Jump to content

Tedis_Ted

Narys
 • Pranešimai

  5.221
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3
 1. Prisidėsiu prie tos Tavo " reputacinės reputacijos " maugliuk. - drama alert.
  image.thumb.png.967cfcd8b6c2f6d531b37b046a746650.png
  Man įdomu, kaip Tu drįsti mane " dūchu " vadint, kai jeigu ne aš, Tavo ta " legendinė " gauja, dėl kurios iš viso privertė Tave " back in the day "  sugrįžt su draugais, būtų uždaryta? Pats sau ramiausiai su čytais žaisdavai, grobdavai, kiek kartų pagaudavau ir žvengdavau šalia būdamas, o Tu tiesiog verkdavai, kad atrakinčiau, paleisčiau ir nieko nedaryčiau. Iš esmės, nežinau ar gaila ar graudu, kad tiesiog pasigailėdavau ir nieko nedarydavau, nes tiesiog bent jau serveryje būdavo " veiksmo ".
  Tik dėl to, kad būdavai sušiktas agurkinis, nereiškia, kad kažkokį dėmesį skirdavau nusikalstamai, o ant jūsų dėjau skersą.
  Buvau ne tik AP, bet dariau visą darbą ne tik už kitus komandos narius, bet ir patį Luką. Kiek tik gaudavau papeikimų - visus atsakydavau SU PILNAIS ĮRODYMAIS, kurių negalėjot išvartyt o tik uždarę savo burną verkdavot, kad nepaeis nuverst ir eidavot prie kitų savo " adventure times ".
  Fun fact - beveik niekada rimtų papeikimų negalėdavo priimt vienas Prižiūrėtojas. At least for dash - turėjo padėt keli IV arba kitaip tariant jo " draugeliai ".
  Kas liečia mane - visada diskutavom su Fanta, ar iš viso turėčiau kištis ar palikti mūsų tariamom " bosui " pagrindiniam AP Dashui, kuris prašydavo Eoxo atsakymų, o ne pats atsakydavo su savo logika ir paaiškinimais.
  (Edit): Kalbant apie visus tuos Carteriu užblokavimus, atmazinimus - lyg nebuvo jis įkėlęs daugybę įrodymų, nuo pat SAMP/LMG prisijungimo, prie pačio šaudymo, ir daugybę karpimų, tobulinimų, kad tik Jums įtikt ir įrodyt, kad viskas švaru? Žmogus bent jau mokėjo save apgint ir parodyt normaliais faktais/įrodymais, užuot mazintis, verkt TeamSpeak'e apsišikusiams sėdėt ir galvot, kaip sufakint vidosą, kaip pakišt kokį acc, lagą, ar visokį kitokį šūdą, kad tik praslystumėt arba tiesiog iškviest dashą, kad eilinį kartą būtų nepatvirtintą ir nebus baudžiamas, nes tiesiog paimdavo ir praslydavo nes nei mokėjo nei jis žinojo apie Jūsų šūdą malimą, kai tuo tarpu aš žinojau abi puses, tiek girdėjau, tiek mačiau, tiek įrodymus turėjau, bet vis tiek bandžiau palaikyt abi puses ir laukt NORMALIŲ įrodymų, o ne verkimų " žodžiais ", kad neįmanoma, etc. Kai tuo tarpu Carteris viską pateikdavo ko prašydavot ir tiesiog neturėdavot žodžių, kaip atsikirst, nes patys žinodavot, kad pasikvietę jį į TS, tiesiog sėdėsit ramūs, nes suvartytų kiekvieną, ypač Tave Ryčkiuk, kuris jeigu neklystų tą patį Loliuką žaisdavo su visa ta kompanija ir nerdavo, kad tik įtikt arba, kad būtų viskas jūsų naudai? xddd
  YIKES.

  Kaip gali žemint mane, kai pats laisvai vartei būdamas Direktorius pavaduotojus už tam tikras sumas, lemus ir paskui eilinę minią bėgai su kitais į kitą projektą, ir vis tiek atleidom ir praktiškai Tau nieko nedarėm, užuot tik nuėmę direktorių, kai galėjai krist dar žemiau ir būt po šiandienai šiukšlės vietoj ir matyt LMG tik forumo/ts būsenoj?

