Jump to content

Arnold_ZuIikas

Atsiblokavimo prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  10.796
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Reputacijos aktyvumas

 1. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Tedis_Ted būsenos atnaujinimas, Neturėčiau rašyt, bet jeigu jau tarpusavyje sugebat klaidingą informaciją skleist ar   
  Neturėčiau rašyt, bet jeigu jau tarpusavyje sugebat klaidingą informaciją skleist ar šiaip šnekėt tai kas nėra tiesa, norėčiau pasireikšt ir aš matant dar asmenybes, kurios man be galo buvo svarbios ir išliks vertingos, ne kaip kitiems, nes juk čia internetinė erdvė ir jokio tikrumo nėra lyg pasidarėm požiūrį, kad žaidėm, kad žaist ir tikriausiai žaist su kitų žmonių jausmais, huh?
  Tikriausiai norėčiau paliest tą sunkiausią dalyką, kurį patiria visi, tai - negalėjimas pasitraukt visam laikui. Lyg nieštėtų pirštai karts nuo karto atsidaryt tą puslapį, pažiūrėt ką gero veikia seni draugai, seni pažįstami, seni priešai, kas naujo, kas gero ir net jeigu žinai, kad miręs reikalas, vis tiek atsirandi pasižiūrėt ar bent kažkas kažką parašė, paskelbė galbūt pakeitė ir padarė kas sugundytų patį tave.
  Iš to, kuris pažinojo praktiškai kiekvieną žmogų čia, bandė padėt, paliest, parodyt, kad tyriausia ir tikriausia asmenybė išliko nepaisant netikrumo, melo ir visų nesąmonių ir dar iš to, kurį praktiškai pranešė, kaip mirusį ir palaidojusį, atrodo praėjau viską ir vis tiek bandau žiūrėt į kiekvieną, kaip į dėkingumą kuris suteikė bent kažką nes net jeigu ir pjovėmės su vienu, verkėm dėl kito, baninom dėl kito ir nardėm dėl antro ir trečio, kiekvienas žingsnis kiekvienam davė kažką teigiamo ateityje. Net jeigu ir esat užsirakinę ir pametę protą nesuprantant ką šnekat, darot ir kodėl vis dar čia esat, raskit progos įžvelgt visa tai čia, kaip į žinutę, kad labiau tiesiog pasižiūrėtumėt į save ir ką daro aplinka. 
  Ne man šnekėt kas yra tikrumas ir vertybės, kai palikau ne vieną ir ne antrą žmogų dėl savęs arba dėl savo paties nesupratimų ir neradimo gyvenimo kelių, bet praktiškai įvertinau kiekvieną ir bandžiau suprast kiekvieną. Sakot, kad internetinė erdvė yra nieko verta ir tiesiog turi žaist su žmogum, lyg žaistum keldamas ridą - dėl pelno, dėl savęs ir verti lapą. Pasakysiu tiek, kad aplamai atsiradau sampe ir būtent šitame projekte ne dėl pareigų ( nes jų niekada ir neturėjau praktiškai visą savo žaidimo etapą tik tada kai iš tiesų buvo laikas ateit bent kažką įdėt ir pakeist tiems, kuriems to reikėjo ), bet didžiausia dalis mano buvo tiesiog ateit ir įvertint žmonių mąstymas net jeigu ir buvom vaikai. Bandžiau įvertint ir subalansuot, kaip mąsto viena grupė žmonių, kaip meluoja antra ir kaip trečia bando pasipelnyt už akių, bet sakyt, koks gali būt nuostabus.
  Sugebėjau per tuos keletą gerų metų praktiškai pasvert kiekvieną grupę, apie kiekvieną aprašyt, įvertint ir likt įskaudintam, vis tiek dėkot už tai ką suteikė. Matot gyvenime, sugebam už menkiausią klaidą užblokuot ir vaidint, lyg žmogus mūsų gyvenime niekada net ir nebuvo, to niekada nesupratau. Tikriausiai bandžiau visada atsirast, padėkot, net jeigu ir būčiau nelaukiamas, vis tiek dėkodavau net jeigu ir nebūdavo mano klaida. Supraskit, visi mes darom klaidų ir ieškom savo gyvenimo kelių, kaip vienas senas pažįstamas būtų pasakęs:
  " Ieškokit savojo rakto gyvenime, o radę raktą, atsivers daugybę dalykų apie kuriuos net nebūtumėt pagalvoję ".
  Kad ir koks buvau mįslingas, buvau tikras , atviras ir nuoširdus su daugybę klaidų, pasimetimų ir nesupratimų, bet tai ir darė mano tikru už visas tas pilkas minias, kurias bandėt iškeist ir tikėt kitais, bet ne mano žodžiu arba bent jau paklaust privačiai ir gautumėt tikrą atsakymą, bet taip ir sukamės gyvenime, užuot paklausę to žmogaus, einam per aplinkinius, klausiam per kitus ir gavę atsakymą kurio jie net nežino patikim ir taip susidarom nuomonę apie jį arba net ir visus, kaip ir susidarę pirmą įspūdį apie žmogų tik į jį pažiūrėjus, bet net nebandžius pasvert ir pažint.
