Jump to content

Tomass_Adidass

FastAndFurious Klubo Direktorius
 • Pranešimai

  492
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Tomass_Adidass paskutinį kartą laimėjo Liepa 29 2014

Tomass_Adidass turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Tomass_Adidass

 • Rangas
  ✵ Fast & Furious ✵

Serverio Informacija

 • Patirtis
  860k xp
 • Pinigai
  Pilna
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Fast & Furious
 • Tr. Priemonė
  Bmw X5

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.929 profilio peržiūros
 1. Gaujų kvietimas į GangWar ir Brawl kovas.

  Siulau geresni varianta,tegul GangWar stebi GAUJU PRIZIURETOJAS
 2. Gaujų kvietimas į GangWar ir Brawl kovas.

  Anketa norint pakviesti į GangWar ar Brawl kovą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tomass_Adidass 2. Jūsų atstovaujama gauja : Fast & Furious klubas 3. Ką kviečiate į kovą? : Santa Rosalia Murdaz 4. Kovos tipas : GangWar uz car 5x5 5. Iš ko vyks kova? : 10Mln ir Garbe. 6. Kur vyks Jūsų kova? : LS PD 7. Papildomai : Sumetam GangWara normaliai,be jokiu nesamoniu.Laimi tik viena komanda.
 3. Peikiu FAF klubo Direktoriu: Tomass_Adidass

  Sveikas, Tu man dabar paaiskink kaip imanoma ismest zaideja is klubo kai jis buvo bane ? Tiesiog kai jis atsiblokavo nespejau ji ismest is klubo.
 4. Peikiu FAF direktorių,pavaduotojus

  Sveikas, su GP ir DP jau susneketa, klube Redsnowas gali buti,tiesiog reikia susimoketi .
 5. [LMG.LT] Fast And Furious

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomass_Adidass2. Ar vaizdo įrašas yra Jūsų?: Taip 3. Apie ką yra Jūsų sukurtas vaizdo įrašas?: Apie Fast And Furious kluba 4. Vaizdo įrašas:
 6. Santa Rosalia Murdaz

  Sekmės su gangu , tau jos prireiks Vis daugiau ir daugiau gauju
 7. Jau violetinis, sveikinu xdd

 8. Peikiu FAF Pav. Danila_Adidas

  Štai yrodimai , kad pavaduotojas buvo paskirtas 2018-02-25 tai yra nuo šiendien. Manau pavaduotojas neturėtu buti baudžiamas.
 9. Anketos šablonas norint pateikti pretenziją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomass_Adidass 2. Jūsų atstovaujama firma bei pareigos:Fast & Furious klubas 3. Kuriai firmai teikiate pretenzijas? (Pažymėkite valdžios atstovus su @): Surenos X3 3. Nusižengusio asmens @Vardas_Pavardė: @Saras_Gurry @Danillo_Quentuella 4. Koks pažeidimas buvo įvykdytas?: /get 6 kartus [12mln] 5. Pažeidimo įrodymai:
 10. Peikiu Tomass_Adidass [FAF drk]

  As tik vieno nesupratau, kodel man uzblokavimo anketoj nedave pasireikst? Pralaimejot Brawla tai dabar jau pradedat papeikimais kariaut, ar cia yra jusu tas realus karas? krc baisu...
 11. Sveikas,uzdek Fast & Furious ranga forume,esu pasiemes kluba.

 12. Fast & Furious - Vieną iš nusikalstamų grupuočių, kurios tikslas yra, renkti nelegales veiklas,tokias kaip : Grobimai,okupacija,susišaudymai.Žudyti žmones, bei keltį maištą miesteliję ir už jo ribų.Pagrindinis dalykas yra skausmas teisėsaugos galvoje. Fast & Furious / Komandos NUM 4 - Atidaro bazės vartus /k Klubo racija Reikalavimai norint patekti i Fast & Furious kluba Mokėti bendras grobimo taisykles. Turėti TeamSpeak programą ir mokėti ja naudotis. Būtu aktyviam žaidime ir teamspeak'e. Turėti 10.000 XP žaidime. Mokėti šaudyti, pusti žole. Fast & Furious / Apranga Taisykles kurių privalote laikytis Klausyti valdžios įsakymų. Buti Teamspeak'e per veiksmą. Galimas išmetimas Gerbti kolegas, jų neįžeidinėti, netrugdyti dirbti. Nevogti kolegų mašinų. Per racija, Teamspeak'a nerėkauti, nesikeikti, nespaminti. Vartus atidaro, uždaro TIK vairuotojas. Pirmas vairuotojas atidaro, paskutinis uždaro. Per teamspeak'a neprivaloma kalbėti, jeigu sugedes Mic. Baigus darbą - susprogdinti darbinį transportą. Nedalyvavimas rengiamose veiklose .t.y GROBIME/TRENIRUOTĖSE ISMETIMAS. Laikytis šių visų taisyklių. Fast & Furious / baze Fast & Furious / Transportas Fast & Furious / Valdžia Direktorius - Tomass_Adidass Pavaduotojas - Ainaras_Lietuvaaaaa Pavaduotojas - Pavaduotojas -
 13. Sveikas uždėk FAF direktorių ranga

