Jump to content

Deiwis_Enter

Narys
 • Pranešimai

  186
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Deiwis_Enter

 1. [ČYTERIS] Karolis_Bingo

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Deiwis_Enter2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti)3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Karolis_Bingo4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Už FakeKill naudojimą.5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/AKB44tW Čia SS, kurioje matosi, jog jis gavo BAN nuo serverio sistemos6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Galima sakyti jog NE, nes jis gavo tik laikiną BAN nuo Serverio Sistemos.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tadas_Lte 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: FakeKill naudojimas prieš mane 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Karolis_Bingo 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/AKB44tW S.S., jog jis už tai gavo BAN žaidime nuo serverio sistemos: P.S.: Papildomi įrodymai surinkti iš kitų žmonių, jog jis tikrai naudoja FakeKill
 3. Tinklapio Atnaujinimai

  Viskas gerai tik yra trūkumas, toks, kad atsakant pranešimą negalima pakeisti šrifto, kodėl taip???
 4. VSIO, DAROMAS 1.8 tiek ant servo, tiek BIG ts update!!! Vyrai - laukiam vt5;6 ir 7!!!

 5. [Konkursas] Geriausia firma! Prizas 5 mln.! Vyks iki 06.17!

  1. Jūsų slapyvardis, žaidime?: Deiwis_Enter 2. Jūsų pretenduojanti firma?: S.W.A.T. 3. Ar paspaudėte LIKE ant šio pranešimo?: TAIP
 6. Tai nutiko 2016/06/12 d. :=: Kaip taip gali būti, kad serveris tegyvuoja apie 1500 dienų. o čia dar ir -3760, tai čia taip išeina, kad paskutinį kartą buvau prisijungęs likus 9 metams ir 6 mėnesiams iki serverio START'o, dar tik planuojant susikurti serveriui :'}
 7. Paskutinis prisijungimas prieš -3760 dienų! :']

  Nežinau ar po RR, tiesiog ant vakaro, o dėl IP tai galiu pasakyti tik tiek, kad mano net pajungtas per Mobilujį Telefoną ir mano tinklas yra PILDYK/TELE2, tai ten dinaminis IP'as, ir dažnai užmeta rusiškų, tai net i lmg neina prisijungt.
 8. Š iuo metu laikausi B TR1 TR2 SZ katekorijų teises in RealLife!

 9. Paskutinis prisijungimas prieš -3760 dienų! :']

  Riškesnę FOTO galite peržiūrėti ČIA: http://www.lmg.lt/forumas/uploads/gallery/category_9/gallery_38872_9_221404.png
 10. Tikrinkit kažkas UNBAN anketa nu!!!!!!

  1. Deiwis_Enter
  2. Ainis_Wolfsz

   Ainis_Wolfsz

   hahahah dar palauksi *Myliu LMG.lt* neverk

 11. Slaptažodis

  tu gal juokauji ka! tavo tik iš 24 simboliu, o mano paprastas vidutinis iš 32 raidžių, 29 skaičių, abu kartu 61 simbolis arba toks ilgas, kuris sudaro 128 simbolius, niekas nenulaužtu, o tas tavo 24 čia nieko nereiškia...
 12. ČYTeris

  Čyterio pridavimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deiwis_Enter Čyterio Vardas_Pavardė žaidime: Augiz_Maklaudas Kaltinamojo veiksmai? [Ką darė, kaip čytino]: Greitas šaudymas su AWP + šaudymai kiaurai per objektus Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video] Ar šis asmuo buvo užblokuotas:Dar NE
 13. Serverio Rekordas - 800

  Pasiekėme rekordą net 800! Bet savaime kyla klausimas: Kodėl serverio limitas pakeistas iki 600??? Kokios problemos sprendžiamos? Kokie šių veiksmų tikslai?
 14. Čyteris Dead_Makais

