Frozen_Rroful

Narys
 • Pranešimai

  56
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Frozen_Rroful

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2001.07.13

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  Kyla
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Ukininkas
 • Gyvenvietė
  Namai.
 • Tr. Priemonė
  Lada

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Labūnava for life!!
 • Interesai
  Idk.

Paskutiniai lankytojai

478 profilio peržiūros
 1. Mhm. Isirasiau anticrasher ir istriniau gta_sa.set failiuka. Vistiek tas pats. Nezinau kame problema. i dm serverius eina prisijungti ir nemeta jog nustojo veikti. O jungiantis i real life serverius ismeta jog nustojo veikti. kiti modai verkia tolka piest.
 2. Sveikas. Tavo modifikacija veikia tiktai dm serveriuose, bent man. Prisijungus i servery, man iskart ismeta jog gta sa stopped working, ir tenka per naujo isirasineti pati san andreas.
 3. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Susilenkimas.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Tai modifikacija su kuria pries saudymamas charakteris susilenkia kaip realybeje, todel gaunasi grazus zaidimas. Tai va. Prasyciau surasti labai gera susilenkima, kuris nebutu bugintas, nes praitus kuriuos turejau tai buvo jog ateini i serva ir ismeta.
 4. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Transportas, skinai, colormodas, timecyc, gero c-hud, lempu modo (priekiniu ir galiniu), uzsikertanciu ratu mod, Grazaus gun pack ( butu gerai, kad nebutu tokiu realistic ir pns, labiau ten visokiu spalvotu ir pns.) 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Tai va. Transporto ieskau daug. Kad butu ir darbiniu ir nedarbiniu, Skinai darbu ir gaujiniu. Colormodas koks nors grazesnis, ten geriau butu kad sviesus butu. C-hud tai jau patis gera pasiulykit. Lempu moda kad butu ir galiu ir priekiniu. gun packas tai kaip sakiau. Geriausia kad nebutu realistic, geriau kad butu ten spalvotas. Pasiulymu laukiu daug. Jeigu patiks modifikacijos, sudesiu +rep kiekvienam asmeniui is kurio pasiimsiu panaudoti modifikacijas
 5. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Enb2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Ieskau enb pagal savo pc nustatymus, noreciau jog enb butu geras, bet ir nelagintu ir pns. Pc Specs:
 6. Katras pavoget pranesimus? :D

 7. Tikrai uz, butu maziau buginanciu alga.
 8. Sveikas modifikacijos labai geros, tiktai beda su gun packu. kai atsisiunti, jame buna ne ginklai o ginklu iconos.
 9. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Ieskau gangster masinu, skinu, ginklu, colormodo. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): noreciau, kad butu ginklu packas kuriame yra visi lmg ginklai, noreciau masinu kokybisku ten ant sultan, huntley, admiral ir t.t. noreciau normalaus colormodo.
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Frozen_Roful 2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Apie turgu kuriame butu galima pardavineti masinas. 3. Jūsų idėjos aprašymas: Tai vieta kurioje serverio zaidejas galetu parduoti masina kuri jam atsibodus arba norisi pinigu. 4. Kuo ši idėja bus naudinga?: nereiketu svaistyti pinigu skelbimu kontoroje ir laukti kol kazkas parasys.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Frozen_Roful Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Paulius_Swut Jūsų kaltinimai šiam žmogui: Zaidem moneta ir jis nedave pinigu nors laimejau. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: http://www.part.lt/img/541be256cea0ae9e256443eaa45c274439.png Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Ne, nes moneta nelegalus zaidimas.
 12. 1. Jūsų slapyvardis: Frozen_Roful 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis: Zilvis_Oho 3. Pagyrimo aplinkybės: Zilvi, Dirbu pas tave gan ilga laiką, todėl giriu tave, del pastangų kurias dedi į savo firmą, del stengimosi, kad pas tave butu geri darbuotojai, Giriu nes esi maladiec vien iš savo charakterio, nesi gan griežtas ir piktas kaip dauguma kitų direktorių. Dirbau pas tave nuo baikerių laiku ir pats žinai jog buvom gan geri draugai serveryję, visada padedavai man kaip prireikdavo pagalbos. Zilvi Stenkis taip ir toliau ir išlyk toks pats maladiec koks esi dabar ))
 13. Nueik užpildyk unban apeliaciją ir viskas Čia serveryje yra žaidejų kurie banina žmonės kurie buna atsijunge
 14. Adminai turi komandą su kuria gali matyti mašinos bukle ir t.t. Gerai nepamenu komandos. Bet panaudojus tą komandą gali butu matyti ar pas ji benzinas normalus ar buginasi.
 15. Jūsų Vardas_Pavardė : Frozen_Roful Kokį Nicką/us siūlote? Prakiurusi lerva