Jump to content

Nojus_Ceejay

Narys
 • Pranešimai

  564
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Nojus_Ceejay paskutinį kartą laimėjo Kovas 7

Nojus_Ceejay turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Nojus_Ceejay

 • Rangas
  Įgudęs

Paskutiniai lankytojai

11.071 profilio peržiūros
 1. Neblogai čia prasisukai su tuo Direktoriaus rangu

 2. Dar galiojanti atranka i furistus?

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Nojus_Ceejay

   Nojus_Ceejay

   Jei gera anketa tai paderinsim su DP kad priimtų

  3. Mantas_Down

   Mantas_Down

   Gerai.jei kas praneškite tada.

  4. Nedas_Ventura
 3. Ceejay out.

  2017 metais nebūtų ką veikt prieš tokius
 4. Ceejay out.

  Baisei tu mldc seni, kazkaip taviskius daznai kickina uz rapid fire grobimu metu tai apie ka kalba eina piz6datronas
 5. Ceejay out.

  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Nojus_Ceejay II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Taip. III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Fūristų darbą. IV. Vaizdo įrašas:
 6. Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Ceejay 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: UAB "Global Logistics" įmonės generalinis direktorius. 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Pagrindinė mano atsistatydinimo priežastis - neaktyvumas. Kai direktorius nėra aktyvus, darbuotojai nebūna tokie motyvuoti ir aktyvūs. Neaktyvumo priežastis - 12 klasė. Netrukus prasidės egzaminai, kuriems laiko lieka vis mažiau. Kalbant apie erą, padariau daugmaž viską ką ir planavau. Daug GangWar stiliaus kovų, porą brawlų. Už sultanų 5x5 likome nenugalėti. Norėčiau labai padėkoti savo komandai, dėl kurios motyvacija liko aukštame lygyje. Pirmoji savaitė buvo sunkoka man; mažas mano aktyvumas, nesurinkau tų žmonių, kuriuos norėjau matyti. Antrosios savaitės eigoje vyko gangwaras prieš SWAT firmą, kurį laimėjome. Po to laiko firmoje darbuotojų skaičius būdavo pastovesnis, po 15-25, kas mano manymu yra daug, žinant serverio situaciją. Taip pat norėčiau padėkoti savo pavaduotojams @Rokas_Swaggg ir @Ponas_Hoperis, kurie padėjo man sunkiu laiku ir palaikydavo aktyvumą firmoje. Kalbant apie Rokas_Swaggg, tikėjau ir tikiu tavim, būtent aš norėjau tau duoti pasireikšti pavaduotoju, manęs nenuvylei ir puikiai susidorojai su savo užduotimis. Asmeniškai man, savo nuomonę apsukai 180 laipsnių. Taip pat didelis ačiū Hoperiui, kurio aktyvumas buvo didelis faktorius firmoje. Norėčiau dar kartą padėkoti visai fūristų komandai. GangWar vs SWAT vaizdo įrašas: Ir paskutinis vaizdo įrašas: Direktorių perleidžiu - Ponas_Hoperis. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 32dienos.
 7. Užduoti klausimą fūristų valdžiai galima čia:

   

 8. Firmų valdžios atstovų neaktyvumas

  1. Jūsų slapyvardis: Nojus_Ceejay2. Jūsų pareigos ir atstovaujamas darbas?: fūristų direktorius. 3. Neaktyvumo priežastis?: kalbėjimui ruoštis reik. 4. Neaktyvumo laikotarpis?: nuo penktd iki sekmd. 5. Įpareigoti asmenys?: @Rokas_Swaggg @Ponas_Hoperis
 9. Daina skirta ir taip aišku kam

  1. Lauriss_Samper

   Lauriss_Samper

   ištrink tą mega jumpa, ir nebebūs bėdų :DDDDDDDDDDDDDd

 10. Na manau kad tu tikrai klounų mokyklą pasibaigęs gali profesionaliai pradėt dirbt

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Vilius_Venturas

   Vilius_Venturas

   @Marvell_James as tai manau kad tau jau gana sudus rasinet ir butu laikas pyzdin6t is cia

  3. Dwayne_OfficialWinston
  4. Marvell_James

   Marvell_James

   @Vilius_Venturas nojus geru pamano bet jau tu tai sumanytojas kazkoks blogas

 11. MULTIHACKERIS CEEJAY ONLINE. GERAI KAD SU BAZŪKA NEPAGAVAI. Kur tavo logika direktoriaus pareigas einant skraidyt? Jei norėčiau paskraidyt smcm įsijungčiau, kurio leidimą aš turiu :DDDDDD Pingas man buvo kaip ir visad sukyla dėl mano router'io problemų, tad video matosi kaip aš sugrįžtu atgal į vietą iš kurios buvau pakilęs. Tuoj Swagas įkels vidosą. BTW NICE ANTIDRUNK
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Ceejay2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Tankas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
 13. Peikiu Nojus_Ceejay

  Su nametagu gali paziuret kiek musu, dar cia vartosi kad sjp prisizoomines. Btw man greit 19 o tau kiek?
×