Jump to content

Rokas_Tdu

Narys
 • Pranešimai

  262
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

6 Sekėjai

Apie Rokas_Tdu

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  KAUNAS SLABOTKE

Paskutiniai lankytojai

1.831 profilio peržiūros
 1. Kita kartą sumokėk biški daugiau limonų tai pafeikins fotkę gal geriau nes atrodo tai kaip bananas čiatas išsiskėtęs, žmones sulinkę ir fotkės kairysis šonas eina netiesiai tai gg. Taipogi numetu darkarta ta pačia taisyklę: 5. Vaizdinė medžiaga negali būti suklastota, apkarpyta, koreguota ar kažkaip pažeista. Vaizdinė medžiaga turi būti kokybiška.
 2. 5. Vaizdinė medžiaga negali būti suklastota, apkarpyta, koreguota ar kažkaip pažeista. Vaizdinė medžiaga turi būti kokybiška.
 3. Ai ir beto numesk Fotke kurioje matosi, kad gavai mute ar nors atsiprašei ir problemos kaip nebūta.
 4. Vienas ožiaragis krito kitas pradėjo, nu baisu Rokai

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Rokas_Tdu

   Rokas_Tdu

   Ir gali net nerašyt nes man yra neydomųs tavo pezalai ir aš jų net neskaitysiu tai gali nesistenkt rasyt kaskokiu cia proto pis**ų.

  3. Edvis_Tanks

   Edvis_Tanks

   Na free banai nepatvirtinami xD o šiaip baikit mergaitės su tais papeikimais jai norit kam nors rašyt rašykit boomui

  4. Coach_Carter

   Coach_Carter

   Bandymas parašyti papeikimą? Aš papeikimų nerašau sūnau. Jei nepastebėjai, aš tą vaizdo įrašą turėjau nuo 18 dienos, bet nežadėjau blokuoti, nes nemačiau tikslo įsivelti į tokį ''karą'', tačiau, kai nieko nebaigęs klounas prisijungia į žaidimą, ir pradeda hamėlint, tai ir gauna per straublį. Žinoma, admin prižiūrėtojai mano draugai, čia belekokia korupcija buvo, užmečiau aš jiem limonų, kad nuverst tave, sorry seni, tokie reikalai šios dienos korupcijos pasaulyje. Galiu net nerašyti pezalų, nes neskaitysi? Kaip tik patarčiau perskaityti, praverstų mokantis lietuvių kalbos. Peace.

 5. Numesk įrodymus, kad gavai mute ir kad negalejei atsiprašyti ir problema bus išpresta ir nereikes galvoti atmazu.
 6. Čia kalba eina ne apie grobimą čia kalba eina apie bloga tavo elgesį per /d raidę jeigu atsiprašei tai numesk įrodymus, kad tai tikrai padarei. Ir jeigu taip greit susikaršuoji tai gal reikia pasitikrint savo psihine būseną? (no offence)
 7. Nice atmaz po pirmo skelbimo mute negavai nes antra skelbima paskelbei. Tai bandyk kita karta atmazint sėkmės.
 8. Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Tdu2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Gytis_Qpk3. Jūsų kaltinimai: Blogas /d naudojimas (neivieno atsiprašymo)4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/K7cGpSz
 9. Peikiant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Tdu2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Coach_Carter3. Jūsų kaltinimai: Blogas /d naudojimas (Neivieno atsiprašymo)4. Vaizdinė medžiaga: https://plays.tv/video/5b4cb26977c9c419a2/coach-carter-lopas
 10. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Tdu2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Mantas_Sadunas3. Peikimo priežastis: Blogas /kick naudojimas4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/CV6Pak3
 11. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Tdu2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Gytis_Qpk3. Peikimo priežastis: Blogas /kick naudojimas4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/swHQ0DC
 12. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Tdu 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Coach_Carter 3. Peikimo priežastis: Blogas /kick naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/Rklobhz
 13. Ponaitis_Evaldas užblokavo Rokas_Tdu

  Tu pats supranti, kad kai jus saudot i malunsparni jis pradeda krist ir as negaliu jo pakelt i ora kol as nepasigydau. Tai sitoj situacijoj as nieko negalejau padaryt. Bandydamas išvengti jūsū visų supjaustymo bendžiau nesileisti, bet tokiu greičiu skirsdamas atsimušiau i bortą ir mano propeleriai jus kelis perpjove. Aisku, kad Dashas ir Dancingas patvirtins bet kaškaip vienodai nes jie net neskaitys ka aš parašiau o iškarto patvirtins.
 14. Vienu žodžiu jusu firma turi buti gerai ilindus į užpakalio angą serverio prižiūrėtojams. Vien dėlto, kad jie patvirtina tokius lempinius banus ir neatsakingai žiūri į savo darbą. Ir jūs grobdami prieš 10-15 žmoniu primetat ahujienus su savo blizganciu plikiu šaika. Jus nesijaudinkit ir neprakaituokit dėl tu grobimu niekas niekam už juos nei cento nemokes. Vienu žodžiu kaip pats Coach sakei esi storas py**ras. Ir LMG komandos nariam kurie atsako už žaidėju užblokavimo anketas, pasitikrinkite savo akis ir psichine būsena nes bannedus žiūrite pagal žaidėjo Nick ,o ne pagal užblokavimo situaciją. Vienu žodžiu dq už veiksma ir už pastangas prisimelžti pinigų.
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Tdu2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
×