Jump to content

Take_Selfie

Narys
 • Pranešimai

  216
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Take_Selfie paskutinį kartą laimėjo Sausis 5 2017

Take_Selfie turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Take_Selfie

 • Rangas
  Siekiantis kažko gero!
 • Gimtadienis 2002.01.09

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

2.318 profilio peržiūros
 1. xaxa

  Oo, kaip sakėt taip ir padarėt. Šių metų hitas bus garantuotai xd.
 2. Peikiu Pilypas_Lmg

  Štai įrodymai kaip jis buvo surakintas, sekundžių bėgyje, man uždėjus jam įtarimą tu jį iškickinai. P.S. O kur įrodymai, kad jis stovėjo afk ne vietoj ?
 3. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Take_Selfie2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pilypas_Lmg3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti naudojimas. Išspyrė iš serverio surakintą savo draugą.4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): https://imgur.com/a/cTEAiN4
 4. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Take_Selfie2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rip_Xxxatencion3. Užblokavimo priežastis: Apgaudinėjimas4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/C3arDio
 5. [Ieškau] Modifikacijų

  Pora modifikacijų radau tinkančių, o FBI Truck'o kaip nuotraukoj negalėtum rasti?
 6. [Ieškau] Modifikacijų

  Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Fbi truck'o (tokio kaip nuotraukoje), gražaus HUD'o, taikinuko, SWAT skino, gun pack'o ir TAB lentelės. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): Fbi truck štai toks: https://imgur.com/a/8TdFmN3 Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): SWAT skinas būtų gerai su užrašu ARAS, o daugiau pagal savo nuožiūra.
 7. Serverio nuotraukos konkursas - Parodyk savo Mažulę!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Take_Selfie 2. Komentaras (nebūtina): "Palmių kraštai mėlynam vandenyne..." - Vitalija Katunskytė 3. Jūsų nuotrauka:
 8. LMG užjudėjo

  Čia taip buvo per naujus metus. Fejerverkai LMG tik su effect mod kaip raketos atrodo.
 9. [PERKU] League of Legends paskyrą!

  Anketa norint nusipirkti: Jūsų Vardas_Pavardė: Take_Selfie Daiktas kurį norite nusipirkti: League of Legends paskyra. Kiti jūsų komentarai: Rankas nesvarbus, svarbu jog būtų vidutiniškai champų neblogų ir skinų. Anketa pirkėjam (Privaloma kopijuoti šią temą, su viršuje esančia anketa): Jūsų Vardas_Pavardė: Kiek siūlote už parduodamą prekę: Kiti jūsų komentarai:
 10. [Parduodu] 2 League of Legends acc EU WEST

  Nesiūlykite LMG valiutos, jos turiu ir taip daug , domintų 4 eurai. Bankas SWED.
 11. [Parduodu] Puikų lolo acc,verta dėmesio!!

  Anketa pirkėjam (Privaloma kopijuoti šią temą, su viršuje esančia anketa): Jūsų Vardas_Pavardė: Take_Selfie Kiek siūlote už parduodamą prekę: LMG milijonus, parašyk į A.Ž. kiek nori. Kiti jūsų komentarai: Ai ir rašydamas kainą parašyk koks regionas.
×