  Jeigu ne aš - būtum aplamai niekas jau ilgą laiką ir jokių postų, pareigų nebūtum net gavęs. Logiškai apmąstyk pats, tas, kuris kožna diena laisvai rodydavo savo čytus, maldavo šūdą ir pardavinėdavo pareigas būtų priėmę į komandą?
  Aišku, dabar tos pareigos nieko vertos, tik € užsidirbt, bet pats esi šūdo vietoj, ir vien dėl to, kad sugebėjai tokį šūdą parašyt man už akių - esi ant tiek dugnas, kad tiesiog apgailėtina.

  Nerk stipriau už šūdą, kuris tyliai sėdėjo ir viskam pritardavo, lyg neturėjo prikaištų, kad tik įtiktų, pristaikytų ir įnertų.
  Su tokiais apgailėtinais atmazais, kad mazinau draugus, gali prikaištyt lygiai ta pati, kaip mazinai savo grobimus, savo čytų pajungimus ir visą savo kompanija, firmą. 

  Niekados nieko prieš manę neturėsi rimto, kad apsigintum, nes apie visus žinodavau daugiau ir dariau viską, kad tik Jums būtų įdomiau žaist.
  But the fact, kad esi toks molis ir sugebi tokį šūdą man už akių rašyt, pasakyk man tai į akis, šiukšlę Tu. ( Ar čia mini sielvartas, pyktis, kad taip į tą IV nepatekdavai ir tiesiog turėdavai " aukint " ir ieškot to smagumo žaidime ?). (:

  2019 eina į pabaigą, apmąstyk savo dar tą "
  sveiką" protą ir surimtėkit, nes dėl žaidimų visiškai nuplaukę esat, o stumt už akių, tuo tarpu tą akimirką lyst į šikną, vaidint, kol dar buvau ten ir dariau viską už visus, kitus ir dariau viską, kad tik nebūtų miręs servas, po visko sugebi pasakyt tik tiek? Apgailėtina.
  Pamiršau beje pasveikint pagaliau pasiekus tą komandos nario rangą, labai nusipelnęs buvai, labai stengeisi ir tikrai viską darei " efektyviai, protingai, darbščiai ir tikrai nemazinai draugų, kaip mazino " Tedis ", right? :))

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. Lukas_Bite

   Lukas_Bite

   neskaitysiu tng, esme kokia cia, sitos rasliavos @Kerstas_Starkovas paskaityk ir atsakyk

  3. Vycka_Rycka

   Vycka_Rycka

   oh shit, here we go again

  4. Augis_Dash
 2. RP atsibodo, kad grįžai čia " praleist trumpai laiką "? Yikes.. Paskambink gal geriau, susitinkam, pageriam. Žinai, kur susisiekt.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Manfredas_Bmwx

   Manfredas_Bmwx

   o as kalbejau, apie anglu serveriuos? as kalbu apie tuos farai,gtavrp kitus trash projektus kur lietuviai nieko nemoka, ir nemokes net rpinti nei pradmenu nei komandu nei ooc nemoka tai ka kalbeti, LMFAO turbut ir per ten su s0bu hujarina per kaimelius

