Jump to content

Max_Tosha

LMG Garbės narys
 • Pranešimai

  29.462
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  125

Naujausi pranešimai paskelbė Max_Tosha


 1. prieš 18 valandas(-ų), Tonic_Boss rašė:

  Sveiki,

  1. Žaidėjai kurie nežaidžia ilgiau nei metus turtas (namas, verslas) būtų panaikinti.

  2. Sutvarkyti ekonomika nes kažkaip ne taip.

  3. Padaryti gal daugiau kažko naujo, mapp darbų ar dar kažko.

  4. Daryti atnaujinimus ir sugalvoti šventėms kažka naujo.

  Kokia būtų vienintelė idėja iš minėtų, kurią reikėtų įgyvendinti žūtbūt?


 2. prieš 7 valandas(-ų), Mociutes_Blynas rašė:

  noreciau kad butu kaledu evento prizai kaledines kepures ir kad 2x xp 2xalga o jei vip 4x alga 

  Kalėdinis event bus.

  prieš 7 valandas(-ų), Arnoldas_Supermenas rašė:

  Toshos sugrižimo norečiau labiausiai, ir sujungto kariomines darba su swat uoj, nu bent jau kad jis egzistuotu. #kosmonautas

  /dmenu patobulint

  Teisesaugai daugiau transoprto.

  Tosha negrįš. Armijos nebus.

  prieš 3 valandas(-ų), Griffin_Opps rašė:

  Susikaupti ir leisti reguliarius atnaujinimus (norint išlaikyti žaidėjus). Tobulinti viską nuo pamatų, lyg tai būtų kaip pradžia. Pagr. administracijos prioritetai norėčiau, kad būtų kiti. Norėčiau, kad žaidėjų žodžiai ir pasiūlymai būtų išklausyti, o ne vien tik komandos narių balsais remtųsi dėl kokių nors pakitimų.

  Miela tave čia matyt, Pagr. administratoriau! ;)

  Nematau konkrečios idėjos.

  prieš 2 valandas(-ų), Tadas__Raj rašė:

  Kad atrastų normalu pagr. Admin ir jis keltų visus atnaujinimus už atlygį, nes kesa tikrai nieko nesugeba 

  Edgaras sugeba. LMG pats ir sukūrė. Tokio žmogaus nebus.

  prieš 2 valandas(-ų), Jocker_Poker rašė:

  - I D Ė J O S -

  Sveiki visi ir kiti LMG žaidėjai ir @Max_Tosha, kaip sakoma šitam projektui reikia labai daug darbo pagal mane ir kaip ir visi kiti žaidėjai žino, nežinau neskaičiau kitų anketų parašysiu savo nuomonę.

   1. Pradedam nuo ko visi galvoja kad reikia ir kur visi direktoriai/pavaduotojai tikrai padėtų savo firmai, komanda kur galėtų išmesti darbuotojus kurie yra atsijunge nuo serverio, Bet sugalvojau tokia geresne idėja kur galėtų pakeisti per /dmenu komanda "Darbuotojai" ir padaryti viska per šita vieta. Šiuo metu "Darbuotojai" rodo tik tais kurie darbuotojai yra prisijunge serveryje, bet kodėl jo reikia? nes kiek kartų esu buvęs pavaduotojas/direktorius naudodavau /bend nes sakykim ta patį daro. Tai mano idėja tokia pakeisti "Darbuotojai" į tokia vieta kur keik vienas direktorius/pavaduotojas galėtų matyti kiek darbuotojų išviso dirba šitam darbe ir per ta pačia lentele galėtų rodyti kas yra prisijunge ir kurie atsijunge.
  2. Apačioje matysite dabartine /dmenu komanda nuo šito ir prasidės mano antra idėja, " Darbo Rangai " na šita idėja pagal mane tikrai yra gera ir būtu naudinga serveryje nes kaip ir visi žaidėjai/Direktoriai/Pavaduotojai žino kad kiek vienam darbe yra rangai tai kodėl nesukurti rangų sistema žaidime kur būtu kiek vienam direktoriui/pavaduotojui būtu lengviau, Direktorius/pavaduotojus gali pakeisti ką kiek vienas rangas gali daryti sakykim gali pakeisti kokia darbine mašina gali vairuoti arba koky gali skina naudoti.

