Jump to content

Mat_Himplin

Narys
 • Pranešimai

  2.185
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  18

Mat_Himplin paskutinį kartą laimėjo Sausis 25

Mat_Himplin turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Mat_Himplin

 • Rangas
  Young Ambition
 • Gimtadienis Balandis 3

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Moon

Paskutiniai lankytojai

109.358 profilio peržiūros
 1. Sveikas, broly

  1. Mat_Himplin
  2. Lauriss_Samper

   Lauriss_Samper

   BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMERIIII <3 

 2. anketų standartai direktorių atrankose jau nemažai nukritę, beautiful

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. David_Edyionii

   David_Edyionii

   Cituoti

   anketų standartai direktorių atrankose jau nemažai nukritę

   žaidėjų skaičius irgi nemažai nukritęs atsimink nebėra iš ko rinktis :)

  3. Deividas_Kol
  4. Lauris_Hudd

   Lauris_Hudd

   Tu irgi tuoj nukrisi už tokį bazara

 3. S.W.A.T. Komandos būriai !

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mat_Himplin Nuoroda į jūsų VVP vartotoją:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mat_Himplin
 4. S.W.A.T. | Nuolatinė atranka

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mat_Himplin Kiek jums metų: 19 Jūsų VVP žaidėjo profilio nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mat_Himplin Ar susipažinote su atrankos taisyklėmis ir reikalavimais?: Taip. Apibūdinkite save išoriškai „charakterio savybės“: Laisvas, atviras, sąžiningas. Jūsų patirtis teisėsaugos srityje: Gan tvirta, keletą direktorių rolių ir arti 10 pavaduotojų. Mano patirtis manau gan žinoma senesnei publikai, norėčiau sakyti kad pozityviai. Kodėl renkatės S.W.A.T. firmą, o ne Policijos Departamentą?: Mantas_Cancel. Kodėl renkatės S.W.A.T. firmą, o ne į nusikalstamas grupuotes?: Mantas_Cancel. Jūsų aktyvumas, serveryje, TeamSpeak 3, bei forume: 0. Kiek laiko žadate išdirbti S.W.A.T. firmoje: Dvi savaitęs. Ką atnešite į mūsų firma, ko tikitės iš mūsų valdžios: Savo patirtį, smagaus laiko firmoje. Koks turi būti tikras S.W.A.T. komandos narys? Keliais sakiniais apibūdinkite jų darbą bei elgseną: Turi būti tvirtų nervų, dažnai šioje firmoje galima atsidurti situacijose kur asmuo yra išbandomas dėl įvairių priežasčių - tikras narys turėtų įrodyti pasitikėjimą savimi bei lojalumą firmai. Apart akivaizdaus, swat narys neturėtų būti užkoduotas pagal vieną knygą, sugebėjimas analizuoti situacijas ir daryti racionalus sprendimus yra būtinas. Sąvokos: Direktorius - Asmuo atsakingas už firmos vadovavimą, M. Cancel. /pt -Patikrinti asmenį. Krata - Krata nusikalstomos firmos bazėje su tiksu nusilpninti nusikalstamą grupuotę. Patikra (kaip veikla) - Nusikalstamos grupės patikra. Grobimas - Veikla apribota laiku, organizuojama by nusikalstama norint užsidirbti pinigų. Šturmas - Veikla norint sugauti gaudomus nusikalstamų bazėje. Nightstick - Bananas. Silienced 9mm - Tazeris. Darbo komandos: Kokia komanda žaidėjui nuima įtarimo lygi? : /ist Kokia komanda žaidėjui uždeda įtarimą?: /ita Su kokia komanda žaidėjui uždedate antrankius?: /ant Su kokia komanda padedate/nuimate kliūtis?: /kliutison (...off) Su kokia komanda įsodinate/išspiriate žaidėja į/iš mašinos?: /isodinti, /ispirti V_P Situaciniai klausimai: Norėčiau pabrėžti, kad į kai kuriuos situacinius klausimus neužteks parašyti "po porą žodžių". Kur galite tikrinti fūristus su priekabomis?: Miestelių ribose. Kur negalite rakinti bei įtarti žmonių?: Nusikalstamų bazėse, už miestelių ribų. Kokiu metu jums leidžiama šaudyti į medikų darbuotojus?: Karo medikus veiklų metu bei kuomet šaudo. Už miestelių ribų galima dėti įtarimą, išskyrus kai kuriuos atvejus. Išvardinkite juos: Non-Rp, šaudymas viešoje vietoje. Kiek laiko po medikų/mechanikų nelegalių veiklų negalite jiems suteikti baudos: Valandos.
 5. question for you.

