Jump to content

Greg_Slokittik

Narys
 • Pranešimai

  12.853
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  30

Greg_Slokittik paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 30

Greg_Slokittik turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Greg_Slokittik

 • Rangas
  Laimingas žmogus

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

54.123 profilio peržiūros
 1. Darbų parašai // e'h

  paprasta, gražu, tik kiek tuščia. spindi Adomaitis, džiugu talpindamas darbus į nuotraukų skiltį sukurk dar sąrašą V_P, kurių tau nuomonė nerūpi. amžius ir klasė visiškai nieko neįtakoja norint kritikuoti. na, o tu akivaizdžiai nemoki priimti, nes ta mano kritika/nuomonė pagrįsta, juk iš oro neatsiranda. sėkmės kūryboj .)
 2. COLORADO SHOP

  jei dar reikia darbų - užsisakom iš naujo, padarysiu Taip pat tikriausiai ne tik aš, bet ir Jūs pastebėjote @Marius_Benz progresą. Tuo džiaugiuosi ir skatinu užsisakinėti darbus masiškai, kad Marius juo galėtų atlikti ir progresuoti photoshope
 3. Atėjau pasveikinti Atsiblokavimo prižiūrėtoją, palinkėsiu kantrybės :)
  http://i.talpix.lt/0e31v.png

 4. [APKLAUSA] Kas šiuo metu yra vertas DP jūsų nuomone?

  O jei tu iš Šiaulių (pavyzdys), tu jau automatiškai Šiaulių vierchas? p.s o taip tai ačiū, mažuti, kad taip mane garbini Jeigu V_P nepasakot, neūžauga tada Jūs 20 arba virš, bet suvokimas prastas. galbūt dėl to tokio amžiaus dar vis ir esi čia? (nenusimink, dauguma tokių metų taip pat neturi jo) Pirmiausiai reikėtų padėkoti @Inferno_Player už profesionalų ir kokybišką darbą, kuriame akivaizdžiai žibėjo tvarka ir progresas. Dėkoju ir šlovinu Jus Ačiū, kurie paminėjot, bet mano siekiai kiek kitokie. Balsą atiduodu @Barry_Church, nes anksčiau tikrindavo papeikimus už DP, o ir taip labai produktyvus būtų LMG komandai. Kitą balsą atiduodu @Gustis_Gustisss , darbštus ir aktyvus, daug idėjų turintis, kurios suteiktų įdomesnę firmos rutiną direktoriams ir žaidėjams.
 5. COLORADO SHOP

  atsiskaitom (ačiū, labai patogu buvo įklijuoti tekstą ir suprasti, ko tu nori = ) ) atsiskaitom
 6. tvarka, profesionalumas

  *pacituok
 7. Greg vs Inferno. (narus reik pamušt)

  tau inferno xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD * Kažin kas toliau neria Duff ar Greg? Man atrodo abu vienas kitam už rankų laikydami stengiasi kuo gyliau nunerti.
 8. Fisheris LOVE Greg.png

  ?.?
 9. tvarka, profesionalumas

  ačiū, kad pateisini mano žodžius: „kvailiui nerūpi išmintis“ siūlai neiti į pamokas? p.s matau, kad nelankei dalykus, kuriuos mokinamės mokykloje, dažniausiai reikia pritaikyti gyvenime (na, žinoma, jei ką nors išmokai).
 10. tvarka, profesionalumas

  pataisysiu tave, seni *Jūs tik su karūnom komentarus rašot, bet patys neinat į tas pareigas už DPP pabūti ar dar kažką. Eikit va Fanta gali drąsiai rasti laisva vietą ir rodykit kaip reikia būti DPP nereikės tada verkti kokie visi prasti čia už DP. neaiškink, čia mano nuotrauka @Duff_Berr reikškis, eigoj pamatysi, kad „kvailiui nerūpi išmintis“
 11. Nubaudė Jus :)

 12. tvarka, profesionalumas

  Duosim Greg kur 14 metu vaikui su karūna sėdi prie kompo tikrai bus geriau nei Inferno. Arba bent paskirksim DPP parodys kaip reikia būti pareigose.
 13. LMG komanda

 14. Inferno VS Greg

  p • x pas mane skaudesnis
 15. Baikerių direktoriaus rinkimų apžvalga.

  @Inferno_Player kreditus už gfx ir pataisyk, nes šitas finally http://i.talpix.lt/1MEUK.png sveikinu, sėkmės direktoriavime
×