Jump to content

Max_Tosha

LMG Garbės narys
 • Pranešimai

  29.453
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  125

Naujausi pranešimai paskelbė Max_Tosha


 1. Tebeplėtojant politines mintis. Šiandien balsavau už Kandidatę. Taip pat Europos Parlamento rinkimuose, kurie gerokai nublanko dėka Prezidento rinkimų, ilgą laiką nežinojau už ką balsuosiu. Vis dėlto, šiandien apsisprendžiau ir pasirinkau balsuoti už garsiai rėkiančią traukinio mašinistę, kuri manau, kad tikrai būtų tas aktyviai pasisakantis Parlamentaras, o jos komandoje atsakingi ir kvalifikuoti žmonės.

  Beje, šiandien po balsavimų, skaičiau be galo gerą R. Valatkos Delfi straipsnį: Kas geriau Šimonytė ar Nausėda? Raginu perskaityti, ypač Nausėdos rinkėją :)
  https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/rimvydas-valatka-kas-geriau-simonyte-ar-nauseda-10-patikros-staciju.d?id=81218025


 2. Rinkimuose dalyvavau. Balsą atidaviau už kandidatę. Referendumuose nedalyvavau. Seimo narių mažinimas - populistinis. Dviguba, bet ne daugybinė pilietybė - Idėja Lietuvai, tačiau dėl per mažos informacijos negalėjau dalyvauti.

  Ingrida Šimonytė, man asmeniškai, yra tas žmogus, kuris yra principingai laikantis savo nuostatų ir įsitikinimų. Ji yra politikė, turinti aiškų politinį stuburą. Ji labai konkrečiai ir aiškiai dėsto savo mintis lyginant su Gitanu Nausėda. Džiugu ir tai, kad turi humoro jausmą, mėgsta Šveiką ir dažnai sureplikuoja į įvairius pasakymus. Ir ne, ji nepraskolino šalies, kaip kad daugeliui atrodo. Taip, jos pasirinktu būdu buvo sumokėta daugiau palūkanų. Tačiau, bent jau išlaikė valstybė savo autonomiją ir neprivalėjo klausyti banko nurodymų ar vykdyti kitų sąlygų, kurios galėjo padaryti daug didesnės žalos mūsų šalies ekonomikai.

  Gitanas Nausėda, kaip kad daugelis mėgsta sakyti „gražus vyras“. Ekonomistas, kurio įvaizdį sukūrė už jį žiniasklaidos priemonės nuolat kviesdamos komentuoti ir pasisakyti ekonominiais klausimais. Tačiau neturintis kiaušų, gebėjimo drąsiai ir užtikrintai reikšti savo nuomonės. Atsakydamas vartoja abstrakcijas, vengia atsakymų į klausimus. Ir taip, ko gero jį galima būtų laikyti „nepriklausomu kandidatu“. Tačiau, kiek to nepriklausomumo, kai jį remia daugiau ne patys LR piliečiai, o įvairios įmonės - nežinia. Kalbant apie nepriklausomumą, jo tiek pat turi ir Ingrida, kuri nuo pat Seimo rinkimų priklausė Mišriai Seimo narių grupei.

  Tačiau, atsižvelgiant į mažą balsų persvarą, nenustebsiu, jeigu antrąjį rinkimų turą laimės Gitanas Nausėda.


 3. prieš 10 valandas(-ų), Gax_Gax rašė:

  Trys dalykai, dėl kurių serveris šiuo metu išgyvena katastrofą:

  1. Toshos palikimas
  2. 1.8 atnaujinimas
  3. Pinigų restartas

  Tas pats kas laukti Kalėdų šventės. Linksmiausia dalis -  laukimas. Nežinomybėje žaidę žmonės kūrė savo žaidimą. 1.8 atnaujinimas atėmė visas viltis. Žaisti pasidarė nebeįdomu.

