Jump to content

Andrius_Maust

Narys
 • Pranešimai

  1.553
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Andrius_Maust

 • Rangas
  ✵ Korektiškas ✵
 • Gimtadienis 2000.07.05

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

5.800 profilio peržiūros
 1. [Ieškau] ENB

  Sveikas, štai tavo norimi enb, jeigu reikės pagalbos, susisiek. čia čia čia
 2. [IEŠKAU] Sultan mod

  Sveikas, štai tavo norima modifikacija, jeigu reikės pagalbos, susisiek. čia
 3. Ieskau Modo

  Sveikas, štai tavo norima modifikacija, jeigu reikės pagalbos, susisiek. enb
 4. Kuo toliau, tuo gražiau, bandot dėmesio gauti, susikurdami mergos vartotoją ir blokuodami? @Kamile_Kaunas, nežinau kaip kreiptis, nes labai įdomus tavo asmenavimas, vyriška gimine, tai ar nebūsi pasidarius/-ęs operacijos, kad pakeisti lytį? Iš rašybos neduočiau daugiau nei 14 metų. Nesubrendęs/-us o jau pakeitęs/-us lytį. " NES ESU PASIDARES NOTRAUKAS" "VISKA IR NUSIUNTES SERVERIO"  PEACE. @Mat_Himplin Gerų konkurenčių/-tų susiradai:DD 

   

   

 5. Ieskau Furisto skino

  Sveikas, štai tavo norima modifikacija, jeigu reikės pagalbos, susisiek. mod mod mod
 6. [Ieškau] Realistiškų garsų

  Sveikas, štai tavo norima modifikacija, jeigu reikės pagalbos, susisiek. sound
 7. [Ieškau] Ginklų ant nugaros ir HD kelių

  Sveikas, štai tavo norima modifikacija, jeigu reikės pagalbos, susisiek. Ginklai ant nugaros
 8. [IEŠKAU] Gun pack

  Sveikas, štai tavo norima modifikacija, jeigu reikės pagalbos, susisiek. Gun
 9. Vilius_Venturas užblokavo Andrius_Maust

  Pas tave net nesimato taikinuko, labai įdomiai, nu tarkim. Asmenį pasakysiu jei prireiks, bet nėra čia ką spėliot, daugelis žino kieno tas video, tas asmuo net cleo neturi, nu bet tarkim jis spreadą naudoją tavo nuomonę, nuo hp ir spreado, tiksliau viską... Vien tik mano modifikacijas pasižiūrėk, jei netiki, kad ne mano video. ČIA Manau užteks diskutuot, nuspręs valdžia.
 10. Vilius_Venturas užblokavo Andrius_Maust

  Ne mano vaizdo įrašas visų pirmą, tai komandos nario, tai nereik dabar kažką šnekėt, pats visus hitini ir visą laiką judantį žmogų, panaši meškos situacija :DD Nenoriu tiesiog pyktis ir toliau čia kažką diskutuot, nebandysiu įrodinėt, spręs kas už tai atsakingas. Tiesiog pasakiau nuomonę. Stovintį žmogų taip pat ne visą laiką, be to all time in action. Jau apie spreadus pradedam šnekėt?
 11. pagalba del wall hack

  Sveikas, persisiųsk samo 0.3.7 ir parsisiųsk fixą, tada necharshins ir veiks pats gta, jeigu reikės pagalbos, susisiek.
 12. Vilius_Venturas užblokavo Andrius_Maust

  Nesiruošiu teisintis, nes nors ir pasakysiu, kad nenaudojau, čia ne aš spręsiu, o sprendžia aukštesnioji valdžia, tik noriu pabandyti įrodyti, nes žinau, kad aš to nenaudojau, nes nematau tikslo, koks tol kas gadintis reputacija, ypač šiuo momentu, ir nebandyčiau dabar teisintis, tiesiog būčiau ėjas out, jei žinočiau, kad tai tiesa, nes visų pirmą dėl tokio nieko bandyti ir rizikuoti, kažkuo, tai ką žinau, tiesiog ne mano būdo, pats esu už teisybę ir ieškau to teisingo galutinio verdikto, kuris yra teisus. Nes dabar būtų mano nuomonę nesąmonė, jei užblokavimas būtų patvirtintas, galima sakyti dėl nieko, nes gta švarus. Štai vaizdo įrašas tokioje pačioje situacijoje, kad nuimama mažiau gyvybių, dabar pratestuota ir atsiųsta. Daugelis hitų bėgiojant nuima tik po pora gyvybių, kas puikiai matosi mano užblokavime. Štai keletas užblokavimų dėl tokios p raidės, kurie nebuvo patvirtinti. Pasakiau ką norėjau, jūsų dabar nuosprendis, tiesiog pasakiau visą tiesą, jums spręst. Peace.
 13. [Ieškau] Mašinu modo.

  Sveikas, štai tavo norimos modifikacijos, jeigu reikės pagalbos, susisiek. huntley sultan
 14. Čyteris Arturke_Paulius

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Andrius_Maust2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arturke_Paulius vvp4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Todėl, kad žaidėjas negavo užblokavimo, nes atsijungė ir nebe prisijungė, laukia kol pasibaigs 5 dienos.5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: -
×