Jump to content

And_Morello

Narys
 • Pranešimai

  1.114
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie And_Morello

 • Rangas

 • Gimtadienis 2000.02.20

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas
 • Interesai
  Lmg.lt, Maistas <3

Paskutiniai lankytojai

19.536 profilio peržiūros
 1. P0RN0

  Vos pradėjęs skaityti supratau, kad tai vienas iš nedaugelio žmonių ( ko gero lietuvoje ) , kuris išryškina mūsų visuomenės kontrastą, kurį matome visi, tačiau žiūrime pro pirštus. Visiems ateina tas momentas kuomet susimastome, tačiau šioje aplinkoje sukasi žmonių tinklas, kuriame yra tik vienetai taip mastančių asmenybių, kadangi daugelis yra nesubrendėliai, visuomenės neigiamų veiksnių paveikti žmonės, čia kalbu apie tokius prikolus kaip maybachai xujachai... Norėdamas matyti pavyzdingą bendravimą manau turėtum surinkti liaudies virš 17-18m, tuomet atsiras daug naujų temų, bendrų minčių ir t.t. Kad ir kaip bebūtų skaudu, tačiau tai mūsų jaunosios kartos etiketas, kurį tokį padaro ne kas kitas kaip mes patys, ne veltui paprastumas žavi žmogų, bent jau mane, visi skirtingi visi lygūs. Ačiū už progą pasireikšti.
 2. Ką taranai užėmę?

 3. Labas rytas tai su naujais:DD

 4. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): And_Morello 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer 3. Užblokavimo priežastis: Apgaudinėjimas. 4. Įrodymai:
 5. Labas rytas draugai, kaip selas?

  1. Benas_Dievas

   Benas_Dievas

   Sveikas And_Morello, gražios dienos! :) 

  2. Jimmy_Absolut
 6. ♕ Kitokie pasikalbėjimai su And_Morello ♕

  Sveikas Benai, malonu jog atsiranda tokių kaip tu, kurie su malonumu nori diskutuoti ! Mano aktyvumas nesikeis, tačiau jis tiesiog persikels į antrąją dienos pusę, ir kaip visų, šiek tiek sumažės, kadangi teliko dveji metai, manau pats laikas skirti daugiau dėmesio ir mokslams. Na ir noriu ir nenoriu, noriu dėl to kad susimatyčiau su draugais, klasiokais, pažystamais, o nenoriu dėl kasdieninės rutinos, namų darbų ir t.t. Šiuo metu nieko nesiekiu, taipogi nerezgu jokių planų į ateitį, palauksim pamatysim. Negalėčiau to pavadininti "gerai mokaisi", vidurkis 6-8.. Mano manymu direktorius tikrai gana neblogas, bei jam ši sritis mano nuomone tikrai patinka, tačiau jis nespaudžia aksceleratoriaus pėdalo iki dugno, nors tai padaryti gali tikrai, trūksta šiek tiek komandiškų asmenų, kadangi pats ten dirbau, galiu pasakyti kad tikrai yra ką tobulinti. Žinoma, tai malonumas, suteikti kam nors pagalbą. Visų jų turime, tačiau priešų neskaičiuoju, nes man jie nieko nereiškia. ŽINOMA ! Niekada nebus nieko blogo kas neišeitų į naudą. Ne, neesu rasistas. Manauuuuu, geras pokštas. Tik naktis. Abu atvėjai teisingi, tačiau žiūrint iš šono atrodo jog sergu už teisėsaugą tiesa? Abi pusės atlieka savo funkcijas nepriekaištingai, tiek teisėsauga tiek nusikalstamos rodo savo pastangas bei konkurenciją, tai yra įdomu, nes šiame žaidime taip turi būti visada, kitaip nebūtų įdomu. Todėl nesu nei prieš teisėsaugą, nei prieš nusikalstamas, kiekvienam savas kelias. Bent šiuo metu nelabai įsivaizduoju save nusikalstamoje frakcijoje, manau verta būtų pabandyti ir prisiminti senus laikus, kurie giliai mane susiję su velnišku nusikalstamumu. Be abejo kad knygos, jos visais laikais duoda ir duos daug daugiau žinių nei kompiuteris, žiūrint iš kitos pusės, ką tu veiki prie to kompiuterio, ar semiesi žinių ar "bukini" smegenis, ką tikrai daro didelė dalis paauglių šiais laikais. Tai nėra išskirtinumas. Man tai moteris, o tau? Pagarbiai And_Morello " Kitokie pasikalbėjimai "
 7. Sw draugai

  1. Benas_Dievas

   Benas_Dievas

   Sveikas And_Morello, gražios dienos! :) 

 8. Neminėsiu gedulo dienos, Labas rytas visiems.

 9. ♕ Kitokie pasikalbėjimai su And_Morello ♕

  Sveikas, malonu kad užduodi klausimus. 1. Taip, mintis galbūt gal ir jo, tačiau tai naudoju tik šiame projekte, o ne viešumoje. 2. Mintis mano buvo tokia, man ji patiko, todėl ją panaudojau ir čia. 3. Galbūt, dėkoju už nuomonę. Pagarbiai And_Morello " Kitokie pasikalbėjimai "
 10. Šiandien 21:00 numatoma atranka į PD/FBI firmą ! 

 11. Labas rytas, džiugu kad į mokslo metus riedame su naujaisiais Direktoriais, sėkmės jiems. Tikėkimės šie pasirinkimai atneš geresnių rezultatų.

×