Jump to content

Jack_Milborrow

Narys
 • Pranešimai

  43
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Idėja žiema

  Jūs turbūt nesuprantat apie ką kalba eina, čia tiems kurie rašo, kad įdėti yra lengva. Jūs bled įsivaizduojat kaip jį įmanoma įkelti į SA:MP serverį? Jūs turbūt neskiriate SA:MP nuo MTA, į kurio serverius galima kišti modus, kad visi juos matytų. Tie kurie matė sniegą kituose serveriuose, tai yra sumapintos vietos, padėti specialus plokšti objektai, aš 100% įsitikinęs, jog Edgaras to tikrai nedarys, tai užimtų begalę laiko, ir tam nebūtų prasmės, vistiek žaidimas atrodytų turbūt dar baisiau negu su snow modu. Dar klausimų yra?
 2. Įdėja dėl car pardavimo serveriui.

  Prieš, ta rida išvis turėtų turėt mažesnę vertę automobilių pardavimui, bent jau į car saloną, nes xujnia čia yra ir taip..
 3. Idėja žiema

  manau tai nera sunku igyvendinti? o tu zinai bent ka daryti reik, protinguoli? isirasys snow moda ir zais jei jiems reikia, o tokie lohai kurie nori sniego ir nemoka isirasyti modo tegu sedi tyliai
 4. [Suzukio idėja] Ridos kėlimas.

  Prieš, nahui kažką išsigalvot. Išvarykit į ls ar į sf ir kelkite tada ten, aplink visą mapą važinėkit, čia dabar ale tipo pamygs w ir varys visą laiką keldami ridą, nu ką galiu pasakyti graudūs su tuo ridos kėlimu.
 5. Idėja - Nepabaigti darbai.

  ryanair stovi nuo pat serverio starto galima sakyt, taip pat ir elektronika nihuja nejuda, nieka cia nieks nedarys
 6. Serverio Atnaujinimai 1.7.85

  FastAndFurious klubas sms žinutėmis LMG.15 - 7x LMG.1 - 1x Intoxicated klubas sms žinutėmis LMG.15 - 10x LMG.8 - 1x GG, klubai galioja 30d., jų pratęsimas 30-čiai dienų 5000 taškų.
 7. Sa Mp 000

  symiora <3
 8. Serverio Atnaujinimai 1.7.8

  PA GA LIAU
 9. Sa Mp 003

  32 bit nusistatyk
×