  3. spazo_kakalis

   spazo_kakalis

   tai kad po mano busenom rasai kur apie mano rp bazarina tedis 

  4. Deivis_Splash
 3. Kiekviena diena, tai naujas iššūkis

  Kaip kiekvienos dienos iššūkis, galbūt apsilankys viena iš tų " kiekvienų dienų - prisiminimai ", pradėsi eiti aplink tai ką liejai, rašei, patyrei ir rašei ant balto lapo ir galiausiai vieną dieną sustojai. Nepaisant, net kai motyvavo, rinkaisi savo kelią. Nepaisant, kai gavai privatų, atvirą, nuoširdžią paramą, tikrumą, kitokį išsiliejimą, vis tiek nusprendei pasirinkti eilinę, paprasta, bet tikriausiai " savo " - vieta ir nerasdamas net minutei atsakyti man į tai, ką išliejau aš valandų valandas Tau, kad tik suprastum, kiek šitam " paprastam " asmeniui reiškė kiekvieno rašliavos, blogai, ir Tu buvai dalis to, ko bandžiau parodyt, kad buvai išklausytas, suprastas ir kažkas tikrai norėjo motyvuot Tave į priekį. Net ir tada, kai pasirinkai žaist su kitais, užuot davęs bent penkias minutes man, likau kažkokiam galiake iki šiol perskaitytas, bet neatsakytas gaviklis, kuris buvo tiesiog tuščia vieta tikriausiai. So even today, for some reason, i'm here, to write. To read and understand, ko kiti galbūt nesuprato, kiek daug iš tiesų galios turėjo visi tie žodžiai, tekstai, blogai, o svarbiausia asmenybė, kuri rašė iš širdies ir viską taip ir užbaigė, užuot rašius tai, ką rašo kiti ir tiesiog įtikt kitiems. Tikiuosi, kad kažkurią sušiktai liūdną arba sušiktai gražią dieną nuspręsi paskaityt ką pats rašei ir juoksies iš savo pačių minčių nes galvosi ant kiek tai yra banalu, prisimink, dėl ko rašei ir ką tą akimirką jautei. Tai niekada nebus tuščia ir banalu, tai yra Tavo dalis, kurią pasidalinai su kitais. Liūdna, kad savo iššūkių vis dėlto nevertinai, o ypač neįvertinai manęs ir mano tikrumo, but still - dėkingas, už viską ką išliejai ir pasidalinai ir atidavei. (:
 4. [Apklausa] Įsimintiniausi asmenys

  Taip ir vėluoji į tą klasės nuotrauką, Balionke..
 5. Žinoma Kenny, kiekvienas atėjęs į komandą, turi savo tikslą. Vieni, kad ten tiesiog patekt, kiti, kad prasimušt ir gaut daugiau dėmesio, kitiems, kad tiesiog užsidirbt, o dar kitiems.. tiesiog užsidėt ant parašo ir išeit į afk zoną. Faktas toks, kad sėdi ir dirbi savo darbą dėl savęs, ne dėl kitų. Ypač kai tiek žaidėjų dabar žaidžia. Taip, stengiesi ten, kad kitiems žaidimo kokybė būtų pati geriausia, bet.. Tiesiog, at this point, don't get me wrong, I see it - as a waste of time. Jeigu ir yra malonumas tai daryti - suprasčiau, lik, daryk kol mirs projektas, nes esi atsidavęs šitam projektui, ir kaip daugelis darys, sėdės jame kol užsidarys. Bet net ir tokioje stadijoje, visada bus tik spaudimas ir išsipisinėjimai, kaip : " vis dar serveris laikosi ?? // nebejuokaukit, mirę esat // Edga vis tiek nieko nepadarys " etc etc etc ir dar karta - etc. Jeigu atsiminsi akimirkas, kai siekei pirmą kartą IV - ir ką Tau rašiau, suprasi, kad tą ir bandžiau AŠ, atkurt, atgaivint ir padaryt, kad bent kolektyvas komandos atsigautų, bet tiesiog be Luko, niekas nejudėjo, nes idėjos tik buvo iškeltos mano, ant klaustuko, bet tikrovės niekada nepasiekdavo, nes nei Lukas, nei Edgaras tam laiko, noro neturėjo. Stengiausi smarkiai, kad bent kažkas judėtų, tvarkytusi, būtų eventai, konkursai, tie patys blyn kuponai Jums, kad būtumėt laimingi, nors ir pati sistema yra " rigged af ". Bet vis tiek buvo kažkas, nei visiška bala. Kas liečia šitą akimirką - stengiesi nebent, kad projektas nebūtų visiškam mėšle, būtų bent kažkokia atgaiva, o ji bus tol, kol kolektyvas, draugų kompanija turės noro vis dar jungtis, žaist, bendraut, iki po kol ateis ta diena, kai bus pasakoma : " Atsibodo, nebėra laiko, dingstam, vis tiek nieko gero neišeis ". Ir at the end - nieko nepakeisit, nes niekas nesistumės į priekį, pats žinai kuria prasme. Todėl gerbiu tik už tai, kad bandot išlaikyt dar paskutines dienas, akimirkas, kad projektas nebūtų išnykęs, kaip vėjas, tik labai prašau, pagalvokit apie savo gyvenimą, laiko atsidavimą praktiškai taip pat vėjui, ir tiesiog.. kaip tai keičia pačius Jus. Kai iš internetinės erdvės verčiant į tikrąją. Čia jau liga, sickness, sad part. Ir žinoma, visų nepakeisi, but still.. išlikit bent jau kažkaip vieningi, kai projektui labiausiai reikia šilumos ir tos draugijos, kuri visuomet ir palaikydavo projektą - KOLEKTYVAS, IŠSKIRTINĖ PUBLIKA.
 6. Atveriu vaiduoklį, kuris privers jus susimastyt.

