Jump to content

Max_Tosha

LMG Garbės narys
 • Pranešimai

  29.470
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  125

Naujausi pranešimai paskelbė Max_Tosha


 1. On 2/14/2020 at 12:25, Tomas_Tankas rašė:

  Matosi, kad naujokas esi. Kur tikri legendiniai prižiūrėtojai, marko, henre, tevas, lin, ir pnš, keisčiau visus. Tikrai yra daug įsimintinesnių nei čia išvardinai. Ryan,Tosha, Coach tik sutinku. *Nepatiko*

  markiux :D

  On 2/24/2020 at 12:26, Kenny_Silver rašė:

  Tosha paskutinius du mėnesius 2018-tais ne kažką padarė. Henre iš senesnių laikų, skaityt visą blogą reikia.

  Pasitraukė iš projekto.. Manau, kad tai didelis nuopelnas :D

  Ačiū už paminėjimą, I guess.


 2. Tebeplėtojant politines mintis. Šiandien balsavau už Kandidatę. Taip pat Europos Parlamento rinkimuose, kurie gerokai nublanko dėka Prezidento rinkimų, ilgą laiką nežinojau už ką balsuosiu. Vis dėlto, šiandien apsisprendžiau ir pasirinkau balsuoti už garsiai rėkiančią traukinio mašinistę, kuri manau, kad tikrai būtų tas aktyviai pasisakantis Parlamentaras, o jos komandoje atsakingi ir kvalifikuoti žmonės.

  Beje, šiandien po balsavimų, skaičiau be galo gerą R. Valatkos Delfi straipsnį: Kas geriau Šimonytė ar Nausėda? Raginu perskaityti, ypač Nausėdos rinkėją :)
  https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/rimvydas-valatka-kas-geriau-simonyte-ar-nauseda-10-patikros-staciju.d?id=81218025


 3. Rinkimuose dalyvavau. Balsą atidaviau už kandidatę. Referendumuose nedalyvavau. Seimo narių mažinimas - populistinis. Dviguba, bet ne daugybinė pilietybė - Idėja Lietuvai, tačiau dėl per mažos informacijos negalėjau dalyvauti.

  Ingrida Šimonytė, man asmeniškai, yra tas žmogus, kuris yra principingai laikantis savo nuostatų ir įsitikinimų. Ji yra politikė, turinti aiškų politinį stuburą. Ji labai konkrečiai ir aiškiai dėsto savo mintis lyginant su Gitanu Nausėda. Džiugu ir tai, kad turi humoro jausmą, mėgsta Šveiką ir dažnai sureplikuoja į įvairius pasakymus. Ir ne, ji nepraskolino šalies, kaip kad daugeliui atrodo. Taip, jos pasirinktu būdu buvo sumokėta daugiau palūkanų. Tačiau, bent jau išlaikė valstybė savo autonomiją ir neprivalėjo klausyti banko nurodymų ar vykdyti kitų sąlygų, kurios galėjo padaryti daug didesnės žalos mūsų šalies ekonomikai.

  Gitanas Nausėda, kaip kad daugelis mėgsta sakyti „gražus vyras“. Ekonomistas, kurio įvaizdį sukūrė už jį žiniasklaidos priemonės nuolat kviesdamos komentuoti ir pasisakyti ekonominiais klausimais. Tačiau neturintis kiaušų, gebėjimo drąsiai ir užtikrintai reikšti savo nuomonės. Atsakydamas vartoja abstrakcijas, vengia atsakymų į klausimus. Ir taip, ko gero jį galima būtų laikyti „nepriklausomu kandidatu“. Tačiau, kiek to nepriklausomumo, kai jį remia daugiau ne patys LR piliečiai, o įvairios įmonės - nežinia. Kalbant apie nepriklausomumą, jo tiek pat turi ir Ingrida, kuri nuo pat Seimo rinkimų priklausė Mišriai Seimo narių grupei.

  Tačiau, atsižvelgiant į mažą balsų persvarą, nenustebsiu, jeigu antrąjį rinkimų turą laimės Gitanas Nausėda.


 4. "Nepageidaujamų" darbuotojų sąrašą sukūrė (kiek man beprisimenant), visų laikų labai "mylimas" ir "gerbiamas" p. Marko_Escobar :D Just sharing some history with pals.