 14. -Lapinai-

  Tomass_Adidass gimęs 1978 metais Meksikoje. Gyvenimas buvo išties puikus kadangi tėvas buvo vietos kartelio narkobaronas. Jis vertėsi ginklų bei narkotikų prekyba. Prieš John’o 14-ąjį gimtadienį buvo nužudytas jo tėvas, dėl to jis turėjo persikraustyti pas motiną į JAV, Bostona. Ten viskas buvo atvirkščiai. Gyvenimas vargingas, motina pijokė, dažnai keldavo ranką prieš John’ą… Kai John suėjo 15 metų jis su vietiniais vandalais pradėjo vogti automobilius, pardavinėti vogtas iš motinos cigaretes. Laikui bėgant jį pradėjo persekioti policininkai ir nevisi buvo teisingi. Kai John‘ui suėjo 18 metų jo motiną nužudė korumpuotas policininkas, tad jam teko sprukti į Los Santos, ten įsidarbino į tolimųjų reisų vairuotojus. Po kelerių metų jis subūrė naująją Lapinu gauja ir pradėjo vystyti nusikalstamą veiką mieste. Ainaras_Lietuvaaaaa gimė Los Santos mieste Jo tėvai buvo pavyzdingi miesto gyventojai. Tėvas įtaknigas verslininkas , o motina namų šeimininkė. Tėvai puikiai auklėjo savo sūnų, kol netikėtai į miestą atsikraustė John_Smith ir nesusibendravo su Jery. Kuo toliau jie bendravo tuo labiau tėvai riejosi su sūnumi , nes jis keitėsi į blogąją pusę. Pradėjo vogti , chuliganauti ar net žudyti žmones. Tėvai tvardėsi ir bandė aiškinti sūnui , kad taip negerai kol galiausiai jis pakėlė ranką prieš tėvus. Nuo to laiko jis gyveno gatvėje su savo atvykėliu John Smith. Redsnow_Drift gyveno San Fierro mieste Tėvas labai sirgo tad jis negalėjo niekur dirbti, o motina mirė kai jam buvo 3 metai. Todėl Jeffr'iuj teko vogti, jog pramaitint šeimą. Už tai jis nekartą buvo teisiams ir turėjo daugybe skolų kurias reikėjo gražint žmonėm iš kurių vogė. Neturėdamas kitos išeities jis nuėjo pas gaują. Ten jam teko daryt juodus darbelius, bet pagrinde jis pardavinėdavo narkotikus. Jam išpradžių neblogai sekės, už tai gaudavo nemažai pinigų. Kartą pas jį atėjo jo geriausias vaikystės draugas Jery ir pasiūlė dėtis prie jų gaujos. Los Santos Tai didžiausias San Andreas valstijos miestas. Los Santos miestas įsikūręs pietinėje San Andreas dalyje. Tai miestas pilnas įvairių žmonių ir kontrastiškai skirtingų rajonų. Rytinis Ganton, Rytų Los Santos ir šiaurrytinis Las Colinas rajonai yra pilni gaujų. Tačiau patys skurdžiausias rajonas yra Willowfield,esantis pietryčiuose ir pagrinde yra Idlewood, esantis rytuose. Tuo tarpu turtingiausieji rajonai yra Mulholland, Vinewood ir Rodeo žiba prabanga ir aukštų pastatų gausybe. Lead - Tomass_Adidass / Ainaras_Lietuvaaaaa / Redsnow_Drift #Huntley #Sultan #Admiral #Blade SPALVA / Geltona Keliamas...
×