    Paslėptas turinys

  kaip ir zinom kad čia yra dabartinė /dmenu.
  jc6bPQl.png
  Mano idėja " Darbo Rangai "
  KwApTuc.png
  sakykim šitaip galėtų atrodyti " Darbo Rangai "
  0ZtbrIN.png

   

  Tam yra Serverio idėjų skiltis. Šioje temoje ieškoma tik viena konkreti idėja, kurios žūtbūt myšt norėtųsi.

  prieš 1 valandą, Mat_Himplin rašė:

  Uždarymą/pardavimą.

  I carried a woman against her will for one mile, very nice.

  To nebus, kol žaidėjai čia žais. Paskutinę uždarymo dieną tik bus suteiktas visiems pagr. administratorius.


 3. Kokią idėją norėtumėte, kad įgyvendintų?

  1. Jūsų klausimas?: Kokią vieną vienintelę idėją norėtumėte, kad įgyvendintų LMG.lt projekte?
  2. Apklausos terminas: maksimalus (7 dienos) – 2019-12-30.
  3. Apklausos tikslai: Išsiaiškinti LMG bendruomenės poreikius.

   

  Prašau nelaikyti šios apklausos bereikšmės (šaltinis): 

  • Temos turinyje negali būti klausiama nuomonė apie konkretų asmenį ar kitokios bereikšmės apklausos.

  Ačiū. Gražių artėjančių švenčių!


 4. Daug yra puikių prisiminimų. Pradedant nuo pačio pirmojo darbo su pakvietimu įsidarbinimo Policijoje pas Dovis_Cliath (2012 vasarį); laiko komandoje ir daugybės sutiktų žmonių ar kitų šaunių akimirkų.

  Tačiau šią minutę, apart pasitraukimo iš projekto, toks juokingiausias ir įsimintiniausias momentas prisimenu buvo, kai man būnant komandoje 2015 liepą, Jason_Franklin pasitraukė iš projekto. Tąvakar skaičiau komandos chat ir pradėjau piktdžiugiškai trint rankas (litteraliai), nes nuo to momento supratau, kad viskas yra įmanoma, net ir iš padugnės, kuris galvojo, kaip su bendraklasiais prikolas turėti gaują ir pinigus kalti dalyvaujant eventuose, – tapti projekto administratoriumi.


 5. Tebeplėtojant politines mintis. Šiandien balsavau už Kandidatę. Taip pat Europos Parlamento rinkimuose, kurie gerokai nublanko dėka Prezidento rinkimų, ilgą laiką nežinojau už ką balsuosiu. Vis dėlto, šiandien apsisprendžiau ir pasirinkau balsuoti už garsiai rėkiančią traukinio mašinistę, kuri manau, kad tikrai būtų tas aktyviai pasisakantis Parlamentaras, o jos komandoje atsakingi ir kvalifikuoti žmonės.

  Beje, šiandien po balsavimų, skaičiau be galo gerą R. Valatkos Delfi straipsnį: Kas geriau Šimonytė ar Nausėda? Raginu perskaityti, ypač Nausėdos rinkėją :)
  https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/rimvydas-valatka-kas-geriau-simonyte-ar-nauseda-10-patikros-staciju.d?id=81218025


 6. Rinkimuose dalyvavau. Balsą atidaviau už kandidatę. Referendumuose nedalyvavau. Seimo narių mažinimas - populistinis. Dviguba, bet ne daugybinė pilietybė - Idėja Lietuvai, tačiau dėl per mažos informacijos negalėjau dalyvauti.

