Jump to content

Johnny_Kebab

Narys
 • Pranešimai

  756
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Johnny_Kebab paskutinį kartą laimėjo Gegužė 15 2013

Johnny_Kebab turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Johnny_Kebab

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Jonava

Paskutiniai lankytojai

2.142 profilio peržiūros
 1. @Flip_Flops Dėkoju jog sureagavai ir pasirodei atlikti bent vieną d. eventą. Šiandienai gan mažai bet tikiuosi matyti tavo sekančią ataskaitą didesnę.
 2. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Johnny_Kebab 2. Užblokavimo priežastis: Kažkokį Car Shot čytą... 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Važiavome su mechaniku darbinę mašiną (Buvau išlindęs su ginklu per langą) ir iš niekur nieko vairuotojas iššoko ir parėjo banas. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): Fotkės nepadariau kaip parėjo banas kadangi iš įpročio gauti kickus nuo serverio sistemos iškarto šoviau reloga. Gal tiks mano kolegos daryta nuotrauka.
 3. Peikiu Freddy_Bloods

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Johnny_Kebab 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Freddy_Bloods 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Surakintą paliko. Teko imtis kitų priemonių išsilaisvint vėliau grįžo, užmetė free staru už šaudymą į pareigūną nors visą laiką prasėdėjau surakintas. 4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com): Kai paliko surakintą ir tegu įrodo jog jis manę grįžo ir atrakino. https://imgur.com/a/q5useTg O čia free starai. https://imgur.com/a/WNd5AC3
 4. [FORUMAS] Parašyk nuomonę apie žaidėją po juo !

  Tikrai matytas čiuvas ir tikrai visi žino vardą serveryje +rep seniulyzai.
 5. ''Auto Bolidas''// Rangų sistema

  Anketa: Vardas_Pavardė: Johnny_Kebab Įrodymai: Gali būt fotkiu jau per senų... 6 Pilni bakai : https://imgur.com/a/dQZnLda 8 Priimti iškvietimai : https://imgur.com/a/gGfzkI0 7 Sutaisymai : https://imgur.com/a/MJbPzii Jūsų dabartinis rangas: Praktikantas.
 6. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Johnny_Kebab 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Misa_Piskinas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai:
 7. ANKETOS ŠABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Johnny_Kebab 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Misa_Piskinas 3. Peikimo priežastis: Free Ban 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 8. Serverio Atnaujinimai 1.7.71

  patikslinisiu ne kausinis o strucio kiausas ant galvos
 9. Serverio Atnaujinimai 1.7.71

  o kdl nera to didizojo prizo ten tos 3 vietos 1 vieta ten tiek ir tiek tasku
 10. Serverio Atnaujinimai 1.7.68

  PGL tik levai del 2 dalyku kad gun nebegalesi masinoj bei afk kad xp negausi bei algus jei ne ofise :|
 11. Nu ka vyrukai labanaktukas :D

 12. Serverio Rekordas - 800

  kai puse sargo atbegu tai ir padejo rekorda siekti
 13. saltuk ramink savo swatus ble jau isijaute po miestus dm daro ir meta star kitiem uz savo veiksmus poto pc nesusitvarko nzn koks ten medis bet krc samp spejhu tik 5 % nrml veikia nes jiem nei lempu nei ka rodo varaiu su lempom tai ne sustabde ir sako akd be lempu nes jam taip rode

  1. Antonio_Cairol
  2. Mode_Fss

   Mode_Fss

   nesiparink, vsio būdėt allright

×