Jump to content

Ekos_Focus

Narys
 • Pranešimai

  132
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Ekos_Focus

 • Rangas
  Slash Paradise!
 • Gimtadienis 1998.07.16

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas
 1. [IDĖJA] Krepšinis.

  Tai sakau, patiems nereikia nieko kurti, yra internete pilna tų scriptų, tik reikia ten juos sulietuvinti ar net yra lietuviškų, atsimenu buvau viename lietuviškame krepšinio serveryje ir permappinti reikia truputi ir viskas.
 2. [IDĖJA] Krepšinis.

  1.Jūsų Vardas_Pavardė: Ekos_Focus 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Krepšinis serveryje. (Į reklamas nežiekit, nes vistiek tokio projekto nebėra) 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : Kalėjime nėra veiklos, tik boxo ringas ir viskas.., tai siūlyčiau padaryti ten kur yra krepšinis, padaryti krepšinio sistema, jog galėtų mėtytis žaidėjai, padaryti ten kur bokso kriaušės bokso ringus, o ten kur dabar stovi bokso ringai padaryti krepšinio aikštes manau tikrai būtų žaidėjams įdomu pažaisti jį. Jei dar būtų galima padaryti, jog su komandom pavyzdžiui reikėtų užsiregistruoti (nueini ant pickup, pasirenki komandą RED ar BLUE, ar 1, 2) tai būtų labai gerai, nes nebūtų žaidėjų sumaišties, žaidimas vyktų 5x5 ar 4x4 režimu, čia jau kaip padarytumėte.. manau internete pilna tų krepšinio scriptų, tik reikia juos sulietuvinti, arba net bus lietuviški ir tiesiog pamappinti, poto įdėti į serverį. Arba pačiame serveryje, miesteliuose būtų pastatyta kokia sporto arena pvž. Žalgirio arena ar Siemens arena (nėra svarbu), ten būtų sporto salės, bokso ringai, krepšinio salė ir viskas kita.. manau tikrai bus įdomu.
 3. [IDEJA] IP rodymas.

  Rodo laiką ir datą vos prisijungus į serverį, GUI lentelėje.
 4. apgavikas Edga_Keza

  Vienareikšmiškai - tave apgavo. Rašyk vartotojo susigražinimo anketą. http://www.lmg.lt/forumas/index.php/topic/29711-vartotojo-susigra%C5%BEinimo-anketa/#entry371557
 5. Ideja [Manau Gera]

  Trinti pranešimą - užlagino internetas. (atsiprašau)
 6. Ideja [Manau Gera]

  Nu tokia šiaip sau, nemanau jog darys. Visapusiškai aš - už.
 7. Ideja

  Prieš, jei turėsime mašinų kiek norime, tai serveryje darysis chaosas, dar daugiau lago atsiras.
 8. Serverio Atnaujinimai 1.7.94

  Neblogi atnaujinimai, beto labai gerai dėl teisių, naujokams nereikės varginančios pagalbos
 9. Serverio Atnaujinimai 1.7.88

  Š aunuolis, geri atnaujinimai! Taip ir toliau!
 10. Įdėja Kalėjimui. [1]

  Nekopink nuo kito serverio vyriško skin, darykit kita, bet ne šita. Sulauksim daug šmeižto, kad kopinam kažką ir t.t. SIŪLAU, KAD JAILE PADARYTŲ DM ZONĄ GERIAU NEI KOKIAS BULIŲ KAUTYNĖS.
 11. [IDĖJA] Kalėjimo Prižiūrėtojai

  Už! Nors bus kalėjime ką veikti.
 12. [Suzukio idėja] Ridos kėlimas.

  Prieš, sakyčiau firmomis, nes Direktoriai gali fondą kaip sakant "pratuštinti", na jie gaus didesnę sumą ne iš darbo, o + gaus dar iš to dalyko kur visi atvažiuoja rida kelt, tai irgi nesamonė. O Už, kad tokia vietelę padarytų.
 13. Idėja žiema

  Prieš. Kaip tyk daug lago atsiras.
 14. Serverio Atnaujinimai 1.7.87

  Labai gerai, kad su klubais ir mldc, kad greit atnaujinimą padarei.
×