Jump to content

And_Morello

Narys
 • Pranešimai

  1.130
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie And_Morello

 • Rangas

 • Gimtadienis 2000.02.20

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas
 • Interesai
  Lmg.lt, Maistas <3

Paskutiniai lankytojai

20.227 profilio peržiūros
 1. kas tu per vienas? Nori ir bugina pashol

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. Eimis_Mag

   Eimis_Mag

   Iš tavo visų atsakymų, tai manyčiau, kad tektų pirmiausiai, prieš skubant daryti išvadas pačiam pagalvoti ir pabandyti situaciją išsiaiškinti, nes 99% esu užtikrintas, kad nei vienam kitam žaidėjui mano verdiktas nepasirodė nei kiek keistas.

  3. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   krč, davai persikelkit į mano profilį. Nesupykčiau, jeigu forumo peržiūras pakeltumėte, ačiū.

  4. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   nu fucking christ, tiek pistis vien dėl to, kad kažkam uždirbt žodinį įspėjimą....

 2. Girdėjau serverio direktorius nori verst xD susisiek su Arnas_Sanra praves praktika. Beja cia bv parasyta asmeniskai, o nuomone kekvienas zaidejas gali tureti apie kita

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  11 daugiau
  2. And_Morello

   And_Morello

   @Eimis_Mag Tikslas ne varžyti, o sudrausminti serverio Direktorius, pamiršote jog tai ne eilinis serverio žaidėjas, o serverio Direktorius, dėl komentarų čia, sutinku, kiekvienas gali laisvai išreikšti savo nuomonę, ačiū.

  3. Nikita_Foxcon

   Nikita_Foxcon

   Bendikai nebegrybauk

  4. David_Edyionii

   David_Edyionii

   Man atrodo, ne direktorius tiesiog „/d grobimas atsaukiamas, nes is furu 5 cyteriai saude“ nori versti ;dddd

 3. Serverio klaida - Alga

  Anketos Šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) - And_Morello 2. Jūsų pastebėta klaida (kiek galima išsamiai ir konkrečiai) -Serverio klaida, galima keltis algą sėdint darbinėje tr.priemonėje tiesiog nežaidžiant. 3. Kada pastebėjote šią klaidą -Visi pastebėjo, visi ją ir naudoja. 4. Vaizdinė medžiaga -
 4. [INFO] Algos buginimas darbinėse tr. priemonėse yra Draudžiamas !

  [ ! ] Renkama informacija, tai darantys žaidėjai bus griežtai baudžiami.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  15 daugiau
  2. And_Morello

   And_Morello

   @Kenny__Silver Tu ir keli kiti, nėra visas serveris, protingesnis ėjimas būtų buvę nemėginti praskinti kelio nepavyzdingam Direktoriui, ir nepateisinti jo nepavyzdingų poelgių, kadangi teisybė akivaizdi.

  3. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   būtent kurioje vietoje užsiminiau apie extazio ištraukimą iš šitos nesąmonės?

  4. Samperismano_vergas

   Samperismano_vergas

   Sanra gal tau ikando?

 5. 1) Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): And_Morello2) Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ į sąrašą. („SUKČIŲ“ paryškinti).3) Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividas_Winstonas4) Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Buginimas.5) Vaizdinė medžiaga:
 6. Sukčius Nojus_Extazy

  1) Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): And_Morello2) Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ į sąrašą. („SUKČIŲ“ paryškinti). 3) Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Extazy4) Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Algos buginimas - rcon kiek žinau. Tereikės tik patikrinti, video patingėjau šį kartą, kitiems kartams bus.5) Vaizdinė medžiaga:
 7. P0RN0

  Vos pradėjęs skaityti supratau, kad tai vienas iš nedaugelio žmonių ( ko gero lietuvoje ) , kuris išryškina mūsų visuomenės kontrastą, kurį matome visi, tačiau žiūrime pro pirštus. Visiems ateina tas momentas kuomet susimastome, tačiau šioje aplinkoje sukasi žmonių tinklas, kuriame yra tik vienetai taip mastančių asmenybių, kadangi daugelis yra nesubrendėliai, visuomenės neigiamų veiksnių paveikti žmonės, čia kalbu apie tokius prikolus kaip maybachai xujachai... Norėdamas matyti pavyzdingą bendravimą manau turėtum surinkti liaudies virš 17-18m, tuomet atsiras daug naujų temų, bendrų minčių ir t.t. Kad ir kaip bebūtų skaudu, tačiau tai mūsų jaunosios kartos etiketas, kurį tokį padaro ne kas kitas kaip mes patys, ne veltui paprastumas žavi žmogų, bent jau mane, visi skirtingi visi lygūs. Ačiū už progą pasireikšti.
 8. Ką taranai užėmę?

×