Jump to content

Paul_Nesu

Narys
 • Pranešimai

  478
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Paul_Nesu

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

17.468 profilio peržiūros
 1. LMG FM | Klausimai/Pasiūlymai

  Sveikas, pareigas gavęs jaučiuosi gan normaliai, planai tai turbūt kaip ir daugumai gavus pareigas tai išmėtyti visus užsilikusius žaidėjus, susidėlioti forumą kas svarbu kas ne bei žinoma pasidaryti pirmą atranką ir išsirinkti pavaduotojus. Motyvuosiu tuo kas aktualu žaidėjams tai premijos, veikla, galimybės kažko pasiekt ką ir bandysiu duoti visiems darbuotojams jei matysiu pastangas iš jų pusės, Žinoma, kad kokybę. Dėkui už klausimą!
 2. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Paul_Nesu 2. Jūsų atstovaujama firma:Radija 3. Kokią atranką norite užregistruoti:Žaidime 4. Kada ji įvyks:2019-12-17 20:00h 5. Papildoma informacija (nebūtina):Būtinas ts3. Laukiami visi! [Išskyrus esantis nds ir čyterių/kenkėju sarašuose]
 3. LMG FM | Darbuotojų archyvas - Tema kurioje bus surašyti visi firmoje dirbantis asmenys Priimti iš atrankų žaidime Priimti iš atrankų forume
 4. LMG FM | Klausimai/Pasiūlymai - Ši tema skirta žaidėjams kurie nori kažko paklausti ar pasiūlyti LMG FM firmos valdžiai Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Jūsų klausimas/pasiūlymas?:
 5. LMG FM | Neaktyvumas/Palikimas - Ši tema yra skirta darbuotojams norintiems palikti darbą arba pranešti apie neaktyvumą. Neaktyvumo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Kodėl būsite neaktyvus?: Kiek laiko būsite neaktyvus?: Palikimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Kiek laiko išdirbote mūsų firmoje?: Kodėl paliekate mūsų firmą?: Paskutinis pasisakymas:
 6. Sveiki kas rytojui [poryt vėliausiai] laiko turėtu kelis gfx forumui padaryt? Pm papieškit susitarsim 

 7. "LMGBasket" | Statymų ir Lažybų punktas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Paul_Nesu Už kurią komandą statote?: Houston Rockets Koks jūsų koeficientas?:1.67 Kiek pinigų statote?:300.000 Ar perskaitėte taisykles ir sutinkate su jų nuostatais?:Taip
 8. Pradžioje gal ir prikolas būtų o aplamai kada 3 frakcijos teisėsaugos aktyvios kažin ar ilgam išliktu ta apsauga.
 9. Atrankų į darbus registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Paul_Nesu2. Jūsų atstovaujama firma:Radija3. Kokią atranką norite užregistruoti:Žaidime4. Kada ji įvyks:2019-12-04 20:00h5. Papildoma informacija (nebūtina):Laukiami visi!
 10. Sveikinu. Sakiau, kad paimsi ta drk
 11. Šiandien 20:00H Žaidime vyks atranka į "LMG RADIJAS" Firmą! Laukiami visi!

 12. Atrankų į darbus registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Paul_Nesu2. Jūsų atstovaujama firma:Radija3. Kokią atranką norite užregistruoti:Žaidime4. Kada ji įvyks:2019-11-30 20:00h5. Papildoma informacija (nebūtina):Laukiami visi!
 13. Unjail Kristijonas_Rush

  Sumaišiau id + nuo kada dėl kicko jeile sedi iš kart? ar čia nauja magija kažkokia ko aš nezinau?
×