Jump to content

Ryan_Sound

Narys
 • Pranešimai

  135
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ryan_Sound

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1995.05.22

Serverio Informacija

 • Patirtis
  78k.
 • Pinigai
  7lims.
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Crip
 • Gyvenvietė
  San Pedro Ave.
 • Tr. Priemonė
  #Burrito

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Š iauliukšč�iai.

Paskutiniai lankytojai

1.139 profilio peržiūros
 1. Florencia 13 - dominating

  Pasidomėkit tais kurie šiais metais parodę ką reiškia klase ir kokybe žaidime. Taip galbūt tas grobimas geroj vietoj bet jeigu vien grobimais žadat veiksmą kelti tai sekmes toliau jums su tokiu požiūriu į gaujas nes dabar 2017 nebėra tu laikų kurie buvo nuo starto LMG kai buvo pirmos istorines gaujos jos jau mačiusios visko kas buvo tada įdomu dabar 2017 reikia patiesti naują kelia kad naujai kartai būtų įdomu žiūrėti į gaujas. Sekmes jums ir žiūrėkit rodykit klase nes galbūt mes su Danillo kažkada dar grįšim paskutiniam #3 chapter tik nežinia su kuom. Ryškiausios gaujos šiems metams buvo #EMF - El Monte Flores X3 - Nojus_Ceejay, Narkatos #Chapter 2, Kavoriai - Ignas_Host, 27th Avenue Bloods - Saras_Gurry, - VARŽOVAI - Danillo_Quentella.
 2. [Memories] 27th Avenue Bloods

  Nesinori čia freepostais apmetyti temos bet būtent apie tai ir aš kalbėjau nes pasitelkus paprastą logika Bloods VS Crips kad ir koks Crips pilnas pavadinimas be būtų šiais metais kaip tam tikras 2 priešingu tipu gaujas būtų faina pamatyti ant veiksmo lauko. Ir be to Markeri čia tau ne RP serveris aš kalbu logine paprastą kalba nepasitelkiu pilnos gaujų reikšmes nebijok viską ką tu čia rašai aš galima sakyti kaip abecele išmokęs ir žinau kaip ten viskas vykstą man nereikia tutorial kaip viskas ten atrodo.
 3. [Memories] 27th Avenue Bloods

  Tobulai viskas bet būtų dar kiečiau jeigu taip netyčia atsirastu Crips serveryje kurie galėtu konkuruoti su Bloods gaują būtų kažkas visiškai naujo ir gan įdomu būtų pamatysi 2 priešingas puses.
 4. United Blood Nation - One Blood One Family

  Neįsižeiskit bet nu jau mano kompiuteris yra baisus ir aš GTA lošiu ant LOW/MID grafikų bet tada kas čia? Nes GTA kaip naktį pastoviai loštum su MINIMUM grafikom per telefoną žaidžiant GTA:SA geresnios grafikos. Bet kita kartą atsižvelkit į tai kokia kokybe GTA pačio žmogaus kuris filmuoja nes aš net nemokėdamas filmuoti ta prasme belenkaip gerai galiu geresni video susukti.
 5. [Samp] Helloween Filmukas

  Tas jausmas kai pasižiūri ir po to supranti kad žmones veltui leido laiką filmuodami. Nes logikos 0 maždaug išbėgo maždaug 2 žmones iš kažkokiu griuvėsių ir po to nepričiom PD privažiavo supakavo ir važiuojam pasivažinėt. Čia išviso nieko bendro su helloween neturi.
 6. [ENB] Dziumbro editintas ENB

  Ar gražu eiti į LSRP forumą ir vogti enb svetimą kurį kūrę DizzNicca, Fiftydeep ir Marty McFly. Patarimas dabar eik ir laužk iš piršto kad tavo nick ant to forumo dar gangbangHQ nes vis ieškai atmazu kad tipo visur viską tu kūrei bet neatrodo į tai panašu.
 7. ● Gaujų oficialus kvietimas į GW/BRAWL karus ●

