Jump to content

Eho_San

Narys
 • Pranešimai

  1.324
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Viskas, kas paskelbta nario Eho_San

 1. Sveikinu naujuosius Supermeno firmos prižiurėtojus linkių sėkmės
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eho_San2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Gvycka_Gvidas @Kentas_Meska @Mrkur_Armandas3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Įsodino į mašina ir surakino kaip buvau dylerių bazėję. Atsivežę prie S.W.A.T bazės įsodino į mašiną bei patikrino.4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):
 3. Peikiu Pufas_Pfff

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eho_San2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Pufas_Pfff3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Lipa į dylerių baze su kliutimis šaudo nieko nekalta žmogų, neturiu nei star4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eho_San2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Karolis_Mikalauskas3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Dylerių bazei surakino + patikrino dabar per jį turiu +20 star ahujienai sakyčiau. Prašau dabar išteisinti.4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):
 5. Peikiu Pufas_Pfff

  Kam lipti su kliutimis kad mane nušauti dylerių bazei? Nematau tolko.
 6. Peikiu Pufas_Pfff

  Tai nelipk į bazę su kliutimis ir nešaudyk:) Bučiau nerašęs bet vat tos kliutys tau pamaišė;)
 7. Peikiu Gvycka_Gvidas

  Tu naudojiesi savo darbo komandomis ne pagal paskirtį čia yra visiškas sukčiavimas žaidime net ir LMG projekte.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eho_San2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Įkalinimo3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Kentas_Meska Gvidas_Gvycka Karolis_Mikalauskas Mrkur_Armandas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 9. @Deivis_Razer Tikrink papeikimus ir video žiurėk suprasi iš kur įtarimas atsirado. 

 10. Unjail Eho_San

  Tai gal pasižiurėk video ir pamatysi. Atsimerk. Pasižiurėk Karolio papeikima. ir ten pamatysi iš kur atsirado star. beto vėliau dar ir kita papeikima pažiurėk ir pamatysi iš kur star atsirado
 11. Tai atmesk visas Offline užblokavimo anketas kaip atmetei ir Ernis_Garsus pas šį veikėja ir matosi hpzor.cs cleo kuris pagal tave nėra leistina programa.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Eho_San

   Eho_San

   Okey tebunie jūs teisus aš ne toks patyręs kaip jūs ponai. ~

  3. Matas_Kurk

   Matas_Kurk

   @Eho_San nepanašu kad čia tikras Eho žaidžia :)

  4. Arnold_ZuIikas

   Arnold_ZuIikas

   Gal ne vartok

 12. Offline_Matas užblokavo Tomas_Arabusas

  Aš manau jog ši užblokavimo apilecija neturėtų būti patvirtinta kaip ir šita
 13. Skaičiau kas ką prirašė. Esu už Arnoldas_Supermenas žmogus žinantis ką daro, turintis nemaža lagaminą patirties prisikrovęs.
 14. [Įdėja] "go kart"

  Siulau padaryti bent viena pasiūlytą įdėja LMG projekte. Smagiai atrodytu šitų mašinyčių sukurtą trasa bei lenktynės.
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eho_San2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Kentas_Meska3. Peikimo priežastis: Nužudymas panaudojus /kill blogas /bausti naudojimas pasodinimas į kaleimą.4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 16. Tai aš ir esu niekas, neįsivaizduok jog aš čia kažką bandau primesti seniuk;) prie to pačio jog man rodė jog tu šaudai į savo mašina todėl tu nieko ir nepataikei į mane bijočiau prisigauti ar dar kažką filmuočiau savo žaidimą kaip ten darydavo tas Kenny_Silver. Bet kadangi nesu jogs čyteris ar kažkas panašaus
 17. Modifikacijas trink lauk;) tada pamatysi jog šaudei į savo automobilį. Be to labai jau įdomiai čia tavo tas indikatorius rodo tik mano vardą, ir net nerodo jog nušovei picerininką. Aš baisus čyteris žinok
 18. [Įdėja] LMG.FM

  Kaip minėjau Arno temoje. Jums reikia sukurti savo radiją ir paprašyti administracijos jog įdėtų ją į serverį. Čia jūsų pačių pasirinkimas.
 19. [Įdėja] LMG Radijas

  Cituoju Laba diena, Na čia jau Jūsų darbas būtų, mes nebent galėtumėme įdėti papildomą radijos stotį su Jūsų radija ir viskas.
 20. Dyleriai | ATRANKA

  Jūsų Vardas_Pavardė - Eho_San Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje (Apie ~)? - 1-3 Turite ,,KeyBind" programą bei mokate ja naudotis? - Yap Ar turite TeamSpeak3 programą? - Yo Galbūt turite užsibrėžtų tikslų atėję į šią firmą? - Būti geriausiu baryga kuriuo negaliu būti tikrame gyvenimeKas yra dyleriai (trumpai savais žodžiais)? - Stumdo šaluha bei ginklus iš rusynoDylerių darbo komandos - /dyl /dylz /dyln /dylgAr turite VIP/ADMIN privilegijas? - Nupirko vip Trys priežastys, ko negalima daryti grobimo metu - gydytis su komandomis teleportuotis čytinti Dar kartą pažvelkite į reikalavimus bei taisykles, ar tikrai tinkate šiam darbui? - aha
 21. 9 LMG Gimtadienis

  Eik nemeluok lievai metai išvis buvo. Tosha paliko dėl to padarei atnaujinimą kažkokį. Vis dar visį laukia tavo gaujų sistemos kuri sakei bus pati geriaušią samp karjeroje. Žaidėjų skaičių bumerynas užsimerkęs siekia ir dar daugiau. Nu žodžių...
 22. Peikiu Eho_San

  Labas vakaras miela publika ir vėl aš čia su gražiausiais linkėjimais iš malijorkos. Padugnė man įžeidimas kadangi tik tu dugne.
 23. Juodas Mersas

  Katik is plovyklos nupoliruotas ka tu ka
 24. AMG <3

  Weju weju weju
 25. Audi <3

  Kas čia per modelis ?
×