  Turėjau daugybę idėjų, o svarbiausia turėjau didžiausia širdį priimt kiekvieną ir suteikt kažką, nes maniau, kad turėjau gyvenimo principą duot kažką kitiems, net jeigu ir teko būt keistu ir mįslingu ir savęs pilnai neperteikt, bet galiu drąsiai šnekėt, kad stengiausi atiduot viską Jums, o Jūs paėmę laisvai sugebėdavot atsikratyt ir vis tiek šnekėt kitiems, kad klaida buvau aš, lyg vieno kalto nebūna? Lyg visi mes ne tobuli ir nedarom klaidų, šnekam kartais nesąmones ir esam pasimetę gyvenime? Kodėl taip stipriai žiūrim į save, bet nežiūrim ir į kitą ir bandant sulybdyt, kad gautusi " mes ", o ne tiesiog " aš " ?
  Kodėl sugebat šnekėt, kaip anksčiau mielai norėtumėt pasakyt tą, parašyt tą, susitikę padaryt tą, aną, bet išgirdus kažką, pakeičiat nuomonę ir meluojat netikėdami pačiu savim? Kam bandot įtikt? Publikai ir įtikt sau, kas pasijaust geriau?
  Per tiek metų mačiau tokių stiprių blogų, visada jiems sakiau, kad geriau ir protingiau rašot už mane, nes aš dar jaunas ir tiesiog nerašau tai ką iš tikrųjų laikydavau pasidalint o tiesiog mieliau motyvavau, kad parašytūmėt Jūs, bet net ir tie tikresni, kurie patyrę tiek daug gyvenime, pasiduodat dėmesiui, pasiduodat įsitikimui kitiems ir meluojat sau, meluojat kitiems, kad kažką įrodyt? Kodėl būdami tikri pasiduodat paprastiem šūdam, kurie nieko jums neduos? Kodėl naudojatės ir dingstant?
  Maniau visada, kad pats išeidamas, taip tik pasinaudodavau kitais, nes daviau progą pažint koks esu ir tuomet išeidavau palikdamas dalelę, bet jausmas toks, kad liedavau visada aš, bet niekas rimtai taip ir tikrom akim ir nepažiūrėdavo ką turiu pasakyt, tai kokią teisę turit sakyt, kad šūdų krūva buvau aš? Tam, kuriam suteikiau jeigu ne kelis metus, o kelis mėnesius net, nieko bet tikrumo ir nuoširdumo, norėčiau, kad tiesiai į akis pasakytum, koks buvau šiukšlė dėl " kažkokių " priežasčių, kuriuos sukūrė kiti, ne aš. Galiausiai taip ir chaosas susidaro, kai klausot kitų, aplinkinių gandų o ne paimat ir susirandant žmogų, kuris jums kažkada taip " rūpėjo ". Rodos ieškodavau ir gaudydavom kiekvieną, kad parašyt ir pasiteiraut, kaip sekasi, bet atgal tas taip ir nepareidavo, tad jeigu iš manęs nieko ir nenorėjot, tik nuomonės, pagalbos ir to ką turiu viduje, neturit teisės šnekėt, kad buvau jūsų gyvenime paprasta vieta. 
  Net jeigu ir žiūriu į viską rimtai, paimčiau jūsų akimirkas apie kurias irgi šnekėjot taip rimtai ir stresinot kelias valandas jeigu ne dienas ar savaites ir galbūt po kelių metų vis dar galvojat apie tai ir prisimenat. Toks buvau aš, prisiminęs ir įvertindamas kiekvieną, bet galbūt pasaulis ne man sukurtas šitoje atmosferoje, kai negalėjau sulaukt tikrumo iš jūsų, bet galiu išgirst iš aplinkinių.
  Kodėl tiek daug rašančių, kad taip norėtų parašyt, pasidalint savo gyvenimo akimirkom, padėkot už tą, aną, bet publikai gali pritart net ir tam į ką netikit, kad tik pritapt prie jų ir tapt dalis jų? Kodėl tuomet aplamai skyrėt laiko man? Galėjot užblokuot ir ieškot kitų, bet ne, jautėt trauką, kurią jausdavau ir aš, tik mano būdavo per daug tikra ir stipri, už ką neatsiprašysiu, nes esu dėkingas kiekvienam, su kuriuo turėjau progą pasikalbėt, pasidalint gyvenimo akimirkom, bet niekada nesuprasiu, kodėl reikėjo žaist taip ilgai ir net išėjus, vis tiek rast sveikatos ir valios pastumt ant žmogaus, kuris visada norėjo tik geriausio ir norėjo, kad sektusi viskas ką darei gyvenime. Kas ne taip? Kas trugdo ir kas spardo, kad keistum nuomonę?
  Galbūt mano klaida, kad dėl visumos pasidaviau į visus ir nesuteikiau šansom tiems, kurie iš tikrųjų rašydavo, kiesdavo pažaist, pakalbėt, pasibūt su chebra ir tiesiog pailsėt, būt grupės dalis ir kompanijos dalis, bet tuom atrodo ir yra delema, kad kiekvienas su kuriuo susipažinau čia yra lyg uždraustas vaisius man, nes kiekvienas pasiėmė iš čia kažką negatyvo ir nesugeba būt visiškai tikru, turi meluot, turit žaist ir turi naudotis. Galbūt kažkiek tapau tokiu ir aš, ir grįždamas viliuosi pamatydamas, kad tuos kuriuos gerbiau laikosi tvirtai ir džiaugiasi gyvenimu kai turėtų būti ne mano rūpestis, nes dingau tai aš, bet tuom ir yra meilė žmoguje, kai rūpi, jaudiniesi, gerbi ir vertini net smulkmenom nes prilipai prie žmogaus ir nori jį gint, pažint ir tobulint tą ryšį nes į kiekvieną žiūrėjau ne vien, kaip paprasta, bet žiūrėjau, kaip į savą.