  Šimtas metų mano palikimams ir visoms mano nuomonėms. Dėka manęs greičiau ne katastrofą išgyveno, o pakylėjimą ;)

  O, kas dėl apklausos. Tai @Jimmy_Absolut visiškai teisingai įvardijo. Galiu patikinti, kad kiek man žinant Edgaras tikrai ne poilsiauja ar kitur atostogauja, tačiau dirba. Klausimas čia, ar LMG? Na, atsakymų ieškokitės patys :D Edgaras labai daug idėjų turintis žmogus ir jo sprendimai dažnai būna unikalūs, bei originalūs. Vienintelis dalykas dėl kurio reikšdavau jam pretenzijas, tai ne jo aktyvumas, nes tai nebuvo problema, bet negebėjimas adekvačiai skirstyti prioritetus.


 4. giphy.gif

  Tikriausiai mažiausiai, kieno nuomonę reikėtų matyti ir išklausyti. Tačiau, vis dėlto nepraleisiu tokios galimybės pasisakyti. LMG projektas visados turėjo ir manau, kad turi didelį potencialą, kuris nėra efektyviai išnaudojamas. Projektas „žlugdavo“, o aš nuolat kartodavau, kad viskas susitvarkys. Deja, bet šiai dienai to taip drąsiai sakyti jau nebegaliu. Faktas, žaidžia čia vis vieną nemažai žaidėjų ir didelę įtaką daro šio projekto senbuviai nuolatos lakstantys ir sugrįžtantys, užimantys ir valdantys. BET, projektas nuėjo per daug toli ir jam padaryta per daug didelė žala.

  Tikėti reikia ne Serveriu. Deja, bet net ir ne pagr. administracija (su visa pagarba Edgarui), o žaidėjais, kurie čia leidžia savo laiką. Reikia vertinti ir gerbti juos. Stebėjausi, kaip vyko Turto restartas ir kaip žaidėjai galėjo leisti tam įvykti. Mano akimis, tai buvo milžiniškas žaidėjų pažeminimas. Taip. Buvo daug žaidėjų, buvo didelis, bet ypač laikinas susidomėjimas. Tačiau žaidėjai ir įgytas potencialas nebuvo sėkmingai išlaikytas. Be jokios abejonės už tai turi prisiimti atsakomybę pagr. administracija, projekto komanda ir patys žaidėjai.

  Ir nors šiandien aš turiu kitokių rūpesčių. Ir LMG, man tikrai nebėra prioritetas. Anaiptol, čia praleidau ir savęs atidaviau daug. Todėl tikrai nesinori, kad viskas artėtų link pabaigos. Neabejoju, kad taip ir nenutiks bent jau šiems metams, bet dėl kitų - pradėčiau gerai galvoti.

  Gražių švenčių ir 40 kiaušinių! (lmg)


 5. Kol vieni aiškinasi tarpusavyje ir vienas kitą sėkmingai įvertina. Neabejoju, kad man daugelis LMG Garbės narių pritartų, jog labiausiai neįvertinti buvo 3 žaidėjai.

  1. @Deivis_Skypisss - pusę jo nežino, bet kas iš senesnių veteranų, tai atsimins.
  2. @Meskis_Puma - aš neišdrįsau ir kiti neišdrįso.
  3. @Koala_Stonkus - iki šio mėnesio.

 6. "Nepageidaujamų" darbuotojų sąrašą sukūrė (kiek man beprisimenant), visų laikų labai "mylimas" ir "gerbiamas" p. Marko_Escobar :D Just sharing some history with pals.

