Jump to content

Ignas_Mezo

Narys
 • Pranešimai

  170
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ignas_Mezo

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis 2002.02.17

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.677 profilio peržiūros
 1. nematęs tokių pamoinų žaidėjų, kurie užregistruoja vienus asmenis, o pasiema kitus, gerai ten vienas neateina dar pateisinama, bet 2, vpš vaxuje, kenny del nd negalejo sulost, o harelis tipo lola kapoja ar kazkas tokio, nors siandien puikiai zinojo laiką, nes losem su juo cesa, tai davai aš irgi susikviečiu visa nauja komanda, zinai pateisinimas mama blynu pakviete kodel kiti negalejo.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  56 daugiau
  2. _Nedas_Ventura

   _Nedas_Ventura

   Tai, kad tu vienas verki dėl to cs go turnyro, pasidavėt, pirmas taikinys - būsėnos verkimas. (Ir, jei čia neverkimas tai pasjdsaol nax---ui, gerai?) =D Koks skirtumas superinis ne superinis, taip ar taip malkų būtumėm davė. Jonelio legit? :D Mano serveryje, kuriame administratuoju, toks "legit" žaidėjas ilgai nepažaistų, lai kada užsuka į bx, taip pašaudo, tai patikrinsim ar neturi vac banelių iki 1-rių metų, tai užbaninsime visuose LT serveriuose cs go, gl. Neberašyk, pamojnas. 

  3. _Nedas_Ventura

   _Nedas_Ventura

   Kas tu man toks, kad man rašytum neberašyt? :D klounas. 

  4. Ignas_Mezo

   Ignas_Mezo

   Neišsikelk į aukštumas mielkas

 2. prisijungė prie forumo po mėnesio neaktyvumo, kad pasakytu jog ts neveikia ir savaime susitvarkys, galvojau kad 1.9 išeis...

 3. Nežinau, realiai patinka tas dizainas

 4. Prašyčiau nuimti direktoriaus rangą, gėda turėt, kai updeitai kas mėnesi

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. James_Splite

   James_Splite

   Kiekvieną dieną kaip atnaujinimas po restarto.

  3. Max_Tosha
  4. Weed_Cokee

   Weed_Cokee

   tosha zverys 20k reputacijos

 5. Sveiki.

  1. Einaras_Bmw

   Einaras_Bmw

   o svx, seniai matytas

  2. Ignas_Mezo

   Ignas_Mezo

   nemeluosiu, praėjo šiek tiek laiko :) 

 6. Sveiki, primenu dėl medikų prižiūrėtojų atrankos, norint pildyt, privalot būti medikų darbuotojais, patekti galite čia, geros likusios dienos.

   

 7. Laba vakarą, forume paskelbta atranka į medikų prižiūrėtojus, kas neesat medikų firmos narys ir norit dalyvaut atrankoje, galit užpildyti nuolatinę forume.

 8. LMG.LT 5X5 CS:GO Turnyras

  Vardas_Pavardė: Ignas_Mezo Jūsų "Steam" profilio slapyvardis: Švarcas. Jūsų komandos nariai ir jų "Steam" slapyvardžiai: Neddy_None (nedi) Barry_Church (fvck) Minde_Saker ( Saker ) Tik_Jonas (Jonelio) Atsarginis: Teddiy_Gusjs ( Dancingas ). Komandos pavadinimas: Purpẻl. už gfx dėkojame nedi
 9. Sveiki

 10. Ar verta gryžti?

  neverta, negrįžk, lik sveiko proto, prašau.
 11. Sveiki, nuolatinė forume - liko 9 vietos, šiandien, atranka žaidime 18:00.

   

 12. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Mezo 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Angry_Bag 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/wGpbqTb Free šovė ir kitiems.
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Mezo2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Prefiks3. Užblokavimo priežastis: Veiklos trugdymas4. Vaizdinė medžiaga: https://youtu.be/vZ8cV5P4Rvw Įrodymai nuo 01:47.
×