  Ingrida Šimonytė, man asmeniškai, yra tas žmogus, kuris yra principingai laikantis savo nuostatų ir įsitikinimų. Ji yra politikė, turinti aiškų politinį stuburą. Ji labai konkrečiai ir aiškiai dėsto savo mintis lyginant su Gitanu Nausėda. Džiugu ir tai, kad turi humoro jausmą, mėgsta Šveiką ir dažnai sureplikuoja į įvairius pasakymus. Ir ne, ji nepraskolino šalies, kaip kad daugeliui atrodo. Taip, jos pasirinktu būdu buvo sumokėta daugiau palūkanų. Tačiau, bent jau išlaikė valstybė savo autonomiją ir neprivalėjo klausyti banko nurodymų ar vykdyti kitų sąlygų, kurios galėjo padaryti daug didesnės žalos mūsų šalies ekonomikai.

  Gitanas Nausėda, kaip kad daugelis mėgsta sakyti „gražus vyras“. Ekonomistas, kurio įvaizdį sukūrė už jį žiniasklaidos priemonės nuolat kviesdamos komentuoti ir pasisakyti ekonominiais klausimais. Tačiau neturintis kiaušų, gebėjimo drąsiai ir užtikrintai reikšti savo nuomonės. Atsakydamas vartoja abstrakcijas, vengia atsakymų į klausimus. Ir taip, ko gero jį galima būtų laikyti „nepriklausomu kandidatu“. Tačiau, kiek to nepriklausomumo, kai jį remia daugiau ne patys LR piliečiai, o įvairios įmonės - nežinia. Kalbant apie nepriklausomumą, jo tiek pat turi ir Ingrida, kuri nuo pat Seimo rinkimų priklausė Mišriai Seimo narių grupei.

  Tačiau, atsižvelgiant į mažą balsų persvarą, nenustebsiu, jeigu antrąjį rinkimų turą laimės Gitanas Nausėda.


 7. "Nepageidaujamų" darbuotojų sąrašą sukūrė (kiek man beprisimenant), visų laikų labai "mylimas" ir "gerbiamas" p. Marko_Escobar :D Just sharing some history with pals.

  Žinoma tenka pripažinti, kad už visa tai turėtų prisiimti atsakomybę kiekvienas buvęs (įskaitant mane) ir esami Direktorių prižiūrėtojai. Tikiu, kad nepageidautinų darbuotojų sąrašas išties galėtų būti nereikalingas, jeigu Serveryje būtų techniškai apribojama ypač pastovi žaidėjų migracija tarp darbų. Žaidėjai turi vertinti savo darbą. O, kol to nėra (arba nebus?), daugelio požiūriu - tai kol kas turbūt geriausia turima priemonė, jeigu nieko kito doro niekas nesugalvos :D Žinoma, neturiu teisės kritikuoti, bet amnestijų (kurias beje irgi mėgo minėtasis asmuo) kūrimas nepateisins viso šio "gėdos stulpo" turėjimo :D

   


 8. On 5/29/2018 at 10:27, Giedrius_Neapsakomas rašė:

  @Max_Tosha Sveikas, nors jau prabėgo gan didelis laikas be taves, bet jau gal nori gryžti ar visai jau mus visus LMG'iečius pamiršai? :/ Truksta čia taves. :( 

  Nepamiršau. Sugrįžtu ir lankausi kaip LMG Garbės narys, kas išties yra garbė. Galbūt, kada ir blogo skiltį papildysiu :D


 9. On 3/25/2018 at 23:33, Steve__Aoki rašė:

  Nu tau tik į nauda, pats laikas jau tau prasipūsti, biški suzinoti ka gyvenimas reiškia uz monitoriaus, kiek kupra sulenkes cia sedesi, del to ateitis tau nesviesesne:D Dar uzmetei kiesai biski gruzo su projektu, bachuras jau isvis atsipalaides buvo pastaruosius 4 metus, jokiu atnaujinimu, del zaideju nepajudino nei pirsto, viska dirigavai tu kaip suprantu :D Dabar matai revoliucija sukelei, prasidejo kazkokie 1.8 atnaujinimai, pasakos.. Gal ir nebuvo bloga mintis cia visko mesti :D Neturiu nieko blogo pries tave, megstu astriai pasisakyti, senbuvis reiskia savas. sekmes. 

