• Naujienos

  • Max_Tosha

   Anketa į Grafikos dizainerį   2017.02.18

   LMG Pagr. administracija nusprendė ieškoti naujojo projekto Grafikos dizainerio, kuris galėtų pasirūpinti itin nuostabiais kūriniais ir kurti naujus darbus. Todėl ieškome išties kūrybingos asmenybės. Pasiryžusios pagelbėti mūsų projektui!    
  • Max_Tosha

   Nauji profilio viršeliai   2017.02.19

   Į LMG atributiką įkėlėme Gedas_Afigenas grafikos darbus, kurie pasiekiami čia:   

Dominykas_Miguel

Globalus moderatorius
 • Pranešimai

  4.196
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Dominykas_Miguel paskutinį kartą laimėjo Sausis 3

Dominykas_Miguel turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Dominykas_Miguel

 • Rangas
  Macho
 • Gimtadienis 2014.03.20

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Patyręs
 • Pinigai
  Oligarchas
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Kosmonautas
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

19.731 profilio peržiūros
 1. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dominykas_Miguel2. Užblokuotojo slapyvardis: Kentas_Meškis 3. Užblokavimo priežastis: Žaidėjų įžeidinėjimas4. Vaizdinė medžiaga:
 2. Sveikinu, Vytai. Parodyk ką gali! Gaila, kad kitiems kandidatams nepasisekė.
 3. Nuoširdžiausi sveikinimai naujiesiems medikams, tikiuosi aktyviai dirbsite ir miesteliuose visi bus su pilnais HP bar'ais
 4. Kaip supratau, nepilnai instaliuota TeamSpeak programa. Parsisiųskite atsisiuntimo failą iš čia ir pasirinkite savo kompiuterio bitų skaičių.
 5. [!] Prie tinklapio paskyrų dabar eina jungtis tiek su diskusijų vardu, tiek su el. paštu. Tiems, kurių diskusijų vardas buvo sukurtas naudojant HTML kodą, verčiau jungtis naudojant el paštą (akiniai)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Benass_Dievass

   Benass_Dievass

   Dėkui Dominykai, kad informavai.

  3. Nikis_Helux

   Nikis_Helux

   kada bus galima atsiblokuoti nuo forumo?

  4. Dominykas_Miguel

   Dominykas_Miguel

   @Nikis_Helux Tiksli data nežinoma. Kai bus sukurti kodai naujajam varikliukui.

 6. Manau, kad reikėtų bent trumpų motyvacinių kalbų, nes iš šalies atėjęs žmogus nežinotų už ką ir kodėl čia vertina. Bet whatever, aš, Dominykas_Miguel, balsuoju už Linuxs_Neswarbu, nes tik su juo vienu teko dirbti darbe ir mačiau kaip stengėsi dėl firmos. Tikiu, kad stengsis ir dabar.
 7. Balsuoju už Deivis_Splash - dirba kaip arklys, seniai bando pasiekti valdžios atstovą, visose firmose sėdi, stengiasi ir labai dažnai lieka nepastebėtas. Manau, kad pats laikas jam leisti pasireikšti pavaduotojo pareigose.
 8. Prieš. Ir taip teisėsaugai gaudant nusikaltėlius, taikoma labai daug lengvatų. Pradėjus susišaudymą su teisėsaugos nariu, jis iškart išsitraukia tazerį ir pabėgti tiesiog neįmanoma. Todėl manau, jog logiška, kad atsijungus, po prisijungimo nubausti turėtų ne sistema, o policijos pareigūnas.
 9. Nemanau, kad čia modifikacija. Čia galbūt labiau daryta nuotrauka ir su Photoshop akcentuojamas sraigtasparnis.
 10. As Prisipazinu kad padariau klaida ar galite nujimti ispejima? nes neina pildyti temu

  1. Dominykas_Miguel

   Dominykas_Miguel

   Pripažinkite įspėjimą ir laisvai galėsite kurti naują turinį.

  2. Domantas_Lagashd
 11. Žaidėją išlaisvino administratorius Deivis_Splash. Ačiū už pagalbą.
 12. Į kompiuterio paiešką įrašykite %appdata% ir susiraskite aplankalą Virtual Store. Iš ten ištrinkite visus GTA SA likučius ir iš naujo perrašykite žaidimą.
 13. Aš, Dominykas_Miguel, manau, kad geriausias serverio direktorius yra Puff_Kipras, nes yra labai aktyvus, motyvuotas asmuo. Pasirinkęs gerus pavaduotojus renka kuo geresnę TAXI darbo komandą.
 14. Tiesioginio pranešimo nuoroda 1. Atsidarykite bet kurią temą, pvz.: Video - Smooth Cam programos naudojimo leidimai ! 2. Pasirenkame bet kokį pranešimą ir spaudžiame dalijimosi (angl. share) ženklelį: http://prntscr.com/eabnd3 3. Iššokus tokiai lentelei, nukopijuokite pateiktą nuorodą: http://prntscr.com/eabnng P.S. Nuoroda galite dalintis ir soc. tinkluose, pvz.: Twitter, Facebook, Google+, Digg, Pinterest bei pranešimą išsiųsti el. paštu. 4. Nukopijavę nuorodą, ja dalinkitės Skype, forume ir pnš.