Jump to content

Mantas_Zaraza

Narys
 • Pranešimai

  51
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Mantas_Zaraza

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 1999.07.16

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Wolverhampton, United Kingdom.
 • Interesai
  Viskas, kas mane interesuoja.

Paskutiniai lankytojai

1.078 profilio peržiūros
 1. Unban Mantas_Zaraza (Administratorius Liutka_Easy)

  Nu ilgai dar laukt reikės kol čia atbaninsit? Visa diena negalima prisijungt nes nesugebat atblokuot acc nuo bano kuris ne man buvo skirtas ką pats liutka pasakė du kart.
 2. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Zaraza 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Liutka_Easy 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): ''čytinimas'', jisai ryškiai ir akivaiždžiai uždėjo freeban. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/PkijYK0
 3. Unjail Mantas_Zaraza

  Ne dėl tavęs tesistengiu įrodyt kažką, tiesiog neleidžiu tau viršaus imt kaip kad esi matyt pripratęs Tavo matematika lengva TAU pačiam, nesirūpinant kitų žaidėjų nuomone ir darant ką nori konkrečiai, gali reaguot su tais savo žvengais primesdamas kažkokią tai aukšto intelekto asmenybę bet ištikro perdidelis tavo ego tau pačiam seniukai :DD. Neveršlenu aš patikėk, net atsėdėjau visas 40min dėl tavo išdaigų bet jeigu ne tu tai ir nebutų visas šitas prasidėjęs tik tiek žinok;) Aišku tu neturi ką pasakyt nes tau nieko ir nelemta sakyt paprasčiausiai esi neteisus, kartais tos taisyklės visokios kaip tavo NON-RP nublanksta gilesnėi problemoi, kai baudi kažką neteisingai paneigdamas pačio baudimo moralą katras yra už teisingus dalykus atsižvelgiant į situaciją, matyt tu nelabai suprasi;) Graudu tau kad aš ieškau teisybės? Matai tik dar labiau šiukšliniesi kaip adminas nemokėdamas susitvarkyt su situacijom. Peace amigo
 4. Unjail Mantas_Zaraza

  Visi tik ir skundžiasi tokiais žaidėjais kaip tu, nueik į fb lmg puslapį pamatysi kokia teisybė apie PD iš paprastesnių žaidėjų perspektyvos , vaikeli.
 5. Unjail Mantas_Zaraza

  Žmogau mielas man nėra ko meluot, lygiai taip pat per laukus važiavau už tavęs kaip ir tu, kokią teisę tu tada turi daryt tą patį non rp? Ir kaip man tave reikėjo vytis jog paklaust vieno klausimo, a? Dar neskaitant to iš pirmo nieko nedėjai kai prisivijau ir paklausei ''ko reik?'' ignoruodamas visus tavo teigiamus tuos ''Non-RP'', kai pamatei jog nepatinka tavo politika nusprendei uždėt pasinaudodamas savo dieviškosios PD galiom :D. Kad turi daugiau rep nereiškia kad esi teisesnis už mane, neprimesk dievo kažkokio ir išmok leist kitiems žaist nebūdamas toxic nes jau mačiau ne vieną kaip tu kur primeta kažką nes gali free starų uždėt bet nebaugina tai.
 6. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Zaraza2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Buvau pasodintas 40min už free star Admino kuris piknaudžiauja savo darbo pareigomis.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: @Droidzz_Drift4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/Pt7JUWM5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Peikiu už tai jog yra neadekvatus administatorius, toxic piknaudžiaudamas savo pareigomis. Aš užsisakiau administratoriaus pareigas nebeapsikentęs kai pats būdavau tokių toxinių žaidėjų auka ir nusprendžiau padaryt tam galą. Mano asmeninė pareiga užsisakius administatoriaus paslaugas yra padėti serveriui bei jo žaidėjams, atvažiuodamas į žvejybos turgų sustojau ir pamačiau kaip surakintam žmogui uždedami STAR, žaidėjas teigė jog nepadarė nieko blogo ir nesutiko kai jį nubaudė už ''Non-RP'', pasivijau Administatorių/PD darbuotoją bei paklausiau jo ar starai buvo free, pasakydamas ne jis man taip pat uždėjo 25 STAR už ''Non-RP'', nors važiavau lygiai jam iš paskos. Po to dryso parašyt man papeikimą už tai jog išspyriau iš serverio už Piknaudžiavimą darbo pareigomis sakydamas jog tai buvo free kick. Man negaila paaukot 10 minučių savo laiko nes darau tai ką ir tūrėčiau būdamas Administracijos pareigose - prižiūriu lmg.lt serverio tvarką.
 7. [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Mantas_Zaraza 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Mano idėja yra tokia, kad būtų gerai kai parašai /gps, rodytu ir gaujų/mafijų/nusikalstamų grupuočių vietas (pvz teniso aikštelė), kuriose jos gali treniruotis (susišaudymai, estafetės ir t.t.). 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : Manau tai gan gera idėja nes žaidėjams įdomu yra visa laiką kur važiuoja jie treniruotis, ką daro ir ši idėja praverstų netgi pačiai darbų/gaujų valdžiai, nes atsirastų daugiau naujų ir įdomesnių vietų kuriuose jie gali apmokyti ir pritaikyti prie tam tikrų sąlygų.
 8. Serverio Atnaujinimai 1.7.95

