nuomonę, kad kaltas ir liksi tu(aš).
  And if that's the case, užuot toliau šnekėję apie mane, pabūkit tais eiliniais kurie užblokavę paima ir pamiršta žmogų visam gyvenimui nes jis pasielgė " netinkamai " ir turi jį pamiršt, nors realybė tokia, kad žmogaus ir akimirkų nepamirši ir jie grįš, todėl turėčiau atsiprašyt, kad pasibeldžiau į tam tikrų žmonių gyvenimus, bet tuomet raskit ryžto atsiprašyt, kad kaltinot vieną, užuot pakaltinus abu.
  Tikrumas tikrumu, dviveidiškumas dviveidiškumu, likit kokie likot, meluokit melavę, bet taip netobulėsit o visą gyvenimą ieškosit to kas akla ir netikra.
  Pasiilgau kiekvieno, bet gaila, kad neįmanoma grįžt nei pas vieną, tad tikiuosi, kad nepasiduosit ir tobulėsit užuot gaudę depresiją ir liūdesį dėl kiekvienos smulkmenos, ne toks jau tamsus tas gyvenimas ir žmonės, patys nebūkit tamsūs ir tokie kokie esat ir daug kas pasikeis.
  Paskutinis, kurį rašau, tad tikiuosi iš tų, kurie ras laiko įžeidinėt už tuščią ir į kiaurą, ras laiko kada rimtai viską paskaityt kai ir taip neturit ką daugiau čia be nuveikt, tad viliuosi ir aš, kad visa tai duos kažkam kažką teigiamo, ko visada ir siekiau, nebandydamas įrodinėt, vadovaut ar įtikinėt o tiesiog pasidalint šio keisto vaikinuko mintimis, kurį priėmėt ir įsileidot ir kai kuriems daviau daugiau nei įsivaizduotumėt, tik gaila, kad tas nuoširdus dėkingumas slepiasi, o pyktis ir kerštas lenda per visus galus.
  Kad ir kaip be būtų, ačiū, kad įsileidot šitą vaikinuką į jūsų gyvenimo dalį už visus tuos užblokavimus, pasidalinimus, tikrumą ir nuoširdumą kurį tikriausiai nekęsdavot nes už tiesą gi pykstama labiausiai, bet esu dėkingas, kad galėjau pažint tiek daug žmonių ir labai gailiuosi, kad daugybę(visumą) iš jų paleidau ir nesuteikiau daugiau. Būkit geresni sau ir kitiems  ir nepaleiskit saves. Kiekvienas turim nuostabių sugebėjimų ir bruožų, atsiverkit ir tobulėki. Visi mes žmonės gi, tik galbūt žiūrim vienas į kitą kreiva akim užuot atvėrę širdį ir atvira ranka.

  Ačiū, nuoširdžiai.

  1. PauI_Kaiser

   PauI_Kaiser

   Tu kaip visad Tedžiuk...nu nemoki nuvilt su tokiom rašliavom.

   sw btw

  2. Marius_Benz

   Marius_Benz

   Gera asmenybė esi, visuomet įžvelgiau kažką nepaprasto. Nors čia vienetai, kurie įvertins žodžius, tačiau visuomet tų ‘tikrųjų’ liksi širdyse, nors tai yra žaidimas perkeltas į visas mūsų emocijas ir akimirkas.

  3. Blondie_Girl

   Blondie_Girl

   Psichologinius dalykus sugebi perteikti puikiai, bet, kaip bebūtų, logikos tame pasigedau

   Neturėčiau kištis, nes daug ką jau paaiškinau, ir net jei čia nėra suasmeninta kažkokia teksto dalis į mane, vis tiek pasisakysiu

   Sakai netikėkit ką kalba kiti apie mane, nesusidarykit nuomonės ir kad paskalos neturi būti priežastimi išeiti ar užblokuoti, nors pats elgiesi labai labai panašiai. Prieštarauji pats sau. Teigi, kad neturi būti svarbu, ką sako kiti, nors pats kitais aklai tiki. 

   Ir apie kokį atvirumą gali kalbėti, kai pats slepi dalykus ilgą laiką, kol galiausiai juos sužinai per žmones, kurie tavo draugai, bet man visiškai svetimi žmonės

   O gal pakalbėkim apie tokius laikus, kai pats sugebėdavai prapulti pusei metų ar metus be jokio paaiškinimo ir po to prireikus pačiam vėl atsirast. Ir ne, aš nešmeižiu, neheitinu

   O dabar atsimenant dienas kai visi palaidojo. Vis dar abejoju, ar tai buvo nežinoma ar vis gi teatro dalis. Kaip bebūtų, tave atkapsčiau per žmonės, kurie iš vis nežinia kas tokie

   Ir kartais gyvenimo etapai baigiasi. Baigiasi draugystės, nutrūksta ryšiai. Ir su amžiumi ar pragyventu draugų skaičiumi tau darosi vis mažiau reikšmingos visos dramos ar psichologinės žinutės. Susikoncentruoji ties tuos, kas priešais tave ir kas laukia ateityje. 

   Taip, kad neieškok kaltų ir gal pirmą kart gyvenime pats sau pabūk atviras. Atsisėk ir pagalvok, kad tu taip pat darei klaidų, nesugebėjai pasakyti visko iki galo, o šiandien turi tokį rezultatą 

   P. S. Labai tikiuosi daugiau nepamatyti tokių tekstų, į kuriuos akivaizdu laukiama dėmesio ir atsako. Peraugau save ir turiu svarbesnių problemų, nei žmonės, kurie nesugeba pasakyti į akis visos tiesos. Tad šis atsakymas tikrai paskutinis

   Peace

 2. blogas, kurį turi skaityti šhirdimi.

  Pabūsiu pakeleivis, kuris rašys tam, kuris tik matomai vaidenasi artimesniem asmenim, bet ne šitoje platformoje. Who know's, galbūt pralenki vėją ir slaptai apsilankai arba vėjas pralenkia senus draugus ir užsimena apie senus veidus? Daug galvojau ir rodos taip ir negalėjau padėt taško į tai ką sukūrėm ir kaip viską užbaigėm. Labiausiai liūdna ne taip, kaip viskas susiklostė, bet tas, kad kai sėdi su žmogumi, matai, kad ji su tavimi bendrauja, matai, kad grįžtant mielai su ja susitiktum išgert kavos, bet su tikrais draugais ( savęs neskaitysiu ) rodos net nenorėjai rast progos ar sekundės rimtai apsvarstyt ar reikėtų. Reikėtų duot progą galbūt pažiūrėt į akis ir išgirst ką gali pasakyt, o ne per aplinkinius klausyt ką veikia, kaip gyvena ir kaip keičiasi? sh*t, still not sure what to think of that and why is that. Jeigu atvirai po to laiko ( anais metais ) taip ir nesupratau kokį raktą radai, kai tiek bėgdavai tu nuo visų, tiek bėgau nuo visų ir aš. Bet net ir pabėgdamas ir gyvendamas savo gyvenimą, galbūt vienui vienas nuo visų draugų, kokį raktą ten radai, jeigu galu gale vis tiek pasirenki atiduot dėmesį ir šilumą moterei, bet ne draugam, kurie praleisdavo valandų valandas pabendraut su tavim, ts'e pasibūt ir aplamai.. ne vien iš banų traukt, planuot kažką, bet ir apie rimtas temas pakalbėt. Negi moteris turi tokią stiprią galią, kurios negali suvaldyt ir visa kita tampa pilka vieta, kurioje nėra balanso kiekviename žmoguje? Net kai sakė, kad pamirščiau viską ir judėčiau toliau nuo to ką sukūrėm, vis tiek pagaudavau naktį pagalvot, kaip laikaisi, ar esi tvirtas, sveikas ir ar tam tikri gyvenimo įvykiai tavęs nepražudė iškenčiau tam tikrus dalykus. Pauliau, klaidas darom visi, bet net ir tada, kai pasiūlius susitikt jai, žinant, kad prisijungčiau ir aš ir galiausiai viską mest kaip ir tą dieną, kai Ignas, Ronis ir aš būtume atvarę, taip atvažiavai ir dingai. Galbūt karma daro savo ir viskas sukasi ratu, bet keista, kai aš žiūriu į visa tai rimčiausiai. Galbūt dėl to, nes Tomui daviau spyrį susidėt su jumis eilinį kartą, tikėjausi, kad jis arba Tu duos spyrį man duot ir vėl šansą viską sutvarkyt ir susitikt, bet tikriausiai klydau arba buvau to nevertas. Nesvarbu kokia situacija būtų, vis dar jaučiuosi skolingas tą susitikimą ir bent jau pasibūt ir pasižiūrėt vienas kitam į akis ir bent jau pasikalbėt apie tai, ką reikėjo labai senai o ne su šiktom žinutėm, kurios gali jaustis tokios netikros ir beprasmės. Kad ir kaip nerūpėtų, neskaitytum ir nematysi, išlaisvinu save pasakydamas, kad buvau tiek nusivylęs tavo pasirinkimais, bet tiek ir vis dar yra noras sužinot, kaip laikaisi ir kaip gyveni. Vis gi esam žmonės, paprastos asmenybės, kurios daro klaidų. O vienas kitam atidavėm gana daug ir visa tai šiaip sau nepraeina, nebent tai buvo tiesiog " autobuso stotelė, kurioje išlipi, išsipasakoji, pažini trumpam ir tuomet dingsti velniop kuo toliau ir niekada negrįžti į tą stotelę ". Nežinau kokia situacija su jais, bet tikiuosi, kad nepaleidai jų nesvarbu kokioje situacijoje be buvai ar būtum. Prisimink, kad vienas asmuo gali pastūmėt kitą asmenį o jis gali pastūmėt visus draugus atgal kartu net jeigu ir jų nepažįsta. Viena žinutė, daugiau nieko nereikia. Nei per daug nei per mažai, - visiškas tikrumas ir paprastumas paimt ir parašyt jei rūpi, rūpėjo ir svarbu nepaisant visų ego, mėšlo ir praeičių. Labai norėčiau žinot, kas pasikeitė, kas pakeitė ir ar bent jau gyveni gyvenimą kurio ieškojai rodos nuo tų pačių pirmų sakinių: " Nuo mažens jau mąsčiau, kaip kitokiu užaugus ". Kad ir kaip nevertas, jeigu pastangos, pasirinkimai ir bandymas buvo bepraščiai ir jeigu ne koks paukštelis praskirs pasakyt, koks asmuo išliejo tau, galbūt likimas vis dėlto leis dar kada susirašyt, kaip žmogus su žmogumi - paprastumas paprastumu.
 3. Mano, kaip mediko istorija

