Jump to content

Mantass_Gagaag

Narys
 • Pranešimai

  512
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Mantass_Gagaag

 • Rangas
  "Do Good And Good Will Come To You"
 • Gimtadienis 1998.03.12

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Namai

Paskutiniai lankytojai

2.887 profilio peržiūros
 1. Taxi | Nuolatinė atranka

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, jūsų amžius: Mantas_Gagaag 132. Papasakokite apie save, ar esate kuom pagarsėjas serveryje?:Esu mandagus, klausantis valdžios, darbingas, Pagarsėjas turbut nesu 3. Ar turite TeamSpeak 3 programą ir mokate ja naudotis?:Taip turiu, ir moku naudotis4. Su kokiais tikslais ateinate į mūsų firmą?:Atrodo kad bandysiu pasiekt prižiūrėtojo ir aukščiau.5. Išvardinkite bent 3 firmos taisykles: Kai veži klientą negalimą daryti vt negalime šaudyti į žaidėjus negalime čytint, atsikalbinėti valdžiai ar žaidėjams 6. Išvardinkite Taksi darbo komandas bei greituosius mygtukus: N priima ar nepriima pinigus iš kliento7. Kiek laiko žadate išdirbti firmoje?: Gan turėčiau daug.
 2. S.W.A.T. - Laipsniai

  Vardas_Pavardė : Mantas_GagaagKuriame būryje esate? :EILINISKiek taškų turite gauti : 19t.Įrodymai ( surūšiuoti ) : Rida: https://imgur.com/a/GV5oIm0 Duota bauda arba pasodintas į kalėjimą civilis : https://imgur.com/a/d9ycu53 Sugautas dyleris/fūristas: https://imgur.com/a/9qWq0FD Sudalyvauta šturme: https://imgur.com/a/7i8WR9d Sudalyvauta kratoje: https://imgur.com/a/4dUwYuP Praleistas laikas žaidimę: https://imgur.com/a/kxDxZvK
 3. S.W.A.T. - Laipsniai

  Jūsų Vardas_Pavardė : Mantas_GagaagNuotrauka, kad dirbate ,,S.W.A.T." Firmoje :https://imgur.com/a/r1I6buYarba jūsų VVP :
 4. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  Anketa, bei sąvokos : 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, kiek metų : Mantas_Gagaag 13 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Esu draugiškas, mandagus, dirbantis, nesamonių nedarau. vnždž Geras berniukas 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : Žaidime tai 3-6h TeamSpeak tiek pat forume 30min 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Mažiausiai 7d bet stengsiuosi kuo ilgiau. 5. Jūsū info lenteles nuotrauką kelti per (imgur): https://imgur.com/a/xxpSxDR 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas : fūristai, transpai, baikeriai, Dyl 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Ne 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30m 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : 24h 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos : Galiu rakinti visur. bet jeigu nusikalstamos tai užmiesty negaliu ir bazėje. 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : Ne 12. Ką atnešite į mūsų firma, ko tikites iš mūsų VALDŽIOS : Stengsiuosi keltis rangą, ir gal priž tikėsiuos. Grobimas - Kai užgrobtas pastatas ir prašo išpirkos. Krata - kai bėgame i dyl bazę ir visus tikriname kai valdžia paskelbia. Šturmas - Kai po grobimo Visi eina į bazę ir šaudo. Pasienis - Kai nori važiuoti i LV. Tazer - Tai yra teisėsaugos ginklas kur pašauna žaidėja ir jis kratosi 20sec
 5. {KONKUSRAS} Laimės ratas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Mantas_Gagaag 2. Ar paspaudėte "PATINKA" mygtuka ant temos?:Taip 3. Komentaras (nebūtina):
 6. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mantas_Gagaag 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free starai, važiavau laikytis tech ir uždėjo. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Vodka_Pajibat 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/mcTayb5 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 7. Global Logistics | Nuolatinė atranka

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė, amžius: Mantas_Gagaag man yra 13 Kodėl pasirinkote fūristų firmą?: Senai dirbęs, noriu vežiot krovinius veiksmo pasiilgau :)) Apibūdinkite save (3 charakterio bruožai): Mandagus, atleiku duotą darbą, draugiškas Jūsų siekiai firmoje: Nežinau atejau po pertraukos. tai tamkart nieko. Kuo fūristų darbas Jus traukia?: Veiksmo yra vežiot kroviniius. Jūsų vidutinis aktyvumas žaidime (minutėmis): 160-240min Sąvokos Nojus_Ceejay - Fūrų direktorius. /marsrutai - Pasirinkti norimą kroinį kuri vešt /iskrauti - iškrauną krovinį Mat_Himplin - Direktorių prižiurėtojo pavaduotojas
 8. Taxi | Nuolatinė atranka

