Jump to content

Kuolas_Tubee

Narys
 • Pranešimai

  222
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Kuolas_Tubee

 • Rangas
  ANE ?

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Telšiai.

Paskutiniai lankytojai

1.923 profilio peržiūros
 1. [Idėja] Klubams

  Prieš 2-3 metus tokie kaip klubai lmg turejo iškylima ne dažnas budavo jos narys ir puse servo tokio dalyko kaip intoxe but pavidejo., bet dabar tokie kaip klubai tik geda neša seniems laikams, nes klubus turejo tik rimti ir mokantis daug praloše srv, o dabar tik pardavineja pavus, ir kiti žaidejai net fre neina jau į tuos klubus, aš sakau dideli už!!!
 2. Idėja baikeriams

  Prieš tas pats ar darbas ar klubas.
 3. [IDĖJA] 2 mašinos

  Ne pirma karta siulyta idėja, aš prieš.
 4. Serverio idėjos

  Man labiausia patiko dažasvaydis kaleime, aš už šita idėja.
 5. Idėja dėl kreditų.

  Idėja labai idomi, aišku aš už nes daugiau tikrai vigdytu tas užduotis, bet norečiau papildyt kad uz kredus galetum koki nors skin pasimt..
 6. JAu tikrina susigrazinimo ?

 7. Dėl mašinų sutaisymo.

  Aš sakau kad išvis tie mechanikai, nereguoja į iškvietimus, kai praviažioji pro juos man reik sutaisyti, jie sako ok ok, o patys tingi rodytis, aišku nevisi bet daugelis, tai va butu garažas butu viskas okey, nereiketu mechaniku ieškot po visa pgrn miesteli, mechanikai ir taip turi to darbo templiot mašinas.
 8. Edgarai tikrink susigrąžinimo anketas.

 9. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Kuolas_Tube 2. Giriamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?:SWAT 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą pavaduotojo veikla?:Aktyvus, teamspeake, skaipe, žaidime, geras pavaduotojas, visada su linksma roza, padeda teises laikyt naujokams, padeda ukininkams daržus ravėt, malačius, bei paleidžia geros muzikos kartais, geras jo žodynas labiausia patinkantis, ačiū seniuk
 10. Dėl mašinų sutaisymo.

  [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė:Kuolas_Tube 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Mano idėja gan paprasta, kad pagrindiniam miesteli būtų garažas, kur mašinas sutaiso kaip ir pareigunu mieste. 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą :Na jeigu pagrindinis miestelis tai turėtu būt ten jinai, nes ten dažniau visi važioja, bei kas ne vip/admin tie galėtu bent susitaisyt mašina, nes jeigu jau po kapotu dūmai rūksta, tai jau kaip nuvažiot iki ten kad pilna kelių gaideliu.
 11. Administracija stengiasi kad kekvienas vartotojas būtų gražintas greičiau kaip per 24 valandas)/ Na matos kaip stengiasi 3 savaitės net pm nepajudėjo :/

 12. [IDĖJA] /paslaugos

  Labai įdomi idėja, bet geriau kodas, susietu su E-Paštu kaip slaptažodis jeigu pamirštum po leav, gristi ir nieko neatsimeni tai atsiustu ji kaip ir slaptažodi naują.
 13. Cia bereik laukt puse metu kai is susigrazinimo anketos gaunu atsakyma ?

  1. Paul___Walkerr

   Paul___Walkerr

   tai gerai tau ce nuskilo , kiti apie metus laukia

    

  2. Pro__Rokas

   Pro__Rokas

   Tu rmt? Man acc gražino per 3h

×