Jump to content

Nojus_Extazy

Narys
 • Pranešimai

  149
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Nojus_Extazy

  •  
  • PASKUTINIS APSILANKYMAS

   Balandis 5
  Spoiler

  KUR TU 

 1. Nu zdrv geras streikas čia vyksta 113 on not bad ;) 

  1. Lauris_Hudd

   Lauris_Hudd

   200 streikauja jau kurį laika, kas negerai?

 2. čyteris Dovis_Fukis

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Nojus_Extazy 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti)3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): http://samp.lmg.lt/zaidejas/Dovis_Fukis4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: nes žmogelis čytinina naudoja neleistinas programas 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 3. Unabn Nerka_Lol (Admin Nojus_Extazy)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Extazy 2. Per klaidą užblokuoto žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nerka_Lol 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Užblokavimo aplinkybės: Čytinimas (turėjo būti apgaudinėjimai gailiuosi užblokaves ne taip 5. Nusižengusio žaidėjo įrodymai (ką norėjote užblokuoti): https://imgur.com/a/3mFfIJx 6. Įrodymai, kaip užblokavote nekaltą žaidėją:
 4. Unban Nerka_Lol Admin Nojus_Extazy

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nerka_Lol 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Extazy 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas (turėjo būti apgaudinėjimai https://imgur.com/a/3mFfIJx) 4. Įrodymai:
 5. Unjail Cleme_Team

  Sakyčiau galejai atgal paduot fura ir išriestai laisvai NO ATMAZ SW IR DW DUŠMANS
 6. Čyteris Ignas_Weed

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Nojus_Extazy2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Weed 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Cytino žmogus per gw 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Extazy2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Suzuki_Ninja 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas Serveriui ( free ban ) ..... 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/3aAXJVO
 8. Serverio Atnaujinimai 1.8.10

  Edgarai manau daug kam patiktų padaryk Teisėsaugai pikup'a kalėjime kad greičiau išeit iš jailo ir nereiktų admin prašyt unjail
 9. PARDUODU REPUS KAM REIK PM ;) PER VALANDA GALIU APIE 100

  1. Gekyume_Onfroy

   Gekyume_Onfroy

   jei kam reiks tai kreipkites pas mane. uz 200k zaidime 500repu per valanda is skirtingu ip

  2. Lauriss_Samper

   Lauriss_Samper

   @Pijus_Esscort sitas patikimas bahuras sake kazkada alum pavaisins

 10. @Edga_Kesa tvarkyk serva bl iseini pzu ir gauni kick tai zjbs isoki is masinos gauni kick nu *Myliu LMG.lt*... 

  1. Tadys_Kent

   Tadys_Kent

   Nenorek kad iskart viskas butu tobula, turim dziaugtis jog kazkas juda i preiky ;)

  2. Nojus_Extazy

   Nojus_Extazy

   jau sutvarke ;) 

 11. Unban Nojusas_Ltu (ADMIN: Nojus_Extazy)

  WTF... :DD EIK TU I PAVESI PAMIEGOT .... FAKE
 12. Unban Nojusas_Ltu (ADMIN: Nojus_Extazy)

  NEBEPJAUK GRYBO KIEK GALIMA VISI APIE TAVE TURI NUSISKUNDIMU MAZIAU VAIDYK IR RAKINK IR METYK I VANDENI BUNI AFK RAMIAI IR TAI ISVEZA I MISKUS P.S KALBEJAU SU KITAIS IR KLAUSIAU KAZIN SODINS ?
 13. KA JUS CIA VAIKAI ZAIDZIAT SU TOKIOMIS NESAMONEMIS BET KAS GALEJO SUKURT TA SUKNISTA WEBA IR NUO LMG WEB VISKA PADARYT TAI KAS CIA NO PROBLEMOS??:DD MAZIAU PAVYDO KAD JI I PAVUS PAEME GALEJAU KAD IR TUOS IRODYUS KEIST KAD DAR PABLOGINT SITUACIJA NET JIS NEZAIDZIA TAM PROJEKTE VAIKAI JUS BLT
 14. Nu ka per visa Praktika Pirma kart patiko furistu!

×