Jump to content

Adidas_Never

Narys
 • Pranešimai

  78
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Adidas_Never

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 1999.04.16

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunaus

Paskutiniai lankytojai

1.532 profilio peržiūros
 1. Sukcius Eddy_Soprano

  ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Adidas_Never(Nukentejusysis) 2. Čyterio/apgaviko Vardas_Pavardė? : Eddy_Soprano(Sukcius) 3. Kaip ir kada jis čytino/apgavo? : Panaudojo serverio klaida su masina kuria parduodame uz 500lt 4. Įrodymai [Nuotrauka/Video]? :
 2. 25.Idėjos LMG.LT Serveriui By Samp_Gtass :)

  idejos geros,del naujos naru bazes paplusesiu ir [pabandysiu sumapinti Idejos puikois
 3. Konkuras prizas 5 milijonai

  45,5
 4. Reikia pagalbos?? susisiek su manimi žaidime arba rašyk i A.Ž.

 5. Idėja dyleriu firmai!

  [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė:Adidas_Never 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Na pirma idėja tai butu dyleriams nauja bazė tačiau ji vis neįgivendinama. 2 Tai dar viena ideja: dyleriai kaip ir medikai galėtų siųlyti NARK/GUN/ZOLE paspaudus NUM6 arba kitą migtuką. 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą :Būtu paprasčiau pardavinėti prekes ir tai suteiktų didelį pranašumą serveriu taigi,kam patiko idėja! Like ant šios temos!!!!
 6. sveiki,reikia pagalbos ? iA.Z arba žaidime

 7. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Adidas_Never 2. Vadovo Vardas_Pavardė (Firma):Zenia_Survival 3. Dėl ko giriate šį Pavaduotoją?:Na yra labai aktyvus aktyvesnis uz visus visus pavaduotojus tiesiog mldc pacanas!!! 4. Kaip pasiūlytumėte šį vadovą paskatinti?:Pasistengti,kad nepaliktu dyleriu pavaduotojo.
 8. 5 Idėjos Apsaugos darbui! Vertos dėmesio!

  Na idejos gan geros babandysiu kažką su baze ir dar galėtų buti,kad susovus nusikalstusi žaidėją jis atsirastų jai le
 9. Didžioji 23m loterija! Verta užeiti

  Adidas_Never 15
 10. Idėja furistams

  Džiugu,kad patinka
 11. Idėja furistams

  [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė:Adidas_Never 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Na manau furistam būtu įdomiau jaigu pvz nafta reiktu vežti su cistrena,o ne su fura kažkokia nesamonė.Manau,kad kiekviena prekes rūšis turėtų atskirą priekabą.2)Idėja prie to paties manau žaidėjams patiktų Furos priekabos pakrovimas nes dabar privažiuoji pasirenki maršrutą ir važiuoji geriau būtu pasirenki marsrutą prisikabini priekaba nuvažiuoji prie tam tikros vietos pakrauni ir tada tik veži. 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomuma :Na furistams būtu įdomu,kad reiktu palaukti kol pasikrauna jo krovinys ir būtu kiekvienai prekiai skirtinga priekaba ypač naftos
 12. Cytas Tomce_Spamets

  tai irgi maciau
×