  From scale 0 to 9.9 - jeigu ne aš ir ne mano prilipimas prie tavo šiknos ir stumtelėjimo tuomet spaust save, rast motyvacijos, laikyt Laurį šalia, laikyt save rimčiau ir tiesiog tikėt savim. Kur būtum šiai dienai ir ką bandytum keist? Jeigu vis dar randi džiaugsmo ir smagumą tiek laikydamas pareigas tiek turėdamas tam tikrų pozityvių žmonių aplink save - esu patenkintas ir džiaugiuosi už tave. Buvai vertas, labiau savim pasitikėk ir ties tuo spausk save tikram gyvenime ne tik kažkokiam projekte. Gali ar negali, sugebėtum ar ne, neklausk kitų, kad tik taip gautum pavaros savyje, nebent tai tikrai tave užveda ir priverčia surimtėt ir padaryt. Manau pats pamatei, kiek gali viena asmenybė atvert ir parodyt, kad tiki tavimi, bet tikiuosi per tokį ilgą laikotarpį patobulėjai ir pats savim labiau pasitiki ties viskuo net ir pačiom smulkmenom nesvarbu kas tai be būtų. Esi smagi asmenybė, nepaleisk savęs ir nepaleisk žmonių kurie nori suptis aplink tave ir palaikyt nepaisant visko, sugebi daugiau nei pats tą suvoki, nepaleisk to.
 4. Marius_Benz - antrasis šansas vėl bus nesėkmingas ?

