Jump to content

Mat_Himplin

Narys
 • Pranešimai

  2.147
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  17

Viskas, kas paskelbta nario Mat_Himplin

 1. Robada Royals

  c h a p t e r III Robada Royals grįžta - kraujas, veiksmas ir pinigai vėl puoš LMG gatves. _____________________ Robada kvartalas, visų galvose neliestas ir pamirštas, tačiau viskas pasikeitė Rugpjūčio 3 diena, 2016 metais, kuomet į šią zoną įžengė nauji veidai kurie sugebėjo greitai pasižymėti kaip naujieji kvartalo savininkai. Mat, Gvidas bei Erikas kartu su tvirtu ratu savų suteikė šiam kvartalui vardą, tuo pačiu ir Robada Royals. Vienos zonos neužteko - gaujos šaltakraujiškas puolimas prieš visą teisėsaugą bei egzistuojančias nusikalstamas frakcija leido mums plėsti neįtikėtinu greičiu, kol buvo pasiekta totali dominacija. Gauja parodė visiems ką reiškia totali jėga ir baimė, ko nesitikėjo nei vienas aplinkinis. Šios grupuotės pradžia yra viena iš unikalesnių, kuri sugebėjo pavaizduoti kokią galią gali turėti tvirtas ratas kuris sugeba stovėti vieni už kitus. Per trumpą laiką šioji šeima įrodė savo vertę ir potencialą visiems, kuris iki šios dienos sugebėjo sukietėti visų liudytojų mintyse. Istorija čia nesibaigia... Šeima sugrįžo po dviejų metų tarpo 2018 metais, sugrąžinti baimę bei kraują ant šalto asfalto kuris leido visiems prisiminti senus gerus laikus. Neužtruko ilgai kol gauja vėl sugrįžo į savo nusipelnytą poziciją, dominuojanti projekto gatves. Su planu vėl patirti tą neįveikiamą jausmą kurį dauguma patyrė gaujos pradžioje mūsų veikla bei vystymasis buvo akivaizdus visiems - visų akys greitai susipažino su mūsų mėlynom aprangom, ir pamiršti lengvai negalėjo. Šį kartą mūsų veikla buvo per anksti nutraukta dėl neplanuotų įvykių kas buvo gaila matyti bei patirti, visiems dalyvavusiems, kas privedė prie šios dienos. present day - c h a p t e r III After a full year... šios gatvės vėl išvysta mūsų mėlyną aprangą ir greitai augančią galią. Klausimas tik išlieka toks, ką nuveiksime dabar... Additional story will be added in time. Robada Royals, gauja neparemta tikrais gyvenimo faktais ar fantazuotais įvykiais, o tik tikru progresu, krauju ir chaosu. Sugrįžimas atrasti naują gaujos pusę gaujų sferoje kariaujant šalia šeimos pečių ir tik su didžiausiu noru suteikti žmonėms to ko visi norime. __________________________________________ _____________________ h e a d o f t h e h o u s e _____________________ Mat Himplin and Gvidas Boomeris with Lunis Hakis safe ones Paulius_Bumeris Edga_Hks Dzon_Znaciok Klecka_Yolo Weed_Trance Rokas_Janickas James_Splite Lexas_Lmg Carlos_Drugs Mark_Horner Matas_Kurk Lauriss_Samper Eimis_Mag Azaza_Aza _____________________ NORĖDAMI PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ SUSISIEKITE SU GAUJOS VADAIS, KURIAME ISTORIJĄ KARTU. - Yours truly, M.
 2. Naujojo šerifo rinkimų analizė

  agirdi ryt skolą galėsi sumokėti kaip grįšiu iš miesto? swat irgi perduok jeigu gali, baisiai padėtų sveikinu kažkurį drk, surink kažką
 3. Robada Royals

  Pirmos savaitės kupinos veiksmo, Robada Royals atgaivino šias gatves ir sugrąžino nusikalstamų aktyvumą. Per pirmąją savaitę sugebėjome padaryti 22 sėkmingus grobimus, susišaudymų, apiplėšimų bei laimėjome konkurencijos valandą. Visas šios gaujos pelnas buvo suteiktas atgal tiems, kurių rankos buvo supurvintos krauju. These belong to the first 7 days... Prie 'safe' narių prisidėjo nemažai naujų veidų, naujausi yra @Por_Talams, @Domuxas_Boom bei @Nojusas_Ltu ____________________________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________ GAUJA AUGĄ, STIPRĖJA IR TOLIAU JUDINA GATVES - PROGA PRISIDĖTI PRIE JUDESIO DISCORD: GYTIS#8333
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mat_Himplin2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivilis_God3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mat_Himplin2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimutis_Qubas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/5VbMirc
 6. Pagaldos del nametag neveikia su fixu.

