Jump to content

Max_Tosha

LMG Garbės narys
 • Pranešimai

  29.452
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  125

Viskas, kas paskelbta nario Max_Tosha

 1. Oficialus LMG.LT „Discord“ Serveris LMG projekto komanda nori Jums pristatyti naują pokalbių programą „Discord“, kuri galimai galėtų pakeisti dabartinę - „TeamSpeak“. „Discord“ programa yra palyginus dar visai nauja (vos tik 2 metus). Lietuvoje tik pradedanti populiarėti tarp įvairaus žaidimų žanro žaidėjų. Todėl šiandien norėtume pasiūlyti Jums šią „Discord“ programą išbandyti mūsų oficialiame Serveryje (bit.ly/LMGdiscord). Esame numatę 2 savaičių bandomąjį laikotarpį, kurio metu veiks tiek „Discord“, tiek „TeamSpeak“ pokalbių programų Serveriai. Jeigu patiks, pereisime pilnai prie šios programos. Beje Pagr. administraciją šiuo laikotarpiu dažniau galėsite išvysti būtent naudojantis „Discord“. „Discord“ programos pliusai Veikia ant visų kompiuterinių operacinių sistemų (Windows PC, Mac, Linux), naršyklėje + turi nemokamas Android & iOS programėles. Nereikia papildomų įskiepių, kad pvz.: veiktų „Discord Overlay“ žaidime. Prie kiekvieno lankytojo gali nesunkiai atpažinti, kokį žaidimą šiuo metu žaidžia. Anti-DDoS & Programa apsaugo kiekvieno vartotojo IP adresą, kad kiti nematytų (pvz.: kaip per „Skype“ ar „TeamSpeak“ galima peržiūrėti). Veikia, kaip Skype - yra draugų sąrašai, galima bendrauti/susiskambinti su žaidėjais atskirai, galima turėti vaizdo skambutį. Programa gali įsijungti iškart paleidus kompiuterį. Chat'as daug galingesnis nei „TeamSpeak“, galima paminėti („mention“) kitus žaidėjus ar grupes, kelti filmukus, paveikslėlius ir juos lengvai atvaizduoti. Lengvas prisijungimas su el. paštu iš bet kokio įrenginio. Mums lengviau blokuoti nusižengusius su el. paštu nei pagal unikalų ID („identity“) per „TeamSpeak“. Mums ateityje bus lengviau prijungti „Discord“ prie VVP (vvp.lmg.lt). Tai reiškia bus galima padaryti pvz.: jeigu tampi direktoriumi iškart gauni privilegijas ir mūsų „Discord“ Serveryje. „TeamSpeak“ programos minusai Mums patiems reikia hostinti Serverį ir jį nuolatos prižiūrėti. iOS & Android programėlės mokamos ir (arba) jų įdiegimas yra sudėtingas. „TeamSpeak“ programa jau yra pasenusi ir praktiškai neatnaujinama. Turi įvairių klaidų, naudoja senas technologijas. Sunku prisijungti iš kito kompiuterio su tuo pačiu vartotoju („identity“ reikia eksportuoti ir importuoti). Platinamos ir (arba) kuriami įskiepiai galintys kenkti mūsų bendruomenės bendravimui. Negali sekti naujų modernių technologijos tendencijų. Siūlyti bendruomenėms patogias galimybes kurti ir nesunkiai koreguoti savo Serverį. Rekomenduojamos pamokos Kaip atsisiųsti „Discord“ ir prisijungti prie LMG.lt „Discord“ Serverio? (pamoka) Norėdami prisijungti prie Serverio spauskite ant paveiksliuko arba čia. Pagarbiai LMG.lt Komanda
 2. Vis dar nekantriai laukiu, jau greitai.

  uNlj7wE.png

 3. Prisistatau - Victor_Kongston ( Arnas )

  Aš jį tebestalkinau. Malonu Tave @Victor_Kongston matyti
 4. Su kokiais lmg žaidėjais teko susidurti realybėje?

