Kestis_Soorakas

Narys
 • Pranešimai

  446
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Kestis_Soorakas

 • Rangas
  ~Gatvės gimnastas~
 • Gimtadienis 1997.04.29

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Alytus

Paskutiniai lankytojai

1.503 profilio peržiūros
 1. Vardas_Pavardė - Kestis_Soorak Pažaista 1h žaidime - Pagydyta 10 žaidėjų (ne grobime) - Pasiūlyta šarvų 10 žaidėjų (ne grobime) - Pakelta ant Ambulance 100 ridos - Priimti 4 iškvietimai (nebūtina) - Ar buvo sunku ? - Asmeniškai man taip tikrai reikėjo pastangų, kadangi 12 valandų atidirbęs, grįžus iš darbo vietoj to jog pailsėčiau teko įvygdyti štai šiuos dalykus, tad darbo dienomis tikrai vargsiu.
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kestis_Soorak 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Curb_Stomps 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. Gerbiamas Max_Tosha mane užblokavo už tai jog parašiau į /' "aš čytas", šis asmuo padarė tą patį. Gerbiamas Max_Tosha sakė, jog tai yra realus gyvenimas ir už tai jog taip pasakiau buvau užblokuotas, šis asmuo irgi taip pasakė, todėl jį užblokavau už prisipažinimą, juk tai realus gyvenimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Tai kodėl pradžioje buvo toks mini teleportas? Pagal šešėlius aiškiai matosi jog padarei mini teleportą. O mašiną galėjai ir po bano atsiteleportuoti greit. Niekada nesiskundžiau serverio trigdžiais ir panašiai, tad pas mane problemų tikrai nėra.
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kestis_Soorak 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Suddenly_Death 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga: Pačioje pradžioje jau matosi jo mini teleportas, tuomet nusiteleportavo toliau. Prieš visų žmonių išnešimą, štai jis nedarė, nei vieno veiksmo tik žmonės išnešė ir ant tų mili sekundžių pradėjo judėti, darome išvada jog jis parašė tą komandą jog juos išnešti ir paspaudęs ENTER iškart pradėjo judėti. Again tik jis sustojo kažką parašė ir vėl jie buvo visi išnešti, tai pagrįsta jog tikrai jis juos ir išneša.
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kestis_Soorak2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Remigijus_Salamkins3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kestis_Soorak2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Maca_General3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kestis_Soorak2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rytis_Sapkus3. Peikimo priežastis: free mute 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kestis_Soorak2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Luis_Setup3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kestis_Soorak2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Andrius_Smegenis3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kestis_Soorak2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Mantelis_Neas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kestis_Soorak2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rks_Rokas3. Peikimo priežastis: Šaudymas su ADMIN gun į saugią zoną.4. Vaizdinė medžiaga:
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kestis_Soorak2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Ltu_Asvaltas3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Išsikviečiau jog pagydytų, jis mane atvažiavęs visų pirmą partrenkė ir taip nuėmė armoro, bei kaip pasakiau "Ačiū" jis mane įžeidė.4. Įrodymai:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kestis_Soorak2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Karka_Barkanxxx3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 14. Kažkada vistiek jūs išnyksit su savo tuo skundimusi dėl nesąmoningų dalykų. Tegul skundžiasi tas asmuo kurį aš iškikinau, o ne tu visiškai nematydamas situacijos rašai papeikimą. Tiesiog freepostini ir administratorių prižiūrėtojui duodi papildomo darbo... Apgailėtina.