  Žinoma tenka pripažinti, kad už visa tai turėtų prisiimti atsakomybę kiekvienas buvęs (įskaitant mane) ir esami Direktorių prižiūrėtojai. Tikiu, kad nepageidautinų darbuotojų sąrašas išties galėtų būti nereikalingas, jeigu Serveryje būtų techniškai apribojama ypač pastovi žaidėjų migracija tarp darbų. Žaidėjai turi vertinti savo darbą. O, kol to nėra (arba nebus?), daugelio požiūriu - tai kol kas turbūt geriausia turima priemonė, jeigu nieko kito doro niekas nesugalvos :D Žinoma, neturiu teisės kritikuoti, bet amnestijų (kurias beje irgi mėgo minėtasis asmuo) kūrimas nepateisins viso šio "gėdos stulpo" turėjimo :D

   


 7. On 5/29/2018 at 10:27, Giedrius_Neapsakomas rašė:

  @Max_Tosha Sveikas, nors jau prabėgo gan didelis laikas be taves, bet jau gal nori gryžti ar visai jau mus visus LMG'iečius pamiršai? :/ Truksta čia taves. :( 

  Nepamiršau. Sugrįžtu ir lankausi kaip LMG Garbės narys, kas išties yra garbė. Galbūt, kada ir blogo skiltį papildysiu :D


 8. On 3/25/2018 at 23:33, Steve__Aoki rašė:

  Nu tau tik į nauda, pats laikas jau tau prasipūsti, biški suzinoti ka gyvenimas reiškia uz monitoriaus, kiek kupra sulenkes cia sedesi, del to ateitis tau nesviesesne:D Dar uzmetei kiesai biski gruzo su projektu, bachuras jau isvis atsipalaides buvo pastaruosius 4 metus, jokiu atnaujinimu, del zaideju nepajudino nei pirsto, viska dirigavai tu kaip suprantu :D Dabar matai revoliucija sukelei, prasidejo kazkokie 1.8 atnaujinimai, pasakos.. Gal ir nebuvo bloga mintis cia visko mesti :D Neturiu nieko blogo pries tave, megstu astriai pasisakyti, senbuvis reiskia savas. sekmes. 

  Oo, seni veidai! Šiaip visada rasdavau laiko tiek laisvalaikiui, tiek žaidimui. O, kas dėl atnaujinimo, tai buvo tik laiko klausimas :)

  prieš 23 valandas(-ų), Nedas_Adidas rašė:

  Nėra taip ir blogai, nes Artūrą vis dar įmanoma pamatyti žaidžiant SAMP'ą ir su juo pabendrauti, tik gaila, kad tik jį įmanoma pamatyti ne LMG serveryje. Nu, čia yra jo pasirinkimas ir mes turim jį gerbt ir padėkot, kad kritinėj LMG serverio situacijoj jis buvo paskutinė viltis ir dar padėkot dėl to, kad pažadino Edgarą iš miego, 1.8 jau greit. Sėkmės tau, Artūrai.
  Kai išeis 1.8 Tosha pavydėt pradės ir grįš <juokiuosi>

  Atnaujinimą jau esu matęs, tad pavydėt neturiu kuo :D


 9. On 3/1/2018 at 17:27, Ernestas_Hells rašė:

  O sveikinu atvykus į lmg leaverių gretas :D

  xixi

  On 3/2/2018 at 15:09, Petras_Fake rašė:

  įdomu kas lėmė priimti tokį sprendimą, palikti vieną - pereiti į kitą. Bet vis tiek dėkingas manau visas LMG serveris tau už pastangas, bei projekto išlaikymą per tuos metus. 

  #MaxToshaGarbėsNarys

  Taip susiklostė. Galbūt, kada nors pats sau į tai atsakysiu ir suformuluosiu aiškesnį atsakymą.

  On 3/13/2018 at 18:09, John_Mad rašė:

  aš žiauriai tikiuosi ,kad tai prikolas sugraudino ,net :((

  Ne Balandžio 1 pasitraukiau visgi :D


 10. On 3/13/2018 at 22:30, Kenneth_Costello rašė:

  Labas vakaras, @Edga_Kesa. Bet iš nuotraukų, panašūs atnaujinimai yra jau kituose projektuose seniausiai, negalėjote ko nors geresnio parinkti? Ir buvo pora praleistą informacijos apie "Atnaujinimas 1.8" kad jo iš vis nėra iš pačių komandos narių. Ir 2017 metais buvo žadėtas 1.8. Gerai, pasiteisinimas yra. Bet ką tada veikė Max_Tosha? Kodėl gi jis negalejo atlikti tų pareigų? 

