Jump to content

Ryan_Collins

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.330
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  17

Ryan_Collins paskutinį kartą laimėjo Vasaris 20

Ryan_Collins turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Ryan_Collins

 • Rangas
  Žodžių Būrėjas.
 • Gimtadienis 1998.05.31

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Mažeikiai
 • Interesai
  Business insider, books

Paskutiniai lankytojai

26.655 profilio peržiūros
 1. Sveikas nuo kada tokie direktoriai butu kur daro REP'U EVENT ir rašo kas nepalaikins juo posta y transporteriu direktoriu tam tik 35k o kas palaikins juo posta y Transporteriu direktorius tas gaus po 40k nu tokius jei galetum isrimtu atmesti juo vardas_pavardė: Hause_Party Kaip jam negėda :D https://imgur.com/a/bwPHNnZ 

  Daug kas nori pasiek tik neprašimas like per event ir siulimas pinigu daugiau :D [Jei gali iškart atmesk nes man tokie nepatinka :D] niekas neprašo nei Like nei ko jie paprastai ušpildė ir viskas o Hause_Party siulo pinigu už Like :D Geriau išrink Direktoriu randoma nei jan Hause_Party. Ačiu už dėmesi!

  1. Sultan_Pixelis

   Sultan_Pixelis

   Prašyčiau bloga komentarą bet 9 ispejimai...

  2. Hause_Party

   Hause_Party

   Mhm, manau daugumai nepaslaptis kad kasdiena vakare darau zaidimo rep eventus isdalinu nuo 1m-2m tad sikarta pasiuliau zaidejams dar papildomai po 5k+ uzsidirbti kas norejo tas nuejo palaikino ka prasiau kas nenorejo tas nelaikino ir buvo sumoketa tik uz zaidimo gauta reputacija. Tai manau jei zaidime renkuosi rep ir tai yra legalu kodel as to negaliu padaryti su forumu? Peace out.

 2. Nuostatų atnaujinimai:

  • Draudžiama grobimuose ar kitose veiklose užtverti praėjimus su transporto priemonėmis.
  • Draudžiama nusikalstamoms frakcijoms grobimo vietose būti vietose kuriose neįmanoma užlipti natūraliai (negalima pasinaudoti double jump su dviračiu ant stogų ir susigetinti kitų savo kolegų ar kaip nors kitaip ten patekti).
  • Nuo šiol norint grobti 1x2 privalomi abejų frakcijų valdžios atstovų online nuotrauka.
  • Norint padaryti grobimą ar kita veiklą privalo organizuojančios frakcijos asmenų skaičius nebūti didesnis nei 20 asmenų priešingai frakcijai. (nebenoriu matyti 60x20)
  • Jeigu nusikalstama frakcija darė pastato grobimą prieš teisėsaugos frakciją, tai žmogaus grobimą prieš ta pačia teisėsaugos frakcija gali daryti po 30 minučių.
  • Kiekvienos teisėsaugos frakcijos aukščiausio rango nariai gali dirbti su nuosava transporto priemonę, be darbinės uniformos ir dėti įtarimą bei tikrinti visus žaidėjus. Maksimaliai aukščiausiame range gali būti 5 darbuotojai be valdžios atstovų.
  • Tai pačiai frakcijai žmogaus grobimą galima organizuoti maksimaliai 2 kartus per dieną.
  • Padidintos žmogaus grobimų išpirkos.
  • Padidintos reketų kainos.
  • Šturmas gali būti daromas kas 30 minučių. – prieš tai buvo nelimituotas laikas.

  Šį kart labiau pasisekė teisėsaugai, stebėjau, žiūrėjau situacijas, tad mano manymų iki šiol nebuvo pakankamai sąžiningi nuostatai iš teisėsaugos pusės.

