Jump to content

Edga_Vodke

Narys
 • Pranešimai

  63
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Edga_Vodke

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 1999.02.13

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Klaipėda
 1. Rokas_Kingstonas turi laiko ateik į TEAMSPEAK!

 2. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Edga_Vodke 2. Giriamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: S.W.A.T firmą/Ryan_Collins 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą pavaduotojo veikla?: Jis yra visada padedantys, visada atsako į tavo klausimus/neignoruoją, nebent tai būtu skype, nes supraskim reikalai/darbas, aktyvus, moka bendrauti su žmonėm greitai išmoksta komandas savo pareiguose bei pasekmes.
 3. Įdėja /bend

  Idėja gal visai ir nieko, nu bet supraskim logiškai tai, kad užsiknysimas Edga_K ir šiaip foruma nueini randi save ir pamatai viska, taigi ne Akmens metais gyvenam aš sakau prieš.
 4. Idėja MP3/RADIJAI.

  Š i radijos stotis tikrai yra populiari ir yra įdomu ją klausytis neleidžia belekokio mėšlo per eteri. Aš už
 5. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Edga_Vodke 2. Giriamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: Fūristai/Eimantas_Ghost 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą pavaduotojo veikla?: Jis yra nusipelnes šito posto jis turi daug patirties šioje firmoję , linkiu jam kuo daugiau prabūti Pavaduotojų fūristų firmoję ir nenuvilti Rey_More, nes jis nėra kantrus.
 6. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Edga_Vodke 2. Giriamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: Fūristai/Rey_More 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą pavaduotojo veikla?: Jis yra aktyvus čiūvas, visada padeda kai reikia pagalbos , stengiasi dėl savo darbuotojų būti ko aktyvesniam, kad nereikėtu arti vien jo Pagalbininkai/Pavaduotojam. Yra išties patyres šiuose pareiguose.
 7. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Edga_Vodke 2. Giriamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: Street_Bmx, PD. 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą pavaduotojo veikla?: Jis yra aktyvus visada patikimas nepalieka bėdoje, stengiasi labai dėl savo darbuotojų, gerbiantys žmonės.
 8. Sveiki visi, White iš kur pats esi?

  1. White_Orange

   White_Orange

   teamspeak vėliavėlė kalba už mane.

  2. Eimantas_Zero

   Eimantas_Zero

   Orange uš ka mane y stulpa prirašiai ? numesk yrodymus

 9. Idėja fūristų firmai.

  Įdėja išties vertą dėmėsio, tad sakyčiau už. Daugiau krovinių pagerins fūristų darbą.
 10. Sveiki visi, gal žinote kokios šiandien atrankos į kokius darbus? :|

 11. Kingstonai, parašiau paaiškinimą atbanink manę.

  1. Rokas_Kingstonas

   Rokas_Kingstonas

   Atbaninsiu truputi vėliau, arba pabandyk susisiekt su Keza

  2. Edga_Vodke

   Edga_Vodke

   Okey, supratau, meginsiu susisiekti su Kezą.

 12. Kingstonai, parašiau paaiškinimą atbanink

×