Vilkas_Adidas_

Narys
 • Pranešimai

  771
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Vilkas_Adidas_ paskutinį kartą laimėjo Spalis 13

Vilkas_Adidas_ turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Vilkas_Adidas_

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Dideja
 • Pinigai
  Dideja
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Taxi
 • Gyvenvietė
  Keičiu kaip kojinės
 • Tr. Priemonė
  Keičiu kaip kojinės

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kretinga

Paskutiniai lankytojai

7.351 profilio peržiūros
 1. SWAT Neaktyvumas - Palikimas

  Neaktyvumo anketa Jūsų slapyvardis:Vilkas_Adidas Neaktyvumo priežastis:Ekskursija Kokiam laikotarpiui kokiam laiko tarpui pildote neaktyvumo anketa (nuo - iki):Sestadieni busiu on jau.
 2. S.W.A.T. Prižiūrėtoju ataskaitos

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Vilkas_Adidas 2. Kokio būrio prižiūrėtojas esate?: Delta 3.Ataskaitos įrodymai - Nuotraukos: Veiksmas prasidėjo (nuotrauką) Nuotraukos iš veiksmo: Budejimas ,nedariau. Veiksmas pasibaigė (Nuotrauką) Neissisaugojo,mete errora. 4. Komentaras: Budejimas vyko sklandziai,bedu neiskilo,visi klause.Snd mazai aktyvus nes ruosiuosi rytojui. 5. Įspėjimai, darbuotoju nusižengimai:-
 3. S.W.A.T. Prižiūrėtoju ataskaitos

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Vilkas_Adidas 2. Kokio būrio prižiūrėtojas esate?: DELTA 3.Ataskaitos įrodymai - Nuotraukos: Veiksmas prasidėjo (nuotrauką) https://imgur.com/a/raiQy Nuotraukos iš veiksmo : https://imgur.com/a/RQrZo Veiksmas pasibaigė (Nuotrauką) Am abėjuose veiksmuose dalyvavo Kent'as,todėl antrasis veiksmas baigėsi grobimo atgrobinėjimo,o pirmosios treniruotės pabaigimo foto neišsisaugojo :/ ,bet treniruotė truko apie 30min. 4. Komentaras: Pirmoji veikla nebuvo labai nusisekusi,nes darbuotojų buvo vos 4,bet einant į pabaigą atsirado daugiau. Pirmoji pusė buvo laipioti kliūtimis ,pastebėjau, kad didžioji dalis NEMOKA lipti kliūtimis ,man tai nepatinka.Už neklausimą buvo eita su alt tam tikra riba (yra foto) , poto buvo plaukimas,paivairinau treniruotė,galų gale viskas baigėsi grobimu. Antroji treniruotė buvo vesta su pavaduotojų ,dalyvavau ir pats (norėjau kažką išbandyti ir pats) treniruotėje pasisiūliau dalyvauti ,sakė Kent'as ,kad tikrai iš prižiūrėtojų pusės gerai.Darbuotojai po biški pripranta prie manęs,aš prie jų,manau turėtume būti puiki komanda,nes šiandienos atgorbimai jau atsigrobė vis lengviau ir lengviau,P.S buvo mokoma dėti kliūtis hotelį/kazino po grobimo. Bus visi pilnai apmokyti ir paskirti žmonės kurie uždės kliūtis po grobimo. 5. Įspėjimai, darbuotoju nusižengimai:Nėra.
 4. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilkas_Adidas2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Josh_Newmann3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga:
 5. S.W.A.T. Prižiūrėtoju ataskaitos

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Vilkas_Adidas 2. Kokio būrio prižiūrėtojas esate?: DELTA 3.Ataskaitos įrodymai - Nuotraukos: Veiksmas prasidėjo (nuotrauką) https://imgur.com/a/qjFbf Nuotraukos iš veiksmo:https://imgur.com/a/KXaba Veiksmas pasibaigė (Nuotrauką) Nepasidariau,nes prasidejo grobimas,tai nepaskelbiau.Kent'as dalyvavo 4. Komentaras: Reikia pasimokyti didžiajai daliai šaudyti bei gebėti klausyti to ąsmens kuris yra patyrės labiau nei jie,iš bendro vaizdo visi klausė,tik kiti norėjo pasirodyti geresniais už kitus,bet nelabai pavyko. Treniruotė apšilimui buvo komščiai (foto nėra) tai reikėjo box'o stiliumi kovoti ant vamzdžio,poto buvo šaudymas iki šarvų per laiką (10s) pavko tik 4darbuotojams,todėl bus tobulinamas šaudymas didžiajai daliai darbuotojų,poto padarėme 2 komandas (yra ft) raudonieji ir mėlinieji.Pradžiai reikėjo surakinti kitos komandos narius,laimėjo raudonieji puikiai dirbė komandiškai,o mėlinieji silpniau,bet šaudymė jie pasirodė geriau,negu raudonieji.Todėl džiaugiuosi,kad įvairiuose pusėse esame unikalūs.Tikiuosi,kad man pavyks kommandą paversti geresne,negu yra dabar. Laukiam kitos ataskaitos 5. Įspėjimai, darbuotoju nusižengimai:-
 6. SWAT- Būriai ir tašku sistema

  Anketa įsirašymui į būrįJūsų Vardas_Pavardė:Vilkas_Adidas Nuotrauka kad dirbate S.W.A.T.[imgur.com part.lt]: Kas jums davė pakvietimą į S.W.A.T.[PVZ: Kent_N]:Rokas
 7. Fūristai | Neaktyvumas/Palikimas

  Anketa norint palikti darbą: Jūsų Vardas_Pavardė: Vilkas_Adidas Dėl kokių priežaščių palikote darbą: Valdžia pradėjo malti šūda,tiesą sakant naujas žmogus einą iš kart į viršų,firmoje atmosfera nebe kokia,žaidėjai išmetami/nušalinami dėl nieko,tiesiog kanale vyksta stumimai už nugarų,žmonės kurie yra verti lieka už nugaros(nematoi).Tiesiog valdžia per daug atsipalaidavo. Kiek laiko dirbote mūsų firmoje: Daugiau nei 14d Jūsų paskutinis palinkėjimas: Sėkmės.
 8. Prisistatau Diablo_Kipras

  Oopce, senas draugelis,zdarof,kaip laikais? Gera matyti prisistatyma,grįži į srw?
 9. [Ieškau] Mašinos ratu žimiu modo

  Sveikas,mano žiniomis ši modifikacija ant SAMP'O neegzistuoja,ji egzistuoja tik turint įsirašiusi GTA IV,V,ir tai eina žaisti tik multiplayer,jeigu reikės numesiu vidosa,kad tik ten įmanoma. Jeigu reikia galiu surasti gražų snow mod'ą,bet tokio nerasim.
 10. [Pack] GTA SAMP - WINTER MODPACK

  :dDDDDDDDDD Sveikas "MODIFIKACIJA YRA 100PROCENTU NEKOPIJUOTA IŠ KITO PROJEKTO" AČIŪ ,KAD DALINIESI ŠIA TAVO RASTA MODIFIKACIJA,KOKS SUTAPIMAS ,ANE? PANAUDOSIU BŪTINAI JĄ.
 11. PLAUSINAITIS NAUJAS VERTĖJAS  

 12. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Vilkas_Adidas2. Užblokavimo priežastis: Givybiu hack3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): uzmuse,papuciau zole i banas.4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka)
 13. One fact about tosha

  Fotkes nekeite ilgiau negu vaiku meiles trunka
 14. @Abrikosas_Weed e draugas tai jau klubu drk gali nuiimti? :D