 3. Priimta, o jeigu kišosi Swatai kai dar nebuvo atgrobta - pretenzijos. Ne visi įrodymai tinkami, užskaitau tik 4 pažeidimus, sekanti karta norėčiau matyti dar ir /info lenteles, o taip pat geriausiai būtu, jog butu filmuota medžiaga. Patvirtinta. @Jeremy_Osama - Sąlygos visiems vienodos, manęs galit nekaltint, patys žinot ką reikia kaltint...
 4. Papeikimas atmestas, nežadu bausti direktoriaus už jo padarytus nusižengimus kaip administratoriaus, tad rašykit papeikimus kaip administratoriui, o ne direktoriui.
 5. Sveiki, kaip jau supratote, miestelių tarybą padės man, jog serveryje labiau įsivyrautu tvarka veiksmuose bei firmose, todėl nieko nelaukdamas iš karto skelbiu rinkimus. Rinksiu savo nuožiūra ir iškart galiu pasakyti, jog analizių jokių šiuose rinkimuose nebus. Pretendentams: Nebūti jokiuose NDS sąrašuose; Kandidatai į šį postą turi turėti gerą reputaciją, t.y nebūti pagarsėję kaip kenkėjai, čyteriai ir panašiai; Kandidatavimo metu žaidėjai privalo būti aktyvūs tiek forume, tiek žaidime, tiek TeamSpeak programoje; Paskelbti anketą tik pilnai atsakius į visus klausimus; Pretenduoti negali firmų direktoriai/pavaduotojai; Asmenys kurie bus užsiregistravę ir atitiks visus mano keliamus standartus - bus susisiekta asmeniškai. Registracija: 1. Tavo slapyvardis žaidime, Discord kontaktai, amžius: 2. Tavo VVP nuoroda ir aktyvumas: 3. Kodėl pretenduoji būtent į Lietuvos miestelių tarybą?: 4. Ar puikiai išmanai visus nuostatus?: 5. Kokios šiai dienai pagrindinės problemos firmose bei veiksmuose?: 6. Ką reikėtu keisti dabartiniuose nuostatuose?: 7. Motyvacinis laiškas: Tema bus rakinama kai matysiu, jog turiu pakankamai kandidatų.
 6. Lietuvos miestelių taryba - institucija kuri yra atsakinga už visų serverio firmų, veiklų priežiūrą. Tarybos nariai yra atsakingi, jog kiekvienas veiksmas, grobimas būtu sąžiningas, jog nebūtu pažeidžiamos taisyklės grobimo metu ir vyrautų sąžininga konkurencija. Taip pat tarybos nariai prižiūri firmas ir teikia vėliau ataskaitas direktorių prižiūrėtojui apie firmos būklę. Tarybos narių privalumai Kiekvienas tarybos narys: Turi teisę būti grobime ar bet kokiame kitame veiksme ir jį prižiūrėti. Turi teisę įsidarbinti į firmą be atrankos ir ją prižiūrėti. Privalo idealiai mokėti visus grobimų, firmų nuostatus bei jais vadovautis. Privalo būti ne šališkas ir priimti visus sprendimus vadovaudamasis nuostatais, o ne savo nuožiūra. Kodėl verta būti miestelių taryboje? Kiekvieno miestelio tarybos nario indėlis į serverį bus atsižvelgtas, todėl ateityje pretenduojant į aukštesnes pareigas bus iš anksto susidaryta nuomonė apie jus ir bus atsižvelgta, jog tikrai mokate vadovautis nuostatais bei žaisti pagal juos, todėl tai tik padidina šansus siekti aukštesnių pareigų serveryje. Lietuvos miestelių tarybos nariai: Renkamas (nuo 2019.02.20) Renkamas (nuo 2019.02.20) Renkamas (nuo 2019.02.20) Renkamas (nuo 2019.02.20) Renkamas (nuo 2019.02.20)
 7. Ieškomas Mechanikų direktorius!