  Sveikas, Reikia kad pas tave būtų švarus veikiantis GTA, įrašytas orginalus SA-MP (parsisiūsti iš čia), įrašytas R3 fix (nujaučiu kad jau turi, turėtų būti tik vienas failas "SAMPVerR3" kurį įkeli į GTA direktoriją) ir siūlau įsirašyti naujausią CLEO (iš čia). Tada bandyk įkelti į Cleo aplanką nametag cleo ir viskas turėtų veikti.
 7. congrats dom graži analizė, gerai padirbėta.
 8. Unban Mat_Himplin (admin Gytis_Dosh)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mat_Himplin2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Gytis_Dosh3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas.4. Įrodymai: https://imgur.com/a/kttbnuC
 9. LMG | Simple Darbalaukiai #1 |

  "simple" gal ir reiškia kad mažai koregacijų, bet kažkas gal turėtų būti padaryta, jog gražiai atrodytų - dabar tai screenshotas su iškirptu icon ir tekstu, kurie abudu 'nepadaro' darbalaukio įdomiu. reikia kad nuotrauka būtų graži, tam padirbėk su tekstu ir pačiu backgroundu. efektai, teksto patobulinimas ir paprastas nuotraukos stilius. dabar tas lmg įkaltas kaip copyright watermarkeris ant tuščio bc. tiesiog sukūręs darbas pažiūrėk minutę į jį ir pagalvok ar pats norėtum tokio ant savo desktopo, asmeniškai ne. gal net siūlyčiau bandyti artartoti kitų stilius/gfx - taip galėsi lavinti savo ps skillą, žinias.
 10. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  ačiū dievui kad ne vycka lets go cristi.
 11. nežinau ką čia magai veiksi su 80 online, but good luck keeping them interested. gal atlėksiu pažiūrėti. o tankas - kaip visą laiką, second ;) xo
 12. Cactus_Germis ir jo apsauga

  Nu ilgai čia ištempiai, sveikinu dėl to. Tikiuosi dabar jausis laisvesnis, bei labiau motyvuotas su pačiu gyvenimu - good luck in your journey,
 13. Pavasario konkursas - "Gražiausias pavasario kadras"

  1. ᴊūsų ᴠᴀʀᴅᴀs_ᴘᴀᴠᴀʀᴅᴇ: Mat Himplin 2. ᴋᴏᴍᴇɴᴛᴀʀᴀs ᴀᴘɪᴇ ɴᴜᴏᴛʀᴀᴜᴋᴀ, ᴋᴀɪᴘ sᴇᴋėsɪ ᴀᴛʟɪᴋᴛɪ ᴅᴀʀʙą(ɴᴇʙūᴛɪɴᴀ): Gražhūūū 4. ᴊūsų ɴᴜᴏᴛʀᴀᴜᴋᴀ:
 14. [Apklausa] Kaip turėtu atsigauti serveris?

  neturėtų. vienas du trys keturi penki.
 15. 1. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Mat Himplin2. Papildomas komentaras (nebūtinas): Mano manymų, geriausias LMG šuolis :)3. Vaizdo įrašas: Nuo Iki
 16. :DDDDD

  vice city, god damn...
 17. Papeikimas atmestas! Darbuotojas pateikė įrodymos.
 18. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mat_Himplin2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kakarieku_Blyat3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 19. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mat_Himplin2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Fre_Dez3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas, ignoruokit mano iphona turėjau svarbių skambučių. "Lag/bug" - kitiems krenta, tau ne, plius toliau subegėjo šaudyti.4. Vaizdinė medžiaga:
 20. Problema su samp

  Sveikas, klausimas - ar naudoji modus? HUD modai kartais iškelia tokias problemas, siūlyčiau pašalinti visus mod norinti patikrinti ar tai padės.
 21. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mat_Himplin 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kamile_Kaunas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Reklamavimas 4. Įrodymai:
 22. PD Mat_Himplin Era!

  nuuu jooo, awesum čia Azaaa Ačiū tau seni už vidosą, net nesitikėjau ir neprašiau - myl braške. Su ta daina tai tikrai gerai padirbėjai, net pačiam padarė vidosą stambesnį, tik gaila kad nebuvo tų momentų kur nusikalstamos bent surinko kažkiek masės. Carry on, man tikrai patiktų daugiau matyti jų iš tavo pusės.
 23. Peikiu Mat_Himplin (PD Direktorius)

  toretūha, nebūk banglas - nerašinėk durnų ppk.
 24. Peikiu Mat_Himplin (PD Direktorius)

  tiesiai šviesiai - go absolutely ruin your fuc*ing self you waste of space. Ir geriau su pgr acc rašyk papeikimus, ko slėptis? :)
 25. Unban Mat_Himplin

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mat_Himplin2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kamile_Kaunas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Serverio daiktu pardavinėjimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/w8s9jBr Po bano net nerodė žinutės, todėl kitas asmuo įrodymus padarė. Čia mano video kaip baną gavau.
×