  jeigu asmuo yra žaidęs, žaidžia arba dar planuoja žaisti kitame projekte ar jis turėtų būti nuvertintas siekiant ar/ir pasiekus pareigas? ką tai keičia Jums?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Azaza_Aza

   Azaza_Aza

   Nu rimtai pamastęs , ne jis neturėtų būti nuvertinamas . Bet kartais yra tokios dilemos jog , asmuo kažkuo siekiantis keičia savo nuomone apie patį projekta kaip nori , ar korupacija ar dar kažkas tai jam trugdo siekti pareigas , bei non stop keitimas projektų , žmogus negali taip šiame projekte pasiekti pareigų . Nors ir gali? Viskas priklauso nuo to žmogaus noro ir atsidavimo , bet gi čia LMG mes tik duodame tiems kuriems galime labiausiai pasitikėt :)

  3. Marius_Benz

   Marius_Benz

   esme tame kad kartais lmg nusibosta, nes jokio progreso. Del to pakeicia zmogus aplinka porai dienu ar savaiciu, jog atsiriboti bent trumpam nuo to pacio meslo, nezinau ar suprasit jus ta pagaliau. Negali but visada prisirises prie lmg ir tobulet, nebent nori grynai stovet vienoj vietoj nk nedarydamas

  4. Mode_Kiss

   Mode_Kiss

   trinsit lazinkis, cia iki tol kol kesa uzdarys projekta visiems pohui jusu tie leavinimai, isejai atejai pareigu gavimai pisites cia kol kesa uzdarys kaip ir sakiau projekta ir viskas.

 6. girdi, amigo, gal vėl užprikolinam, a?  Neišpildėm dar vis Antano svajonės.

 7. The story about me?!

  my pleasure. smagu matyti kad buvai kakaroto fanas.
 8. Sveikas Man reikia išsipirkti nds 

  1. Nedas_Ventura

   Nedas_Ventura

   Pričiom čia Himplis ? Ne, negalima tau išsipirkti.

 9. [Apklausa] Pokyčiai su NDS dėl neišdirbimo firmoje

  Už neišdirbimą siūlyčiau kad firmos turėtų savo atskirus sąrašus kur būtų DP paskirtas dienų bei baudos skaičius. Firmos nekenks kitoms firmos ir jeigu norės bausti nepastovius darbuotojus tai tik išliks jų firmų ribose, o asmuo galės keliauti į kitas firmas kur galimai rodys geresnį elgesį - išeina gerai visiems.
 10. O tu žiuriu vpš tyliai dingai

  1. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   nėra ko čia vėjus kelti

 11. Sveiki, noriu dar pranešti jog aplikacijos į FTB būrį dar vis atviros. Norintiems pretenduoti tik galiu paminėti kad 3 rekomendacijos yra privalomos ir be jų kandidatavimas yra nutraukiamas.

   Sėkmės.

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Gvidas_Boomeris

   Gvidas_Boomeris

   Sūnus pražuvėlis grįžo namo. 

  3. Gvidas_Boomeris

   Gvidas_Boomeris

   Tai tipo be reikalo pildžiau? :/ Kam tų rekomendacijų iš tų valdžių aš pats sau valdžia Apsaugos

  4. Nedas_Balciunas_

   Nedas_Balciunas_

   @Gvidas_Boomeris Pilnai jums ponas pritariu bei sutinku su jūsų išdėstytom mintimis :).

 12. Kandidatavimas į FTB agentus:

   

 13. Greitu metu išvysite šansą pretenduoti į FTB būrį, siūlyčiau pasiruošti tiems norintiems.

   

 14. Po neseniai įvykūsių pokyčių komandoje, atsirado pirmas naujasis Transformacijų komandos narys!

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  6 daugiau
  2. Inferno_Player

   Inferno_Player

   baisiai? kiek turėčiau skirt pagal tave? Skirsiu kiek galėsiu ir vsio, nesiplėšysiu aš čia 

  3. Gytis_Kjupk

   Gytis_Kjupk

   nu davai zaki, verti maga imi dp, gl. xdd

  4. Eimis_Mag

   Eimis_Mag

   jaučiuosi nuverstas, širdį skaudąąąąąąą :(((

×