Jump to content

Impressible_Lauriz

Narys
 • Pranešimai

  608
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Impressible_Lauriz paskutinį kartą laimėjo Birželis 15 2016

Impressible_Lauriz turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Impressible_Lauriz

 • Rangas
  Įgudęs
 • Gimtadienis 1999.02.22

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Yo

  800x600 grafika nusistatęs,kad pažaisti su tokiu ENB nes plbm lievas pc ir fps dropina iki minuso xdddd
 2. &#_13;

 3. Truputį medžių

  Kokį tikslą turi šita nuotrauka? ką mes turėtume pamatyti čia? Tiesiog medžiai? išeik į lauką pažiūrėk į medžius geriau
 4. Unban Impressible_Lauriz [Admin:Fre_Dez]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Impressible_Lauriz2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Fre_Dez3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): priezastis buva citeris biat as nekados neturiejas citu o jis friban dave,durnas fre_dez4. Įrodymai:
 5. [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Impressible_Lauriz2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): LIKE IR GROŽIS3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 6. 1. Jūsų slapyvardis: Impressible_Lauriz2. Ar nuotrauką kūrėte vienas ar kažkas padėjo?(Jei taip ir norite pasidalinti prizu jeigu laimėtumėte parašykite žaidėjų V_P): Kūriau vienas,bet paprašiau žaidėjų užsidėti skin ir papozuoti.3. Jūsų sudėlioto LMG vardo nuotrauka:
 7. „Loterija" - 8 LMG Gimtadienis

  1. Jūsų slapyvardis: Impressible_Lauriz2. Jūsų pasirinktas numeriukas(1-250): 13
 8. #samer

  Patarčiau susitvarkyti GTA grafiką. Atrodo slykščiai,o jeigu kompiuteris neišveža tai gal ištrink tu tas modifikacijas ir pasidaryk geresnę grafiką,nes atrodo labai baisai. http://imgur.com/M2Looff Taip turi atrodyti GTA
 9. Man tai gražus Helovino banneris, o tau?

  lDhEIK3.png

 10. [Idėja] V_P ant kliūties

  • Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Impressible_Lauriz • Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Kad rašytų V_P kas uždėjo kliūtį • Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Kai teisėsaugos narys padės kliūtį rašys V_P. • Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Nes nedarys teisėsaugininkai nesamonių,o jeigu padarys tai iškarto ant kliūtes matysime V_P ir galėsime bausti žaidėją kuris taip padarė. *** Nes mūsų serveryje teisėsauga daro taip kaip negali pagauti fūristų vežančių narkotikus: http://www.part.lt/img/5d93b4b2ea02c6be40aa7028943804b5847.png
 11. Kaip LMG užaugino dizainerį manyje

  Pamenu kai Tu dar darei darbus šiuos pirmus galvojau nu kas čia per nesamonė,eilinis naujokas kuris porą darbų padarys ir paliks tą darbą. Ką žinau Tu esi ir būsi pavyzdys kitiems,galbūt kažkada ir man būtum pavyzdys,nes nebuvo noro pereiti kažkur aukščiau per tiek laiko nei vieno dizaino net neesu padaręs,nes tai buvo tik toks mažas pomėgis kuri nerealizavau į tolimesnį darbą. Dabar jau ne tie laikai,kad kažko mokytis arba kažką kūrti daugiau ir tobulėti,jau pomėgiai išvis kiti. Ačiū,kad per pykčius ir per viską sužinojau apie Tave! Sėkmės ateityje!
×