  Sheet.. skaičiau viską, kai tik patalpinai. Sėdėjau naktį ant suoliuko, rūkiau, mąsčiau, praėjo keletą savaičių, bet sakinių taip ir nerandu būtent Tau, arba šitam išsiliejimui, kuriems buvo įdomus, suprantantis tik vienentams. Iš vienos pusės Šarai, galbūt ne man jau kažką ir be sakyti, ypač rašyti internetinėje erdvėje, nes tai nebe man, tik pasikartosiu ką smulkiai pasisakiau tą vakarą - nesi vienas. Kad ir nepalaikai ryšio su žmogumi, pamiršti, kartais prisimeni, pagalvoji bet nuleidi galvą prisiverst susirast ir parašyt - vis tiek niekada nebūsi vienas. O Tavo mintys - tikrai buvo išgirstos ir suprastos, at least in my point of view, nes išgyvenau way more, but hey brother... Nenuleisk galvos, išlik pozityvus ir apskritai, tiesiog išlik savimi. Neturėsiu kur pasakyt tai, tad kol yra proga - imk iš manęs atvirumą ir nuoširdumą, kurį pasakysiu čia/Tau ; Kalbėdamas su visais čia esančiais, visada būdavau savimi ir atviras iš visos širdies, bet taip, kaip kalbėdavau - nebūdavau aš, ar toks, koks turėčiau būti. Visada buvau uždaras, nelabai kažką sakydavau, rėkdavau kartu su jumis, " hypindavau " momentus žaidžiant or something like that, nes visada bandžiau išlikt ramus galbūt arba bandžiau kovoti su depresija, liūdesiu ir tiesiog būti dėkingas, kad būtent tą momentą praleidžiu su žmonėmis, kur ir Tu buvai jos dalis. Rodos... suėjom visada labai tam įdomiais faktoriais, bet niekada neprisėdom pasikalbėt, išliet bėdas, problemas ir motyvuot. Galbūt motyvavau tik blogais, žodžiais, todėl galbūt ir matau savo tą vardą apačioje, bet... Nelabai jo ir nusipelniau. Buvau tiesiog savimi, bandžiau padėt visiems, praktiškai atiduodamas patį save. Visada jausdavausi keistas laimingas, kai kalbėdavai su manim. Nes pas mus.. lyg būdavo kažkoks skydas be kalbant. Mes nelabai atvirai kalbėdavomės, tik pasisveikindavom, žaisdavom kažką, arba tiesiog užgaudydavai visad mane būnant su kitu V_P TeamSpeak'e, kai bandydavau pasislėpt nuo minios. Ir žinoma, niekada nepamiršiu, kai tik rudenį grįžau, buvai tas, kuris vis sakydavo, kad ; " Tedis, vienas iš tų, kurį turiu nuo pat pradžių ir patį pirmą išsisaugojęs TeamSpeak'e ", and i'm like... sheet, net ir smulkmenos, mane, nuoširdžiai sušildydavo, kaip net menkiausi dalykai paverčia šiltais žinant, kad kažkas, net ir internetinėje erdvėje džiaugiasi už kitą, palaiko, laukia, nesuka nugaros ir tiesiog... Išliek toks pats, būtent man, kai to nenusipelniau, todėl ačiū Šarai. Ir šitam jaukiam vakarui norėčiau pabrėžt vieną dalykėlį kol nepaspaudžiau atsakyti ir padariau " dingau ", - nors ir dažnai nebendravom, nešnekėjom, nekalbėdavom rimtom temom, tik per aplinkinius arba mintyse pagalvodavom kaip laikaisi, žinau tik vieną, realybėje susitikę, pump'intume Tupac'ą like fuckin' real hommies, facts. Galbūt likimas suves ir kurią dieną kol dar kvėpuoju susimatysim, arba bent pasikalbėsim ir vėl pažaisim, like old good times. (: Išlik savim, nepasiduok, kvėpuok ir mėgaukis gyvenimu nepaisant, kad ir koks šūdinas jis be būtų, nes tau šis quote turėtų būti labiausiai žinomas ir turėtų stipriai tupėti širdyje ; " For every dark night, there's a brighter day. " . Ačiū už išsiliejimą ir aplamai viską, Šarai. < 3
 7. Girdėjau ne tik raides stumdai, bet ir pakvietimus, seni įpročiai nesikeičia Vycka? (: -- Kas liečia dėl pliusų, savo akimis matau tik vieną - galbūt atvirų akių atsivėrimas, supratimas, kokioje stadijoje yra projektas. Vienas, kaip faktorių jog gali patekti į komandą, klausimas - for what? Kam dirbsi, kam stengiesi, kai nėra dėl ko? 99% ten bus tik dėl to, nes pagaliau norės suprast, pajaust ką reiškia iš tiesų būt " LMG " komandoje, bet tokioje stadijoje, tai jau nieko nei reiškia nei kažką keičia. Tik spalva, papildomos galios/komandos, bet nei motyvacijos, nei kažkokio tikslo tame kelyje nebėra, koks būdavo anksčiau. Vienintelį pozityvų dalyką kokį ir matau, kad projektas vis dar egzistuoja, šviečia, o ne sėdi tarp 0 žmonių/uždaryto. Vis gi, kiek metų čia praleidom, jeigu vis dar domina, smagu bent dalelytę ten prisijungt, pabūt, kelt rida, praleist laiką su draugais - naudokitės ja, nes paskui, liks tik prisiminimai ir gilus gruzas, kad tai, kas kiekvieną dieną praktiškai davė šypseną, išsiliejimą, pabėgimą nuo tikro gyvenimo - nebe egzistuos.
 8. Ar tikite serveriu?