  Oo, seni veidai! Šiaip visada rasdavau laiko tiek laisvalaikiui, tiek žaidimui. O, kas dėl atnaujinimo, tai buvo tik laiko klausimas :)

  prieš 23 valandas(-ų), Nedas_Adidas rašė:

  Nėra taip ir blogai, nes Artūrą vis dar įmanoma pamatyti žaidžiant SAMP'ą ir su juo pabendrauti, tik gaila, kad tik jį įmanoma pamatyti ne LMG serveryje. Nu, čia yra jo pasirinkimas ir mes turim jį gerbt ir padėkot, kad kritinėj LMG serverio situacijoj jis buvo paskutinė viltis ir dar padėkot dėl to, kad pažadino Edgarą iš miego, 1.8 jau greit. Sėkmės tau, Artūrai.
  Kai išeis 1.8 Tosha pavydėt pradės ir grįš <juokiuosi>

  Atnaujinimą jau esu matęs, tad pavydėt neturiu kuo :D


 10. On 3/1/2018 at 17:27, Ernestas_Hells rašė:

  O sveikinu atvykus į lmg leaverių gretas :D

  xixi

  On 3/2/2018 at 15:09, Petras_Fake rašė:

  įdomu kas lėmė priimti tokį sprendimą, palikti vieną - pereiti į kitą. Bet vis tiek dėkingas manau visas LMG serveris tau už pastangas, bei projekto išlaikymą per tuos metus. 

  #MaxToshaGarbėsNarys

  Taip susiklostė. Galbūt, kada nors pats sau į tai atsakysiu ir suformuluosiu aiškesnį atsakymą.

  On 3/13/2018 at 18:09, John_Mad rašė:

  aš žiauriai tikiuosi ,kad tai prikolas sugraudino ,net :((

  Ne Balandžio 1 pasitraukiau visgi :D


 11. On 3/13/2018 at 22:30, Kenneth_Costello rašė:

  Labas vakaras, @Edga_Kesa. Bet iš nuotraukų, panašūs atnaujinimai yra jau kituose projektuose seniausiai, negalėjote ko nors geresnio parinkti? Ir buvo pora praleistą informacijos apie "Atnaujinimas 1.8" kad jo iš vis nėra iš pačių komandos narių. Ir 2017 metais buvo žadėtas 1.8. Gerai, pasiteisinimas yra. Bet ką tada veikė Max_Tosha? Kodėl gi jis negalejo atlikti tų pareigų? 

   

   

  P.S 

  Įdomus ilgai laukti atnaujinimai, seksime naujienas, ir lauksime kol atsinaujins projektas į 1.8!

  Akivaizdu, kad ne atnaujinimus kūrė Max_Tosha, jeigu jų iki šiol nėra. Nemanai?

  Nepamirškite spausti „Patinka“ 

   


 12. prieš 16 valandas(-ų), Arnelis_Cortez rašė:

  Blmba gaila gaila, na ką padarysim tavo toks jau pasirinkimas ;) 

  Sekmės savo senuose namuose ;) 

  Nesuprantu, kodėl kažkas sugalvojo kažkokią nesąmonę su „namais“, na, kad ten nėra jie.


 13. prieš 17 valandas(-ų), Mantas_Electro rašė:

  Ohoho, žinoma sveikinimai naująjam Dyleriu firmos direktoriui, bet norėčiau tarp kitko pagirti ir esamą Direktorių Prižiūrėtoją, labai išsami analizė tikrai verta dėmesio paskaitinėti, šaunuole Liepsna ! ;) O direktoriu sėkmės.

  Žinau p. administratoriau, kad gera direktorių prižiūrėtoja. Pats turėjau garbės išrinkti ;)

  Beje, sveikinimai naujajam direktoriui. Rangą uždėti Forume?

×