Jump to content

Mantas_Faustyno

Narys
 • Pranešimai

  956
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Mantas_Faustyno

 • Rangas
  Dr. House

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

5.755 profilio peržiūros
 1. [Konkursas] Laimėk RANDOM būdu didelį prizą!

  Anketa : 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Mantas_Faustyno 2. Jūsų pasirinktas skaičius (1-100)?: 28
 2. Nu ką žinauuu. Man tai tik įdomiau kaip yra dabar. Neseniai žaidžiau su naujoko vartotoju ir teko būti suvarpytam kulkų y kartų, bet ar čia ir neslypi visas tas įdomumas? Esant ginkluotam užpuolimui, bandai slėptis, atsišaudai, duodi į galvą ir pnš. Juk čia adrenalinas, veiksmas! Visi tie susišaudymai verčia būti atsargesniu, daryti apgalvotus žingsnius. Juk tai šimtą kart įdomiau, negu važiuoti ramiai gatve ir būti užtikrintam, kad niekas taves nelies. Koks čia įdomumas?
 3. [Idėja]Jomajo, tiuninginiai su mechanikais?!!

  Gera vakara, ačiū už nuomonę! Kaip ir sakiau praeitame komentare, visados yra kompromisas. Galima padaryti, kad viena bendra firma(tune ir mechanikų), galėtų užgrobinėti pastatus. Čia vienas variantas. Bet neužmiršk, kad yra gaujos/klubai/dyleriai/fūristai, tai visgi tada susilygintų jėgos.
 4. Trump siaučia

  1. Ernis_Sultan

   Ernis_Sultan

   Nieko įdomaus, viskas suvaidinta:/ KMR

 5. Motyvacija - Visus organizmo veiksmus skatinanti jėga

  Gera diena. Sukėlė šypsnį teigimas, kad "Nebijo vasarą išeiti į pliažą" ir "Parodyti gražų presą". Bet, nenoriu nukrypti nuo temos. Ką galiu pasakyti, kad ir apie tuos moksliukus. Nežinau kaip jūs, bet moksliukams aš iš pagarbos nulenkiu galvą. Jie, vardan savo tikslo, turi aukoti draugus, savo laisvalaikį. Ar galite įsivaizduoti, kokio stiprumo reikia turėti valią(ar motyvaciją), kad atsisakyti visų šių dalykų? Bet kaip ir sakoma, "per kančias į žvaigždes". Poto žiūri, tie moksliukai tampa tavo darbdaviais ar net daktarais. Ir nori, nenori, atsiranda pagarba jiems. Gal net ir pačiam skaudulys būna, dėl iššvaistyto laiko. Taigi, kas nesimokot, turėkit omenyje, kad "Moksliukus reikia gerbti, nes vieną dieną gali tapti tavo darbdaviu"
 6. [Idėja]Jomajo, tiuninginiai su mechanikais?!!

  Labas(soriuks kad nepasisveikinau praeitą kartą). Aš turiu omenyje, kad tiek mechanikai, tiek tiuninginiai galės eiti į grobimus. Tai bus bendra firma, juk jie visi kolegos tarpusavy.
 7. [Idėja]Jomajo, tiuninginiai su mechanikais?!!

  Labas, viskas labai paprastai sutvarkoma. Būnant tiuninginiu, gali atlikti mechaniko funkcijas. Jeigu kalbi apie išvaizdą, tai čia irgi ne bėda. Galima padaryti, kad tiuninginiai galėtų devėti dvejas aprangas, tai mechaniko ir tiuninginio. Man asmeniškai mechanikai su tiuninginiais derinasi, juk abejas sritis sieja vienas ir taspats - automobilis. Tiesiog, galėtume skaityti taip, kad mechanikai įgautų dažytojo įgūdžius(angl. skill) ir pataptų tiuninginiu.
 8. [Idėja]Jomajo, tiuninginiai su mechanikais?!!

