Jump to content

Mat_Himplin

Globalus moderatorius
 • Pranešimai

  1.801
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  13

Mat_Himplin paskutinį kartą laimėjo Birželis 4

Mat_Himplin turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Mat_Himplin

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Moon

Paskutiniai lankytojai

64.121 profilio peržiūros
 1. forumo parašai žalgirio fanams #1

  Gražios foto tik viskas per tamsu, kodėl?
 2. sakiau jog Robis ilgai nelaikys, netiki jis manim.

 3. Hey, kokios nuomonės apie naują pagalbos centro funkcionavimą - patenkinti? :)

 4. Sveikas, išsamiau galėtum? Kas tokie, ką palaikai - kodėl?
 5. 1. Jūsų klausimas?: Kokius rinkimų metodus (pvž.: debatai, forumo anketa, forume registracija...) norite išvysti per šiuos rinkimus? Galbūt turėtume direktorių pozicijas perleisti tam tikriems žaidėjams - kam?2. Apklausos terminas: 1 diena.3. Apklausos tikslai: Surasti būdus kaip norėtų mūsų žaidėjai išbandyti būsimus kandidatus. Norėtume, jog siūlomi etapai būtų argumentuoti - galite siūlyti naujus, nematytus etapus ar metodus!
 6. 20 metų tik, trumpas tas gyvenimas :)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. Kentas__Mantas

   Kentas__Mantas

   Matosi, kad fake death

  3. Rapke_Valerijonas

   Rapke_Valerijonas

   TAI GI NO PULSE JUDĖJIMAS JO ALBUMAS NAUJAS

  4. Ren_Killer_

   Ren_Killer_

   Ne fake gi, nemanau, kad įmanoma taip sufakeinti, kad žiniasklaida visa mirga ir garsiausi naujienų portalai apie tai rašo. O dėl tattoo tai nesimato jos normaliai dėl kameros ir tokio apšvietimo, nes jo tatto yra neryškios ir jų atspalvis neryškus. Aš ir galvojau, kad fake nes yra primėtyta postų, kuriuose jis kalba apie fake mirtį, bet šitie video seni, nes anksčiau taip buvo. Yra tokie du durneliai, kurie prisipažino, kad nušovė X ir jiem čj bus pzda, bet manau čia jiem sumokėjo kažkas, kad jie nukreiptų visų dėmesį ir galvotų, kad jie. Nors dar viską dar sužinosim. 

 7. Laukiam tavo, niurkos į blūdėli pažiūrim nuo 1:52 :)
  P.s xx sėkmės karsto patale, taip ir dp kartu pasiemiai

  Oj ;D 

 8. tai x mirė ir dar mechanikai kartu

  1. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   Mechanikai jau buvo 15 dienų mirė

  2. Coach_Carter
  3. Pro__Rokas

   Pro__Rokas

   Dėl X gaila, dėl mechaniku meh

    

 9. [APKLAUSA] Ar reiktu keisti dabartinius DP ?

  Gavai komandos nario paskirą ir dar naudojiesi jo pasiekimais ir atliktu darbu norėdamas įgauti sau pelno pildydimas į kiekvieną direktorių paminėdamas JO pasiekimus - ne kas seni. Neįžvelgiu jokios korupcijos.
 10. GP neturi nieko keisti, kaip ir DP. Daromi pokyčiai nereiškia, kad yra atliekamas geras darbas, o tuo labiau jog yra bent atliekamas darbas nes mes galime keitinėti viską, tačiau kokia iš to nauda jeigu nieko gero nepadarome? Nesu buvęs ir nebūsiu GP bet tikrai neturėtume vertinti GP pareigas pagal kiekį pokyčių, o labiau jo pasirodymą pareigose nes vis dėl to tai yra pagrindas dėl ko vieni atidaro ar uždaro savo gaujas. Kaip DP bent galiu teigti, jog ir be pokyčių sistemose lengvai yra įmanoma atrodyti kaip geram prižiūrėtojui nes dauguma tavo darbo yra dirbti ir bendrauti su pačiais direktoriais, darbuotojais - pačiais žaidėjais svarbiausiai, kad surinktum tas nuomones ir suprastum ką serverio žaidėjai nori matyti. Žinoma tai kaip faktas, jog darbas šiose pareigose tikrai be pokyčių sunkiai atliekamas nes reikia tas taisykles keitinėti ar sugalvoti naujų idėjų, sistemų ar net gi organizacijų mūsų žaidėjams, kad galėtume sudominti juos tiek gaujomis tiek firmomis nes dar vis turime atsiminti, kad dauguma žaidėjų įveda tas naujoves ar sistemas dėl paprasto fakto, jog trūksta šitame serveryje administracijos darbo, tad mes turime tai kompensuoti pačiom savo paruoštom naujovėm.
 11. real eazy e ane

 12. Kelionė LMG projekte...

  Malonu matyti, kad palikau kažką šilto širdelėje :3 Gražiai parašyta, asmeniškai patiko tikrai pamatyti kur pats esu turėjęs įtakos tiek tavo tiek kitų žaidimuose - rašom toliau!
 13. Orekhovskaya Donetsk 666

  bold statement, ar taip nebūtų ir su jumim jeigu kas iš normalesnių pasiūlytų GW? :x
 14. Mat_Himplin prigautas čytinant?!?!?!

  Kas parodys šitą vidosą Kešai pakarsiu
 15. Sveikas čyterį :D

  1. Domiux_Mafux

   Domiux_Mafux

   :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

×