  1. Jūsų Vardas_Pavardė (slapyvardis) bei gaujos/klubo pavadinimas: C'Lead - Ryan_Sound.2. Kokią gaują ar kokį klubą ar kokia nusikalstama organizacija ar teisėsaugos būrį kviečiate į kovą?: Tiuninginiu direktorių - Edga_Hks ir tuo pačiu Apsauginiu direktorių - Žaidėjas_Rokas.3. Koks kovos tipas (GW, BRAWL)?: GW ir tuo pačiu BRAWL. - Tuo pačiu pridėsiu jog priimti galit abu nes laikas ir vietą bus sutartos. Tuo pačiu noriu paminėti kad GW bei BRAWL bus draugiškas todėl jums rinktis kovos tipą prieš mus.
 8. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ryan_Sound.2. Užblokavimo priežastis: Neleistinų ginklų naudojimas.3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Tiesiog išsitraukiau ginklus kuriuos pirkau dyl pakete ir gavau ban.4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka): http://www.part.lt/perziura/8d4db79e9ddebe719e17c80cdd7516d510.png
 9. [Memories] - VARŽOVAI -

  Nu ką sekmes mums kaip ir sakiau negalvokit kad kažkas miega nes dar čia tik apšilimas ant pirmu žingsniu. Nes turim dar daug idėjų ir daug spotu kuriuose dar nusimato daug GW ir pora Brawl taip kad manau dar tik nusimato viskas manau pats laikas atsižvelgti kad reikia mums konkurencijos todėl manau kurkit gaujas ir rodykit ką mokat nes teisėsauga yra teisėsauga iš jos visada sulauksim visko bet dabar kai Lapinai maždaug sukrito kaip lapai galit kurtis ir rodyt rezultatą prie to pačio paimkit pavyzdį iš kitu gaujų kurias mes ir kiti šiu metu geriausi lyderiai turėjo ir nebus problemų su mumis konkuruot.
 10. [Memories] -Lapinai-

  Sekmes toliau jums #lapinai dominuokit toliau. Vienas jau pabėgo biški pailsėt nuo spaudimo dabar tuoj laukiam sekančio. Be to turiu gif kuris labai tinką tokiai gaujai kaip jus nes nu dažnai tas pasitaiko ir kažkaip kimba man ta jūsų gaują ant tiek dominuojat kad nu reikia kažkaip pagražint patariu įsimeskit į galerija šita nes gaujai tinką jūsų.
 11. [Memories] - VARŽOVAI -

  Jeremy'Williams 4 this.
 12. -LAPINAI- Kasdienybė

  Neįsižeiskit bet jus be grobimu daugiau nieko nerandat ką veikti. Nežadu čia ieškoti žodžiu karo bet už teisybe nemanau kad laužytis pradėsit. Nes dabar gaują dažniausiai susikuria visi tik tam kad GW/Grobimai ir viskas o be viso to š galima ir įdomesniu GW padaryti įdomesni ir BW įdomu galima padaryti ir tiesiog atviru įdomesniu susišaudymu galima padaryti ir viso kito š tik reikia mokėti bet aišku kai jus tik už grobimus hoteliu ir visu kitu vietų mokat tik atsakyti tai..
 13. [Memories] • 18th Blood Street Gang •

  Jau viskas sustojot? Nejaugi tiek nedaug reikia kad viskas sustotu? Taigi gaują turit tobulą patys skinai super yra tik reikia pajudėti ir daugiau prie veiksmo trintis.
 14. -LAPINAI- Kasdienybė

  Tas jausmas kai nori būti panašus į kitus arba net kopinti kitu veiksmą kad atrodytu gerai. Negražu sakyčiau biški kopijuoti kitus idėjas kad atrodytumėt orginaliau reikia savo galvą naudoti o ne svetimas idėjas.
×