Jump to content

Mat_Himplin

Narys
 • Pranešimai

  2.257
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  18

Mat_Himplin paskutinį kartą laimėjo Sausis 25 2020

Mat_Himplin turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Mat_Himplin

 • Rangas
  Young Ambition
 • Gimtadienis Balandis 3

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Moon

Paskutiniai lankytojai

121.772 profilio peržiūros
 1. biggest waste of time, durna kova (askren v paul)

  1. Ponas_Hoperis

   Ponas_Hoperis

   Tai kad tas Jake’as kovoja grynai su tais kurie išvis nesupranta kas yra tas boksas, o poto kai sudaužo - tipo insanely ten professionalas.

   still ksi v jake laukiu, and if jake wins, goes away with the infinity stones

  2. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   ben'as nėra geras strikeris tai buvo aišku kad baisiai nedaužys, bet kad žmogus smarvės turi tai faktas. Per praeitas UFC kovas tai atstovėjo net baisesnius smūgius, o čia nuo vieno kad krito aukštyn papais jau viską sustabdė refas - o tuo labiau keista kad dar sakė pats benas kad normaliai jautės jam, weird ref.

 2. KA?

  Su vidosu tai tikrai gerai padirbėjai - good shit man. Toks stilius tai asmeniškai 100x įdomesnis nei basic šaudymas į tvoras, jeigu randi motyvacijos toliau kepti tokius vidosus tai pilnai palaikyčiau, manau rasi daug galimybių išnaudoti savo įgūdžius.
 3. /pinigai

  @Rokas_Kingstonas jau dizainina
 4. komanda x

 5. Prisistatau Black_Rady

  old bro, smagu kirstis keliais kartas nuo karto - visą laiką išlikai mano tope. malonu būti tarp autoritetų <3
 6. Prisistatau Robby_Jackson

  welcome back mr. antra vieta - senokai matytas ;) daugiau kašės vidosų postink.
 7. [Forumas] Nuomonė apie projekto bendruomenės narius

  underrated with high potential. manau kad gali keliauti toli.
 8.  

 9. Keletą temų jeigu nesugalvosi kažko įdomiau ;) Sunkiausia bei įsimintiniausia diena LMG istorijoj (dvi dienos/prisiminimai - kuo jie skiriasi, ką būtent atsimeni ir pnš.). Autoritetai bei jų pamokos (kurias išmokai iš jų). DP pareigos - iššūkiai bei galia.
 10.  

  1. Boris_Brejcha

   Boris_Brejcha

   Be nagų neišeitu pagrot

 11. [Ideja] TS3

  Sakyčiau už dėl šitų priežasčių: Kanalų uždirbti pinigai galėtų paremti rengiamus projekte eventus kas pritrauktu daugiau dalyvių. Pritrauktu daugiau žmonių naudotis TS3 - tai padėtų įvairiems dalykams, kaip (ir vėl) TS eventams nes būtų daugiau narių prisijungusių TS bei svarbios naujienos dalinamos per TS pasiektu daugiau žmonių. Suteiktu bedarbiams šansą turėti savo 'erdvę' - yra žmonių kurie nedirba ir nedalyvauja gaujų veiksmuose kas kol kas juos limituoja TS platformoje. Sakyčiau prieš dėl šitų priežasčių: Piktnaudžiavimas - kanalų tvarkos nepalaikymas gali praleisti IP loggerius, netinkamą turinį ir pnš. tačiau, su gera TS moderatorių komanda nuo to galėtų būti apsaugota. Sumažintu LMG discord'o naudą - bet kadangi jis ir taip vos naudojamas, žala būtų net nematoma. Bendrai pagalvojus, manau būčiau už dėl viršui paminėtų dalykų, o tuo labiau dėl to kad ši idėja galėtų būti realizuota be Pgr. Administracijos pagalbos bei duotu TS moderatoriams ką veikti.
 12. Viskas yra netikra

  Gyvename momente - kiekviename pokalbyje nuoširdumas praleidžia galimai klaidingus žodžius, žodžius kurie gal prižada kalnus, o tik su laiku pasirodo toli nuo to. Skirtumas nuo nuoširdumo bei melagysčių yra jų tikslai, kenksmingi ar ne, tai nusprendžia jų žodžių kokybę. Neturėtume bijoti išgirsti ar net ištarti nuoširdžius melus nes gal būtent tuo metu jie/jūs tuo tikrai tikėjote, tik su laiku tai patampa melu, o to išvengti negalime. Neverta gyventi apsaugos gaubte, kur kiekvienas žodis ar veiksmas būna analizuojamas, tai nesveika ir tik gadina gyvenimo kokybę. Gyvename momente, kur kartais šiltą, kartais šaltą, tačiau kad ir koks jis būtų, svarbu jog jis būtų nuoširdus. Labai įdomi tema, malonu kad pasidalinai.
 13. Hey - kadangi artėjam galo, mėgstantiems apklausas siūlyčiau sudalyvauti (jeigu dar nedalyvavote):

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Lauriss_Samper

   Lauriss_Samper

   Išvis tos apklausos būtent aukštesnėms pareigoms nėra reikalingos, nes čia metai iš metus visi balsuos tik už draugus, o kiti kurie turi motyvacijos tam ir idėjų - bus atmesti, nes nesulaukė palaikymo. Pats asmeniškai iš savo pusės neįžvelgiu esmės iš šitos apklausos, bet vis gi įdomu sužinot visų nuomonę. Pats rašiau nuomonę apie visus ne dėl to, kad draugeliai o todėl, nes vertinu jų darbą ir pats asmeniškai jeigu dalyvaučiau tokioje apklausoje, net neprašyčiau, kad visi eitų iš eilės už mane balsuot, kaip Antanas su antrom paskyrom už save balsavo. 

  3. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   Iš 'dalyvio' pusės tai apklausos tikrai naudingos - matai kur tave vertingą gerai, kur blogai ir leidžia suprasti kaip galėtum tobulėti.

   Tačiau jo, balsavymai už draugus buvo ir bus, nemanau kad tai kažkas baisaus nes vis dėl to, tos nuomonės kurios tikrai atviros tai gal padės ir visai publikai pagalvoti kitaip apie dalyvį.

  4. Ignelis_Lol

   Ignelis_Lol

   Mes už tavę, Himpli

×