  Rašau ne sau, rašau tiems, kurie kadaise rašė man, o jeigu ir Jums vienodai atvert akis ir galbūt pasukt galvą, pabūt geresniais jeigu ir ne visumai, žmoniems ir nekartot klaidų, tuomet visa tai palikit, kaip išsiųstą žinutę, kurios taip ir neatvėrėt ir sudarykit eilinę nuomonę, kad kaltas ir liksi tu(aš).
  And if that's the case, užuot toliau šnekėję apie mane, pabūkit tais eiliniais kurie užblokavę paima ir pamiršta žmogų visam gyvenimui nes jis pasielgė " netinkamai " ir turi jį pamiršt, nors realybė tokia, kad žmogaus ir akimirkų nepamirši ir jie grįš, todėl turėčiau atsiprašyt, kad pasibeldžiau į tam tikrų žmonių gyvenimus, bet tuomet raskit ryžto atsiprašyt, kad kaltinot vieną, užuot pakaltinus abu.
  Tikrumas tikrumu, dviveidiškumas dviveidiškumu, likit kokie likot, meluokit melavę, bet taip netobulėsit o visą gyvenimą ieškosit to kas akla ir netikra.
  Pasiilgau kiekvieno, bet gaila, kad neįmanoma grįžt nei pas vieną, tad tikiuosi, kad nepasiduosit ir tobulėsit užuot gaudę depresiją ir liūdesį dėl kiekvienos smulkmenos, ne toks jau tamsus tas gyvenimas ir žmonės, patys nebūkit tamsūs ir tokie kokie esat ir daug kas pasikeis.
  Paskutinis, kurį rašau, tad tikiuosi iš tų, kurie ras laiko įžeidinėt už tuščią ir į kiaurą, ras laiko kada rimtai viską paskaityt kai ir taip neturit ką daugiau čia be nuveikt, tad viliuosi ir aš, kad visa tai duos kažkam kažką teigiamo, ko visada ir siekiau, nebandydamas įrodinėt, vadovaut ar įtikinėt o tiesiog pasidalint šio keisto vaikinuko mintimis, kurį priėmėt ir įsileidot ir kai kuriems daviau daugiau nei įsivaizduotumėt, tik gaila, kad tas nuoširdus dėkingumas slepiasi, o pyktis ir kerštas lenda per visus galus.
  Kad ir kaip be būtų, ačiū, kad įsileidot šitą vaikinuką į jūsų gyvenimo dalį už visus tuos užblokavimus, pasidalinimus, tikrumą ir nuoširdumą kurį tikriausiai nekęsdavot nes už tiesą gi pykstama labiausiai, bet esu dėkingas, kad galėjau pažint tiek daug žmonių ir labai gailiuosi, kad daugybę(visumą) iš jų paleidau ir nesuteikiau daugiau. Būkit geresni sau ir kitiems  ir nepaleiskit saves. Kiekvienas turim nuostabių sugebėjimų ir bruožų, atsiverkit ir tobulėki. Visi mes žmonės gi, tik galbūt žiūrim vienas į kitą kreiva akim užuot atvėrę širdį ir atvira ranka.
  Ačiū, nuoširdžiai.
 2. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Mosten_Niuso būsenos atnaujinimas, ~ Čia tik primenu:  Pagautam ar surakintam teisėsaugos nario už tyčino ESC išėjimas „   
  ~ Čia tik primenu: 
  Pagautam ar surakintam teisėsaugos nario už tyčino ESC išėjimas „AFK” (nepasirodžius žaidime minimaliai per 5min.) - bus išspirtas už serverio AFK buvimą su komanda /bausti.
  Už tai išlaisvinti nebūsite, bei blokuoti draudžiama!
 3. Like
  Arnold_ZuIikas gavo reakcijąMonika_Maser būsenos atnaujinimas, Atranka į Gaujų prižiūrėtojo pareigas jau čia. Pildyti jau galėsite nuo šiandien 09:0   
  Atranka į Gaujų prižiūrėtojo pareigas jau čia.
  Pildyti jau galėsite nuo šiandien 09:00 ryto.
   
