Jump to content

Ponas_Saltedas

Narys
 • Pranešimai

  2.234
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Ponas_Saltedas paskutinį kartą laimėjo Birželis 3

Ponas_Saltedas turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Ponas_Saltedas

 • Rangas
  UŽBLOKUOTAS
 • Gimtadienis 1998.03.12

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

30.202 profilio peržiūros
 1. Unban Lukas_Hybrid Admin Ponas_Saltedas

  Neišsisaugojo ss
 2. Lukas_Hybrid užblokavo Ponas_Saltedas 2

  Tycia neziurejai info lenteles, nes zinojai kad adminas yra tiesiog norejai ipist freebana, ir poto tiketis, kad draugelis Vycka isatmazins ir parasys admin nebus baudziamas.
 3. Lukas_Hybrid užblokavo Ponas_Saltedas 2

  Taigi nusipirkau admin ir spalva dar neuzsidejo, info reikejo nufilmuot butum mates, kad adminas yra. https://imgur.com/a/tWDeldg Žiūrėk matai, kiek laiko adminas galioja tai paskaičiuok kada jis yra pirktas jei taves žaidime daryti ss neitikina. http://prntscr.com/og7gyy
 4. Lukas_Hybrid užblokavo Ponas_Saltedas 2

  Už ką tu čia užbaninai?
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ponas_Saltedas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jsn_Frezas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 6. Downtown Cab Co | Nuolatinės atrankos

  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ponas_Saltedas Jūsų "VVP" nuoroda : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ponas_Saltedas Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 300-700min [Su AFK] 300-500MIN [Be AFK] Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Nežinau, nieko neplanuoju į priekį, savaitėle drasiai. Labai noriu pavežiot žmones nes serve veiklos nulis. Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: Savaitę Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Kalbant apie pliusus esu draugiškas. Nežinau ar čia pliusas ar minusas esu labai užsispyres ir principingas. Mėgstu bendrauti Kodėl norite būtent į „Downtown Cab Co“ firmą? Visą laiką kiek žaidžiau LMG serveryje, visada būdavau nusikalstamose arba teisėsaugos frakcijose, minimaliai teko pabuvot neutraliose taigi pats laikas pabandyt. Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Esu patyres žaidėjas serveryje, galbūt, net pats mūsų gerbiamas Direktorius Arnas_Sanra mažiau mates LMG negu aš, manau to turėtų užtekt, kad galėčiau būti taksistas Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Tiesiog pasikelti darbo patirtį, vežiot žmones ir t.t. Nieko įdomaus. Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Reaguoti į iškvietimus, bei vežioti žmones iš taško A į tašką B Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: Nelabai galima naudot /vt komandų, o daugiau kaip ir nėra tokių komandų kurių nebutų galima naudot. Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Savigynai [Žinoma reikėtų turėt įrodymus, kurie irorytų, kad tikrai gresia pavojus mūsų pačių arba keleivių gyvybei Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r Aš, kitaip nelabai imanoma. Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai vyksta veikla, arba į iškvietimą atsakei ne pirmas Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Kai taranuoja ir labai trukdo vežti keleivi manau tada galima ir truputi kirst kampą arpa pralėkt per pievą Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Nėra tokios komandos Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Tai kad tiek taksistų bazių serveryje nėra Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Sanra tai žinau, anti afk, kiti randomai naujokėliai. Sąvokos(Paaiškinkite ką tam tikras žodis reiškia): Taxi - Darbinė Cabbie - Darbinė "N" mygtukas - Jei "N" tai sutikt i betkokį pasiūlymą, jei sėdint darbinėj ir ilipa keleivis, tai imt arba neimt pinigus iš jo "NUM 4" mygtukas - Šjp tai nieko, nebent i garaža ivažiuot. Arnas_Sanra -Top1 Taksistų darbo patirties bugintojas Gerbiamas mūsų taksi firmos DIREKTORIUS, afk botas Veikla - Įgūdžių tobulinimas Situaciją: 1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Jei jau yra kažkoks susitarimas, tai taip turi būt, kas pirmas parašo tas ir važiuoja.
 7. Unban Ponas_Saltedas [Admn: Lio_Soo]

  Tai mane šiandien kas nors atbanins?
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ponas_Saltedas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dominykas_Miguel3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ponas_Saltedas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dominykas_Miguel3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/aAa7gpu
 10. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ponas_Saltedas2. Užblokavimo priežastis: Car shot3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Važiavom ir nušoko nuo moco4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 11. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Wipe2. Užblokavimo priežastis: Gyvybių hack3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Buvo low HP ir gavau baną4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 12. Peikiu Ponas_Saltedas

  Nemanau, kad čia labai nusižengiau, nueisiu į bažnyčią už tai. Kaziolo titulą apsigina Arnas_Sarna, pagrindinis kojinių plovėjas! Taip ir toliau Arnai Galbūt ateityje ir tau pasiseks ir kažkas išskalbs tavo kojines
 13. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ponas_Saltedas2. Užblokavimo priežastis: Teleportavimasi masinose3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Persėdau iš vieno moco i kita nes anam degalai baigės išmetė chate kažką warning.4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 14. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ponas_Saltedas2. Užblokavimo priežastis: Car shot3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Sedėjau g važiuodamas vairuotojas iššoko iš mašinos padariau vt ir gg4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 15. Bene_Claun banned Ponas_Saltedas

  Šitą mašiną radau kai prisijungiau į servą ir visą laiką tik su ja važinėjau, niekam netrukdė niekas nebanino o tau užkliuvo. Šjp pirma manau reikėjo perspėt, o tik tada imtis veiksmų.
×