  Žinoma tenka pripažinti, kad už visa tai turėtų prisiimti atsakomybę kiekvienas buvęs (įskaitant mane) ir esami Direktorių prižiūrėtojai. Tikiu, kad nepageidautinų darbuotojų sąrašas išties galėtų būti nereikalingas, jeigu Serveryje būtų techniškai apribojama ypač pastovi žaidėjų migracija tarp darbų. Žaidėjai turi vertinti savo darbą. O, kol to nėra (arba nebus?), daugelio požiūriu - tai kol kas turbūt geriausia turima priemonė, jeigu nieko kito doro niekas nesugalvos :D Žinoma, neturiu teisės kritikuoti, bet amnestijų (kurias beje irgi mėgo minėtasis asmuo) kūrimas nepateisins viso šio "gėdos stulpo" turėjimo :D

   


 5. On 5/29/2018 at 10:27, Giedrius_Neapsakomas rašė:

  @Max_Tosha Sveikas, nors jau prabėgo gan didelis laikas be taves, bet jau gal nori gryžti ar visai jau mus visus LMG'iečius pamiršai? :/ Truksta čia taves. :( 

  Nepamiršau. Sugrįžtu ir lankausi kaip LMG Garbės narys, kas išties yra garbė. Galbūt, kada ir blogo skiltį papildysiu :D


 6. On 3/25/2018 at 23:33, Steve__Aoki rašė:

  Nu tau tik į nauda, pats laikas jau tau prasipūsti, biški suzinoti ka gyvenimas reiškia uz monitoriaus, kiek kupra sulenkes cia sedesi, del to ateitis tau nesviesesne:D Dar uzmetei kiesai biski gruzo su projektu, bachuras jau isvis atsipalaides buvo pastaruosius 4 metus, jokiu atnaujinimu, del zaideju nepajudino nei pirsto, viska dirigavai tu kaip suprantu :D Dabar matai revoliucija sukelei, prasidejo kazkokie 1.8 atnaujinimai, pasakos.. Gal ir nebuvo bloga mintis cia visko mesti :D Neturiu nieko blogo pries tave, megstu astriai pasisakyti, senbuvis reiskia savas. sekmes. 

  Oo, seni veidai! Šiaip visada rasdavau laiko tiek laisvalaikiui, tiek žaidimui. O, kas dėl atnaujinimo, tai buvo tik laiko klausimas :)

  prieš 23 valandas(-ų), Nedas_Adidas rašė:

  Nėra taip ir blogai, nes Artūrą vis dar įmanoma pamatyti žaidžiant SAMP'ą ir su juo pabendrauti, tik gaila, kad tik jį įmanoma pamatyti ne LMG serveryje. Nu, čia yra jo pasirinkimas ir mes turim jį gerbt ir padėkot, kad kritinėj LMG serverio situacijoj jis buvo paskutinė viltis ir dar padėkot dėl to, kad pažadino Edgarą iš miego, 1.8 jau greit. Sėkmės tau, Artūrai.
  Kai išeis 1.8 Tosha pavydėt pradės ir grįš <juokiuosi>

  Atnaujinimą jau esu matęs, tad pavydėt neturiu kuo :D


 7. On 3/1/2018 at 17:27, Ernestas_Hells rašė:

  O sveikinu atvykus į lmg leaverių gretas :D

  xixi

  On 3/2/2018 at 15:09, Petras_Fake rašė:

  įdomu kas lėmė priimti tokį sprendimą, palikti vieną - pereiti į kitą. Bet vis tiek dėkingas manau visas LMG serveris tau už pastangas, bei projekto išlaikymą per tuos metus. 

  #MaxToshaGarbėsNarys

  Taip susiklostė. Galbūt, kada nors pats sau į tai atsakysiu ir suformuluosiu aiškesnį atsakymą.

  On 3/13/2018 at 18:09, John_Mad rašė:

  aš žiauriai tikiuosi ,kad tai prikolas sugraudino ,net :((

  Ne Balandžio 1 pasitraukiau visgi :D


 8. On 3/13/2018 at 22:30, Kenneth_Costello rašė:

  Labas vakaras, @Edga_Kesa. Bet iš nuotraukų, panašūs atnaujinimai yra jau kituose projektuose seniausiai, negalėjote ko nors geresnio parinkti? Ir buvo pora praleistą informacijos apie "Atnaujinimas 1.8" kad jo iš vis nėra iš pačių komandos narių. Ir 2017 metais buvo žadėtas 1.8. Gerai, pasiteisinimas yra. Bet ką tada veikė Max_Tosha? Kodėl gi jis negalejo atlikti tų pareigų? 

   

   

  P.S 

  Įdomus ilgai laukti atnaujinimai, seksime naujienas, ir lauksime kol atsinaujins projektas į 1.8!

  Akivaizdu, kad ne atnaujinimus kūrė Max_Tosha, jeigu jų iki šiol nėra. Nemanai?

  Nepamirškite spausti „Patinka“ 

   


 9. prieš 16 valandas(-ų), Arnelis_Cortez rašė:

  Blmba gaila gaila, na ką padarysim tavo toks jau pasirinkimas ;) 

  Sekmės savo senuose namuose ;) 

  Nesuprantu, kodėl kažkas sugalvojo kažkokią nesąmonę su „namais“, na, kad ten nėra jie.

×