  Visados yra problemos sprendimo būdas. Viską galime palikti taip, kaip yra. Tik būtų bendra firma, tai mechanikai ir tiuninginiai kartu.
 9. Idėjos pateikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Mantas_Faustyno Jūsų idėja: Gal truputį pasirodys įžūlu, bet drįsčiau teigti, kad tiuninginių darbas yra nuobodžiausias iš esamų darbų, su pakvietimu. Taigi, turiu savo versiją, kaip būtų galima jį padaryti įdomesnį. Siūlau: Sujungti Tune darbą su Mechanikų. Ar ne per drąstiška idėja? Pabandysiu sudėti +/- ir jūs patys nuspręsite, ar tokia idėja priimtina. Kaip sujungtų darbų pavyzdį, galėčiau pateigti TAXI ir Transporterių firmas. Nesakykit, bet šis bendras "šoferių" aljansas funkcionuoja nepriekaištingai. Kas svarbiau, mechanikai ar tiuninginiai ? - Aš siūlau, kad pirmesnė grandis prasidėtų nuo mechanikų. Matot, mechanikai toks ale "nešvaresnis" darbas, transporto priemonės ne per gražiausios. O tune jau būtų aukštesnis lygis, čia jau rinktųsi Petriuškevičiaus gerbėjai, kurie nusimano apie "Stiliūūū". Reziumė: Mechanikų paaukštinimas būtų į tiuninginius. Kas keistųsi? -Tiuninginiai turėtų ne tik tune, bet ir mechaniko komandas.(Įsivaizduokite, jūs galit ne tik sau mašiną susitaisyti, bet ir pasitiuninguoti kaip norite! Automanai tiesiog trinte trintų rankomis tokios idėjos įgyvendinimu) -Tiuninginiai galėtų vairuoti "Towntruck" (Kaip transporteriai TAXI) -Tiuninginiams reikėtų didesnio XP skaičiaus. Š iuo metu, kas nežinote, situacija yra tokia: Kokie pliusai ir minusai ? - Sumažėja direktorių, todėl sumažėja šansas kitiems pasižymėti. -Bendra firmos sąjunga turi daugiau darbuotojų, tai reiškia, kad darbdaviams ir darbuotojams įdomiau(Lengviau suorganizuoti veiklą) -Sumažėja monotonija(Gali tiuninti, taisyti, tempti mašinas) -Pagerėja sąlygos rengti mašinų event -Direktoriui sudėtingiau suvaldyti firmą -Galimas tiuninginių išsiderinimas, kuomet jų nepakaktų patenkinti paklausai -Nusikalstamų frakcijų sumažėjimas?(Tiuninginiai laikomi prie nusikaltėlių, o mechanikai ne)(Bet - Galima padaryti, kad jie kartu būtų viena ir tapati nusikaltėlių frakcija) Kuo ši idėja padėtu Serveriui/Teamspeak/Svetainei?: Išdėsčiau. Ką manote?
 10. Gyvenimas, netektys, kitoks mąstymas

  Gerą dienelę mielieji. Š irdis nudžiugo pamačius tokią temą. Pasidalinsiu savo filosofija. Artimųjų žūtys žmonių nekeičia, jos tik paskatina tapti tuo, kuo norėjai(arba nepaskatina). Mano filosofija, gyvenimas yra žiaurus. Jis tave bando visaip sužlugyti. Morališkai(pagrinde), fiziškai. Tarp žmonių vykta kova(biol. sakant - vidurūšinė konkurencija. Kas laikoma stipriausia jėga, iš esamų konkurencijų). Teisingai sakoma, kad išlieka tik stipriausi(nekalbu apie fizinę jėgą). Mano manymu, gyventi reikia kovojant, tačiau neužmirštant kitų, save supančių. Vienam gyventi sunku, kartu - lengviau. "Jei kalbiesi su Dievu, tu religingas. Jei Dievas kalba su tavimi, su psichiškai nesveikas". Sakyčiau į Dievą žmonės nori įtikėti todėl, kad atsirastų gyvenime prasmė. Nes kuomet nežinai, kam tu čia gyveni, kas laukia po mirties, atsiranda nežinomybė, kuri baugina. Tačiau čia gali pagelbėti Dievas, kuris teigia, kad " Po mirties laukia amžinasis gyvenimas!". Š tai čia yra vienas iš religinių ramsčių, mano nuomone. Dieviškąją instanciją taipogi renkasi tie, kurie negeba susitvarkyti savo minčių savarankiškai ir prašosi pagalbos. Esu pastebėjęs iš savo matymų, kad į bažnyčią ateina ligoti, psichiškai neįgalūs, pastumdėliai ir t.t. Būtent tas Dievo teigimas, kad "Jus visus vienodai myliu" ir t.t. suteikia jiems vilties gyvenime, jie mano esąs mylimi(ko visi taip trokšta). Kiekvienas galvoja kaip nori, tačiau aš esu už savarankišką minčių išdėstymą. Nesakau, bažnyčia teigia geras mintis, tačiau tikrai nesutikčiau su visomis. Dabartinė bažnytinė instancija yra pragmatiška(Bet realiai pagalvojus, kada ji tokia nebuvo? ). Žinote, pasakysiu jums vieną tokį faktą, kurio galbūt dauguma net nežinojote. Visos tos religinės šventės, kaip kad Velykos, Kūčios ir pnš. yra NE Dievo sugalvotos. Tą nusprendė tam tikra žmonių grupelė, susirinkusi vieną dieną(Š is įvykis vadinosi " Vatikano susirinkimas"). Š venčių data buvo parinkta pagal pagoniškų švenčių. Tai jūs įsivaizduokite, religiją kūrė ne Dievas, o patys žmonės!
×