Mat_Himplin

Moderatorius
 • Pranešimai

  1.299
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Mat_Himplin paskutinį kartą laimėjo Sausis 22

Mat_Himplin turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Mat_Himplin

 • Rangas
  Young Ambition
 • Gimtadienis Balandis 3

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Veteran
 • Pinigai
  Bomžas
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Patrón

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Moon

Paskutiniai lankytojai

17.624 profilio peržiūros
 1. Išrinktas Direktorius @Edga_Hks Tema rakinana.
 2. Share your favourite!: 

   

 3. Sveiki! Mažieji bei didieji, ilgą laiką mąsčiau sukurti šią apklausą dėl to fakto jog su kelias žaidėjas užėjo kalba apie žaidimus ir tada mane nubloškė nostalgija. Trumpa kalba apie porą senų bei naujų žaidimų atnešė tiek prisiminimų iš vaikystės jog net pagražėjo visa diena nes kad ir kaip galėtu būti keista, žaidimai mano gyvenime leido suprasti man dalykų apie save kur net prieš tai nežinojau. Pajutęs visą tą nostalgiją tikrai manau jog nesu vienas kuriam tai yra nutike, tad kviečiu jumis visus pasidalinti savo mėgstamiausią žaidimą! Asmeniškai, mano visų laikų mėgstamiausias bei įsimintiniausias žaidimas yra pavadinimu Gothic, o tiksliau šios franšizės antroji dalis. Senas žaidimas kuri mano akutės pamatė ekrane kaip tik mano brolis tai žaidė, aš tuo metu neturėjau tokios privilegijos naudotis kompiuteriu <giggle>. Stebėdamas brolį kaip jis žaidžią šį žaidimą vis būdavau sudomintas, kuo toliau tuo daugiau - kablys. Nuo šių dienų turėjau vieną didelį norą, patirti šį žaidimą pats. Po kelerių metų kaip jau turėjau savo kompiuterį ir gavau šansą parsisiūsti tą žaidimą buvau apgauptas šiltais prisiminimais kaip vaikystėje teko mąstyti kas čia per žaidimas, kaip viskas baigias, klausimai nesibaigė. Gothic žaidimas yra pastatytas aplink bevardį charakterį kuris keliauja aplink pasaulį, kovodamas už teisybę (arba blogį - priklauso nuo jūsų pasirinkimų) ir per šio vieno asmens kelionę susipažinsite su įšūkiais, misijomis bei pasirinkimais - kurie pastatys Jumis. Video apie šį žaidimą (įvertinimas)
 4. Išlaisvinimo anketa nepatvirtinta. Blogas temos pavadinimas.
 5. Tune: @Edga_Hks bei @Nojus_Ceejay Radija: @Kevin_Sanchez bei @Kiaule_Papis. Radijos kandidatus nenorėčiau vertinti bet tokie vardai man šoka pirmi. Pareigos - nostalgic. Labai patiko sugrįžti į mėstamą srytį, kuriuoje tiek prisiminimų bei nuotykių įvyko, kuriuos dar kursime. Pastebėjęs situaciją teisėsaugoje vos neapsivėmiau (dar nuo Hugy eros). Pamatęs jog Edvis laimėjo rinkimus ir žinodamas jog tik jis laimės, turėjau tik vieną norą - sugrąžinti teisėsaugą į stabilią vietą, svarbiausiai PD/FBI firmą. Per kelias dienas teko suprąsti jog ši firma buvo apleista, apdaužyta ir neprižiūrėta, gavus Tankui direktorių tai buvo atspindėta iš darbuotojų (buve praeito direktoriaus darbuotojai) bet per šį mažą laikotarpį tai pasikeitė, firma atgyjo, liepsna vėl gyva. Nuomonė gera, patinka kaip žmogus, čyteriuk, mėgstamas žmogus pakalbėti. Asmeniškai - ne. Nemanau jog to reikia ar/ir darbuotojams patiktu. Aktyvuma ir taip galime matyti jūsų. Buvęs darbuotojas, daug tikrai neturiu ką rašyti, senas, buvęs darbuotojas su kuriuo buvo smagu padirbti.
 6. "plata o plomo" Ne filmas, bet Narcos.
 7. Išlaisvinimo anketa patvirtinta. Tema perduota @Max_Tosha.
 8. Labas diena, susisiekite su Pgr. Administracija, paaiškinkite savo problemą ir tuomet galėsite prisijungti į serverį: El. paštas - admin@lmg.lt Pagalbos Centras - Matomas apačioje, kairėje tinklapio pusėje kai yra prisijungęs. Asmeninė Žinutė - www.lmg.lt/edga arba www.lmg.lt/max
 9. Dalyvaukite, kol dar yra proga!: 

   

 10. PD/FBI firmoje kiekvienas PD darbuotojas praėjęs naujokų akademiją atsiras kelyje kur teks pasirinkti savo norimą specialybę - tai yra čia. Jūs, kaip darbuotojai, gausite galimybę pairinkti jums norimą kelią mūsų firmoje, kuris atspindės jūsų darbo specialybę. Šioje temoje bus paaiškinta procedūra kaip jūs galėsite būti paaukštinti jog taptumėte pretendentai į FBI departamentą. Informacija apie skyrių paaukštinimus: Į skyrius pateksite tik pabaigus naujokų akademiją. Skyrius reikės praeiti tik vieną kartą. Pasirinkus jums tinkamą skyrių jūs turėsite atlikti jums paskirtas užduotis. - Kuo met nepraeisite pro FBI departamento akademiją, jūs turėsite praleisti 7 kalendorines dienas skyriuose iki kol vėl galėsite kandidatuoti į FBI. Užduotys yra sudarytos iš dviejų dalių ("A" bei "B"), pirmają (A) dalį privaloma atlikti visiems, antroje (B) dalyje galite pasirinkti kurias užduotis atliksite savo skyriūje. Įrodymai naudoti užduotim (A) negali kartotis užduotim (B). Įrodymuose turi matytis jūsų parašas šia forma: "Vardas_Pavardė // Jūsų skyrius". Įrodymai galioja tik nuo tada, kuo met pabaigiate naujokų akademiją. Užduotys - (A) Atlikite visas pateiktas užduotis. Užduotys - (B) Savo skyriūje, pasirinkite pirmajį arba antrajį variantą ir jį atlikite. Miestelių šerifų skyrius (1) (2) Darbuotojai skyriūje: Viešos tvarkos skyrius (1) (2) Darbuotojai skyriūje: Kelių policijos skyrius (1) (2) Darbuotojai skyriūje: Darbuotojai praėję paaukštinimą: Darbuotojai nepraėję paaukštinimą: Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Kuriam skyriui priklausote: Užduotys - (A) 3. Sugauti nusikalteliai: 4. Praleistas laikas serveryje: 5. Sudalyvauti grobimai: 6. Sudalyvautos veiklos: Užduotys - (B) 7. Kurį variantą pasirinkote (pirmajį ar antrajį): 8. Pirma užduotis: 9. Antra užduotis: - Pildydami anketą, kelkite įrodymus į imgur.com.
 11. Sveikas, kartais atsitinka visiems jog pradingsta SA:MP garsai (priežastis tiksli nežinoma) bet po šiek tiek laiko jie sugrįžta. Tema rakinama.
 12. Papeikimas atmestas. Nepateikti įrodymai.
 13. Papeikimas atmestas. Darbuotojas pateikė įrodymus.
 14. Papeikimas atmestas. Darbuotojas pateikė įrodymus.