   
 4. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Edga_Kesa būsenos atnaujinimas, Serveris ir VVP tvarkomi. Veiks vakare arba rytoj.   
  Serveris ir VVP tvarkomi. Veiks vakare arba rytoj.
 5. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Pinky_Boy būsenos atnaujinimas, Naujienos: Nuo šiandien oficialiai pasitraukė iš šio posto mūsų gerbiamas @Gedas_Afig   
  Naujienos:
  Nuo šiandien oficialiai pasitraukė iš šio posto mūsų gerbiamas @Gedas_Afigenas iš filmukų skilties mod., ir Gaujų prižiūrėtojo! Norėčiau padėkoti už įdėjas, pastangas, bet  laiko ir energijos šiom pareigomis. (aišku seniau buvai aktyvus).
  1. "230" - gaują buvo uždaryta.
  2. Marius_Benz ir Coach_Carter buvo įrašyti į nds gaujos už:- Prastą požiūrį į savo pareigas ir gaujos!

  Dėl naujo GP , tai bus matyti ateiti kaip kas.


   
 6. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Pinky_Boy būsenos atnaujinimas, Patarčiau apsiraminti, nes jūsų tos kalbos beprasmių pranešimų rašymas ir tiek. Tos k   
  Patarčiau apsiraminti, nes jūsų tos kalbos beprasmių pranešimų rašymas ir tiek. Tos kalbos nieko čia neįrodo, o tiesiog dėmesio stoka taip sakant iš neturėjimo ka veikt.. 
  "Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, - baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų."
  "Jusu bazaru bratkos patarciau apsiramint ir rinkt zodzius atidziau" - Ir baigti su tais mandravojimais!  
 7. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Deivis_Razer būsenos atnaujinimas,  Teisėtai surinkus 300 įtarimo - nebūsite išlaisvintas.   
   Teisėtai surinkus 300 įtarimo - nebūsite išlaisvintas.
 8. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Pinky_Boy būsenos atnaujinimas,   Šioks toks pasikeitimas /bausti > /kick naudojimo: (Pageidavimas buvo priimtas i   
   Šioks toks pasikeitimas /bausti > /kick naudojimo:
  (Pageidavimas buvo priimtas iš teisėsaugos)
  Pagautam arba surakintam teisėsaugos nario už tyčinio ESC išėjimas „AFK“ (nepasirodžius žaidime minimaliai per 5min.) – bus išspirtas už serverio AFK buvimą su komanda /bausti.
 9. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Deivis_Razer būsenos atnaujinimas, Duokit dpp   
  Duokit dpp
 10. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Deivis_Razer būsenos atnaujinimas, Sveiki,  Vėl įgalintas "Prašau užtildyti Vardas_Pavardė" anketos šablonas;       
  Sveiki, 
  Vėl įgalintas "Prašau užtildyti Vardas_Pavardė" anketos šablonas;
   