  Turiu vilčių, kad buvau pirmasis, jeigu ne vienas iš daugelio, kuriam jis pasidalino visą šitą su manimi ir norėjo nuomonės, buvau vienas tų, kuris bandė jį motyvuot ir tą iš jo matau, kad ir kaip viskas be pasibaigtų, ta nuomonė manau ir išliks pas jį, norės, pasidalins kam norės, kad ir kas iš tos nuomonės ten be ir gavosi.
 5. Jeigu jau paklausei, leisk atsivert Tau, kad ir kaip čia būtų beprasmiška. Kokie mano tikslai? Tikslo visiškai jokio neturiu, visada čia ateidavau karts nuo karto pažiūrėt ką tiek vienas, tiek antras žaidėjas atnešė, tiek blogais, tiek mintimis, tiek į komandą ir į tą patį indelį, užuot davę naujokam, pasiima sau ir viską parduoda. Stebiu, ar " pažįstami ", kurie žadėjo vieną, daro kitą. Kaip meluoja ir į privatą rašo vieną, publikai sako kitą. Ačiū, kad pasakei kuo skiriasi aš, fanta nuo kitų žaidėjų: Fanta - liks ir bus vienintelis, kuris būtų sugebėjęs ne tik atgaivinti projektą, bet ir jį stabilizuoti, palaikyti tvarką ir visada įžvelgti teisybę ties į kiekvieną, kas nusipelnė, kas nevertas ir bus visiškai atviras, užuot malt kažkokį kasdieninį šūdą. O didžiausi žodžiai Tau, kad prasivalytum tai bus tokie - Fanta buvo ir liks vienintelis, kuris galėjo užimti SPV/FMV pareigas ir pajundinti bent kažkiek Efka, nes turi didesnių ryšių prišaukt kai reikia, nors ir Efkai nerūpėjo. Tai tik parodo, kad reikia beprotiškos ištvermės laukt, stovėt ir kentėt, nes viskas stovi vietoje. Tą jis darė prieš metus, tą būtų daręs ir dabar. Be jo, paklausk savęs, kas jį pakeis? Keičiasi laikai, keičiasi žmonės, kai stovi LMG, tam tikros vietos nepakeis niekas, kas galėtų iš tiesų pajudint, o ne stovėt kelis mėnesius ir paskui pasireikšt, kad palieka:). Kas liečia mane - net neiškeldamas savęs į viršų pasakysiu Tau, neleisk sau aiškint, kad man reikėtų pagalvot apie save. Per tuos 7 metus, padėjau šimtams žmonių tiek mintimis, tiek gyvenimu, tiek dėl antrų pusių, tiek dėl savižudybių, tiek dėl darbo, mokslo, ateities, tų pačių LMG pareigų, idėjų, noro motyvuot save ir tobulėt, kad ir kur be tobulėtum. Nieko sugebėsi suvirškint, manydamas, kad turėsi daugiau nei turėjau aš. Mačiau čia tiek daug dviveidiškumo, melo, juodo ir pilko, kad man nieko neišaiškinsi. Priėjau prie to, kad sakau tai ką matau, manau, girdėjau iš tų, kurių reikia ir prie to turiu savąją nuomonę. Vertinu, kad manai, kad turiu kažką prieš ir " įžeidžiau ", bet man patinka tiesiog tavo ta mintis ties " padėti projektui ", nori pasakyt, kad tik būdamas komandoje gali pagelbėti projektui? Tai didžiausias minusas, kurį sakot. Vien kai į AP pildei, aktyvumu į topus net neišsikėlei, jog galėtum kandidatuoti. Tai leisk paaiškint, norėdamas įdėt indelį, kokio velnio Tau reikia būtinai patekti į komandą? Kas trukdo? Imk iš manęs, su tuo pačiu VIP skraidai, draskai VT ratus ir dalini pinigų naujokams, nes nei skauda nei šalta. Geriau matyt kitus laimingus su ta pačia nauja mašina, nei pačiam sukt galvą, kaip užsidirbt limonų ar į tą pačią komandą prasimušt, kad administracija numestų biški. Taip, nežinau kokie Tavo tikslai, nežinau nei vieno tikslų, man užtenka žinot šiek tiek apie žaidėją, ką jis veikia ir kaip jis išlieja anketoje. Dar pridedam su kuo " sueini ", ką veiki ir kiek atiduodi projekte. Ką tai padaro iš Tavęs? Jeigu ateini čia " gerai praleisti " laiką, toliau ir sėdėk kanale žaisdamas mc, lolą ar ką ten be žaidžiat, bet jeigu LMG nori gerai praleisti laiką ir nesiruoši daryti jokių perversmų, ko tuomet Tau aplamai čia reikia? Tai tik parodo Tave ir tavo darbą, kaip komandos nario. Nebe tie laikai, kad ateitum į komandą tiesiog gerai praleisti laiką, nes tai daro kiekvienas, kad tiesiog prisirinktų pranešimų, gautų nemokamų taškų ir taip kelis mėnesius sėdėtų ( Electro gražiausias pavyzdys ). Dabar, kaip tik reikia žaidėjų, rimtų žmonių komandoje, kurie turėtų noro susiburt kartu ir kažką nuveikt, nei pasiimt architektų skiltį, bugų ir vaidint rašydami, kad tema perduota Edgarui ir bus " greitu metu sutvarkyta ". Nebejuokaukit, galvodami, kad šitaip prisidedat prie projekto ir jį taip tobulinat ir gražinat. Tad, pabaigai pasakysiu kuo skiriamės MES: Man, rūpėjo kiekvienas žaidėjas, nuo naujoko iki pažįstamo, iki draugo, kurių buvo šimtai. Kiekvienam atidaviau valandų, net ir tiems, su kuriais visiškai susipykau, draskiausi ir liejau tiesą, kaip ir darau dabar dėl Tavęs. Ateidamas į komandą, nesiruošiau " gerai praleisti laiką ", iškarto keitėm taisykles, mažinom bandydami išvengti tų pačių bugų, čytinimo, atleisti tiek vieniems, sumažinti tam tikrus kitus dalykus ( smulkmenų tūkstančiai, kurių nežinosi ir nereikia gilintis ), kas liečia tuos pačius rconus, milų pardavinėjimus, tą