Jump to content

Karolis_Mafijozz

Narys
 • Pranešimai

  132
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Karolis_Mafijozz

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Panevežys

Paskutiniai lankytojai

1.500 profilio peržiūros
 1. [Idėja] dėl Admin unjailinimo

  [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė:Karolis_Mafijozz 2. Kokia jūsų idėją ? : Ji būtu tokia,kad galėtu Adminas 3 lvl unjailinti 1 ir 2 Adminus. 3.Kam skirta ši idėja [serveriui/forumui]:serveriui 4. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomuma :Būtu geriau tikrai,nes pvz gauna freejail 1 ar 2 lvl Adminai ir reikia sėdėti tada jaile.
 2. [Idėja] forumui

  [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė:Karolis_Mafijozz 2. Kokia jūsų idėją ? : Ji būtu tokia,kad galėtu padaryti tokia funkcija kad galima būtu "ištrinti" savo žinute ar taip pasakius komentara. 3.Kam skirta ši idėja [serveriui/forumui]:forumui 4. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomuma :Būtu geriau ne taip kaip dbr kanors parašai ir nori ištrinti reikia rašyti "DELETE",būtu potagiau žymiai.
 3. Idėja dėl mute

  [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė:Karolis_Mafijozz; 2. Kokia jūsų idėją ? : Ji būtu tokia,kad galėtu padaryti kad kai išeini AFK kad eitu laikas mutes,nes dabar kai yra tai neina laikas+jei dar jaile sėdi tada reikia būti neišėjusem i AFK. 3.Kam skirta ši idėja [serveriui/forumui]serveriui. 4. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomuma :Nereikėtu visa ta laika būti neišėjusiam AFK.BŪtu tikrai geriau.
 4. Idėja forumui.

  Pritariu.
 5. Idėja, TeamSpeak programa.

  Niekas nekaltas,kad prisišnekate,iš dalies už.
 6. Įdėja Kalėjimui. [1]

  MOterišas skin yra SWAT'ės.
 7. Įdėja [ARMIJA]

  Dar ko,taip jau daug ju,tankas plius,samišis butu.
 8. Idėja mechaniku darbui

  Pritariu.
 9. Idėja Nuo Apgavysč�ių.

  Už,pritariu.
 10. Ideja ( Pasienis )

  Lievai butu furistams :/
 11. [Suzukio idėja] Ridos kėlimas.

  Už,bet kad vandenyne tai nelabai butu gera vieta...
 12. Serverio Atnaujinimai 1.7.88

  Mldc esi
 13. Idėja žiema

  Prieš.
 14. [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė:Karolis_Mafijozz 2. Kokia jūsų idėją ? : Būtu tokia,kad galėtu padaryti Intoxicated klubo pastatui didesni vidu pvz best 2 arba best 3,nes neatitinka vidus pastato pagal lauko pastato vaizdas,turėtu buti panašus dydis vidaus kaip atrodo lauko pusės,nes ne logiška pagal lauko vaizda pastatas didelis iš lauko pusės o vidus labai mažas,turbūt supratote mano idėja. 3.Kam skirta ši idėja [serveriui/forumui]:serveriui. 4. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomuma :Būtu tikroviškiau.
×