Jump to content

Ryan_Sound

Narys
 • Pranešimai

  169
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ryan_Sound

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis 1995.05.22

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Š iauliukšč�iai.

Paskutiniai lankytojai

1.695 profilio peržiūros
 1. "Gfx krautuvėle"

  Neįsižeisk bet patarimas uždaryk savo krautuvėle/shop nes ant tiek žalias ant grafikos esi kad ryškiai matosi atrodo kad pirma diena photoshop naudoji atsimink čia ne kritika bet nesidaryk sau gėdos nieko nemokėdamas pradžiai skirk sau laiko ir eik mokytis tada pratęsk visa šita reikalą nes nu tikrai tekstą padaryti overlay ar dar koki tai čia nėra kažkokie 5 metu skilai vaikas 8 metu nežinodamas programos tapati padarytu.. Nepriimkit šito kaip freepost bet atvirai žmogus žalias kaip lapas ant visko eik mokytis tada pratęsi kažką čia.
 2. Cali Avenue 187 vs -Svolačiai-

  Neprastai padarėt viską tik esme tame jog kad ir kaip be būtų žiauru čia tik vienas iš jūsų visu video normaliausias bent kokybes atžvilgiu nes kas ten su tokiu baisiu GTA kuria jūsų tuos video tegul žmogus nustoja kurti kažką tegul tik pasilieką ties EDIT ir viskas nes Jimmy man atrodo ten tavo ENB kur visas brawl vykstą tai bent ten kažkokia kokybe žmonišką o nuo kokybes ir susideda pats pagrindinis fonas gaujai. O kaip gaują nu ką aš galiu pasakyti iš mano puses neturit jokiu dideliu minusu judat gražiai, tvarkingai vis gi apie Jimmy mes kalbam žmogus idėjas motyvacijos gali pastatyti kažkiek kažką ant kojų o na dėl konkurencijos dingo viena tikiuosi atsiras kitos.
 3. Himplin.

 4. Untitled-1.png

  Nesistengiu įžeisti bet teisybe tokia kad nėra į ką pažiūrėti. Ir po to dar klausimas kyla kodėl iš mūsų projekto žmones išeina atsakymas jums čia. Žmones gavo pareigas dėl to kad būtent tuo momentu buvo verti to bet tik tuo momentu ką toliau padarę tai net atsiminti bus sunkų nes nebus ką atsiminti. Mat_Himplin coming soon...
 5. LMG.LT 2 PROJEKTO LEGENDOS

  Nesistengiu įžeisti bet teisybe tokia kad nėra į ką pažiūrėti. Ir po to dar klausimas kyla kodėl iš mūsų projekto žmones išeina atsakymas jums čia. Žmones gavo pareigas dėl to kad būtent tuo momentu buvo verti to bet tik tuo momentu ką toliau padarę tai net atsiminti bus sunkų nes nebus ką atsiminti.
 6. True story: 7a1b28db7b49ee1be3fe25c6f0091a47318.png

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Danillo_Quentuella

   Danillo_Quentuella

   Dabar kur kas geriau kai normaliai išaiškini, tebunie čia faktai. Dėl Liepsnos pritariu. 

  3. Ryan_Sound

   Ryan_Sound

   Nes tiesiog man nepatinką dabartine situaciją projekto kai maždaug Himplin yra DP ir maždaug uždraudžią gaujoms leisti būti Fūristuose/Tune/Dylai/Mechanikai/Radistai/Taxi ir t.t Nes kai buvo seni laikai tai bent kas norėdavo tas būdavo gaujose bent leisdavo žmonems rinktis.

  4. Blondie_Girl

   Blondie_Girl

   Iš kai kurios pusės- sad, but true.... :D 

 7. LMG.LT 2 PROJEKTO LEGENDOS

 8. [Memories] The Esqueletos Motorcycle Club

  - Oficialiai skelbiu jog noriu užšaldyti šita klubą maždaug keliom dienom kol maždaug įsivažiuos visi reikalai ir susirasiu naują kandidatą į co-lead. Ačiu visiems už veiksmą visiems kurie dalyvavo ir kurie dar dalyvaus už keliu dienų maždaug pratesim viską Abrikosai gali užrakinti tema.
 9. [Memories] The Esqueletos Motorcycle Club

  BRAWL: Varrio Nuevo Estrada vs. The Esqueletos Motorcycle Club - 5x5 - WIN.
 10. [Memories] The Esqueletos Motorcycle Club

  Laimėtu GW/Brawl sarašas iki šiol: Nesenai laimėti GW/BRAWL: TEMC VS FURISTAI ' GW MASE X MASE - WIN. TEMC VS APSAUGA ' BRAWL 10x10 - WIN. TEMC VS RADIO ENTERTAIMENT ' 5x5 GW - WIN.
 11. [Memories] The Esqueletos Motorcycle Club

  BRAWL: Dyleriai (Jack_Evans) vs The Esqueletos Motorcycle Club - 9x9 - WIN. BRAWL: LMG Security (Rhet_Smith) vs The Esqueletos Motorcycle Club - 9x9 - WIN. Trumpai nauji Club nariai: Karka_Djd, Deivilis_God, Driftt_Adidas, Ernestas_Driftuoja. BRAWL video coming soon...
 12. [Memories] The Esqueletos Motorcycle Club

  BRAWL: Frontello Bloods XVII vs The Esqueletos Motorcycle Club - 10x10 - WIN. Trumpai: Didelis ačiu Vycka_Rycka už BRAWL tikrai nesitikėjau bet pasitempei ir parodei kad dar turi motyvacijos šitam reikalui.
 13. [Memories] The Esqueletos Motorcycle Club

  Tokiu nėra. Tikslas pas mus paprastas ne skaičius svarbiausias o pati veiklą ir žmones kurie nori prie mūsų prisidėti imam tik tuos kurie mūsų nuomone yra verti įstoti pas mus.
 14. [Memories] The Esqueletos Motorcycle Club

  New Club Prospects: Nojus_Ceejay, Sim_Ltu, Rytis_Sapkus, Emis_Sones, Crimson_Web, Eitvydas_Rusteika, Tobis_Berry.
 15. [Memories] The Esqueletos Motorcycle Club

  Myliu tave čigan.. Pats žinai kad visada yra šilta poduške laukianti tavęs taip kad jeigu nori ateik.
×