patį Edgarą ir prašymą sutvarkyt tiek paketus ( kas dabar yra prioritetas įdėt, nes lengviausias dalykas jam tai padaryt ir galvos, kad visi ramūs ), tas pats forumas, naujos vizijos, Sub-Blogų gražinimai, klaidos, idėjos, kaip pagražinti patį forumą, įdėti daugiau naujovių, įvairovių, kurių įmanoma ir KIEK galim padaryt to be administracijos, kuriai nerūpi. ( Ai jo, ir dar mano idėja, šalint tuos pačius architektų/klaidų moderatorius, nes praktiškai free-postinimas ir pranešimų rinkimas ). Įdėjau tūkstantį valandų į šimtus čia žaidėjų, ir beveik kiekvienas pasiėmė kažkiek iš manęs, net ir to neparodydamas, nes ego daro savo, bet viduj žino kas ir kaip. Tuo tikriausiai ir liksiu išskirtinis, kad PER DAUG atidaviau ne tik projektui, kitiems prasimušt į komandą, nusiimt draudimą, rconą, gaut tam tikras pareigas, firmą, žinot ką su ja daryt ir milijonai kitų klausimų ir atsakymų, ir tikriausiai liksiu vienintelis, kuris įnešė ir davė projektui tiek daug slapta, ir neprašė jokio kredito, nes ne man to reikia, svarbu, kad projektas gyvuotų į kurį visi įdėjom tiek pinigus, tiek valandas, tiek streso ir laiko, ir tą darom iki šiol, šimtai mūsų. Tad, manau atsakiau tiesiai ir aiškiai kas aš toks " buvau " šitam projekte ir kiek atidaviau. Todėl duodu Tau atgal susimąstyt, nepaisant kaip žiūri į projektą ar žaidėjus:).
 6. Pats esi išėjęs kitur ir grįžęs ( praeities neliečiam kas be ko, svarbu ką darai dabar, bet primindamas kitiems, primink ir sau ). Ne vienas, ne antras ir ne trečias yra išėjęs žaist kitur ir grįžta čia tiek dėl pareigų, tiek dėl firmos ar kitų priežasčių. Direktorių jau atlaikei, praktiškai galėjai ir dar ilgiau išlaikyt, jeigu ne gauja. Ką turi bagaže dabar? Jeigu negausi prižiūrėtojo ( atkrito jau ), dabar jeigu negausi ir moderatoriaus, iš kiek moneta metam, kad paliksi projektą, nes Tau vienintelis prioritetas yra padėt projektui tik dėl to, kad patekt į komandą, ne komanda - neturi čia ką ir veikt. Girdėjau dar ir savus banini, kad tik banint ir užpildyt tą sąrašą, kad darai kažką gerą projektui, rask logika ir čia nes net ir žmonės, kurie laikė Tave normaliu, tuo pačiu " mldc ", - patys dabar nesupranta ar esi pasimetęs ties kuo nori Tu, ką bandai pasiekt ar jau lieti tą dugną, kai nori leavint, bet dar matai kažkiek vilties kažką pasiimt/paturėt ir tuomet dingt? Sėdint moderatoriuose ( komandoj ) nepamiršk kas buvo su Tavim nuo pirmų dienų, tuo ir bandot išsikelt ir pamirštat visą esmę dėl ko ten einat. Turėdami ne tik spalvą, galią, nepamirškit ir tų tikrųjų ir kartais patys pasijauskit, kad esat paprasti žaidėjai. Liečia visiems. -- @Marius_Corallo - Jeigu atvirai daviau galimybę pasireikšt pildant į AP, kažkaip nesitikėjau, kad norėsi ateit bent jau trumpam, bet net ir tada, su tokia patirtimi ir žinodamas, kaip viskas veikia norėsi tik moderatoriaus. Tikiuosi neapvilsi imdamas komandą tik tam, kad pasiimt. Tikiuosi bent jau į VP užpildysi ar bandysi pasiimt, if not.. then, nežinau kokie Tavo tikslai čia ateinant. Gali daug daugiau nei daugelis kitų, ypač tokioj situacijoj, kurioje yra projektas. Net jeigu ir nori moderatoriaus labiausiai šiuo metu, tuomet tikiuosi, kad kažkokių spalvų atneši, nes kas jau kas, bet Tu tikrai gali iš banalios skilties, padaryt kažką gražesnio. -- @Vilius_Venturas - Nors ir buvai jau ir tikriausiai į tą patį mėšlą krist nenorėtum, bet Tave matau, kaip DP/GP, ką Tu veiksi, kaip forumo moderatorius tai aš neįsivaizduoju. Tau reikia veiksmo, esi žaidėjas, kuris mėgsta tiek atgaivint ar kažką įdomesnio nuveikt. Jau greičiau lv ratuose suksi, nei forumo moderatoriuose suksi galvą ką keist ar įnešt, kad būtų geriau. Nors kas liečia filmukus, be galo norėčiau pamatyt pagaliau kažką kitokio ir galbūt labiau pritraukiamumo, kaip mini tie patys gaujos pristatymai/veiksmai, kažkas, kas retas šitam projekte ir įvyksta kelis kartus į metus, nei ta pati banalybė ties muzika - šaudau - edit - įkelsiu. Tai, čia jau pats manau turėtum stebint kitus, ką manau galėtum. -- @Inferno_Player - Tikriausiai yra daugiau ką parašyt, nei ką parašiau į privatą, bet pasakysiu tik tiek, kad komandoj patekt galbūt pats tinkamiausias laikas ir metas Tau. Kas jau kas, bet turi patirtį ne tik suvest tam tikrus žmones, įkalbint kažką nuveikt, bet ir tose pačiose skiltyse kažką padaryt. Kas čia žino, galbūt iš to paties moderatoriaus po kiek laiko pakliūsi ir vėl į kokį DP ir su motyvacija padarysi dar daugiau. Dar ypač kai turi Harrellį šalia, tai manau abu pastatytumėt vienas kitą į vietą kas liečia didesnę motyvaciją, norą ne tik pažaist bet ir kažką padaryt, jeigu kiti atsisakytų. Turit tą kombinaciją, kurio daugelis neturi, kas