  Čyterio pridavimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deiwis_Enter Čyterio Vardas_Pavardė žaidime: Dead_Makais Kaltinamojo veiksmai? [Ką darė, kaip čytini]: Važiavau į miestelius, atsitelino čytas i mano mašiną, išlipau, jis ją BOOM, ir pradėjo mane Fake-Kill'inti. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video] https://youtu.be/HZRe61edTZY Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Ne!
 15. #selfie nuotraukos konkursas

  Konkurso anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Deiwis_Enter 2. Jūsų asmenukė(-s): Originali Asmenukė! Modifikuota nuotrauka, kurioje pažymėti 5 išvardyti variantai komentaro apačioje, apie Chuck'ą Norris'ą! 3. Komentaras (nebūtina): 5 dalykai apie Čiaką Norisą (Shuck Norris), kokius privalo žinoti visi LMG'iečiai ir ne tik: • 1. Jam nekenkia absoliučiai NIEKAS: šausi - nenušausi. dauši - nenudauši, trenksi - nenutrenksi = jis yra NENUGALIMAS. • 2. Čiako priešai pamatę jį puola į AFK, kad išvengtu nelaimių ir negautu Perti nuo Čiako. • 3. Gerbėjai pamatę Čiaką Norisą puola daryti tai: 1>Įlysti į jo Selfie kadrą, 2>Jį išgelbėti nuo 1 punktu pažymėto žudiko, ir 3>Jei tai neįmanoma = žūti prie didžio žmogaus. • 4. Jis niekada nepalieka savo 4x4 ratais varomo 8 cilindrų V'formos variklio su TurboDiesel įpurškimo sistema bei nerūdyjančiu kėbulu savo žvėriuko (Mašinos, pastatytos prie durų). • 5. Ir galiausiai paskutinis variantas tai tas, kad be jo nebūtų įvykę/atsiradę pirmi 4 išvardyti variantai, nes jis Kas? O gi jis Čiakas'Norisas ({[Chuck Norris]}).
 16. Sukčiaus pridavimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deiwis_Enter Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Deivis_Savciukas Jūsų kaltinimai šiam žmogui: Apgaudinėjimai norint parduoti Biznį Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: Ar šis asmuo buvo užblokuotas:NE!
 17. Serverio Rekordas - 800

  Pastebėjote, kad serveryje nebe 800 o tik 600 max limitas gali bųti, tai kur dingo kitos 200 vietos? ! ! !
 18. Užduok klausimą Kukui!

  Vardas_Pavardė: Deiwis_Enter Klausimas: Kokio tikslo sieki atsakydamas į mūsų užduotus klausimus?
 19. Na tai ką šiuo metu veiki?

 20. [ Konkursas ] Laimek 10.000.000 LMG Valiutos

  Anketos Š ablonas: Jūsų Slapyvardis žaidime(Vardas_Pavarde): Deiwis_Enter Išsirinkti skaičiu nuo 1/69?: 69
 21. [Konkursas] Laimėk 25 milijonus (serverio valiutos)

  Anketa Jūsų V_P žaidime: Deiwis_Enter Jūsų išsirinktas skaičiukas: 71
 22. [IDĖJA] Praleistas AFK laikas

  Su /info būtū bloga įdėja, nes tik žaidėjas gali pažiųrėti savo /info lentelę, geriau bendrą AFK praleistą laiką per dieną rodytų per "TAB" paspaudus ant žaidėjo INFO lentelę, kurią galėtų pažiūrėti kiekvienas žaidėjas, taip pat ir VALDŽIOS patikrinti savo darbuotojų statusą.
 23. [ EVENTAS ] Įgarsinimo renginys

  ANKETA Lankytojams. Jūsų pačių V_P: Deiwis_Enter Už ką balsuojate ir KODĖL?: Už P'Pishius, nes originaliai pasakė frazę: And his name is John Cena!!!!!!!!
 24. 83563989406d5b6e16d680870ba61869632

  Sakau, kur man [ Adminas lll ] dingo... :) :) :) :)
×