  @Griffin_Opps O klausimas Tau - kodėl Tu vis dar čia? Kas Tave motyvuoja čia vis dar pasilikt? ( Spėčiau, jog Nojus šiokią tokią įtaką tikrai padarė, kas davė motyvacijos ne tik komandoje, bet apskritai vis dar pasibūt ), bet jeigu klystu, duok žinoti ir išreikš savo nuomonę, kodėl nepasidavei, nepasitraukei ir vis dar esi kur esi po šiai dienai. (:
 9. Crenshaw OG's

  Klausimas tik vienas Karoli - o tekstą kas rašė, Vilius ar Lexas? Ar čia ir vėl ta stebuklinga rankelė, kai užvartoji ir liejasi geriau tekstai?
 10. Rašai pats, kad tik išsimazint, nothing else. Nieko blogo prieš mane neturintis žmogus, kuris prieš man ten patenkant, rėkte rėkdavo, kaip čia bus visiškas " pizdakas ", įdomu kodėl Himplis man rašė, ar mes abudu sutartume, galbūt pats dar prikvaišai ten jam, kad manęs čia nereikia, huh? nt. Gali nemalt šūdo. Pažįstu čia dauguma, bet Tave pažįstu labiausiai, kas liečia - koks esi internete, koks esi realybėje. Skirtumas tas, kad nah ui nesikeiti. Toks esi ir būni. O aš, įsižeist, neįsižeidžiu, nes mus daug kas skiria, gaila tik tas, kad man galbūt vis dar rūpi tam tikri dalykai, o matyt, kokį šūdą rašai tu ir paskui bandai išsimazinėt, šiek tiek graudoka. But hey... čia tik tavo nuosprendis koks būt, galbūt bandai pabėgt nuo tikrovės ir čia gi " papizdavot " iš visų, kad save nuramintum, ne? Įdomu tik, kaip tau ten su keniu sekasi vienam chate išbūt, keista, kad dėl jo nepaleavinai, bet tikriausiai pareigos per daug svarbios, kad palikt, no? Nors karta būtum atviras man, nereikėtų ir šūdų rašyt, bet kaip visada, negali man nieko normalaus atsakyt, nes pats žinai visą tiesą. Gali neskaityt, bet pats privedei prie viso šito šūdo, tai pats jį ir sutvarkyk, nes gaila žiūrėt, kad net tokių metų " vaikinas ", po visko, vis tiek yra toks pats ir sugeba tokį šūdą šnekėt, liekis ant to pačio kenio, toreduhos ar kitų veidų, kurie tau nepatinka ir mėgsti užsišokt, bet ne ant manęs, ačiū. O ir galbūt tie atsiveriantys tekstai būna pamoka, tau man rodos buvo gana geroka tam bloge, tik bėda ta, kad niekados nepasimokai. (: But yeah, rišam šitą š, nes at the end, čia su tavim galim tarkuotis till the midnight. ( palevos btw, oof ). Have a good one.
 11. " sarkazmas " ? gali nepasakot. Nieko prieš mane neturi? Gali irgi Lukai nieko nepasakot, tikriausiai abu žinom tiesą, tai ją galbūt ir pasilaikykim, nes vis gi... " Nebe tie laikai, kad malt šūdą čia " right? :):) Gaila tik, kad iš atvirumo, pas tave eiliniai " atmazai ". Prašom. (:
 12. Kam jau kam, bet Tau tikrai Edwa nereikėtų kalbėti, o ypač apie mane " draugeli ". Čia tau toks fun fact, kai Fanta mane pasikvietė dėl IV ( Aš buvau užblokuotas jo ), tai tipo belekoks draugelis buvo, ne? Nebesvaik " agirdi". Ir tavo tie eiliniai vertinimai " du mėn kiti du metus išbuvę " - yra šūdo verti. Nes ką nori tuo įrodyt? Lygint kokį nors Julių, kuris buvo kelis metus, bet nieko nedarydavo, nes neturėjo laiko, bet vis tiek stovėdavo komandoj, o tu verkdavai, nes norėdavai jo vietos? Kas liečia kitus TeamSpeak kad ir moderatorius, kad juos pramuštum ir pats ten atsidurtum? Kai dėl Tavo paskyrimo į moderatorius ( TS ) turėjau aš verdiktą " draugeli ". Sad part tas, kad nieko jo neprašiau, pats siūlydavo kur norėčiau nueit, nes nieko kišt nebuvo ką. Ir yeah, prisimenu tą mūsų pirmą pokalbį, kai sakei, kad aš nieko nevertas, nes atseit esu šviežias veidas ir ką ten norėjai siūlyt? eox'ą? kai pats žvengdavai iš to vaikio? " Nebesvaik " x2. Šneki eilinį kartą šūdus, kai nieko net nežinai " behind the scenes ", kai Fanta realiai niekados nieko nedarė, o tik klausinėjo manęs ką reikėtų daryt, nes buvau VIENINTELIS, kuris toje sušiktoje komandoje iš tiesų stengėsi kažką keist ir tobulint, o ne kaip kiti, kas liečia ir Tave, kurie tiesiog maldavo šūdą ir išsipisinėjo, kad tipo laiko nėra, nors visi tiesiog kapodavot lolą. ( Nieko nesakau, buvai ir tas, kuris iš tiesų stengėsi daryt GFX ir aplamai prisidėjai prie projekto / visų tų konkursų ) ir taip toliau, kai visi tie konkursai, eventai, atrankos būdavo parašytos mano ranka, o ne Luko, nes kaip pats žinai, jis tam laiko neturėdavo. Iš dalies gal ir keista, kad pradžioj čia tipo belekoks " hate ", tada vos ne " prisimazinimas ", o kai išėjau ir palikau Tave ant ledo dėl skinų, ir vėl ta pati išsipisinėjimo roža? Tipo geriausias sprendimas buvai komandoj? TMV dar pasakyk, kad būtum tikęs labiausiai, kai visuomet ateidavai į kanalą kur yra šmaros, kad tik prisimazint, kai visi nekęsdavo tavo tokio elgesio, nes būdavai nekviestas, bad habit, but again - Edwa, nieko nepakeisi, eilinis tu. But shit, i'm disappointed. Maniau shut down'inau Tave vieną sykį bloge, neturėjai žodžių tik žvengt galėjai iš tiesos, komandoj tipo draugelis, dabar dingau, tai manai galėsi stumt, kai visi tiesos nežino(nežinai), o tu buvai eilinis komandos narys, kuris nieko nežino, o aš žinodavau viską ir darydavau viską už Luką, nes buvau geriausias variantas ir iš tiesų dėjau pastangas? " Nebesvaik " x3. Oh ir btw, spėk dėl ko iš viso tas restartas buvo, kažkoks judesys, galvoji Edgarui tiesiog šovė į galvą " kažką " padaryti? " Nebesvaik " x4. Nors ir turi tą draugę, sakė, kad pasikeitei kaip asmuo, bet viduje likai toks pats šūdų krūva, kuris tik naudos sau ieškosi ir šūdą šneka už akių. Kodėl? bbž, maniau išlindęs į realybę galbūt pradėsi vertint paprastumą ir tikrumą, bet nesikeiti. Kas yra liūdna, nes kam jau kam, bet tau mažiausiai čia kažką reikėjo apie mane sakyt, nors ir niekas tikros tiesos nežino, bet Tu tikrai jos nežinosi. Tik tikriausiai reikės nuliūdinti, kai Lukas iš viso tau nenorėjo dar duot to TS mod'o, o aš jį paskatinau, nes vis gi.. fuck it, why not? Gi čia " ari " kelis metus, kad būtum įvertintas. Skirtumas tik tas, kad nesvarbu kiek laiko įdedi čia, esmė pats asmuo, jo siekiai ir iš tiesų įdėtas darbas, o ne atsikelimas, ateit šūdo pamalt ts'e ir € užsidirbt, nes tipo " kodėl ne ? " Sad, Lukai, tikėjausi kažko rimtesnio iš Tavo pusės, but oh well. Kaip pasakytų : " Kai kurie žmonės visiškai nesikeičia, kad ir kiek stengtumeis įkalt proto, logiškumo, bet žmogus nesikeis tol, kol pats nenuspręs pasikeist ". Think about it, sir. Pradėkit vertint tikrą gyvenimą, o ne internetinį verskit į realybę.
 13. Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesos

  Galėjai bent padėkot, kad prastūmiau Tave į tą SWAT direktorių ir nuo to viskas ir prasidėjo. O jeigu rimčiau, džiugu, kad galbūt pats pravėrei akis patekdamas į komandą. ( again ), nors ką pasakodavai, tai tikrai neįsivaizduoju, kodėl iš viso nusprendei toliau tęst veiklą pačiam projekte, galbūt nostalgija paėmė ir panašiai, bet... nemanau, kad padarei gerą žingsnį, nors ir buvai vienas geriausių variantų po Coacho išėjimo ir įstojimą kaip DP, bet vis tiek... Geriau vertink savo gyvenimą, antrą pusę, nei projektą, kuris... yeah, tarkim " iškilo į viršų labiau " dėl tam tikrų permainų. (: Turėčiau galbūt ir atsiprašyt, nes jeigu nebūčiau išėjęs, dabar nebūtų tokios " palevos ", bet iš kitos pusės, daviau Jums daugiau, nei patys galvojat, so... Some can guess it. (: Ačiū už mintis though sir.
 14. Unban Carlos_Drugs (Admin: Erikas_Green)

  Atblokuotas. Kitą kartą tiesiog parašyk priežastį užblokavimo ( Čytinimas / kenkimas serveriui / apgaudinėjimai ir t.t ).
 15. Unban Tomas_Boxer (Ban Admin Nojus_Extazy )

  Atblokuotas.
×