yra didžiulis pliusas. -- @Ponas_Hoperis - Priimk tai tik, kaip spyrį ateityje. Po tiek ką žinau, mačiau ką rašei Lukui'Fantai dėl AP, pasakysiu tik tiek.. Pasistatyk save į vietą, pasižiūrėk ką tiek metų pasiekei projekte ir ar galėtum padaryti daugiau iš savų minčių ir stengimosi, užuot daryt/sakyt tai, ką sakei. Esi jaunas vaikis, tokių metų dar ne tiek esam šūdo pridarę ir prišnekėję. Tad, kaip visada būsiu tik atviras kiekvienam, dabar esu Tau. Nepalik to, kas Tau yra atvirai pasakoma. Siek savo, imk kritiką, kaip motyvaciją ir ties tuo judėk. Net jeigu ir negausi, neleavink. Jeigu patinka projektas, randi jame motyvacijos ir noro kelt ridą, kelt xp ar pasiekt kažką, siek to toliau, bet ties savo galva ir patirtimi, nes patirtis Tau ateis kiekvieną dieną, ir daug kas pravers tikrame gyvenime ateityje, tai tiek iš manęs Tau. -- @Marius_Benz - Manau atsakymą žinai, ne? Turi tik vieną kryptį. Šita, Tau žinoma praverstų, bet pasakysiu tik dar vieną sakinį, su kuriuo tikiuosi judėsi labai labai ilgai ir Tau tai duos didesnio ryžto ties viskuo: - Neimk kiekvieno žodžio, pasisakymo rimtai. Neimk ir nesitikėk nei iš vieno kažko rimčiau, nei manai, kad galėtų atiduoti. Tiek žaisk, tiek siek to ką, norėtum pats nekišant didelių pastangų į kitus. Nesu aš projekto kažkoks.. herojus, kuris pasakys Tau ar duos tiek, kad pats iškelsi save į visišką viršūnę, esu paprastas asmuo, sakau viską ką matau ir jaučiu, be jokio melo ir išsipisinėjimo, tad Tau linkiu tik tiek, žinant kas vyksta " behind the scenes ", žinai praktiškai kokių problemų yra čia, turi tik pats paimt, prisėst ir pagalvot, ar tai Tau duos tik negatyvumo ir streso, ar atiduosi save ir vis tiek pasistengsi ir net jeigu ir nesigaus niekas, neims to rimtai, nes čia tik projektas/sampas - žaidimas. Neatiduok visko ant tiek tam, kas paskui Tave tik nuvils ir vers šlykštėtis tuo, ko net nereikėtų. Just be you and move on kas be nutiktų, į gerą. -- Kas liečia Sina ir Geda, tai čia visiškas mindfuck'as tarp atėjimo ir paskui greito išėjimo. Čia tiesiog rizika ties davimu ir rimtai matyt progresą. Kad ir kaip bus, jeigu ir prasimuš, tikiuosi nebus judesys dieną, o kitą jau banai skraidys. -- Cobra - anketa gana silpna, bet kartais to paties rašyt, kad parašyt nereikia, nes kas ir skaitys ta anketa? - tikrai ne Efka. Jeigu žaidėjai/komanda patenkinti tai ką darei ir darai, tuomet palinkėsiu tik sėkmės nesušikt ir parodyt ką gali. Tas pats liečia ir Tau Igneli, didelių žodžių tikrai Tau neturiu, tiesiog tobulėk. Kitiems - be nuomonės, arba patys tiesiog žinot situaciją. -- Su visais šplitais, daugwem, tai jus nebesvaikit. Kaip Fanta pasakytų: " Aš tai vpš nežinau, kas tas daugwe yra ". Mažiau svaikit, kad pramuš koks koldūnas, ne jums ten vieta, o ir iš šalies juokinga žiūrėt, kai sėdit su Gusčiu kanale, trinat rankom ir galvot, kad vienas antras norėtų pasiimt, tai pabandom. Užaukit, nebe maži esat. -- @Deividas_Kol - Vis dar laukiu Tavo anketos, nepaisant ką nuspręsi, tiesiog imk ir užpildyk, esi aktyvus, laisvai Tave galėčiau matyt komandoje, sprendi tik Tu, kiek to nori ir ką padarytum tai gavęs. Virškink ir viziją ką darysi, kai atsisakysi direktoriaus, kur eisi toliau ir ar turėsi motyvacijos būt paprastu, ridos keliančiu žaidėju:). Atleiskit, jeigu atvirumas ir tiesa žudo kažkiek viduj, bet daug kam reikėtų tvirtai prisėst ir apgalvot dėl ko čia esat ir dėl ko iš tiesų siekiat. Daug kam reikėtų baigt keist save, kad patekt kažkur aukščiau, kur nieko daug iš to ir negausi. Nekeiskit draugų į kažkokią spalvą, nes gailėsitės labai daug, kad prarandat tikrumą apart to, kad būtumėt dėmesio centre ten, kur praktiškai viskas niūru ir projekto stadija ne itin džiugina ir linksmina. Veteranams - labai tikiuosi, kad eisit ne tiesiog pašildyt užpakalio ir pajaust ką reiškia būt tam centriuke, tarp nemokamų pareigų, taškų, spalvos, dėmesio centro ir šūdo malimo, bet tiesiog padėsit ir naujokam pasišildyt, ir bent kažkiek gaivinsit tai, ko labai labai reikia šitam projektui. Ir be atnaujinimų, turim vieną geriausių auditorijų projekte, kur forume, TeamSpeak'e renkasi vieni šilčiausiu, smagiausių personų, su kuriais gali ir pakalbėt, ir išsiliet ir dar pažaist prie to paties ir pasijuokt. Forumas didelė platforma, kurioje lankosi karts nuo karto kiekvienas, kuris palietė šį projektą, nes vis niešti pirštus ateit ir pasidairyt, kas gyvas o kas jau supuvo čia be sėdint, tad gausit progą ne tik šildyt ir didint pranešimus, bet tikiuosi, kad ir gražesnių spalvų atnešit į patį forumą ir nuveiksit kažką įvairesnio, o ne tiesiog sėdėsit, kad sėdėt ir tempt tą išbuvimo laiką ant lentos. Ačiū.
 7. Lukas_Fanta tepa slides

