Jump to content

Saint_Karka

Narys
 • Pranešimai

  38
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Saint_Karka

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 2001.12.04

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

488 profilio peržiūros
 1. Pristatau Saint_Karka

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saint_Karka 2. Jūsų tikrasis vardas: Karolis 3. Amžius: 16 metukų 4. Miestas, kuriame gyvenate: Ukmergė 5. Kontaktiniai duomenys: Fb: Karolis Babarskas Instagram:barsee420 6. Jūsų pomėgiai, hobiai: Lauke sėdėt, su draugais būt, garaže pasedėt, bei krepšini pažaist 7. Charakterio bruožai: Linksmas, draugiškas ir mėgstantis bendrauti 8. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios tai kad mėgstu bendrauti ir susipažint su naujais žmonėm. Blogosios tai net nežinau 9. Kuo jūs ypatingas, kuom išsiskiriate iš kitų?: Šeip niekuom, visi kažkuom skirtingi 10. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: 2 šuniukus - Milka ir Maira 11. Turite sesių, brolių?: Taip turiu 4 brolius ir 1 sesute 12. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: Oj tikrai neatsimenu, senai čia buvo 13. Jūsų pasiekimai projekte, jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą: Neturiu jokiu pasiekimų 14. Tikslai serveryje: Norėtusi šeip kokio direktoriaus arba pavaduotojo, Bet labiau norėtusi susibendrauti su tais žymesniais žmonėm, tiesiog norisi bendrauti, susipažinti su visais 15. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: Su pertraukom tai nuo 2014 metų 16. Ar turite savo autoritetą projekte, kas jis?: Net nežinau, nelabai turiu 17. Jūsų nuotrauka (būtina):
 2. Sveiki, kas serveriuj???!?

 3. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Saint_Karka 2. Giriamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?:Radijos pavaduotojas Tank_Eddye 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą pavaduotojo veikla?: Pavaduotojas yra labai tinkamas soje srityje, yra labai rupestingas, draugiskas, geras, Radijos darbuotojai turi dziaugtis, kad turi toki pavaduotoja, Tank'as yra tikriausiai pats geriauses radijos pavaduotojas koki pazystu. Taip ir toliau tankai.
 4. patikrinkit mano unban anketa visu tikrina mano nichuje

  1. Rafaelis_Kirminas

   Rafaelis_Kirminas

   tavo anketa beveik paskutine, todėl palauk, tomcikas tikrina nuo galo.

 5. tikrinat Unban Anketas?

 6. Tikrinkit Unban Anketas Ju Pilna, Nieks Netikrina

 7. Duokit unban Servas uz nieka dave ban

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Egyda_Samuraj

   Egyda_Samuraj

   Dabar tingiu unbanint ryt gal atbaninsiu

  3. Karolis_Sudoku.

   Karolis_Sudoku.

   Jei gavai baną nuo sistemos, turi turėti įrodymus ir sukurti naują temą http://www.lmg.lt/forumas/index.php/forum/216-serverio/ (PASISKAITYK TAISYKLES)

  4. James_Vandeta

   James_Vandeta

   Skype: karke19 unbaninsiu

×