Jump to content

Mat_Himplin

Globalus moderatorius
 • Pranešimai

  1.690
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Mat_Himplin paskutinį kartą laimėjo Vasaris 3

Mat_Himplin turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Mat_Himplin

 • Rangas
  Young Ambition
 • Gimtadienis Balandis 3

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Patrón

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Moon

Paskutiniai lankytojai

50.372 profilio peržiūros
 1. Tipo turi snapą su fb ir ma neduodi, nu jo žeurus dp eshi, visišhkai pasikėlęs ir dar visoks ir kitoks karočhe

 2. rašyčiau į snap bet nesąmamonęs ten mėtai man, su tavo diena lageri ;)

 3. Esi drąsus, kruopštus, talentingas, iškalbus, motyvuotas ir norintis įvesti tvarką į LMG.lt projekto miestelių gatves? Stipriai skatiname jumis pretenduoti į Policijos bei FBI departamentų Direktoriaus pareigą! Žaidėjai, po ilgo laiko kaip paliko mūsų buvęs pareigūnas @Ignas_Boom atėjo ir laikas surasti naująjį departamento vadovą kuris sugebės suvaldyti ir kelti šią nuostabią, mano labai mylimą firmą į aukštumas! Esame labai dėkingi už buvusio Direktoriaus indelį į šią firmą nes jis buvo didžiulis ir tikiuosi daugumą norinčių pretenduoti išmoko tą ar aną iš šio asmens kelionės firmoje. Šie rinkimai bus kitokie nei esate (tikiuosi) matę nes išbandysiu dar vieną būdą ar procesą renkant Direktorių ir viliuosi, jog visi dalyvaujantys galėsite parodyti kažką naujo kitiems ir išmokti iš kitų. Taigi nenorėdamas toliau užsiplepėti - pažiūrime kaip atrodys šie rinkimai! 1, 2, 3 - judam! REGISTRACIJOS FORMA bus šių rinkimų pirmasis etapas. Norintys pretenduoti turės užsiregistruoti į pretendavimą kur vėliau lauks jų kiti etapai arba atmetimas tolimesnių kandidatų. Registracijos forma galite nukopijuoti nuo čia: ASMENINĖ INFORMACIJA 1.1. SLAPYVARDIS SERVERYJE: 1.2. PROGRAMOS "SKYPE" KONTAKTAI: 1.3. AMŽIUS: PAREIGA BEI DARBAS 2.1. POLICIJOS DARBO PATIRTIS: 2.2. FBI DARBO PATIRTIS: 2.3. PRIEŽASTYS DĖL ŠIOS PAREIGOS SIEKIMO: PAPILDOMA INFORMACIJA 3.1. KODĖL TIKITĖS, JOG BŪSITE VIENAS IŠ KANDIDATŲ Į ŠIĄ POZICIJĄ?: 3.2. PAGRINDINIAI TIKSLAI PASIEKUS DIREKTORIŲ (PATEIKITE SUŽENKLINTAME SĄRAŠE): TAISYKLĖS: Formos atsakymus rašykite "Strong Blue" spalva, pateikta pilną formą privalėsite redaguoti ir paspausti "Rodyti kas redagavo" per 10 minučių nuo paskelbimo. Jūsų pabaigtos formos maksimalus žodžių skaičius gali būti 1,000. - Registracija yra atrankinta iki 22/03/2018, 22:00 valandos.
 4. Papeikimas atmestas. Nesiruošiu bausti Direktorių dėl blogo Administratoriaus statuso poelgio, tikiuosi nesikartos kitaip jau bus baudžiamas ir Direktorius.
 5. Papeikimas priimtas. Pokalbis įvyko su fūristų Direktoriumi dėl šios problemos ir susiprotėjo ir kaip matau sutvarkė sitauciją, TAČIAU, kad jis pradėjo priiminėti net po mano /d skelbimo (kurio nematė) yra gan blogai. Būtent dėl to, jog jis yra užrašytas ant dviejų savaičių ataskaitos pildymo verčiau palauksiu rezultatų ir įvertinsiu jo Direktoriavimą, o ne nušalinsiu dabar - Direktorius įspėjimais nebus nubaustas, o verčiau įvertinsiu viską bendrai 29-tą dieną.
 6. Sveiki, matote problemų/trūkumų DP veikloje ar norite pareikšti kritikos man - laukiu ir noriu ją išgirsti.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  25 daugiau
  2. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   Deja to pats projektas jau nepalaiko, negaliu imti ir keitinėti Direktorius kaip kojines tam tiesiog žmonių neužtenka, o kitas dalykas yra, kad aš nesu kaip Tony, kad imčiau ir šalinčiau 'nepasitvarkius', o verčiau pats bandyčiau padėti ir sutvarkyti situaciją dėl kurios Direktorius galėtų prarasti motyvaciją ar pnš.

  3. Inferno_Player

   Inferno_Player

   Gedukai, tu negalvok, kad nematom ir nieko nesakom direktoriam jei prastai atlieka darba ar nesiseka su firma. O jei kalbam apie darbuotoju skaiciu tai va tau atsakymas - darbu atrankos ribotos, gauju beribes stai cia ir baigias visos kalbos :DP

  4. Gedulis_Afigenulis

   Gedulis_Afigenulis

   Bet gauju sistemos nėra :DD, turim tik pavadinima, kai tuo tarpu firmos turi /D savo transportus, patirties kelima, bazes ir panašiai :D aš tik noriu pasakyti, kad net Edga savo temoje apie 1.8 žiūrėk viska daro dėl firmų, o ką dėl gaujų? nieko? tai viskas tuom pasakyta ;D viskas apie darbus sukasi, o ką mes? turim savo aktyvumą dėl kurio žmonės pas mus ateina, jei firma aktyvi joje ir bus žmonių :D

 7. Sveiki, kas dar nematė yra nauja dekretų versija!: 

   

  1. Impressible_Paulius

   Impressible_Paulius

   Dekretai - 10 balų!

 8. Kaip laikosi pats geriausias projekto DP? 

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Mantas_Trollin

   Mantas_Trollin

   Splashai, man tavo ta atranka vienodai, buvus kaip nebuvus, vargšas tai tik tu.

  3. Deivis_Splash
  4. Street_Nmz
 9. Kaip laikosi pats geriausias projekto DP?

 10. Kaip laikosi pats geriausias projekto DP?

 11. tai kaip suprantu aš primetu kažką čia, gal laikas baigti

   

 12. Papeikimas atmestas. Asmuo jau ne Direktorius.
×