  Galiu tik atsiprašyti, kad pritraukiau ir vėl dėmesį ir susidomėjimą grįžti į LMG projektą ir paskutinį kartą nuveikti kažką įvairaus ir suteikti kitiems žaidėjams, ko negali suteikti dabartinė administracija. Ačiū už viską Lukai.
 8. Septyni metai later :D

  Welcome back lad.
 9. @Jack_Evans Užuot grįžęs, kad grįžt ir paskui vėl dingt, susimąstyk ką veiki gyvenime, kuriuos pamiršai ir kuriuos nuvylei ir per daug prižadėjai. Vieną kart nustok mėgautis tuo kvailu gyvenimu, išnaudodamas tiek vieną ar kitą žmogų, o paimk ir atsiprašyk ir padėkok už viską, o ne atsirask ir vėl, papisk protą ir dink. Liečia visus, neliečia manęs, nes nesu vertas nieko kas liečia mus, nevertas galbūt ir Tu. Sveikinu Luką, tikiuosi nenuvilsi tų, kurie tikisi daugiau nei gali suteikti. Graži analizė, ačiū už ją (:
 10. Užduok klausimą Kukui!

  Vardas_Pavardė:Klausimas: @Lukas_Kersna Kaip šokiai sekasi, mūsų gražiam, talentingam šokėjui?:).
 11. Bent jau Edgariukas Tavo moliūgėlius įdėjo, matai koks fainas.