   
 11. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Deivis_Razer būsenos atnaujinimas, Nuo šiol kurie patenka į šį sąrašą - negauna IV Administracijos pagalbos tam tikrą la   
  Nuo šiol kurie patenka į šį sąrašą - negauna IV Administracijos pagalbos tam tikrą laikotarpį.
  Neimkit per daug į širdį. su tiek žaidėju visų nerašysiu. 2-3 tik bus. Pabandymui čia
   
   
 12. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Deivis_Razer būsenos atnaujinimas, Esi naujokas ir nori pinigų? Tuomet ši tema skirta tau!     
  Esi naujokas ir nori pinigų? Tuomet ši tema skirta tau!
   
 13. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Deivis_Razer būsenos atnaujinimas, Esi naujokas ir nori pinigų? Tuomet ši tema skirta tau!   
  Esi naujokas ir nori pinigų? Tuomet ši tema skirta tau!
 14. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Deivis_Razer būsenos atnaujinimas, "LMG.lt - Pagalbos centras 24/7" dirba!      
  "LMG.lt - Pagalbos centras 24/7" dirba! 
   
 15. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Deivis_Razer būsenos atnaujinimas, "LMG.lt - Pagalbos centras 24/7" dirba!        
  "LMG.lt - Pagalbos centras 24/7" dirba! 
   
   
 16. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Deivis_Razer būsenos atnaujinimas, Juodasis sąrašas panaikintas    
  Juodasis sąrašas panaikintas 
 17. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Deivis_Razer būsenos atnaujinimas, Esi naujokas ir nori pinigų? Tau čia -  "LMG.lt - Pagalbos centras 24/7" dirba!      
  Esi naujokas ir nori pinigų? Tau čia - 
  "LMG.lt - Pagalbos centras 24/7" dirba! 
   
 18. Like
  Arnold_ZuIikas gavo reakcijąIgnelis_Lol būsenos atnaujinimas,     
   
 19. Like
  Arnold_ZuIikas gavo reakcijąDeivis_Razer būsenos atnaujinimas, Sveikučiai.    
  Sveikučiai. 
 20. Like
  Arnold_ZuIikas gavo reakcijąDeivis_Razer būsenos atnaujinimas, Sveikučiai.    
  Sveikučiai. 
 21. Sad
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Koldunu_Vagis būsenos atnaujinimas, Sveiki, nors ir sunkiai renkasi žodžiai, tačiau turiu pranešti, jog nuo šiandien dien   
  Sveiki, nors ir sunkiai renkasi žodžiai, tačiau turiu pranešti, jog nuo šiandien dienos oficialiai pasitraukiu iš lmg komandos. Apie šį sprendimą jau galvojau keletą dienų ir nusprendžiau, jog toks mano poelgis bus teisingiausias prieš visus. Jeigu kyla klausimų kodėl pasitraukiu, galiu nesunkiai jums atsakyti. Gyvenime man prasideda gana rimtas etapas, dėl kurio norėčiau pamiršti žaidimus ir susikoncentruoti į gyvenimo planus. Taip pat vėliau norėsis ir paatostogauti, pasidžiaugti vasaros sezonu, todėl dingti visai vasarai į neaktyvumą manęs tikrai netenkina. Aš turėdamas pareigas visuomet esu linkęs su jomis dirbti, manęs pareigų laikymas, dėl statuso tikrai nedžiugina, o jeigu tam neatrandi laiko, tai koks tolkas tuomet laikyti tas pareigas. Smagiausia, juk yra daryti gerą projektui, įnešti kažkokių naujų minčių, kurti smagią nuotaiką tiek sau, tiek serverio žaidėjams. Visas praleistas laikas komandoje man suteikė neįkainojamos patirties, kurios dar ilgai neužmiršiu. Bendrai noriu padėkoti visiems serverio žaidėjams už smagiai praleistą laiką projekte. LMG man visuomet liks širdyje, nors ir atnaujinimai čia nevyksta, tačiau bendruomenė čia tiesiog nuostabi. Visada rasi su kuo pakalbėti ir smagiai pasinerti į samp nuotykius. Na nenoriu sakyti, jog lmg palieku visam laikui, nes nežinai kas gali įvykti vėliau. Galbūt atsiradus daugiau laisvo laiko ir noro prisidėti prie projekto, mane  ir vėl galėsite išvysti samp žaidime, tačiau artimiausiu metu to daryti tikrai neketinu. Tikriausiai ši diena Heiteriams pati nuostabiausia, tad noriu priminti, jog nepamirštumėte jos pasižymėti kalendoriuje. Kalbant apie forumą, tai, manau, jis stipriai nenukentės, nes vasaros sezonu pažeidėjų apmažėja, o Roku_Blažiu aš tikrai pasitikiu, tad neabejoju, jog šis vaikinukas sugebės toliau sėkmingai pratęsti šią veiklą. Taigi daug nerašydamas tariu didelį Ačiū visiems su kuo teko pabendrauti, nei ant vieno nelaikiau kažkokių pykčių, jūs visi esate nuostabūs. Tikiuosi dar kada teks jus pamatyti, o jei ne, tai nepamirškite siekti savų tikslų, nes viskas yra įmanoma, jeigu tu to tik nori.
  Iki pasimatymo, koldūninė užsidaro 

