Jump to content

Thug_Life

Narys
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Thug_Life

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1997.02.18

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Ukmergė

Paskutiniai lankytojai

1.132 profilio peržiūros
 1. Turit serve gėju :DD http://trl.lt/di-XUP41H.png

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Denis_Blask
  3. Thug_Life

   Thug_Life

   Jei tu tokius pripažįsti gal pats esi gėjukštis? :D. Teisybė akis drąsko ką? :D Teisybė sakau tai nemanau, kad kažką čia įžeidinėjų, Jei toks yra tai matai, kad visiems prisipažįstą :D. Tai ko čia slėpti jam? :D

  4. Thug_Life

   Thug_Life

   Likimo draugas matyt tu būsi :DD

 2. 1. Jūsų slapyvardis: Good_Force 2. Papasakokite, kokia veikla vaizduojama nuotraukoje (-ose): Iš grobimo judėjom. 3. Nuotrauka (-os): 4. Komentarai (nebūtina): Seni laikai.
 3. Padariau tvarka prasileidau įsp this is lmg life :D

 4. Aivaras busted :D fsio vienu bus mažiau :D

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  10 daugiau
  2. Ausrius_Rapala
  3. Thug_Life

   Thug_Life

   Vergas buvai mano tik gaujas ir mokėjai grobti. Suknisai visa reikala donore tu donore.

  4. Thug_Life

   Thug_Life

   Kiek tu laiku pavas buvai vapše, kad čia knisi man prota? Džiaukis, kad daviau pavu pasidžiaugti vaike tu. Iš Suzukio norėjai drk pirkti donore tur.

 5. Geriau 1 būtų gaujų prž ir viskas, o dabar tą pati paleva :DD

 6. Tuti Fruti blogas :)

  Priminiai su savo blogu senus gerus laikus, kaip visi vaikai būdavo lauke ir žaisdavo tai žaidimus. Mes tai tukutuku, aukšta žemė ir panašiai žaisdavom. Slepyngaudės ir panašiai. Vaikystė tada tiesiog nebuvo sugadinta, o dabar tai viskas labai pasikeitė, kaip pažiūrėjus nebėra tiem žmonėm taip linkma. Blogas labai patiko. Sėkmės kurti toliau bendravardi . 2000 vaikai daug ką prarado. Zeletonai visokie ten tai klasika budavo. Seni geri laikai, kaip norėčiau nors 1 valandai į senus gerus laikus patekti.
 7. Konkurso anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Thug_Life 2. Komentaras (nebūtina): Rconas neproblema. . Iš lemege virš 200 e ez gg . Rcona su čytais nusiemi ir toliau grąjini . Bus vėl Henre :DD. Nors ta kartą turėjo Marko paimti, bet čia juk LMG nesistengi ir vis tiek paimi auksinį žaidėja visiems p* yr ką ten jis daro ar stengies ar ne. Svarbu kokia lempa užmęsti ir paimsi . Čia Duffas 2011 metais . Ale rimtas su keturke . Niekas jo nepavys gi :DD Foto paimta iš: Googlės .
 8. http://www.lmg.lt/forumas/topic/484340-unban-paulius-pishius-admin-jack-dee/ Su rageliu fotkina :DD. Mano acc turi ir vierchu primeta :DDd
  1. Erikas_Neziniukas
  2. Thug_Life

   Thug_Life

   Belekaip :D. Gerai, kad neatblokuoja :DD. Pirks vėl unban už savo eurus :DDD

×