 12. Kiekviena diena, tai naujas iššūkis

  ***** Liūdna, kad savo iššūkių vis dėlto nevertinai, o ypač neįvertinai manęs ir mano tikrumo, but still - dėkingas, už viską ką išliejai ir pasidalinai ir atidavei. (:
 13. Atveriu vaiduoklį, kuris privers jus susimastyt.

  Sheet.. skaičiau viską, kai tik patalpinai. Sėdėjau naktį ant suoliuko, rūkiau, mąsčiau, praėjo keletą savaičių, bet sakinių taip ir nerandu būtent Tau, arba šitam išsiliejimui, kuriems buvo įdomus, suprantantis tik vienentams. Iš vienos pusės Šarai, galbūt ne man jau kažką ir be sakyti, ypač rašyti internetinėje erdvėje, nes tai nebe man, tik pasikartosiu ką smulkiai pasisakiau tą vakarą - nesi vienas. Kad ir nepalaikai ryšio su žmogumi, pamiršti, kartais prisimeni, pagalvoji bet nuleidi galvą prisiverst susirast ir parašyt - vis tiek niekada nebūsi vienas. O Tavo mintys - tikrai buvo išgirstos ir suprastos, at least in my point of view, nes išgyvenau way more, but hey brother... Nenuleisk galvos, išlik pozityvus ir apskritai, tiesiog išlik savimi. Neturėsiu kur pasakyt tai, tad kol yra proga - imk iš manęs atvirumą ir nuoširdumą, kurį pasakysiu čia/Tau ; Kalbėdamas su visais čia esančiais, visada būdavau savimi ir atviras iš visos širdies, bet taip, kaip kalbėdavau - nebūdavau aš, ar toks, koks turėčiau būti. Visada buvau uždaras, nelabai kažką sakydavau, rėkdavau kartu su jumis, " hypindavau " momentus žaidžiant or something like that, nes visada bandžiau išlikt ramus galbūt arba bandžiau kovoti su depresija, liūdesiu ir tiesiog būti dėkingas, kad būtent tą momentą praleidžiu su žmonėmis, kur ir Tu buvai jos dalis. Rodos... suėjom visada labai tam įdomiais faktoriais, bet niekada neprisėdom pasikalbėt, išliet bėdas, problemas ir motyvuot. Galbūt motyvavau tik blogais, žodžiais, todėl galbūt ir matau savo tą vardą apačioje, bet... Nelabai jo ir nusipelniau. Buvau tiesiog savimi, bandžiau padėt visiems, praktiškai atiduodamas patį save. Visada jausdavausi keistas laimingas, kai kalbėdavai su manim. Nes pas mus.. lyg būdavo kažkoks skydas be kalbant. Mes nelabai atvirai kalbėdavomės, tik pasisveikindavom, žaisdavom kažką, arba tiesiog užgaudydavai visad mane būnant su kitu V_P TeamSpeak'e, kai bandydavau pasislėpt nuo minios. Ir žinoma, niekada nepamiršiu, kai tik rudenį grįžau, buvai tas, kuris vis sakydavo, kad ; " Tedis, vienas iš tų, kurį turiu nuo pat pradžių ir patį pirmą išsisaugojęs TeamSpeak'e ", and i'm like... sheet, net ir smulkmenos, mane, nuoširdžiai sušildydavo, kaip net menkiausi dalykai paverčia šiltais žinant, kad kažkas, net ir internetinėje erdvėje džiaugiasi už kitą, palaiko, laukia, nesuka nugaros ir tiesiog... Išliek toks pats, būtent man, kai to nenusipelniau, todėl ačiū Šarai. Ir šitam jaukiam vakarui norėčiau pabrėžt vieną dalykėlį kol nepaspaudžiau atsakyti ir padariau " dingau ", - nors ir dažnai nebendravom, nešnekėjom, nekalbėdavom rimtom temom, tik per aplinkinius arba mintyse pagalvodavom kaip laikaisi, žinau tik vieną, realybėje susitikę, pump'intume Tupac'ą like fuckin' real hommies, facts. Galbūt likimas suves ir kurią dieną kol dar kvėpuoju susimatysim, arba bent pasikalbėsim ir vėl pažaisim, like old good times. (: Išlik savim, nepasiduok, kvėpuok ir mėgaukis gyvenimu nepaisant, kad ir koks šūdinas jis be būtų, nes tau šis quote turėtų būti labiausiai žinomas ir turėtų stipriai tupėti širdyje ; " For every dark night, there's a brighter day. " . Ačiū už išsiliejimą ir aplamai viską, Šarai. < 3
×