Dominykas_Miguel

Globalus moderatorius
 • Pranešimai

  4.396
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Dominykas_Miguel paskutinį kartą laimėjo Sausis 3

Dominykas_Miguel turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Dominykas_Miguel

 • Rangas
  Macho
 • Gimtadienis 2014.03.20

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Patyręs
 • Pinigai
  Oligarchas
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Kosmonautas
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

24.106 profilio peržiūros
 1. Prieš. Paysera sąskaitą susikurti nėra taip sunku ir pervesti į ją pinigus taip pat.
 2. Nereikalingas joks port'as, tik jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) ir serverio IP adresas (ts.lmg.lt arba 77.241.198.148:9987). @Rokas_Rokutis, laukiu atsakymo.
 3. Labas vakaras. Kitą kartą pasistenkite aiškiau įvardinti problemą arba pateikti nuotraukas. Problemos sprendimo būdai: Jeigu išmetama tokia lentelė, įkraukite savo TeamSpeak saugumo lygį iki 29, nenustebkite, tai gali užtrukti tikrai nemažai. Jeigu tiesiog neleidžiama įjungti, parsisiųskite 32-bit TeamSpeak versiją iš čia. @Rokas_Rokutis, laukiu atsakymo.
 4. Autorius užblokuotas forume, tema rakinama.
 5. Klaida žinoma, tema rakinama.
 6. Tema rakinama, nes autorius - užblokuotas forume.
 7. Tema rakinama, gaujos vadovo pagalbininko ieškokitės savo draugų rate ar pasitarkite su gaujų prižiūrėtojumi.
 8. Labas vakaras. Bandykite trinti gta_sa.set failiuką, kurį galite rasti savo dokumentuose, GTA San Andreas User Files aplankale. @Lmg_Svx
 9. GTA San Andreas žaidimą reikia pirkti arba siųstis iš interneto. Deja, mūsų forume piratuotos žaidimų versijos nėra platinamos. Tai paslėpto teksto funkcija (liaud. spoileris), apie visas teksto panelės funkcijas jau sukurta pamoka: http://www.lmg.lt/forumas/topic/506219-teksto-panelė-paaiškinimai/
 10. Tema rakinama dėl neaktyvumo: »»» Temos turinys gali būti užrakinamas, kai tik yra suteikiama pagalba arba 7 dienas būna neaktyvus, temos autorius yra užblokuotas Forume arba temos autorius neatsakė į savo temą per 48 valandas. @Gytis_Miniau, jeigu bus būtinybė, susisiekite asmenine žinute ir temą atrakinsiu.
 11. Tema rakinama dėl neaktyvumo: »»» Temos turinys gali būti užrakinamas, kai tik yra suteikiama pagalba arba 7 dienas būna neaktyvus, temos autorius yra užblokuotas Forume arba temos autorius neatsakė į savo temą per 48 valandas. @Jason_Nelson, jeigu bus būtinybė, susisiekite asmenine žinute ir temą atrakinsiu.
 12. Tema rakinama dėl neaktyvumo: »»» Temos turinys gali būti užrakinamas, kai tik yra suteikiama pagalba arba 7 dienas būna neaktyvus, temos autorius yra užblokuotas Forume arba temos autorius neatsakė į savo temą per 48 valandas. @Jack_Sub, jeigu bus būtinybė, susisiekite asmenine žinute ir temą atrakinsiu.
 13. Tema rakinama dėl neaktyvumo: »»» Temos turinys gali būti užrakinamas, kai tik yra suteikiama pagalba arba 7 dienas būna neaktyvus, temos autorius yra užblokuotas Forume arba temos autorius neatsakė į savo temą per 48 valandas. @_Lukas_Kingstonas, jeigu bus būtinybė, susisiekite asmenine žinute ir temą atrakinsiu.
 14. Labas vakaras. Tikriausiai kažkaip ne taip instaliuojate Cleo modifikacijas. *Kaip teisingai instaliuoti Cleo modifikacijas: Parsisiųskite CLEO 4 iš oficialaus puslapio http://cleo.li/ Instaliuokite ir nurodykite savo GTA SA (ne SAMP) direktoriją. Norėdami instaliuoti modifikaciją, failiuką, kurį parsisiuntėte, įkelkite į cleo aplankalėlį Primenu, kad galite siųstis tik legalias modifikacijas, kurios nesukels jokio pranašumo prieš kitus žaidėjus. @Sapkus_Rytis Tema rakinama, jeigu bus būtinybė ją atrakinti, praneškite asmenine žinute.
 15. Pilnai iki visų likučių ištrinkite GTA:SA žaidimą ir įrašykite jį iš naujo. *Kaip tinkamai perinstaliuoti GTA SA žaidimą: Ištrinkite gta_sa.set failiuką, kurį galite rasti savo dokumentuose, GTA San Andreas User Files aplankale. Išinstaliuokite SAMP - Ištrinkite SAMP per Control Panel (liet. Valdymo skydą), jeigu neįmanoma - ištrinkite visą GTA direktoriją. Iš šios direktorijos taip pat ištrinkite viską, kas susiję su GTA SA: C:\Users\<kompiuterio vardas>\AppData\Local\VirtualStore Perkraukite kompiuterį ir vėl instaliuokite žaidimą. @Mister_Nedis, laukiu atsakymo temoje.