Jump to content

Impressible_Lauriz

Narys
 • Pranešimai

  652
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Impressible_Lauriz paskutinį kartą laimėjo Birželis 15 2016

Impressible_Lauriz turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Impressible_Lauriz

 • Rangas
  "?"
 • Gimtadienis 1999.02.22

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. einam gfx fight supjaustysiu tave pen toolu

  1. Marius_Benz

   Marius_Benz

   jo eikit kas padarys man geresni coveri kuris tiks su tava avataru

  2. Por_Talz

   Por_Talz

   Noreciau pamatyt eyes_1f440.png

  3. Greg_Slokittik

   Greg_Slokittik

   lauri taip taip ka turim trecias bmw aha

 2. [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Impressible_Lauriz2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 3. VAGOS Syndicate

  Nesveikai šaunam veixmo / join us kas nori dvizuxos serve
 4. LMG.LT Parašai žaidėjams

  Ai tai nori pasakyti,kad jie tokie patys visi? Lengvai visus .psd turiu O kad aš su shape padarau kažką panašaus tai čia dar pasakyk kopijuoju? Neteršk temos,nori kažko parašyk į PM ir taip nesinervuok
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Impressible_Lauriz 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Haris_Hrs 3. Užblokavimo priežastis: Serverio daiktų pirkimas už tikrus eur. 4. Vaizdinė medžiaga:
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Impressible_Lauriz2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Darius_Kille3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 7. Mylimiausio direktoriaus rinkimai.

  Jūsų Vardas_Pavardė: Impressible_Lauriz Direktoriaus už kurį balsuojat Vardas_Pavardė ir kurios firmos direktorius: Paul_Kaiser Mechanikai
 8. Unban Impressible_Lauriz (Admin: Minde_Saker)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Impressible_Lauriz 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Minde_Saker 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas. Išvis afk buvau. 4. Įrodymai:
 9. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Impressible_Lauriz2. Užblokavimo priežastis: Teleportavimas3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Nieko nedariau tiesiog bėgau4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka)
 10. "RidBot" | Ridos kėlimo paslaugos - Konkursas.

  Jūsų Vardas_Pavardė: Impressible_LaurizJūsų tr. priemone : HotringAr jus sutinkate su visomis taisyklėmis ir įmonės iškeliamais reikalavimais? : TaipPatogiausias laikas ridos kėlimui: 24/7
 11. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Impressible_Lauriz2. Užblokavimo priežastis: Car shot3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: AFK BUVAU TIESIOG 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 12. RidBot | Ridos kėlimo paslaugos.

  1. Vardas_Pavarde: Impressible_Lauriz2. Kiek ridos jums reikia pakelti?: 2K KM 3. Jūsų tr. priemone: Hotring 4. Ar jus sutinkate su visomis taisyklėmis ir reikalavimais?: Taip 5. Patogiausias laikas: Dabar
×