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, VVP nuoroda: Karo_Wanted https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Karo_Wanted Kiek laiko žadate išdirbti firmoje?:Ilgai Kodėl norite būtent į Taxi firmą?:Senai dirbęs esu mandagus patinką nuvykti į iškvietimus Kiek laiko privaloma išdirbti firmoje?: 7d Kiek laiko galima būti AFK bazėje ir už jos ribų?:už bazės lig 15min bazei lig neribotą Ar galima dirbti ofise?:TIkrai ne Kurios brigados nariai gali vairuoti "Cabbie" darbinį automobilį?:Nelabai žinau Kokiu atveju galima šaudyti į serverio žaidėją? Ka reikia turėti?:Įrodimus kad šaudo i mane. Išvardinkite firmos valdžią kokia jūsų nuomonė apie juos?: Man valdžia labai patiko. nes Seniau kai su Mačiu kalbėjau jis mldc seniukas o pavo dar nežinau bet turbut tobulą Išvardinkite taxi darbo komandas bei greituosius mygtukus: /r racija /n priimti ar nepriimti pinigus. ir lyg NUM 6 ima pinigus ar ne Situacijos: 1. Ramiai sau dirbate ir staiga vienas iš jūsų bendradarbių pradeda šaudyti į jus. Kokie jūsų tolimesni veiksmai?:Daryčiau ScreenShotą ir nusiučiau valdžiai. 2. Vežate klientą ir jis jus pradeda įžeidinėti. Kokie jūsų veiksmai?:Ko gero išlipinčiau arba pasakyčiau atsiprašai.
 9. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Karo_Wanted2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Krč nuėjau afk ir atėjau ir +5min prisidėjo ir taip ilgai 3ft tik padariau nes toliau nebespėjau....3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Kaleimas.4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/hKa89A85. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 10. Peikiu Deividas_Mineduks

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Karo_Wanted 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Deividas_Mineduks 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Free starina rakina... 4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):https://imgur.com/a/fWRMRBy
 11. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  Anketa, bei sąvokos : 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Karo_Wanted 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Esu draugiškas, mandagus, darbingas. 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : 3,5h žaidime taspats ir Ts3 o forume 30min Max 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Daugiau nei 7d tikrai 5. Ar turite pasiekimų teisėsaugos srityje, jei taip, kokie tai buvo pasiekimai : Kaip ir neturiu pasiekimų bet Darbo patirties tikrai daug turiu 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas : Dyleriai,Fūristai,Transpai 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Negaliu. 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30minučių 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : Stengtis greičiau bet taip per 24h 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos : Galiu visur išskirus už miestelių ribų Bazėsę Jeigu nusikalstomą. 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : Negaliu. 12. Papildoma - ( Nuomonė apie dabartinius, "ARAS" valdžioje esančius vadovus ) : Nežinau dar nedirbęs šitoj Eroj Tai dėl to ir noriu išbandyt. tikiuos Bus Zjbs Grobimas - Kai nusikalstomą grupė užgrobią pastatą Ir prašo išpirkos mum reik staigiai eit atsigrobt. Krata - Kai valdžia paskelbią ir visi Staiga puolą visus tikrint. Šturmas - Kai po grobimo Yra daug nusikaltelių mes einame Valyti. Pasienis - Pasienis tai Kur Atisdaro vartai i LV miestą. Tazer - Tazeris tai kur pataziną žmogų ir turiu laiko ji sugauti 20sec.
 12. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Armis_Super2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Free starai3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Dominykas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/l93CvgH5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 13. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Armis_Nolife2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Free starai3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Dominykas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/l93CvgH5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 14. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Grazvis_Valio2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Free starai3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Edvinas_Kacc4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/3Hrn8ra5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 15. Rokas_Blazys užblokavo Karo_Wanted

  Man Pakibęs pc buvo... laukiau kokias 5min ateinu žiuriu banas atkibo tiesiai ant Banedo o kodėl afk neišmetė tai neisivaizduoju Bet pakibęs tikrai buvo
×