  Labai puikūs LMG.LT serverio atnaujinimai
 9. Ideja Greič�io Matuoklis

  Už, lmg.lt serveriui reikia daugiau tramdyt blogus vairuotojus
 10. Apgavikas Airidas_Light

  Tai norėčiau, kad greičiau atsirastų sąžiningas ir pareigingas žmogus, kuris tą baną jam uždėtų
 11. Apgavikas Airidas_Light

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Mantas_Zaraza 2. Čyterio/apgaviko Vardas_Pavardė? : Airidas_Light 3. Kaip ir kada jis čytino/apgavo? : Prieš kelias dienas man atsitiko keistas dalykas, tiesiog prisijungiu, ir mėginu surast savo mašiną, rašo kad mašinos neturiu arba ji sudaužyta... Paspaudžiau remontuoti mašiną ir mėginau ieškoti vėl... Pasirodo mano Infernusas kažkaip paslaptingai dingo, ir tą įvykį palikau praeityn... O šiandien apie 19:35h, prisijungiau, ir mėginau surast savo mašiną, aš ja radau, rašė, kad ji maždaug už 4 km. nuo mano esamos vietos, taigi kai isidarbinau ''Pizza Boy'' ir nuėjau pasiimt motociklą, kad galėčiau devažiuot iki savo naujai pirktos mašinos (pirkau maždaug vakar) man parašė i chat'ą, kad mašiną nupirko kažkoks Airidas_Light už 500 litų, nesupratau kas dedasi, parašiau jam, kad atiduotų mašiną, bet jisai neatrašė... Taigi Nusprendžiau apie tai jums pranešti, netekau ganėtinai daug pinigų (apie 100k + Infernusas su 2k ridos = 800k maždaug) ir esu labai pasipiktines tokiais žmonėmis... 4. Įrodymai [Nuotrauka/Video]? : http://www.part.lt/img/75bc08c2609f5c68e4b4d7e4be45048a390.png , http://www.part.lt/img/e6d384fffdce151deb8b99a045aeb050897.png Su pagarba: Mantas_Zaraza
 12. 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Mantas_Zaraza 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Mano idėja serveriui būtų labai Lietuvai tinkantis žaidimas krepšinis, norėčiau, kad tai būtų komandinis žaidimas ir už komandos laimėjimus galėtų gauti prizų arba pinigų. Taip pat galėtu būti padarytos kelios aikštelės išmėtytos po visa map'ą ir būtų pritaikytos sąlygos žaisti, pvz. Padaryta tvora, kad kamuolys neišskristų, išplentuota arba medinių grindų. Tai kol kas gali atrodyti nesąmoninga, bet jeigu moderatoriai arba žmonės, kurie dirba su tokiais dalykais šitą idėją šiek tiek pakoreguotų, tikriausiai būtų labai įdomu ir smagu tai žaisti. Tai būtų tikrai geras dalykas SA-MP'e, idėją sugalvojau, toliau jūs patys . 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : Būtų žymiai linksmiau leidžiamas žaidimo laikas laikas, ypač tiems žmonėms kuriems iš tikrųjų patinka žaisti krepšinį realybėje. Su didžiule pagarba, Mantas Zaraza.
 13. [IDĖJA] - Dėl serverio idomumo.

  NU gerai... Kas prieš kas už čia jūsų reikalas mano pareiga buvo pasiūlyti.
 14. [IDĖJA] - Dėl serverio idomumo.

  jis ir taip nereikalingas, dazniausiai healina adminai ..
×