Ryan_Sound

Narys
 • Pranešimai

  83
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ryan_Sound

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1995.05.22

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  - Narkatos -
 • Gyvenvietė
  Los Santos Carson.St
 • Tr. Priemonė
  #Burrito

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Š iauliukšč�iai.

Paskutiniai lankytojai

786 profilio peržiūros
 1. Malonu kad įkėlei pasiteisinimą bet to neužtenką nes kai lepi į transportą visada parodo ginklus rankose kuriuos turi ypač jeigu prieš tai laikei Shotgun arba AK-47 taip kad gali bandyti dar kartą kaip loterijoje. Nes ginklo demonstravimas yra tada kai su juom bėgioji ir kai šaudai į civilius taip kad laisvas.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ryan_Sound.2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Hugy_Pacanas.3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Žodžiu skubėjau iki mašinų turgaus ir iš niekur nieko iš nugaros atbėgo SWAT darbuotojas nors jis išviso nieko bendro neturėjo su manim ir prie to pačio mane surakino. Po to mane patikrino vos tik kai spėjau įlipti į mašina ir užmatę kad aš be diržo nors katik buvau įlipęs į savo transporto priemone tada jis man uždėjo 10 star už viešo ginklo demonstravimą nors ginklo net neturėjau rankose ir jo nenaudojau.4. Įrodymai: http://www.part.lt/perziura/4e2d76b839b1f07484d79a3a4848b45a819.png http://www.part.lt/perziura/1f92781917f3611f90c830425a6e2cb6139.png http://www.part.lt/perziura/61a311465761b0ae791d1d1d882045e1386.png Laukiu įrodymu dėl ginklo demonstravimo nebus galit iškarto patvirtinti papeikimą.
 3. Tikrai kabiną už širdies pats atsisveikinimas gaujos bet deja visi ateina ir tuo pačiu išeina tikrai buvot gera gaują ir sugebėjot padaryti daug ir bent karta gyvenime padarėt daugiau nei buvo padarytą per visus tuos 2015/2016 metus gaujų temoje davėt biški baimes ir to vadinamo noro jausmo. Kad ir kaip mes ten pajuokavom apie jus iš dalies nenorėjom pakenkti jūsų gaujai jus ne ką prastesni už mus mes visi turim savo momentą kuri įtvirtinam LMG istorijoje ir tokius lyderius kaip mes po kažkiek laiko vistiek visi gerbs nes kiekvieną gauja ateina duoda savo unikalumo ir išeina ir taip ateina nauja kartą kitaip sakant iš kartos į karta. Dėkui už suteiktą proga atlikti Brawl bei visus kitus veiksmus kuriuos atlikom su jumis tikrai patarčiau įrašyti jus į istorija nes juokinga atsižvelgus į tai kas buvo nuo pat 2015 iki 2017 gaujose tik nuo pat 2017 prasidėjo tas tikras jausmas gaujose kai gaujos galėjo vadintis gaujomis. Visos gaujos yra vertos istorijos tiek El Monte Flores X3 tiek Kaviorai tiek Narkatos kad ir pas mus #chapter2 bet kas čia žino galbūt po šitos geros vasaros nusimatys ir iš jūsų ir iš mūsų kita dalis veiksmo. Visi gyvenime turim kažką bendro tik kartais ateina diena kai pritrūkstą idėjų ir tiesiog nustojam kažką daryti ir visi išsilaksto pas kitus į gaujas. Abrikosai_Weed patarčiau šita gauja įrašyti į istorija nes mes visi kažkada esam jos verti kad ir kiek ji mažai reikštu.
 4. Bent kartą gyvenime mes pradedam kažką parodyt iš savo puses bent neatsilikom nuo kitu geresniu gaujų kurios buvo prieš mus. Atvirai pasakius jaučiu jog per visa ta laiką kiek gaujų buvo iš mūsų puses šita viena iš tu ant kurios užsikabinom ir kurios nebesinori paleisti ir tik ja įtvirtinti iki galo, kad pasibaigus šitam #chapter2 galėtume ramiu veidu sakyti jog buvo pastangos ir ėjom iki galo. Dabar tik prašymas vienas nepatingėkit gaujas kurti ir duokit progą sau parodyti ką mokat turėdami gaujas nes mes šita gauja pastatėm iš dulkiu į didžiausia pliusą. Ir bukit nepabijantis pabandyti konkurencijos daug neprašom esme tik tame jog norim kad atsirastu gaujų kurios galėtu eiti su mumis toliau. Nes šitam LMG tikrai trūkstą sutarimo gaujose nes visos gaujos ką tik mato tik karą tarpusavi kuris niekur nenuves o kaip tik paliks gaujas ant 0 vertas.
 5. Ohh yeah nice bruh.. Va taip mes tvarkom savo reikalus.
 6. Abrikosai bet sorry kaip tik paneigsiu tavo žodžius... Visu pirma nesistengiu įžeisti gaujos ar kažką pasakyti tokio ką priimtumėt ne taip, bet reikalas yra tame kad aš dar iki šios minutes neįsivaizduoju ką Gedas_Afigenas veikia išviso gaujose žmogus grynai prie grafikos linkęs ir nu man sunku patikėti kad jis lyderis pažiūrėkit į pavyzdį tokį kaip Šilaičiai ką iš jų padare? Man Danillo jau 3 dieną rašo: Senuk nežinau kame yra reikalas bet neįsivaizduoju kaip reikia išlaikyti paskutine gauja šitam serveryje kuria be galėčiau sukurti. Aš tarkim asmeniškai neįsivaizduoju kaip reikia žmogų pastatyti prie lyderio posto kai nėra motyvacijos grynai toliau žengti tuo labiau Erlandas sekantis pavyzdys sukūrę gauja kur ten prižadėjo belenka o baigėsi užsidarymu prieš EMF. Aš suprantu kad atkurti senas gaujas yra faina bet toks jausmas kad kuriat gaujas dėl to kad uždarytumėt EMF ir vėl baigtųsi karusele. Kaip ir sakiau neįsižeiskit bet kartais reikia atvirai su jumis nes kitaip neišeis.
 7. Su Š v. Velykom visus. Ir nu ką dekui už atnaujinima, o va sekančio tikesimes kokiais 2016/2018m arba gal netgi 2020m.