  @Domantas_Foxcon @Ponia_Korupcija (Emilija_Klumbyte) @Tomcikas_Zdarof @Nikita_Kolesnicenko @Arnas_Yeah @Norvegas_Esu @Julius_Liaudis @Dominykas_Miguel @Daumantukas_Focus @Haris_Forsas @Lukas_Kersna @Arvydas_Katkus @Einaras_Bmw @Gustis_Gustisss @Minde_Boss @Daugwe_Tequila @Liepsna_Fire kiti, kurių neprisimenu arba nežinojau, kad susitikome.
 5. Keistas jausmas būti aktyvesniam už Edgarą :D Beje, juokinga pasiūlymų skiltis su moderatoriaus atsakymais: „Dėkojame už jūsų pateiktą idėją, gaila, kad ji kopijuota, bet gal būt ateityje bus perteikta ji į serverį.“ :D 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  18 daugiau
  2. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   @Koldunu_Vagis Supažindini su moderatoriaus darbu buvusį administratorių. Net keistas jausmas užklupo, juokinga :D

  3. Koldunu_Vagis

   Koldunu_Vagis

   @Griffin_Opps Jei juokų nesupranti aš nekaltas :D

  4. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   @Koldunu_Vagis Tuomet prieš tokį nevykusį komentarą galėjot ir pranešti ;)

 6. Tebeplėtojant politines mintis. Šiandien balsavau už Kandidatę. Taip pat Europos Parlamento rinkimuose, kurie gerokai nublanko dėka Prezidento rinkimų, ilgą laiką nežinojau už ką balsuosiu. Vis dėlto, šiandien apsisprendžiau ir pasirinkau balsuoti už garsiai rėkiančią traukinio mašinistę, kuri manau, kad tikrai būtų tas aktyviai pasisakantis Parlamentaras, o jos komandoje atsakingi ir kvalifikuoti žmonės. Beje, šiandien po balsavimų, skaičiau be galo gerą R. Valatkos Delfi straipsnį: Kas geriau Šimonytė ar Nausėda? Raginu perskaityti, ypač Nausėdos rinkėją https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/rimvydas-valatka-kas-geriau-simonyte-ar-nauseda-10-patikros-staciju.d?id=81218025
 7. Nieko neturiu prieštaringo, tik noriu pasakyti, kad tokia maža projekto komanda buvo tik 2012 metais :D Nostalgic

 8. WkJRLB6.png

  @Egidijus_Keza bakšt - kepenin!

  1. Simtas_Astuom

   Simtas_Astuom

   čia jau ne į kepenis, o į širdį

    

    

   7e4eb39abbee7cda3b1b1499c3b128b672.png 

 9. [Apklausa] Kaip manote kur dingo Edga_Kesa

  Šimtas metų mano palikimams ir visoms mano nuomonėms. Dėka manęs greičiau ne katastrofą išgyveno, o pakylėjimą O, kas dėl apklausos. Tai @Jimmy_Absolut visiškai teisingai įvardijo. Galiu patikinti, kad kiek man žinant Edgaras tikrai ne poilsiauja ar kitur atostogauja, tačiau dirba. Klausimas čia, ar LMG? Na, atsakymų ieškokitės patys Edgaras labai daug idėjų turintis žmogus ir jo sprendimai dažnai būna unikalūs, bei originalūs. Vienintelis dalykas dėl kurio reikšdavau jam pretenzijas, tai ne jo aktyvumas, nes tai nebuvo problema, bet negebėjimas adekvačiai skirstyti prioritetus.
 10. @Gustis_Gustisss tavo šansas, žinai, ką daryti :D

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Greitoji_Policija

   Greitoji_Policija

   Čia tipo priminiai, kad man dėtu isp? Ir klausimas nuo kada šis dalykas yra keiksmažodis? ":d"

  3. Max_Tosha

   Max_Tosha

   @Greitoji_Policija na, jeigu myli LMG, tai ir įspėja :D 

  4. Nedas_Ventura

   Nedas_Ventura

   Toshmantai, taip ir neatsakėi. :D

 11. Kadangi buvo žaidėjų, kurie surado kaip su manimi susisiekti. Tai parašiau Edgai dėl evento :D 

  O, šiaip, tai manau žinot, kur galima jį rast :)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  24 daugiau
  2. Max_Tosha
  3. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   tosha, surinkau bent likų kiek ant savo velykinių kiaušių?

  4. Max_Tosha

   Max_Tosha

   @Mat_Himplin vieną spėjai. Po to paslėpė Liepsna ir tiek :)