   

   

  P.S 

  Įdomus ilgai laukti atnaujinimai, seksime naujienas, ir lauksime kol atsinaujins projektas į 1.8!

  Akivaizdu, kad ne atnaujinimus kūrė Max_Tosha, jeigu jų iki šiol nėra. Nemanai?

  Nepamirškite spausti „Patinka“ 

   


 11. prieš 16 valandas(-ų), Arnelis_Cortez rašė:

  Blmba gaila gaila, na ką padarysim tavo toks jau pasirinkimas ;) 

  Sekmės savo senuose namuose ;) 

  Nesuprantu, kodėl kažkas sugalvojo kažkokią nesąmonę su „namais“, na, kad ten nėra jie.


 12. prieš 17 valandas(-ų), Mantas_Electro rašė:

  Ohoho, žinoma sveikinimai naująjam Dyleriu firmos direktoriui, bet norėčiau tarp kitko pagirti ir esamą Direktorių Prižiūrėtoją, labai išsami analizė tikrai verta dėmesio paskaitinėti, šaunuole Liepsna ! ;) O direktoriu sėkmės.

  Žinau p. administratoriau, kad gera direktorių prižiūrėtoja. Pats turėjau garbės išrinkti ;)

  Beje, sveikinimai naujajam direktoriui. Rangą uždėti Forume?


 13. prieš 6 minutes(-čių), Tedis_Ted rašė:

  Tam tikra prasme ir džiaugsmas ir liūdesys vienu metu. Jeigu atsitrauki, kad pailsėt, susitelkt ties savo gyvenimu - džiaugiuosi dėl Tavęs. 
  Dėl serverio žlugimo... eeh, ką čia ir pridursi, daug kas nesikeičia. Kaip ir pats minėjai, neturėjai galių pakeist patį serverį [ ties atnaujinimais ] tad kaltinti Tavęs čia nevalia. Galima tik padėkoti už ilgą tarnavimą LMG serveryje, nors ir su pertraukomis, bet už tad padarei be galo daug kiekvienam iš mūsų, už ką kiekvienas turėtų būti dėkingas. O ir pakeis Tave galbūt ne ką prastesnis žmogus, who knows.

  Norėčiau ir aš asmeniškai padėkoti, kas man, kaip paprastam žaidėjui, neryškiam asmeniui, leidai išsipasakoti šiek tiek apie save, tolimesnius planus, gyvenimą, nuomonę ties blogu, kuris tam tikra dalimi padėjo.
  Buvo įdomu judėti ta pačia kryptimi ties LMG išėjimu, LV prisijungimu ir grįžimu atgal į LMG su tavimi. 

  Iš ties daug ko galima pasimokyti iš Tavęs, kaip iš žaidėjo ir paprasto žmogaus (bendravimo).
  Dėkoju už visus šiltus momentus, galbūt ir nemalonius, bet... At the end - esu dėkingas, kad buvai dalimi to, kas manau tikrai greitu metu dar nemirs, ypač mūsų mintyse / širdyse. Kiek daug patirta, nugyventa su šiuo serveriu... Nenusakomas jausmas.
  Dėkoju taip pat, kad leidai senais laikais -  vakarais pavažinėti su tavo Infernus'u, kas buvo tikras išbandymas nemeluojant, nes jausmas buvo toks, kad: " You only have one chance... " Susprogdinsi kartą - bus ne fainai...

  Linkiu tau šilto ir jaukaus gyvenimo Artūrai. O jeigu žadi ieškotis kitos pastogės, namų tikiuosi priims Tave jaukiai ir garbingai, kadangi esi daug ko vertas.
  Didžiausios sėkmės tau.
  " Till I see you again " huh...
   

  Kaip ir minėjau, man visi iki vieno žaidėjai buvo nustabūs ir džiaugiuosi kiekvieno jų prisidėjimu prie mano žaidimo. Ir nuoširdžiai ačiū tau :)

×