 22. Like
  Arnold_ZuIikas gavo reakcijąDeivis_Razer būsenos atnaujinimas, Sveikučiai.    
  Sveikučiai. 
 23. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Koldunu_Vagis būsenos atnaujinimas, Reformos Forumo Moderatorių gretose  Sveiki visi, na praėjus gana nemažam laikui po p   
  Reformos Forumo Moderatorių gretose 
  Sveiki visi, na praėjus gana nemažam laikui po paskelbtos atrankos į Forumo Moderatorius, pagaliau atėjo tas metas išrinkti naujuosius komandos narius. Anketų sulaukiau tikrai nemažai, kas iš tiesų gana nustebino. Na, o kalbant apie kandidatus, tai buvo visko, vieni galbūt buvo stiprūs anketoje, tačiau su maža patirtimi, antri neatitiko reikalavimų, iš trečių nesimatė rodoma iniciatyvą šioms pareigoms. Na daug nedaugžodžiavus, skelbiu naujuosius Forumo Moderatorius:
  ----------------------------------------
  Eimis_Mag - Blogai ir Prisistatymai.
  Mantas_Cancel - Klaidos ir Idėjos.
  Jack_Evans - Atsiliepimai apie projektą ir GTA modifikacijos.
  Sėkmės
  (Jeigu kažkam smalsu sužinoti, dėl kokios priežasties jums nepasisekė užimti šių pareigų, susisiekite su manimi privačiai, mielai atsakysiu)
 24. Like
  Arnold_ZuIikas gavo reakcijąPauI_Kaiser būsenos atnaujinimas, Pinky_Boy - Sveikučiai! Gero savaitgalio jums  Pokyčiai užblokavimo taisyklėse   (Čyt   
  Pinky_Boy -
  Sveikučiai! Gero savaitgalio jums 
  Pokyčiai užblokavimo taisyklėse (Čytinimas): 
  Negalima grybų plantacijoje rinkimo vietoje stovėti vietoje (AFK negalioja), jeigu žaidėjas ar žaidėjų grupės nejuda (minimaliai 30 sekundžių vaizdo įrašas) bus blokuojami už sukčiavimus - Grybų buginimas "Čytinimas".
  Už tai blokuoti gali tik IV lygio administratoriai ir komandos nariai!

  Blogas /kviesti naudojimas 3 kartus (12 valandų):
  Netinkamas /dj /ldj naudojimas 3 kartus iš eilės (įžeidinėjimas, tuščias laukelis, keiksmai, beprasmis rašymas ir kt.) - 3 kartai per 30minučių tarpe.
 25. Like
  Arnold_ZuIikas sureagavo į Pinky_Boy būsenos atnaujinimas, Sveikučiai! Gero savaitgalio jums  Pokyčiai užblokavimo taisyklėse (Čytinimas):  Nega   
  Sveikučiai! Gero savaitgalio jums 
  Pokyčiai užblokavimo taisyklėse (Čytinimas): 
  Negalima grybų plantacijoje rinkimo vietoje stovėti vietoje (AFK negalioja), jeigu žaidėjas ar žaidėjų grupės nejuda (minimaliai 30 sekundžių vaizdo įrašas) bus blokuojami už sukčiavimus - Grybų buginimas "Čytinimas".
  Už tai blokuoti gali tik IV lygio administratoriai ir komandos nariai!

  Blogas /kviesti naudojimas 3 kartus (12 valandų):
  Netinkamas /dj /ldj naudojimas 3 kartus iš eilės (įžeidinėjimas, tuščias laukelis, keiksmai, beprasmis rašymas ir kt.) - 3 kartai per 30minučių tarpe.
   
×