Jump to content

Audrius_Nohomoo

Narys
 • Pranešimai

  158
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Audrius_Nohomoo

 1. Ideja banams

  Adamas_harden tas pats Forumo_fanas ir jos įdėjos kaip visada yra blogos. Prieš. Visada visi turi laiko pateikti įrodymus.
 2. #19 [Idėja] Medikams ir neturintiems privilegijų

  Tai eik pavalgyt į piceriją ir pasigydysi...
 3. #18 [Idėja] Naujokams

  Be vip visi pradėjo žaidimą ir lengva buvo, kaip ir sakiau - PRIEŠ
 4. #19 [Idėja] Medikams ir neturintiems privilegijų

  Prieš, tam yra medikai, kai kurie iš jų puikiai atlieka savo darbą
 5. #18 [Idėja] Naujokams

  Sakau prieš, nes visi susikurs naujus acc ir darys chaosą serveryje. Ir taip jau administracija su čytais nesusitvarko, kas bus, kai visi su VIP lakstys?
 6. Nedavė tau jokio free bano, tiesiog AIŠ KIAI matės, kad naudojai neleistinas programas. O dėl to pavaduotojas tikrai negaus dėl to įspėjimo.
 7. Ko Marija is DP isejo? Ir ko cia visi Teva sveikina? :D

 8. Aiškiai matės, kad ridos botas. Ir ne į tuos papeikimus rašai Pavaduotojo su tokiais papeikimais nenuversi.
 9. Kenkimas serveriui Jens_Hagen

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Audrius_Nohomo Nusikaltusio žaidėjo Vardas_Pavardė : Jens_Hagen Kaip šis žaidėjas nusikalto (sukčiavo/čytino/...) : Dėjo bet kiek star, kai pasakiau, kad čytina. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga) : http://imgur.com/amn6jsQ,8O3rYUd,qM12nlE,j6qkHtC,3s6p148,5jviCiL,NTlnisw,vvgOX7f,O76nlfp#0 P.S. Gal atsirastų geras adminas, kuris mane unjailintų nemokamai?
 10. Idėja TAXI darbui

  1.Jūsų Vardas_Pavardė: Audrius_Nohomo 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Rodytų klientui ir TAXI vairuotojui, kiek kilometrų nuvažiuota ir kiek jis turės sumokėti pinigų 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : Paįvairintų TAXI darbą
 11. #16 [IDEJA] Taxi darbui

  Dirbu TAXI ir sakau prieš, gaunam padorias algas, o mum svarbiausia klientus nuvežti greitai, kokybiškai, bei pigiai
 12. Idėja dėl č�yterių

  1.Jūsų Vardas_Pavardė: Audrius_Nohomo 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Jei taip bus ir toliau, šis serveris tiesiog išnyks. Kaip? Jį tiesiog visi paliks. Turbūt daugelis supratot, kad kalbu apie čyterius. Jie tiesiog griauna serverio įdomumą, kai gauni baną dėl jų irgi nėra labai smagu. Kadangi pagr. administratorius kaip matau nieko dėl to nedaro, galima padaryti paprasčiau. Skatinti III lvl adminus piniginėmis ar kitomis premijomis, kad šie kuo daugiau ištikrintų žaidėjų ir pastebėtų ar čyteriai nesilanko šiame serveryje. 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : Per šiandien, buvo užblokuota gal 30 čyterių, dar tiek nebuvo sugauta, todėl administratorius skatinant, būtų galima sumažinti čyterių skaičių bent 90 procentų. Idėja paprasta ir lengvai įgyvendinama
 13. Selfie konkursas

  Anketa konkursui: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Audrius_Nohomo Organizuojamo konkurso pavadinimas: Selfie konkursas Darbus įkelti iki (tikslus laikas): Darbus kelti iki Gegužės 13 dienos Darbų vertinimas trūks: Iki Gegužės 15 Darbus vertins/prizininkus rinks (tik organizatorius/komisija/visi skaitytojai): Visi, sukursiu balsavimą Ar reikės moderatoriaus ir jo komisijos darbų vertinime?: Būtinai Konkurso prizas: Gera nuotaika ir like limitas Konkurso taisyklės ir užduotis: Manau daugelis žino ir yra bandę darytis selfie. Ko dėl to nepadarius ir samp'e? Viskas labai paprasta: Jums tiesiog reikės padaryti selfie samp'e prie bet ko, su bet kuo. Taigi taisyklės labai paprastos: Nuotraukos turi būti jūsų ir turi būti darytos su fantazija
 14. Cyteris Word_Chess

  Gali būti, kad jį atitelino į jailą ir jis ten šaudė. Geriau parašyk papeikimą į VIP skiltį
 15. Apgaudinėja Gedas_Majestic

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Audrius_Nohomo Nusikaltusio žaidėjo Vardas_Pavardė : Gedas_Majestic Kaip šis žaidėjas nusikalto ( sukčiavo / čytino / ... ) : Apgaudinėjimas, rašau vien dėl to, kad žaidžia daug naujokų ir jie gali tuom patikėti (Naujokai gali būti ir pražaidę daugiau nei 5h) Įrodymai ( Nuotraukos / Video medžiaga ) :
 16. Selfie konkursas

  Kaip matau niekas nenori dalyvauti šiame konkurse, todėl, Marco, užrakink šią temą Kaip matau žmonėms svarbiausi konkursai kuriuose laimimi milijonai.
 17. Mantas_Electro kadangi negali priimti naujų žinučių, parašysiu čia: Nicką galėsiu pasikeisti tik šio mėnesio penktą dieną, nes išnaudojau nickų limitą.

 18. 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Audrisu 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Čyteriai pradėjo apsireikšti ir pas jus. Gal per savaitę LMG servery apsilankė šimtas čytų, pusė jų nebuvo pagauti. Dabar kalbu kaip būtų galima sutramdyti čyterius, kurie be ginklų licenzijos naudoja gun. Idėja pakankamai paprasta: Kituose serveriuose, jei pasiemi ginklą be gun licenzijos ir pradedi šaudyt - atema tą ginklą ir automatiškai. 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : Mažiau adminai vargtų dėl serverio kenkėjų (šiukšlių) kurie trugdo serverio žaidėjam praleisti gerai laiką.
 19. www.lmg.lt/forumas/index.php/topic/243985-apklausa-dėl-naujo-darbo/

 20. Idėja dėl serverio ginklų apsaugos

  Visi laksto su minigunais/AK/M4 neturėdami ginklų licenzijos ir į /padmins turi rašyt bent 5 kartus, kad susiprastų, akd jį reikia užbaninti
 21. Idėja Dėl MAISTO,NARK,GUN

  Prieš, panaši idėja jau buvo siūlyta šimtą kartų.
 22. OKUPJA RUSAI SERVERĮ. VISI VAIKAI VERKIT :((((((((((((((((((((((((((((((((

 23. Įdėja forumui. [ Marius_Corallo ]

  Ir mane įamžinai ^^
 24. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Audrius_Nohomo Nusikaltusio žaidėjo Vardas_Pavardė : Jerry_Sancio/Jens_Hagen Kaip šis žaidėjas nusikalto (sukčiavo/čytino/...) : Nežinau kas čia per čytas, bet patys matot, kad afk tiek būt negali. Dar AFk galėjo vaikščiot ir dėt star Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga) : P.S. Gal atsirastų geras adminas, kuris mane unjailintų nemokamai? Turiu visus ss, kaip ta šiūkšlė (Jens_Hagen) uždėjo kiek įmanoma daugiau star, kad pasakaiu, akd jis čytina. Ir manau jam bana dėt reik, už kenkimą severiui
×