Jump to content

Audrius_Nohomoo

Narys
 • Pranešimai

  158
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Audrius_Nohomoo

 • Rangas
  Forumietis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Ideja banams

  Adamas_harden tas pats Forumo_fanas ir jos įdėjos kaip visada yra blogos. Prieš. Visada visi turi laiko pateikti įrodymus.
 2. #19 [Idėja] Medikams ir neturintiems privilegijų

  Tai eik pavalgyt į piceriją ir pasigydysi...
 3. #18 [Idėja] Naujokams

  Be vip visi pradėjo žaidimą ir lengva buvo, kaip ir sakiau - PRIEŠ
 4. #19 [Idėja] Medikams ir neturintiems privilegijų

  Prieš, tam yra medikai, kai kurie iš jų puikiai atlieka savo darbą
 5. #18 [Idėja] Naujokams

  Sakau prieš, nes visi susikurs naujus acc ir darys chaosą serveryje. Ir taip jau administracija su čytais nesusitvarko, kas bus, kai visi su VIP lakstys?
 6. Nedavė tau jokio free bano, tiesiog AIŠ KIAI matės, kad naudojai neleistinas programas. O dėl to pavaduotojas tikrai negaus dėl to įspėjimo.
 7. Ko Marija is DP isejo? Ir ko cia visi Teva sveikina? :D

 8. Aiškiai matės, kad ridos botas. Ir ne į tuos papeikimus rašai Pavaduotojo su tokiais papeikimais nenuversi.
 9. Idėja TAXI darbui

  1.Jūsų Vardas_Pavardė: Audrius_Nohomo 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Rodytų klientui ir TAXI vairuotojui, kiek kilometrų nuvažiuota ir kiek jis turės sumokėti pinigų 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : Paįvairintų TAXI darbą
 10. #16 [IDEJA] Taxi darbui

  Dirbu TAXI ir sakau prieš, gaunam padorias algas, o mum svarbiausia klientus nuvežti greitai, kokybiškai, bei pigiai
 11. Idėja dėl č�yterių

  1.Jūsų Vardas_Pavardė: Audrius_Nohomo 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Jei taip bus ir toliau, šis serveris tiesiog išnyks. Kaip? Jį tiesiog visi paliks. Turbūt daugelis supratot, kad kalbu apie čyterius. Jie tiesiog griauna serverio įdomumą, kai gauni baną dėl jų irgi nėra labai smagu. Kadangi pagr. administratorius kaip matau nieko dėl to nedaro, galima padaryti paprasčiau. Skatinti III lvl adminus piniginėmis ar kitomis premijomis, kad šie kuo daugiau ištikrintų žaidėjų ir pastebėtų ar čyteriai nesilanko šiame serveryje. 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : Per šiandien, buvo užblokuota gal 30 čyterių, dar tiek nebuvo sugauta, todėl administratorius skatinant, būtų galima sumažinti čyterių skaičių bent 90 procentų. Idėja paprasta ir lengvai įgyvendinama
 12. Cyteris Word_Chess

  Gali būti, kad jį atitelino į jailą ir jis ten šaudė. Geriau parašyk papeikimą į VIP skiltį
 13. Apgaudinėja Gedas_Majestic

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Audrius_Nohomo Nusikaltusio žaidėjo Vardas_Pavardė : Gedas_Majestic Kaip šis žaidėjas nusikalto ( sukčiavo / čytino / ... ) : Apgaudinėjimas, rašau vien dėl to, kad žaidžia daug naujokų ir jie gali tuom patikėti (Naujokai gali būti ir pražaidę daugiau nei 5h) Įrodymai ( Nuotraukos / Video medžiaga ) :
 14. Selfie konkursas

  Kaip matau niekas nenori dalyvauti šiame konkurse, todėl, Marco, užrakink šią temą Kaip matau žmonėms svarbiausi konkursai kuriuose laimimi milijonai.
×