Jump to content

Tomukas_Speed

Narys
 • Pranešimai

  409
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Tomukas_Speed paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 18 2017

Tomukas_Speed turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Tomukas_Speed

 • Rangas
  Pastebimas
 • Gimtadienis 2001.03.23

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Daugėja
 • Pinigai
  Daugėja
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Tuninginis
 • Gyvenvietė
  Vila
 • Tr. Priemonė
  Keičiu

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.406 profilio peržiūros
 1. 1.8 Atnaujinimo Progresas

  Mldc, kad eini kažkur nors, bet tie seni žmonės tai tikrai negryš, nu gal ketvirtadalis, bet galiausiai džiaukimes, kas palaikė tvarką kaip @Max_Tosha @Einaras_Bmw@Liepsna_Fire @Abrikosas_Weed ir @Auris_Xesto, ir @Karolis_Slimis ir kiti geri žmonės
 2. Surenos 13

  Gang bang. Istorikai vėl gryžta
 3. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomukas_Speed2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Mikutis_Ltx3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 4. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomukas_Speed2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Lol_Ikss3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 5. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomukas_Speed2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Tony_Sexi3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomukas_Speed 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eldorado_Media 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Įrodymai:
 7. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomukas_Speed2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Boomo_Keksute3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomukas_Speed 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Nuol_Dva 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas, bet dėjau už reklamavimą 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomukas_Speed 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Dangyrsykas_Aneg 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. S.W.A.T. Nuolatinė Atranka

  Anketa 1. Jūsų V_P žaidime?:Tomukas_Speed 2. Jūsų /info ir VVP nuoroda?:http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tomukas_Speed 3. Kiek jums metų?:16 4. Aktyvumas žaidime/forume/TeamSpeak3?:3-4h 5. Ko negalima daryti grobimo metu?:heal.vt 2 pvz.: hotelis jei grobia, spread, cheat ir t.t to jei nekrenta ir getinti 6. Kiek laiko žadate išdirbti firmoje?:14 dienų tikrai. 7. Kokių dviejų darbo komandų negalima naudoti be valdžios leidimo?:/kliutysoff /spyglysoff 8. Ar ant dylerių platformos galima rakinti fūristą?:Nope 9. Ar per susišaudymą/okupacija galima daryti /vt [paaiškinkit]?:Susišaudyma taip, okupacija ne 10. Už ką reikia turėti įrodymus dedant įtarimą?:už visus 11. Iki kiek galima suteikti bauda Direktorių prižiūrėtojui ir Apsauginiams?:Belenkiek 12. Ar galima duoti nusikalstamom grupuotėm baudą?:Ne 13. Kodėl renkatės būtent į S.W.A.T. firmą, o ne kita teisėsaugos sritį [išsamiai]?:Noriu pakeisti savo rutina. 14. Nuo kelinto rango galima tikrinti dylerį?:Gali FBI/S.W.A.T. PD negali 15. Koks jums darbas patinka, kai dirbate vienas ar komandinis [KODĖL]?:komandinis, nes jei vienas gaudai tu nepagausi iskarta, o jei gaudysi tartume su klecka tai jisai gali patazinti ir surakinti zmogu. 16. Jūsų nuomonė apie dabartinę S.W.A.T. komandos valdžią [atskirai apie kiekvieną]?:Meh mldc ciuvakai daro savo darba ka turi daryti. 17. Nuo kur galima tikrinti fūristą su priekaba?:Tik ivaziavus i miestelio ribos nuo puse balto tilto 18. Kiek galima būti AFK ne bazėje ir bazėje?:ne bazeje 10 min o bazeje 1h 19. Ar galima dėti /ita civiliui LV rate [kas už tai gręsia]?:galima, nieko. 20. Ar S.W.A.T. darbuotojai gali atimti narkotikus?:Ne ****** Savokos M4- Admin/teisėsaugos ginklas Tazeris- 9mm silenced Grobimas- Grobiama vietovė Mat_Himplin- Draugas mano DP PD/FBI- Boomo darbuotojai DM- Death Mach KET- Keliu eismo taisyklės Susišaudymas- Daro haosa miestelyje, vietovėje Okupacija- Okupuoja vieta Izoliacija- Izoliuoja miesteli (sugauto nusikaltelius) Šturmas- Išvalo nusikalteliu bazė bet turi būti min 3 gaudomi Nusikalstamos- Nusikalteliu darbas ****** Situacijos 1. Jūs važiuojate LV rate, fūristas be priekabos važinėja, daro NON-RP, jūs uždedate už NON-RP, kas čia blogai?:Negalima dėti ita. 2. 07:00 Fūristai daro grobimą, teisėsaugos valdžios nėra, jūs važiuojate atgrobinėti, kas čia blogai ar viskas gerai?:07:00 Negali daryti grobimus. 3. Jūs sugaunate žaidėja, jis jums grasina papeikimu, jūs uždedate už Grasinimus. Kas čia blogai?:Negalima dėti už grasinimus jei sako ppk.
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomukas_Speed2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Arvydas_Relox3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
×