  Prasideda dar vieni rinkimai, tiesa sakant šia kadenciją man tenka rinkti pirma kartą neutralių firmų direktorių, tad tikiuosi rasiu tinkama žmogų kuris tikrai galėtu vadovauti šiai firmai ir išnaudoti visas šios firmos galimybes, kalbant apie pastarąjį direktorių tiesa sakant net ir pats nespėjau susidaryti nuomones apie jį, nes kaip žinome direktoriumi jis išbuvo trumpai, tačiau tikiuosi atrasti tokį vadovą kuris būtu aktyvus ir sugebėtu taip pat palaikyti aktyvumą ir savo firmoje, noriu, jog būsimas direktorius išeitu iš nusistovėjusių firmos ribų ir suteiktu darbuotojams tikrai gerą ir neužmirštamą laiką, nes vis gi tai neutrali firma, čia nėra tiek streso kiek teisėsaugoje ar nusikalstamose frakcijose, čia reikia tiesiog atlikti savo darbo funkcijas ir užimti savo darbuotojus, jog visiems būtu linksma ir įdomu, tad tikiuosi, kad toks vadovas atsiras! Rinkimų taisyklės: Nebūti valdžios NDS Kandidatai į šį postą turi turėti gerą reputaciją, t.y nebūti pagarsėję kaip kenkėjai, čyteriai ir panašiai; Pildantieji kandidatavimo metu privalo laikytis bendrųjų forumo taisyklių, nekopijuoti anketų, sakinių, idėjų ir panašiai; Kandidatavimo metu žaidėjai privalo būti aktyvūs tiek forume, tiek žaidime, tiek TeamSpeak programoje; Privaloma paspausti "rodyti kas redagavo" per 15 min; Spalvą bei šriftą galite pasirinkti patys savo nuožiūra, svarbiausia, kad nerėžtų per akis; Paskelbti anketą tik pilnai atsakius į visus klausimus; Atranka vyksta iki 2019.02.23 18:00. Anketa 1. Tavo slapyvardis žaidime, Discord kontaktai, amžius: 2. Tavo VVP nuoroda ir aktyvumas: 3. Tavo pasiekimai serveryje (be prižiūrėtojų ar klubų pavaduotojų): 4. Mechanikų firmos vizija: 5. Kodėl pasirinkai pildyti būtent į šį direktoriaus postą?: 6. Ar planuoji į šia firmą atnešti kokių tai naujovių? jei taip tai kokių?: 7. Kaip elgsiesi, jog išlaikytum pastovų darbuotojų skaičių?: 8. Kaip bendradarbiautum su kitomis neutraliomis firmomis?: 9. Kokių įžvalgų turi pastarajam Mechanikų direktoriui?: 10. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave?: 11. Kaip manai kokias klaidas šiuo metu dažniausiai daro direktoriai vadovavimo procese?: 12. Kokia tavo nuomonė dėl "firmų reketų" ir kaip planuoji atsilaikyti prieš nusikalstamų frakcijų reketavimus?: 13. Ar manai, kad turi pakankamai gerą reputaciją bei žaidėjų palaikymą, jog į savo komandą galėtum pritraukti nemažai žmonių ir išlaikyti ją aktyvia? Jei taip, tai kodėl taip manai?: 14. Paskutiniai pasisakymai (Pildyti nebūtina):
 8. Sveiki, universaliausios firmos direktorius vėl atsilaisvino, todėl tenka vėl ieškoti, to kuris sugebėtu vadovauti šiai firmai. Kalbant apie pastarąjį direktorių tiesa sakant man jo era patiko ir manau galima ją pavadinti kaip viena iš geriausių Transporterių erų nes iki Yawazakio nelabai kas ir iškėlė šią firmą, jog prilygtu ir kitoms nusikalstamoms frakcijoms, žinoma man asmeniškai labiau norėjosi, jog būtu atsižvelgiama ir į dušmano veiklą, o ne vien nusikalstamą pusę, tačiau bendrai vertinant manau visi gali su manimi sutikti, jog debiutas buvo sėkmingas, todėl ieškau tokio vadovo kuris sugebėtu rasti kompromisą savo firmoje, jog vyrautu apylygiai tiek nusikalstamas vaidmuo, tiek neutralus "pavežėjo" darbas, tikiuosi tokį rasti, o jums linkiu tai įrodyti rinkimuose, jog tikrai toks esate! Rinkimų taisyklės: Nebūti valdžios NDS Kandidatai į šį postą turi turėti gerą reputaciją, t.y nebūti pagarsėję kaip kenkėjai, čyteriai ir panašiai; Pildantieji kandidatavimo metu privalo laikytis bendrųjų forumo taisyklių, nekopijuoti anketų, sakinių, idėjų ir panašiai; Kandidatavimo metu žaidėjai privalo būti aktyvūs tiek forume, tiek žaidime, tiek TeamSpeak programoje; Privaloma paspausti "rodyti kas redagavo" per 15 min; Spalvą bei šriftą galite pasirinkti patys savo nuožiūra, svarbiausia, kad nerėžtų per akis; Paskelbti anketą tik pilnai atsakius į visus klausimus; Atranka vyksta iki 2019.02.23 18:00. Anketa 1. Tavo slapyvardis žaidime, Discord kontaktai, amžius: 2. Tavo VVP nuoroda ir aktyvumas: 3. Tavo pasiekimai serveryje (be prižiūrėtojų ar klubų pavaduotojų): 4. Transporterių firmos vizija: 5. Kodėl pasirinkai pildyti būtent į šį direktoriaus postą?: 6. Ar planuoji į šia firmą atnešti kokių tai naujovių? jei taip tai kokių?: 7. Kaip elgsiesi, jog išlaikytum pastovų darbuotojų skaičių?: 8. Kaip bendradarbiautum su kitomis firmomis?: 9. Kokių įžvalgų turi pastarajam Transporterių direktoriui?: 10. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave?: 11. Kaip manai kokias klaidas šiuo metu dažniausiai daro direktoriai vadovavimo procese?: 12. Kaip planuoji atrasti kompromisą Transporterių firmoje tarp nusikalstamos veiklos ir neutralios?: 13. Ar manai, kad turi pakankamai gerą reputaciją bei žaidėjų palaikymą, jog į savo komandą galėtum pritraukti nemažai žmonių ir išlaikyti ją aktyvia? Jei taip, tai kodėl taip manai?: 14. Paskutiniai pasisakymai (Pildyti nebūtina):
 9. Papeikimas atmestas, leidau direktoriui kaip ir kitiems pasilikti užsilikusius darbuotojus, todėl ir nėra nieko apie juos darbuotojų archyve, žinoma suprantu bendrą situaciją, jog labai sunku konkuruoti kai žaidėjų trigubai daugiau, todėl nes viskas supuolė į viena vietą, tiek 2 firmų darbuotojų perleidimai, tiek mano leidimas pasilikti darbuotojus nuo Venturos eros, todėl bendrai vertinant atimu Fūristams 1 savaitinę atranką.
 10. Papeikimas priimtas, pavaduotojas nušalinamas.
 11. Sveiki visi, prabėgo dar vieni rinkimai, tiesa sakant šie rinkimai mano manymų man buvo sunkiausi iš visų, buvo ką veikt, nes sulaukiau daug gerų kandidatų ir apsispręsti išties buvo sunku, tačiau, kad ir kiek kartų šiuose rinkimuose mano nuomonė keitėsi - visgi apsistojau prie vieno asmens, kuris mano manymų ir buvo verčiausias šiuose rinkimuose, tad nieko nelaukdamas duodu jums klausyti savo įžvalgų ir girdėti naujojo direktoriaus vardą. Klausyti įrašo galite: Čia Direktoriui neišbuvus reikiamo laikotarpio savo poste, jis atiteks antros vietos nugalėtojui.
 12. Asmuo nebėra transporterių pavaduotojo pareigose.
 13. Malonu matyti, jog giriate šį direktorių.
 14. Nuostatų pakeitimai:

  • Nuo šiol vėl leidžiama daryti visoms firmoms nuolatinę atranką, kiekvienas vadovas turi teisę pasirinkti kokio tipo atranka nori daryti forume – gali daryti forumo atranka įprastu būdu arba nuolatines atrankos forma.
  • Nuo šiol vėl leidžiama FTB/SWAT daryti atrankas žaidime.
  • Nuo šiol kiekviena firma per savaitę gali priimti po 1 asmenį į savo darbą be atrankos, tačiau tai turi būti aiškiai nurodyta darbuotojų archyve.
  • Pridėta pretenzija - Lipimas ant stogų kai ta draudžia grobiamos teritorijos taisyklės (už kiekviena asmenį 50k)
  • Padidintos reketavimų išpirkos, laikai.
  • Nuo šiol Kiekviena neutrali firma turi teisę iš anksto susimokėti nusikalstamai frakcijai "nalogą", jog tą savaite jų būtent ta nusikalstama frakcija nereketuotu, nalogo suma nustatoma pagal bendrą susitarimą.
  • Nuo šiol uždrausta, jog sekmadieniais neutralios firmos galėtu keistis darbuotojais
  • Nuo šiol Jeigu teisėsauga atrakino pagrobtą žmogų tuomet, kai dar grobiantieji buvo savo pozicijoje - užgrobtas asmuo privalo ir toliau stovėti ir imituoti, jog yra pagrobtas.
  • Padidintos pretenzijų sumos, jeigu veiksmo metu yra pagaunamas žaidėjas naudojantis neleistinas programas.
  • Nuo šiol vėl nebėra leistina rushinti į teisėsaugos pusę, rushinti už kliūčių.
  • Nuo šiol jeigu vyksta grobimas tarp nusikalstamų frakcijų - griežtai draudžiama kištis teisėsaugai iš bet kokios teritorijos, negalima teisėsaugai šaudyti į bet kurios frakcijos narius, tol kol vyksta grobimas tarp nusikalstamų frakcijų, jeigu toks pažeidimas įvyksta - pildomos pretenzijos (pvz: vyksta grobimas fūristų bazėje - draudžiama šaudyti teisėsaugai iš tolo į asmenys dalyvaujančius grobime).
  • Nuo šiol jeigu vyksta grobimas prieš teisėsaugos frakciją - draudžiama kitai frakcijai daryti įtaką bet kokioje teritorijoje prieš užgrobėjus, jeigu toks pažeidimas įvyksta - pildomos pretenzijos (pvz: užgrobtas hotelis prieš FTB, o policija stovi prie hotelio lauke ir šaudo į grįžtančius užgrobėjus).
  • Nuo šiol draudžiama grobti, reketuoti firmų bazių garažus.
  • Pridėta pretenzija dėl pašalinių darbuotojų įtakos vykdymo veiksmo metu.
  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Por_Taal

