Jump to content

Aivariux_Original

Narys
 • Pranešimai

  1.040
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Aivariux_Original paskutinį kartą laimėjo Liepa 24 2017

Aivariux_Original turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Aivariux_Original

 • Rangas
  Admirolas

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

14.923 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aivariux_Original2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karolis_Ganjababy3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Event/atrankos trugdymas (btw šaudžiau į gaudomus fūristus, valdžios neliečiau )4. Įrodymai: https://imgur.com/a/qN2gKpg
 2. Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesos

  Pagaliau atėjo laikas, kuomet vienas žmogus nepabūgo pažvelgti tiesai į akis ir iškloti ją tiesiai šviesiai. Noriu paspausti Ryan'ui dešinę ranką ne tik už gerai atliktas pareigas, teisų požiūrį į žaidėjus, tačiau ir tarus žodį apie komandą. Norėčiau prisidėti prie Augis_Dash ir aš, tikrai Augi, nustok ginti tą Erla_Hujn kuomet žaidėjas čytina ir aiškiai tai matos, bet draugą gi reikia apgint, o ne paties garbę Šaunuols Ryan!
 3. Dabar tarsiu žodį aš, nes turiu pilną teisę ginti savo firmos valdžios atstovą- Paulius_Gedrimas. Visų pirmą, tai pradėsiu nuo to Delete, kad esi naglas žmogus. Tokio naglo žmogaus man dar neteko sutikti, tu stumi ant mūsų ( kalbu apie visą firmą, valdžią, darbuotojus ir t.t). Maniau, kad esi suaugęs žmogus, bet pasirodo už laido sėdi visiškas vaikas, kuris žliumbia ir bėga apsiverkęs ir snargliais apsitaškęs mamytei skųstis, nes negavo pavaduotojo, visų pirmą tai tu džiaukis, kad išvis ką nors gavai pas mane, nes išvis nieko neturėjai gauti ir būti išmestas iš firmos. Kiekvieną dieną mane pokinai: „ /uzdetipav laukiu“ arba „ kada /uzdetipav“. Iš vis, kuom save laikai ir kas manai tu esi? Pasaulio bamba? Manai, kad stūmdamas už akių apie mus, mes sedėsim ramybėje? Neeee, popačka, pirma, tai suauk ir nebenardyk, nes visi žino, kad esi žiaurus naras. Buvai išmestas iš firmos, nes negerbei, nei valdžios, nei darbuotojų, šmeižei mus ir nieko gero nepadarei. Dabar garantuoju, kad bėgai savo „draugeliams“, kurių tu kažin ar išvis čia turi, skųstis, kokia radijos firma yra žlugus, tai nusileisk ant žemės ,bachūrėli, ir susimąstyk, nes graudus esi tu, o ne mes. BTW, Danilos pėdom seki, kaip matau Gl tau
 4. Danila

  Aš jaučiu, kad jo galvą šūlėj į klozetą skandina, tai jis grįžęs namo per sampą išsilieja
 5. Danila

  @Danila_Adidas tavo klyčka serve jau aiški :DDDDDD Mldc Elena, pagaliau kažkas sugebėjo visą tiesą parodyt
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Aivariux_Original2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Atsijungiau, kai buvau surakintas, bet man pranešė, kad man afk bugas ir kai padariau rr, atsiradau jaile...3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: -4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 7. Širdingai dėkui už pagyrimą Nesitikėjau, kad kas nors man parašys kada nors pagyrimą, bet pasirodo klydau
 8. Idėja- /pzu komandai (Administracijai)

  Už šia idėją aš už ,bet galėčiau dar šiek tiek pridėti . Panaudojus /pzu komandą ant žaidėjo ,kad rodytu greiti , privilegijas ,mašinos būkle ,žaidėjo XP kiekį ir galiausiai ,kad darant /pzu leistu naudoti šias komandas : /freeze , /unfreeze , /heal ir t.t.
 9. Cyteris Ovis_Diesel

  Žaidėjas irašytas į čyterių sąrašą.
 10. Čyteris Edvinas_Skream.

  Nežinau dėl ko, tačiau man šio video nekrauna, prašome įkelti išnaujo.
 11. Sukcius Diablo_Kipras

  Akivaizdu jog čia yra jūsų paties klaida, prašome kitą kart pasitikrinti, kad žmogus nėra užėmęs jokių direktoriaus pavaduotojaus postų žaidime. Atidžiau kitą kart.
 12. Sukč�ius John_Colinsss

  Žaidėjas jau yra sukčių sąraše
 13. Sukč�ius Ugnius_Freeze

  Atmesta. Unjail yra girežtai draudžiama pirkti už betkokius pinigus.
 14. Sukč�ius Jackie_Spire

  Žaidėjas irašytas į sukčių sąrašą.
×