Jump to content

Invisible_Lukas_

Narys
 • Pranešimai

  76
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Invisible_Lukas_

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2000.06.26

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Invisible_Lukas Nusikaltusio žaidėjo Vardas_Pavardė : Eddy_Span Kaip šis žaidėjas nusikalto ( sukčiavo / čytino / ... ) : prašė pagalbos, kad padėčiau, paskui turėjom nulėkti į sutartą vietą ir jis mane padarė /pzu sako mane nužudė sutik tele. o jis buvo pasiules sėklą už 26 milus. Įrodymai ( Nuotraukos / Video medžiaga ) :
 2. Ideja

  mano manymu reikėtu dar vienos naujos vilos ir viskas, bet idėja tame jog reikia permapinti tą didesnę vilą kur priklauso Mantas_Electro
 3. Serverio Atnaujinimai 1.7.95

  geri atnaujinimai, galetum dazniau juos daryti
 4. Ideja

  [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Invisible_Lukas 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : permapinti vilą su vartais, ta antroji didesnė vilą, kodėl??? pastebėjau, kad ten pilna klaidų ir nereikalingų obijektų, viskas nelygiai, hata atrodo siaubingai ir kaip už ją galima mekėti 420m ten pilna klaidų, ir ji negražiai atrodo, taipat ten lagina... šiaip dar galėtumėt įdėti ir trečiąją vilą su vartais ir t.t. 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : susitvarkytu negraži veikla, lago toj vietoj.
 5. Nuo ko priklauso FRAPS kokybė???

  1. Jonis_Marerro

   Jonis_Marerro

   atrodo nuo versijos..

  2. Invisible_Lukas_

   Invisible_Lukas_

   iš pradžių vislakaik filmavo man ant 720, nesenai pradėjo filmuoti ant 480, bet man to pakako ir svarbu nes nebuvo lago, o dbr jau vos 360 kokybė, ngl ka daryti, bet fps buvo mano 7 kai nufilmavau video su 360 kokybę

 6. Ideja dėl Jail.

  1.Jūsų Vardas_Pavardė: Invisible_Lukas 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : sumapinkit naują jailą, nes žaidėjai daug laiko praleidžia jaile ir neturi ka veikti. taipat pastebėjau daug mapp klaidų. Padarytumėt valgyklą, kurioje žaidėjai galės pirkti valgyti, kad gautu HP. Sporto salę. kažka įdomesnio ir be klaidų. 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : Žaidėjams nebus taip nuobodu jaile, taipat tai būtu tikroviškiau palyginus su tikrai jailais. Patiko įdėja??? spausk PATINKA!!!
 7. Juokingiausio SA:MP skin'o kunkursas.

  *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Invisible_Lukas *Jūsų pasirinkto Skin ID: 1 *Skin veido nuotrauka:
 8. Serverio Atnaujinimai 1.7.94

  opa, pagaliau geri atnaujinimai!!! daryk dažniau tokius gerus atnaujinimus, ypač su naujai mapp darbais
×