   Por_Taal

   @Smoke_CIoud Grobimu procesuose neparasyta, kad negalima, tai ez.

  3. Ryan_Collins

   Ryan_Collins

   @Por_Taal - Parašyta prie vietovių kur leidžiama, o kur ne.

  4. Por_Taal

   Por_Taal

   @Ryan_Collins Zinau as tam rasiau.

   "Beisbolo aikštelė (išpirka - 400k);" - apie snaiperius nk nepamineta, reiskias galima.

 15. Sveiki mieli žaidėjai, prasidėjo vėl rinkimų maratonas, tikiuosi jis greit baigsis, tačiau yra kaip yra, ir stengiuosi išrinkti geriausius vadovus į direktoriaus pareigas, jog tas vadovas kuris yra išrinktas suteiktu daugiausiai žaidėjams malonumo žaidžiant ir suteiktu pilnavertišką žaidimą su įvairiomis veiksmo formomis. Kaip ir minėjau analizės audio įraše taip paminėsiu ir čia, jog šį karta labai nesistengiau vertint kiekviena asmenį, vertinau tik tai kurie mano akiai buvo rimčiausi kandidatai, žinoma, visi asmenys kurie yra išvardinti analizėje realiai kiekvienas galėtu su vadovauti firmai ir manau nesiskustumėt jų darbų, tačiau buvo rimtesnių kandidatų kurie Dylerius gali iškelti aukščiau nei vidutinybės lygio. Klausyti įrašo galite: Čia Direktoriui neišbuvus reikiamo laikotarpio savo poste, jis atiteks antrosios vietos nugalėtojui.
×