Jump to content

Paulius_Dzynkt

Narys
 • Pranešimai

  1.071
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Paulius_Dzynkt paskutinį kartą laimėjo Balandis 24 2014

Paulius_Dzynkt turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Paulius_Dzynkt

 • Rangas
  Baudėjas
 • Gimtadienis 1998.05.02

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  kulok patalok

Paskutiniai lankytojai

20.555 profilio peržiūros
 1. Kada gryši? reikia, kad Himpliui pizdaka išrašytum :/

 2. [Kita] Kobe_Ernestas Ir Neida :)

  kokį tu čia mėšlą sukūrei, nekažkon vaikens
 3. ANKETOS Š ABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Dzynkt 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Anonymous_Hackek 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. ANKETOS Š ABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Dzynkt 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dead_Demon 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 5. ko jūs verkiat, rašot 20 30 40on, taigi servas išjungtas ar lūžinėja, jei gerai veiktu būtų normaliai tų žmonių triženklis skaičius pilnai

 6. LMG (Komandos įvertinimas, teigiamos/neigiamos mintys ir t.t.)

  Na noriu pasakyti, kad daugelis sakot, kad "dirbat" komandoje, čia žaidimas kurį žaidžiat laisvalaikiu galim sakyt ir tikrai jūs nedirbat, toliau, kad komandoj vergaujat ir kaip kažkas rašėt, kad Henre sake, jog bereikalo praleido 4metus, čia žaidimas ir ko jūs tikites, gauti realius pinigus žaisdami ir įdomiai leidžiant laiką, pilna žaidėjų kurie nori užimti jūsų pareigas, tiesiog noriu pasakyti, kad nei vienas nedirbat ir ar jūs komandoj ar ne komandoj, jūsų praleistas laikas toks pat bus veltui lyginant su realiu gyvenimu. Žmones čia laisvalaikio žaidimas, o ne darbas. Update O jeigu ne Tosha ir jeigu Edga taip pat nieko nebūtų daręs kaip dabar kai yra Tosha, tai LMG jau manau būtų žlugęs, kas komanda rinktu/prižiūrėtu ir pan.
 7. ANKETOS Š ABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Dzynkt 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mtz_Pupsas 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. ANKETOS Š ABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Dzynkt 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martnas_Barauba 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=T7XVmrtHtmI&feature=youtu.be
 9. ANKETOS Š ABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Dzynkt 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Adidas_Bepaloskiu 3. Užblokavimo priežastis: čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. ANKETOS Š ABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Dzynkt 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cyka_Leell 3. Užblokavimo priežastis: čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga: https://youtu.be/hYjD5wTRRW8
 11. [APKLAUSA]Iš kur atsisiųsti GTA ?

  Ar taip sunku pažiūrėti į forumą, štai šioje temoje pirmasis failas, rasi. http://www.lmg.lt/forumas/topic/495418-reikmenys-kuri%C5%B3-prireiks-kiekvienam/
 12. Reikmenys, kurių prireiks kiekvienam

  Labai gera įdėją bei tema, verta dėmesio, viskas labai aiškiai ir daug naudingų bei gerų programų kurios praverstu kiekvienam.
×