Swaika_Kent

Narys
 • Pranešimai

  2.609
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Swaika_Kent paskutinį kartą laimėjo Kovas 30 2016

Swaika_Kent turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Swaika_Kent

 • Rangas
  Memento mori (lot.k.)
 • Gimtadienis 1999.06.26

Serverio Informacija

 • VIP
 • Admin

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lietuva.

Paskutiniai lankytojai

22.341 profilio peržiūros
 1. Oficialus LMG.LT „Discord“ Serveris

  Gal ir nieko atnaujimas būtų naudoti Discord`ą vietoje TS3, apie jį gan gerai girdėjau, o ir teko pačiam naudotis truputį, bet esmė tame, kad tai yra skype ir TeamSpeak3 aukso viduriukas (kuris yra puikus naudojant kietiem žaidimų projektam CS:GO, LOL ir t.t.). Taipogi, man iškyla klausimas ar patenkins dabartinius žaidėjų poreikius, kaip tai yra dabar su TS3 (užtildymas kanalo, adaptacija prie najos platformos, kuri mažesnio amžiaus žmonėm gali būt sunkesnė, o ts gal jiem paprasčiau, užrakinimas kanalo, perkėlimas iš vieno į kitą, iš kai kurių girdėjau, kad ir iškraipo ten balsus atsiranda pašaliniai garsai, ko nėra su TS3 ir t.t.), nors tai ir yra jau sena programa ganėtinai, tad manyčiau reikėtų apsvarstyti tai, jeigu ten nėra šių funkcijų, kurios yra naudingos direktoriams ar paprastiems nariams, ar darbuotojams. P.S. Apie šią programą aš maksimaliai nežinau, tad galiu ir suklyst pasakant kažką. Ir eilinį kartą prieš komentuodami, nefreepost'inkit, o pamąstykit iš abiejų pusių, o ne padlaižiaukit, nes tai nieko nepadeda, nes administracija siekia gerovės, naujovių ir Jūsų nuomonės šiame projekte iš savo, o ne padlaižiavimo pusės. Aš neesu prieš kažką, čia tik tarp kitko. Pagarbiai.
 2. Idėja gal ir nebloga, tačiau aš prieš. Todėl atsižvelkim į priežastis. Pavydžiui, kad tai yra tik „Drambliuko svajonės“ ir tai tikrai neišsipildys. Kita vertus be šitos pagrindinės priežasties turiu ir kitų: Šita sistema manipuliuotų greičiausiai serverio nusikaltėliai, o teisėsauga turėtų problemų eilinį kartą.... Tai neatitiktų ir taip mūsų kosminio serverio realumo. Taipogi, dar padarytų tai didesniu fantastiniu dalyku ir neatitiktų mūsų, nors ir dabartinės realybės... Miesteliai taptų dar nuobodesni t.y. nebūtų gyvybės didesnės ir taip jie jau beveik tušti, o ta „gyvybė“ miesteliuose reikalinga daugeliui žaidėjų, nes jie pasijaučia nevieniši... Serverio savininkas turėtų begalę darbo trinant, kuriant ir pan., o tai sukeltų daug problemų... (prisiminkim mano pagrindinę priežastį atsižvelgiant į šį punktą) Kiekvienam darbui ir DP reiktų tvaryti temas, sistemas ir pan. Tai sukeltų dar daugiau nepatogumų valdžiai... Kuomet žmogų ir nukeltų pvz. į tą zoną, mechanikai pradėtų nuvarinėti mašinas, nors tarkim ten gal žmogus atsiras vėliau, o mechanikai negali žinot ar ten bus jie ar ne, o stovėdami šalia žmonės savo mašinos atsako į šį klausimą greitai. Darbinis transportas butų sprogdinamas, nes šalia jo nieko nebūtų, panašiai kai ir 6 punktas. Tai nėra problema, galimą žmogų pastumt, o žūt būt situacijos būna tik realiam gyvenime, čia žmonės atsipalaiduot ateina. Taipogi, jeigu su administratoriais yra problema, tai turėtų spręsti administracijos prižiūrėtojas ir pagr. admin., kartu su komandos nariais ieškodami išeities taisyklių būdu ar motyvuojant. Na ir t.t. Iš esmės čia galima rasti tų trūkumų, tačiau čia gal būtų pagrindiniai, greičiausiai atsiras čia HATE'rių ir pan., bet kritiką įžvelgiu ne pikta prasme ar ten pykstant, ar ką. Nu vienu žodžiu pasakiau savo kritiką iš savo pusės „nefreepostinant“ ir tam, kad apsvarstytų „freeposteriai“, prieš postindami UŽ pamąstytų, aišku gali būtų priežasčių ne tokių rimtų ir pan., aš sutinku. Peace
 3. 12sec. žiauriausia :DD

 4. Peikiant VIP narį:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swaika_Kent2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Cvirka3. Peikimo priežastis: Keiksmai /'4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Peikiant VIP narį:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swaika_Kent2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Nuickas3. Peikimo priežastis: /' keiksmai4. Vaizdinė medžiaga:
 6. Peikiant VIP narį:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swaika_Kent2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mafijox3. Peikimo priežastis: /v ne tam4. Vaizdinė medžiaga:
 7. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swaika_Kent2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Street_Eagle3. Peikimo priežastis: /s ne tam4. Vaizdinė medžiaga:
 8. LMG.LT Rekordų Knyga

  Anketos šablonas norint užregistruoti rekordą »»» Jūsų Vardas_Pavardė: Swaika_Kent »»» Pagerinto rekordo numeris: 62 »»» Pagerinto rekordo įrodymai:
 9. LMG.LT Rekordų Knyga

  Anketos šablonas norint užregistruoti rekordą »»» Jūsų Vardas_Pavardė: Swaika_Kent »»» Pagerinto rekordo numeris: 21 »»» Pagerinto rekordo įrodymai:
 10. LMG.LT Rekordų Knyga

  Anketos šablonas norint užregistruoti rekordą »»» Jūsų Vardas_Pavardė: Swaika_Kent »»» Pagerinto rekordo numeris: 37 »»» Pagerinto rekordo įrodymai:
 11. Nemokamas žaidimas TWD, griebkit draugai ir ne draugai kol galit : https://www.humblebundle.com/store/the-walking-dead-season-1

   

 12. Nemokamas žaidimas TWD, griebkit draugai ir ne draugai kol galit : https://www.humblebundle.com/store/the-walking-dead-season-1

 13. Nemokamas žaidimas TWD, griebkit draugia ir ne draugai kol galit : https://www.humblebundle.com/store/the-walking-dead-season-1

  1. Liepsna_Fire

   Liepsna_Fire

   Dėkui, išbandysiu kai bus laiko ;)

 14. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swaika_Kent 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantvis_Asd 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Įrodymai:
 15. Peikiu Dlm_Faze

  Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swaika_Kent 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dlm_Faze 3. Peikimo priežastis: /v ne tam 4. Vaizdinė medžiaga: