Jump to content

Tomas_Balkone

Narys
 • Pranešimai

  303
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Tomas_Balkone

 • Rangas
  Taisyklės ieško priešų
 • Gimtadienis 2000.01.29

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Panevėžio aps.
 • Interesai
  Mjane

Paskutiniai lankytojai

7.013 profilio peržiūros
 1. [Ieškau] AK47 soundai

  Ieškant modifikacijos 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: kt. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):- 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): ieškau kokybiško ak47 soundo. Atsilyginsiu
 2. Matosi, kad atmintis sušlubavo. Ne kartą su vienu iš buvusiu Lauros komandos nariu kalbėjomės gyvai ir aptarinėjome apie tave. Yra žmonių galinčių tai paliūdyti, bet negaišiu jų laiko. Tiksliai nepamenu, bet tai čj buvau su nicku Necro_Shade. Bet neesmė. Nesupratai manęs. Kai dar neturėjai šių "pasiekimų" atsimenu nieko nekalbėdavai. Išvis tavęs nebūdavo, nėėė žodžio. Pradėjai ale antras vietas "siekt" ir pradėjai neblogai reikštis su pagyrom. Nepameni kada šovei sakai. Pasižiūrėk į šios temos pradžią, prisimink savo buvusį parašą, pasižiūrėk į dabartinį parašą. Ir galiu garantą duot, kad iki dabar visiem pezi apie savo antras vietas. Žmogau, susipažink su realybe, kas darosi? Pasižiūrėk į save. Žinai, kad mano žodžiai veikia, gali toliau kišti šūdą seni. Visada tiesą pasakysiu ir gali savo tuščiais nekalbėt.
 3. Mačiau kažkada tavo parašą prispaminta "antra vieta". Aš žmogus atviras ir išsakysiu nuomonę apie šitas tavo nesamones. Gavęs direktorių kažkoks pasidarei robotas brol. Š audai savo tuos bajerius su antrom vietom ir direktorium. Srsly dude, who gives a fck? Apsižymai, kad gavai direktorių. Suprantama, smagu jį gaut. Na bet kad būti visiškai menkystai, tai tu chujovai mynkai savo molį brol. Banalumo liune, tavo madingam kūne, kur protas, dėja ilgai neužsibūna. Jo žinau bandau paimti ir aš direktorių, bet dėl šito nepatampu menkysta. Pamenu pas Laurą medikuose dažnai į ts ateidavau pakalbėti su draugais. Buvai pavaduotojas. Visas susišikęs kampe, nė žodžio cypt nemokėjai, o dabar bandai save iškelti. Atsigauk. Tikriausiai po šito posto susireikšminsi, kaip šiuolaikinė 13 metų mergaitė, kad ją paliko bachūras. Na, bet mano paaiškinimas platesnis yra mano blogo paskutinėje dalyje. Siūlyčiau paskaityti. Linkiu toliau kurti beprasmį šūdą ir lysti kitiems į šikną. Goodluck with ur life. Tu pajausk saiką, žmogau.
  1. Tuti_Fruti

   Tuti_Fruti

   banalu kaip jiingle bells ;)

  2. Tomas_Balkone

   Tomas_Balkone

   gyvenk geriau, kad pabaigoj švarus liktum

 4. Man nelabai patinka šis naujas sub-forumas "pasiekimai" ar kažkas tokio. Pagalvojus, kad šie skaitomi pasiekimai yra visiškas niekas. Tai nėra pasiekimas. Padedi serveriui tvarkytis dykai ir dar privalai to siekti. Jei neklystu Marius kažką panašaus minėjo. Na bet kaip bebūtų mes siekdami visokių modų, direktorių švaistom savo brangų laiką, kurio ir taip mažai. Bet ką padarysi, kiekvienas esame užsikrėtę šia ligą, vieni mažiau kiti daugiau. Per šitą brangų laiką gyvenime buvo galima tiek daug nuveikt, bet tačiau gauti postą serveryje taip pat yra smagu. Nesakau nieko prieš, aš irgi sergu šia liga ir vis tiek bandysiu ką nors pasiimti čia. Tiesiog šiaip taip garsiau susimąsčiau. Labai gražiai sutvarkyta tema, Einarai.
 5. Tomas Balkone blogas

  Esu tau dėkingas už savo laiką ir labai džiaugiuosi, kad tau patiko ir tu tai supranti. Padedi suprast, kad ne veltui aš čia savo mintis dėstau. Dekui dar kart brolau Zdarova. Dekui dekui, keep it real Sveikas, žinok nežinau tavęs, bet didelis dekui seni
 6. Deja, ji nebuvo palikta. Aš stovėjau prie pat jos ir laukiau kol dingsi. Ir kaip aš galėčiau prisikabinti priekabą, jei tu šaudai ir dar nuvažiuot iki drabužių parduotuvės? Jokios logikos brolau. Pareigų neturiu. Neverta tau tuščiažodžiaut litanijose ir kartoti tą patį, geriau nieko nerašyk ir lauk verdikto brolau.
 7. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Balkone 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Barlog 3. Peikimo priežastis: Netinkamas administratoriaus komandų naudojimas (/freeze, /unfreeze, /kill, /takew, /boom, /kick). [1 įspėjimas]. Pradėjo virukas šaudyt, išlipau ir suboomino. Dar puikiai matome, kad išlipau iš transporto ir parašė, jog diržai sėkmingai nuiimti. ty 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. [SA:MP] Oldschooliniai drifto laikai

  1. Apie ką vaizdo įrašas?: Tomas_Balkone 2. Ar vaizdo įrašas Jūsų?: Taip 3. Vaizdo įrašas: desc. skaitom.
 9. /d Sveiki visi!

  oi Norvege, pats irgi nekažką dp buvai brolau.. atmetinėji dėl aktyvumo, nors patį chuj ten rasi. nekažką brol
 10. Banalumas t`f

  Ne kartą liesta tema. Š is tekstas yra labai teisingas seni. Jokio likimo nėra, yra tik mūsų sprendimai, mes pasirenkame ką mes norime daryti. Ir tai mus suvedė. Jokiu likimu nebetikiu. Juk pagalvojus, juk mes patys nusprendėme susipažinti su žmonėmis ir tai sudarė mūsų geriausią draugų ratą seni.. Ačiū tau už tekstus, visad mylėsiu brol. ps labai gaila, kad sampo tekstai susilaukia didžiausio dėmesio, nes tai yra sampo arba populiaraus žmogaus šiame serveryje tekstas, kuris nieko nereiškia. Tačiau tai, ką parašo daug matęs žmogus ir bando kitiems patarti, jokio dėmesio nesulaukia. Robotų planeta brol..
 11. Prisistatau Kristina_Maleckaitė

  Na malonu, Evelina. Simpatiška panelė.
 12. Jjack_West blogas

  Labai džiugu, jog dar yra žmonių, kurie rašo apie save, o ne apie sampą. keep it real
 13. [SA:MP] Trumpas drifto video

  1. Apie ką vaizdo įrašas?: Driftą 2. Ar vaizdo įrašas Jūsų?: Taip 3. Vaizdo įrašas: skillai dingę, bet prisimenant senus laikus.
×