 12. Ar tikite serveriu?

  Tikriausiai mažiausiai, kieno nuomonę reikėtų matyti ir išklausyti. Tačiau, vis dėlto nepraleisiu tokios galimybės pasisakyti. LMG projektas visados turėjo ir manau, kad turi didelį potencialą, kuris nėra efektyviai išnaudojamas. Projektas „žlugdavo“, o aš nuolat kartodavau, kad viskas susitvarkys. Deja, bet šiai dienai to taip drąsiai sakyti jau nebegaliu. Faktas, žaidžia čia vis vieną nemažai žaidėjų ir didelę įtaką daro šio projekto senbuviai nuolatos lakstantys ir sugrįžtantys, užimantys ir valdantys. BET, projektas nuėjo per daug toli ir jam padaryta per daug didelė žala. Tikėti reikia ne Serveriu. Deja, bet net ir ne pagr. administracija (su visa pagarba Edgarui), o žaidėjais, kurie čia leidžia savo laiką. Reikia vertinti ir gerbti juos. Stebėjausi, kaip vyko Turto restartas ir kaip žaidėjai galėjo leisti tam įvykti. Mano akimis, tai buvo milžiniškas žaidėjų pažeminimas. Taip. Buvo daug žaidėjų, buvo didelis, bet ypač laikinas susidomėjimas. Tačiau žaidėjai ir įgytas potencialas nebuvo sėkmingai išlaikytas. Be jokios abejonės už tai turi prisiimti atsakomybę pagr. administracija, projekto komanda ir patys žaidėjai. Ir nors šiandien aš turiu kitokių rūpesčių. Ir LMG, man tikrai nebėra prioritetas. Anaiptol, čia praleidau ir savęs atidaviau daug. Todėl tikrai nesinori, kad viskas artėtų link pabaigos. Neabejoju, kad taip ir nenutiks bent jau šiems metams, bet dėl kitų - pradėčiau gerai galvoti. Gražių švenčių ir 40 kiaušinių!
 13. Kol vieni aiškinasi tarpusavyje ir vienas kitą sėkmingai įvertina. Neabejoju, kad man daugelis LMG Garbės narių pritartų, jog labiausiai neįvertinti buvo 3 žaidėjai. @Deivis_Skypisss - pusę jo nežino, bet kas iš senesnių veteranų, tai atsimins. @Meskis_Puma - aš neišdrįsau ir kiti neišdrįso. @Koala_Stonkus - iki šio mėnesio.
 14. :D

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  17 daugiau
  2. tomas_torreo

   tomas_torreo

   jimmy ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kodel tu sita sudservi keli

  3. Nano_Philips

   Nano_Philips

   Naujasis DP - Ledas_Competiv

  4. LasVenturas

   LasVenturas

   Labas Artūrai 

 15. Nereikėjo to perspėjimo (0 įsp). Atleisk, kad tik dabar sveikinu @Gustis_Gustisss:D Emocijos, toks jau dalykas. Tik pastebėjimas, cituodamas bendrąsias projekto taisykles, bent jau įsiskaityk, kad komentarai po nuotrauka (Galerijoje) nėra komentarai temoje :D 

  MI3jBpa.png

 16. STREIKAS 03/28

  Žinoma, laisvai Neužsidarys, bet čia neesmė. O, dėl pasisvečiavimo, jau buvo. Parodyčiau nuotrauką, bet po to sakytų, kad reklama.
 17. STREIKAS 03/28

  Pamačiau per discord, pagalvojau reikia paskaityti. Tokios streiko akcijos 'n' kartų norėtos, bandytos, darytos ir panašiai. Tokie dalykai nepadės ir nieko nepakeis. Dėl to nepavyks pasiekti rezultatų - chill O, apskritai, Forumo moderatoriai gal netgi tokį turinį tiesiog blokuos. Beje, viršutinė nuotrauka, aš kadaise panašų parašą esu gavęs:
 18. Oo, dabar vienodo sluoksnio mes 

  1. After_Eral

   After_Eral

   Tik vienas stumdo karosus o kitas kroksiukus.

  2. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   Vienas aktyvus, kitas ne

 19. Kai supranti, kad LMG geriausias!

  Iš albumo Max T. albumas

  w/Invision_White

  © Max_Tosha

 20. Kai supranti, kad LMG geriausias!

  @Invision_White
 21. @Tomcikas_Zdarof = direktorių prižiūrėtojas

  @Gustis_Gustisss = SPV, FMV

  @Edward_Harrell = TSMV

 22. UAB „Mažeikių Milijardai“ eta maladėc :D

 23. Toji mano rekomendacija ar patirtis padėjo? :DD

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Duff_Berr

   Duff_Berr

   Įdomi patirtis, įdomiai skamba buvęs DP, kuris neišrinko nė vieno direktoriaus. 

  3. Evaldukasdukas
  4. Edvlnas_Kacc

   Edvlnas_Kacc

   Užjudejo tosha čia :D

 24. Turto restartas

  Iš serijos, kai atnaujinimas panašu, kad bus didesnis už košmariškąjį 1.8 O, šiaip, tai sėkmės
×