Jump to content

Tomass_Gandzaa

Narys
 • Pranešimai

  168
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Tomass_Gandzaa

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis 1998.08.08

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lazdijai

Paskutiniai lankytojai

1.395 profilio peržiūros
 1. Peikiu Ropke_Musicalas

  apeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gytis_Fly 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @ Ropke_Musicalas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Tyčinis šaudymas, žūdymas, transporto sprogdinimas. 4. Įrodymai:
 2. Peikiu Goldas_Kingas

  Už tai negalima jailint, tam yra teisėsauga.
 3. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Paula_Choco2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: užtildė už rašymą per /v,s,y,d ne pagal paskirtį.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Deivis_Splash4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 4. Čyteris Mantaras_Sajanas

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Gytis_Fly2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti)3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantaras_Sajanas4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Fake kill, stovint prie ligoninės iš niekur nieko, atsirado, kad tipo aš jį nužudžiau.5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Nebuvo užblokuotas, bet tikiuosi bus.
 5. Čyteris Osama_Pulse

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Gytis_Fly2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti)3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Osama_Pulse 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Fake kill, iš niekur nieko atsirado starai, už tai, kad jį nužudžiau.5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Nebuvo užbanintas.
 6. Peikiu Mindis_Gta

  Visai nerūpi, ką ir kaip tu baudi, visi deda star ir už tai, kad prieš eismą važiuoji, ant šaligatvio stovi, parašius papeikimus, policininkai lieka teisūs, vadinasi negalima, o taisyklėm esam visi lygūs. Įrodymai štai čia.
 7. Peikiu Mindis_Gta

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gytis_Fly 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @ Mindis_Gta 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Patruliuojant važinėjimas nuolatos non rp, tai dirbant tokiam darbe yra labai negražu, paprasti žaidėjai griežtai baudžiami už tai, todėl turi būti baudžiami ir teisėsaugininkai. 4. Įrodymai:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gytis_Fly2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Mindis_Gta3. Peikimo priežastis: Free ban4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 9. Unban Gytis_Fly (Admin: Mindis_Gta)

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gytis_Fly 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindis_Gta 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Serverio klaidų naudojimas savo labui 4. Įrodymai:
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Paula_Choco2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: fake kill3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Fordanas_Raptorius4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Paula_Choco2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Fakekill3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Michael_Myers4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 12. Peikiu Gytis_Fly

  paprašė išspirt, išspyriau.
 13. Peikiu Povlito_Fly

  Paprašė iškikinau, ir nėra įrodymuose timestamp.
 14. Giriu Mango_Lmg

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gytis_Fly2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Mango_Lmg3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Girių šią darbuotoją už labai didelį atsidavimą darbui, visada greitai reaguoja į /kviesti, taip pat niekada neįgnoruoja į privačias žinutes, ne kartą esu nurodęs dm'erius, o ji juos nubaudus už daromą žalą, apskritai labai draugiška ir tolerantiška darbuotoja.4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Linkiu sėkmės, ir būtų faina sutikti daugiau tokių fainų darbuotojų swatuose.
 15. Giriu Emyzas_Emilis

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Gytis_Fly2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Emyzas_Emilis3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Visada sureaguoja į kviesti, jeigu galima visada baudą duoda, draugiškai bendrauja, nededa free starų, kaip dauguma.4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Išlik visada toks, ir reikia kuo daugiau tokių pareigūnų.
×